kolczyk w pepku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-28, 18:32   #1
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89

kolczyk w pepku


Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat i w końcu zdecydowałam że zrobię to tu No więc bardzo bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku...Jest to przemyślana decyzja a nie jakaś tam zachcianka chwilowa...I niestety mama mi nie pozwala. Wiem że jeżeli się uczepię tego tematu i udowodnie że warto to będę mogła go zrobić ale nie wiem jak ją przekonać własnie. Macie może jakiś pomysł? I byłabym także wdzięczna jakbyście podały koszt tego a może jakieś zdjęcia z kolczykami? z góry dziękuje
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 18:32   #2
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
kolczyk w pepku

Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat i w końcu zdecydowałam że zrobię to tu No więc bardzo bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku...Jest to przemyślana decyzja a nie jakaś tam zachcianka chwilowa...I niestety mama mi nie pozwala. Wiem że jeżeli się uczepię tego tematu i udowodnie że warto to będę mogła go zrobić ale nie wiem jak ją przekonać własnie. Macie może jakiś pomysł? I byłabym także wdzięczna jakbyście podały koszt tego a może jakieś zdjęcia z kolczykami? z góry dziękuje
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 19:10   #3
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Re: kolczyk w pepku

co do mamy to moze powiedz ze to przeciez nie tatuaz, tylko dziurka w pepku, jak bedziesz starsza to wyjmiesz kolczyk i po krzyku, zostanie mala blizna.Chyba ze mamie nie chodzi o takie sprawy tylko np.o to ze to niebezpieczne, ze mozna wyrwac kolczyka, ze sie nie zagoji czy cos. Co do ceny to wiem ze z tym jest baardzo roznie.Ja placilam jakies 4 lata temu 120 zl, razem ze znieczuleniem i kolczykiem.A moja kolezanka za samo przeklucie gdzies indziej ok.50 zl. Ale naprawde wszedzie inaczej sobie licza wiec lepiej pochodzic po swoim miescie i popytac.I osobiscie radze ci przeklówac w salonie tatua|u, nie u kosmetyczki.W salonach lepiej sie na tym znaja,czesciej to robia, maja odpowiednie narzedzia.A kosmetyczki czesto przekluwaja pepki pistoletem! ehh jak to uslyszalam to zdebialam :/
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 19:10   #4
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Re: kolczyk w pepku

co do mamy to moze powiedz ze to przeciez nie tatuaz, tylko dziurka w pepku, jak bedziesz starsza to wyjmiesz kolczyk i po krzyku, zostanie mala blizna.Chyba ze mamie nie chodzi o takie sprawy tylko np.o to ze to niebezpieczne, ze mozna wyrwac kolczyka, ze sie nie zagoji czy cos. Co do ceny to wiem ze z tym jest baardzo roznie.Ja placilam jakies 4 lata temu 120 zl, razem ze znieczuleniem i kolczykiem.A moja kolezanka za samo przeklucie gdzies indziej ok.50 zl. Ale naprawde wszedzie inaczej sobie licza wiec lepiej pochodzic po swoim miescie i popytac.I osobiscie radze ci przeklówac w salonie tatua|u, nie u kosmetyczki.W salonach lepiej sie na tym znaja,czesciej to robia, maja odpowiednie narzedzia.A kosmetyczki czesto przekluwaja pepki pistoletem! ehh jak to uslyszalam to zdebialam :/
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:03   #5
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: kolczyk w pepku

osobiscie radze abys poszla do takiego miejsca przekluc ten pepek abys miala 100% pewnosci ze wszystko jest robione sterylnie, do miejsca gdzie jest sterylizator, najlepiej aby bylo jeszcze to miesce o duzej popularnosci i dobrej renomie abys miala jeszcze pewnosc ze dobrze bedziesz miala przeklute, w moim miescie przeklucie kosztuje 60-70 zl z kolczykiem i ze znieczuleniem chociaz nie we wszzystkich salonach znieczulaja
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:22   #6
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: kolczyk w pepku

Tak, Wrzesin masz racje. Ja jeszcze osobiscie bym polecala aby to byl salon tatuazu, tam dokladnie wszystko zrobia jak powinno byc. W lipcu zeszlego roku mialam przebijany pepek. Poszlam wtedy do salonu gdzie zupelnie "kosmetyczka" nie miala pojecia co robic, bo przebila mi pistoletem do przebijania uszu hehe.. Zaplacilam 20zl a kolczyk musialam sobie sama kupic (dalam 56zl). Przebicie profesjonalne kosztuje 60-100zl... Pol roku mi sie pepek goil.. Z poczatku zaczynalam zalowac. Ale w tej chwili jest okej i bosko wyglada Hmm.. A co do mamy, to postawilam ja przed faktem dokonanym i ogolnie dala mi krotki wyklad a juz sie przyzwyczaila
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 14:13   #7
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: kolczyk w pepku

piercing mimo iz jest zabiegiem kosmetycznym nie powinien byc faktycznie wykonywany u kosmetyczki uzywajacej pistoletu. prowadzi to do wielu powikłan, lacznie z chorobami watroby. odradza sie uzycie kolczyka złotego lub srebrnego po przekuciu. utrudnia to proces gojenia i moze prowadzic do infekcji. najlepszym materiałem jest w tej chwili tytan. samo kłucie wykonane przez profesjonaliste nie jest bolesne. proces gojenia trwa srednio 4 tygodnie, podczas ktorych nalezy stosować specjalne maści. odradza sie wykonywanie zabiegu latem,gdy skóra sie poci, jest narazona na wiecej infekcji.najlepszym okresem jest jesien i zima.
mam nadzieje ze pomoglam
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-02, 15:38   #8
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: kolczyk w pepku

Przekluwanie pepka pistoletem to bandytyzm! Powinno sie to zawsze robic u doswiadczonego przekluwacza (najczesciej w studiu tatuazu), tak, zeby wszystko bylo idealnie sterylne i zdezynfekowane, ruchy przekluwajacego sprawne i szybkie. Naprawde warto robic to u profesjonalisty i zaplacic przez to wiecej - lepiej chyba miec ladny kolczyk i zdrowy brzuszek niz ropne rany i spuchniety pepek?

Kolczyki znajdziesz na stronie www.wildcat.pl Sa tam rowniez zdjecia osob, ktore byly nieprofesjonalnie przekluwane - tylko dla osob o mocnych nerwach!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:13   #9
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: kolczyk w pepku

Macie racje Moja kolaznka, ktora razem ze mna przebijala sobie pepek miala spore komplikacje... Skora wypchnela kolczyk.. Po 2-3 miesiacach od przebicia kolczyk nie mial sie na czym trzymac, w tej chwili ma spora blizne. Ale nie poddala sie i poszla do salonu tatuazu przebila jeszcze raz. Lecz niesety nie moze uzywac zwyklych kolczykow typu "banan", bo niestety widoczna jest blizna. Nic nie pozostaje jak przebicie u profesjonalisty. Zycze Ci powodzonka Usmiechnieta89

Ps. Cierp cialo jak chcialo
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:26   #10
gemmini
Raczkowanie
 
Avatar gemmini
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 239
Dot.: kolczyk w pepku

Zdecydowanie nie ma co żałować kasy jeśli dane studio jest dobre w wykonywaniu piercingu, ja też swego czasu trafiłam do kosmetyczki, która "specjalizowała" się w piercingu. Dobrze, że najpierw wybrałam się na "wywiad" kiedy mi powiedziała, że język przekłuwa pistoletem...zatkało mnie, obróciłam się a pięcie i wyszłam.
gemmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:37   #11
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: kolczyk w pepku

HEJ
Mam bardzo dużo fotek różnych kolczyków, bo sama kiedyś zastanawialam sie nad zrobieniem takiej ozdoby. W końcu jednak się rozmyśliłam.
Oto kilka propozycji, które mi bardzo przyapdły do gustu:
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-02, 16:40   #12
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: kolczyk w pepku

I jeszcze kilka
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 17:00   #13
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: kolczyk w pepku

A ja mam nawet na zbyciu trzy kolczyki do pępka jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę pytać o szczegóły
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 17:58   #14
ajusia
Raczkowanie
 
Avatar ajusia
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 300
Dot.: kolczyk w pepku

Powiedzcie mi proszę jak kolczyk w pępku ma sie do ciąży??? chodzi mi dokładnie o zozszerzanie się skóry na brzuchu itp....
ajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 21:57   #15
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Smile Dot.: kolczyk w pepku

ajusia moja kolezanka podczas ciazy mocno przytyla i dlatego musiala wyjac kolczyk

Ja mam kolczyk juz od ponad roku. Pepek przekuwala mi kosmetyczka igla. Zaplacilam ok.100zl (razem z kolczykiem). Miejsce przebicia goilo mi sie 8 miesiecy (chcialam nawet wyjac kolczyk). Teraz nie ma po zaczerwienieniu sladu,ale nie wiem czy zdecydowalabym sie drugi raz przebic pepek.
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 16:35   #16
Diankauckas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
GG do Diankauckas
Dot.: kolczyk w pepku

.
Diankauckas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:49   #17
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat i w końcu zdecydowałam że zrobię to tu No więc bardzo bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku...Jest to przemyślana decyzja a nie jakaś tam zachcianka chwilowa...I niestety mama mi nie pozwala. Wiem że jeżeli się uczepię tego tematu i udowodnie że warto to będę mogła go zrobić ale nie wiem jak ją przekonać własnie. Macie może jakiś pomysł? I byłabym także wdzięczna jakbyście podały koszt tego a może jakieś zdjęcia z kolczykami? z góry dziękuje

Ja mam dokładnie tak samo , jest to przemyslana decyzja , a nie zachcianka { zachcianke to ja miałam latem na kolczyka w nosie dzięki Bogu , że go nei zrobiłam } a kolczyk w pępku od dłuższego czasu mnie kręci i dużo o tym wiem itd.

No i problemem jest moja mama... za nic w śwecie nie chce się zgodzić. Zastanawiam się jakie argumnety mam jej podać ?!
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:57   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kolczyk w pepku

moze ja jestem jakiś żul i wykolejeniec, ale o takie rzeczy mamy nie pytalam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:40   #19
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
moze ja jestem jakiś żul i wykolejeniec, ale o takie rzeczy mamy nie pytalam
Ja tez nie W wieku 14 lat zrobilam tatuaz bez ich zgody, w wieku 15 lat kolczyk w pepku, 16tu kolczyk w jezyku, 20tu przebilam gorna warge I nigdy o nic sie nie pytalam-mowilam jak bylo po fakcie
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 19:45   #20
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat i w końcu zdecydowałam że zrobię to tu No więc bardzo bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku...Jest to przemyślana decyzja a nie jakaś tam zachcianka chwilowa...I niestety mama mi nie pozwala. Wiem że jeżeli się uczepię tego tematu i udowodnie że warto to będę mogła go zrobić ale nie wiem jak ją przekonać własnie. Macie może jakiś pomysł? I byłabym także wdzięczna jakbyście podały koszt tego a może jakieś zdjęcia z kolczykami? z góry dziękuje

ja nie pytałam miałam wtedy 16 lat mama zobaczyła kolczyk po ok. roku... i ... nawet jej się spodobał

to było jakieś 6 lat temu
__________________
:::: Norwegia ::::

Edytowane przez LaLaRe
Czas edycji: 2008-12-16 o 19:47
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:41   #21
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: kolczyk w pepku

Dziewczyny help, koleżanka robi kurs piercingu i zaproponowała mi przekucie języka lub pępka za free. Ja wolę pępek ale panicznie boję się igieł i teraz się cykam. Warto się poświęcić?
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:22   #22
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez kruszynka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny help, koleżanka robi kurs piercingu i zaproponowała mi przekucie języka lub pępka za free. Ja wolę pępek ale panicznie boję się igieł i teraz się cykam. Warto się poświęcić?
uważam że dużo lepiej iść do profesjonalisty i zpłacić niż oddawać sie w ręce amatorki
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 23:38   #23
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez kruszynka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny help, koleżanka robi kurs piercingu i zaproponowała mi przekucie języka lub pępka za free. Ja wolę pępek ale panicznie boję się igieł i teraz się cykam. Warto się poświęcić?
KACHA! NIEEEEEEEEEE!
JA CI POZNIEJ NIE BEDE ROBIC OKLADOW NA BRZUCH JAK BEDZIESZ JECZEC, ZE CI ROPIEJE CZY COS
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:38   #24
Karolek9410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: kolczyk w pepku

siemka!
mam pytanko zamierzam sobie zrobic kolczyka w pepku a od wrzesnia ide do klasy wojskowej w liceum jak myslicie bd to przeszkadzac boleć lub cos??
czekam na odpowiedzi
Karolek9410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:16   #25
C_l_a_u_d_i_a
Raczkowanie
 
Avatar C_l_a_u_d_i_a
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: EKU :)
Wiadomości: 225
Dot.: kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez Karolek9410 Pokaż wiadomość
siemka!
mam pytanko zamierzam sobie zrobic kolczyka w pepku a od wrzesnia ide do klasy wojskowej w liceum jak myslicie bd to przeszkadzac boleć lub cos??
czekam na odpowiedzi

Z reguły pępek troche czasu sie goi wiec jesli masz to zrobic to najlepiej juz teraz. i jesli bedziesz nosic zwykla kuleczke to mysle ze nie bedzie przeeszkadzac. Ja swoj mam juz dwa lata i w niczym nie przeszkadza.
__________________
i'm pretty optimistic ^^


"Smak szczęścia w Jego ramionach poznałam"

od 06.11.2008 - przeszczęśliwa Narzeczona

18.08.2012 Big Day będę żonką
C_l_a_u_d_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:57   #26
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: kolczyk w pepku

Ja przebijałam w salonie tatuażu (7 lub 8 lat temu) zapłaciłam za samo przebicie 100zł, kolczyk kupiłam z tytanu za kolejne 100zł, ale muszę powiedzieć, że
po 1 przekłuwanie nic, a nic mnie nie bolało, a nie dostałam żadnego znieczulenia
po 2 pępek nic mnie po tym zabiegu nie bolał, nic się nie paprało

Niestety wcześniej próbowałam przebić u kosmetyczki raz i rano miałam zdziwienie, jak obudziłam się z przerwaną skórką na brzuchu A że byłam trochę młoda i głupia, to kolejnym razem sama próbowałam przebić sobie wenflonem, skończyło się to wizytą u chirurga i wyciąganie igła ropy. Więc polecam profesjonalistów.

Ponadto nie wiem czy to jest prawda, bo tego nie sprawdziłam, ale chirurg mi powiedział, że mniej więcej w okolicach pępka znajdują się nerwy, których uszkodzenie może spowodować paraliż Z bilogii byłam dosyć kiepska, medycyną również się nie interesuję, więc nie wim czy to prawda, czy pic, żebym więcej nie próbowała

Ja również rodziców postawiłam przed faktem dokonanym, podobnie jak z tatuażem na pół pleców jak mówi moja mama w wieku 17lat
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:31   #27
Karolek9410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Wink Dot.: kolczyk w pepku

dzieki
wsumie samam jeszcez niewiem bo wakacje sie zblizają itd
Karolek9410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.