Pytania i porady fryzjerskie - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-07-04, 13:15   #2731
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Fryzura

Cytat:
Napisane przez kczysztof Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Chcia³bym spytaæ jak sie nazywa ta fryzura bo chce sobie tak± zrobiæ i co o niej my¶licie?

https://www.google.pl/search?q=jak%C...H_aOcn_Sr5M%3A


Dziêki za odpowiedz i pozdrawiam ;D
Bardzo fajna. Najlepiej poka¿ fotkê fryzjerowi.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-06, 00:48   #2732
katarzyna7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
pomocy, nie wysz³a czerwieñ lecz purpura

hej, potrzebujê porady. Ostatnio farbowa³am w³osy na kolor wi¶niowa czerwieñ, niestety nie wysz³a czerwieñ lecz purpura co mogê zrobiæ aby uzyskaæ t± czerwieñ?
katarzyna7x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-06, 17:48   #2733
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Myj w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, kolor powinien zja¶niec. A potem wybierz farbê ton ja¶niejsza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-10, 11:49   #2734
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2 028
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam
nie wiem czy piszê w odpowiednim w±tku. Szuka³am czego¶ o farbach drogeryjnych. Do tej pory uzywa³am jedynie farb zakupionych w sklepie fryzjerskim , wodê równie¿ wybiera³am tak±, jaki akurat chcia³am uzyskaæ odcieñ. Wyje¿dzam na jaki¶ czas i nie bêdê mia³a mozliwo¶ci kupic "mojej" farby. Nie znam sie na farbach drogeryjnych ;/ po które siêgacie najczê¶ciej? ( farbuje tylko odrosty - z wyborem koluru nie bêdê mia³a problemu)
__________________
_Angelina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-11, 01:25   #2735
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jedyne warte uwagi to Wellaton, Garnier w zielonym pude³ku i loreal.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-13, 19:08   #2736
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy znacie jakie¶ szampony z fryzjerskich sklepów, które mia³yby spor± pojemno¶æ 0.5l + oraz by³yby dla w³osów farbowanych na ciemn± czerwieñ do tego cienkich i t³ustych u nasady. Nie zale¿y mi na mocno "odt³uszczaj±cym" szamponie, bo myje w³osy codziennie.

Do tej pory u¿ywa³am g³ównie Isany do czerwonych w³osów oraz Seboradin do ciemnych w³osów (seria zielona). S± to ok szampony, ale szukam czego¶ lepszego i wiêksza objêto¶æ by mnie uratowa³a od ci±g³ych wypadów na zakupy, albo zakupów na zapas w internecie.

Kiedy¶ bêd±c nastolatk± mia³am szampon ze sklepu fryzjerskiego i bardzo pomóg³ mi z wypadaniem w³osów i podkre¶la³ mój naturalny br±zowy kolor w³osów. Jednak obecnie nie mam zielonego pojêcia co to by³o i mam nadziejê, ¿e kto¶ z was zna szampony fryzjerskie do¶æ dobrze i mo¿e mi co¶ poleciæ
Kori_Yoitama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-22, 17:29   #2737
agatawol
Przyczajenie
 
Avatar agatawol
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 9
wyrównanie koloru po kapieli rozjasniacej

Jakimi farbami operowaæ ¿eby doj¶æ do miodowego blondu (wiem ¿e ³adny jasny blond to na razie kwestia marzeñ). w³osy maj± za sob± kilka k±pieli rozja¶niaj±cych i s± koloru jasno rudego na czupku platyna (a mo¿e powinnam zostac ruda ->chocia¿ nie lubiê za badzo tego koloru w³osów) Aha i z góry przepraszam za mimikê na jednym zdjêciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,9 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,3 KB, 22 za³adowañ)
__________________
Mi³o¶æ? Jak bêdê chcia³a pocierpieæ, to przytrzasnê sobie palce drzwiami.
agatawol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 17:55   #2738
agatawol
Przyczajenie
 
Avatar agatawol
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: wyrównanie koloru po kapieli rozjasniacej

I jeszcze dla udokumentowania zjawiska zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,9 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,6 KB, 12 za³adowañ)
__________________
Mi³o¶æ? Jak bêdê chcia³a pocierpieæ, to przytrzasnê sobie palce drzwiami.
agatawol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-23, 09:04   #2739
kinia7345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 13
Pomocy!! Nieròwny kolor po farbowaniu

Witam! Przez ok 2 lata farbowa³am w³osy na br±zowo... Przez 3/4 miesi±ce nic z nimi nie robi³am. Mia³am odrost do po³owy g³owy, a resztê lekko br±zow±... Zafarbowa³am w³osy na rudo farb± Palette... Koñce s± w moim wymarzonym kolorze, a odrosty pomarañczowe! Jak mam to naprawiæ? Jak wyrównaæ koloryt... B³agam o pomoc
kinia7345 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-25, 10:17   #2740
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: wyrównanie koloru po kapieli rozjasniacej

Miodowy blond zrobi ci siê bez problemu, je¶li jeszcze trochê rozja¶nisz w³osy i bêdziesz tonowaæ be¿owym lub per³owym blondem. Ja bym robi³a jeszcze k±piel, tylko omijaj±c w³osy u nasady, bo koñce wydaj± siê du¿o ciemniejsze.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-26, 00:12   #2741
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pomocy!! Nieròwny kolor po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez kinia7345 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Przez ok 2 lata farbowa³am w³osy na br±zowo... Przez 3/4 miesi±ce nic z nimi nie robi³am. Mia³am odrost do po³owy g³owy, a resztê lekko br±zow±... Zafarbowa³am w³osy na rudo farb± Palette... Koñce s± w moim wymarzonym kolorze, a odrosty pomarañczowe! Jak mam to naprawiæ? Jak wyrównaæ koloryt... B³agam o pomoc
Poza dekoloryzacja lub k±piel± rozja¶niajaca nic nie pomo¿e.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-03, 01:55   #2742
Lailalailaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 6
Karmelowe w³osy

Witam dziewczyny. Marza mi siê w³osy w kolorze karmelowym. Ewentualnie miodowy blond. Parê miesiêcy mia³am w³osy blond. Zachcia³o mi siê ciep³ego brazu. Postanowi³am kupiæ farbê joanny kasztan i venita orzechowy braz. Zmieszalam dwie farby. W³osy farbowalam jednokrotnie na braz w³a¶nie tymi dwiema farbami. Kolor siê wyplukal. Mo¿e nie tak jak bym tego chcia³a,ale s± ja¶niejsze. W za³±czniku prze¶lê zdjêcia koloru karmelowego i moich braz . Mo¿e która¶ z Was doradzi mi jak mogê doj¶æ do takiego kolorku. Chodzi mi o farby drogeryjne po wykonaniu k±pieli rozjasniajacej. Dziêki z góry
Lailalailaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-03, 14:26   #2743
Lailalailaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Karmelowe w³osy

Up
Lailalailaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-04, 15:19   #2744
201608251131
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej Nigdy nie farbowa³am w³osów, bo lubi³am swój naturalny kolor (br±z+ombre), ale mam wra¿enie, ¿e zrobi³ siê jaki¶ szary, mysi. Co mogê zrobiæ, ¿eby nadaæ w³osom ³adny br±zowy kolor, a najlepiej taki w odcieniu whiskey, karmelowym lub br±zowym, ale z ja¶niejszymi refleksami? Szamponetka, jakie¶ p³ukanki czy lepiej i¶æ do fryzjera na farbowanie?

Edytowane przez 201608251131
Czas edycji: 2016-08-04 o 15:20
201608251131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 09:52   #2745
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej,
mam pytanie, je¶li kolor farby to np 0/43 znaczy to, ¿e jest to farba do podbijania koloru, czy mo¿na ni± pofarbowaæ w³osy samodzielnie? Mam tu na my¶li Londê.
Czy je¶li pofarbujê siê kolorem 0/... to sp³ucze mi siê to bardzo szybko, czy farba zachowa siê mniej wiêcej tak samo jak bardziej naturalny odcieñ?
Dziêkujê za pomoc!
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 10:52   #2746
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez polacca Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
mam pytanie, je¶li kolor farby to np 0/43 znaczy to, ¿e jest to farba do podbijania koloru, czy mo¿na ni± pofarbowaæ w³osy samodzielnie? Mam tu na my¶li Londê.
Czy je¶li pofarbujê siê kolorem 0/... to sp³ucze mi siê to bardzo szybko, czy farba zachowa siê mniej wiêcej tak samo jak bardziej naturalny odcieñ?
Dziêkujê za pomoc!
Witaj. Mo¿na jej u¿yæ zarówno do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od¶wie¿enia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz±tku to najczê¶ciej Mixtony, lub te¿ kolory ¿ywe- bêd± trzymaæ jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak bêd± bardziej intensywne. Maj± w sobie wiêcej pigmentu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Nigdy nie farbowa³am w³osów, bo lubi³am swój naturalny kolor (br±z+ombre), ale mam wra¿enie, ¿e zrobi³ siê jaki¶ szary, mysi. Co mogê zrobiæ, ¿eby nadaæ w³osom ³adny br±zowy kolor, a najlepiej taki w odcieniu whiskey, karmelowym lub br±zowym, ale z ja¶niejszymi refleksami? Szamponetka, jakie¶ p³ukanki czy lepiej i¶æ do fryzjera na farbowanie?
Na pocz±tek spróbuj p³ukanki z miodu lub te¿ nak³adania miodu solo na w³osy- nadaje w³osom lekko z³otego odcienia, przez co nabieraj± wiêcej blasku. Spokojnie mo¿esz tak¿e spróbowaæ szamponetki - doda Po¶wiaty o danym odcieniu. Dobrym pomys³em jest te¿ henna cassia- henna bezbarwna, która równie¿ nadaje w³osom lekko z³otego odcienia, przez co kolor jest bardziej wielowymiarowy. Dodatkowy plus jest taki, ¿e pogrubia i od¿ywia w³osy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 10:54   #2747
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Edyta - pofarbuj w³osy farb± na poziomie takim jak twój kolor tylko ze z³otym refleksem. Ewentualnie farba poziom ja¶niejsza na wodzie 6%, ¿eby nie rozja¶niæ. Poszukaj te¿ farb typu "ton w ton" które nadaj± refleks, nie zmieniaj±c poziomu koloru w³osów.

polacca 0/43 to toner, który podkrêca odcienie miedziane/czerwone. Mo¿na go dodaæ do farby, mo¿na u¿ywaæ samodzielnie ale ¿eby wyszed³ tak intensywny, musia³aby¶ mieæ mocno rozja¶niane w³osy. czy sp³ucze siê szybko? - z rozja¶nionych w³osów raczej tak.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 15:07   #2748
ghoulek
Przyczajenie
 
Avatar ghoulek
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy Szare w³osy po blondzie.

W³osowy problem.. Przedwczoraj farbowa³am w³osy farb± Joico light ash blonde - wysz³y siwe. Dzisiaj pofarbowa³am farb± Joanna ciemny blond 33 - siwe! Co zrobiæ ¿eby pozbyæ siê siwego koloru z w³osów? Od g³owy trochê jest tego ciemnego blondu ale ca³a d³ugo¶æ w³osów jest siwa... Nie mam $ na fryzjera
ghoulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 17:42   #2749
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szare w³osy po blondzie.

Zrób na t± siwa czê¶æ lekka k±piel rozja¶niajaca.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 13:46   #2750
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[QUOTE=SceneQueene;6382443 1]Witaj. Mo¿na jej u¿yæ zarówno do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od¶wie¿enia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz±tku to najczê¶ciej Mixtony, lub te¿ kolory ¿ywe- bêd± trzymaæ jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak bêd± bardziej intensywne. Maj± w sobie wiêcej pigmentu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.


Bardzo dziêkujê, jak zawsze mo¿na siê spodziewaæ sensownej odpowiedzi
Bardzo
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 14:39   #2751
Kapitan_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zakola i przerzedzone w³osy u faceta - przypadek beznadziejny?
Zwracam siê do Was z pro¶b± o pomoc. Mimo zaledwie 19 lat doczeka³em siê ju¿ naprawdê poka¼nych zakoli i znacznie przerzedzonych w³osów. Z tego wzglêdu ju¿ od mniej wiêcej trzech, czterech lat mam ci±gle tê sam± fryzurê. Szczerze mówi±c nigdy zbytnio mi siê nie podoba³a, ale noszê j± aby markowaæ te mankamenty. O ile jednak w zamkniêtym pomieszczeniu jako tako spe³nia swoj± funkcjê, tak ju¿ przy wietrze, deszczu, jakiejkolwiek aktywno¶ci fizycznej (powiewy czy potliwo¶æ), zakola staj± siê widoczne daj±c nieciekawy efekt. St±d te¿ moja pro¶ba o pomoc w doborze nowej fryzury. Chcia³bym wreszcie spróbowaæ czego¶ nowego, co jednocze¶nie nie bêdzie odstrasza³o i pozwoli maskowaæ braki we w³osach.
Zdajê sobie jednak sprawê, ¿e mo¿e to byæ bardzo ciê¿kie albo nawet niemo¿liwe. ¦cinanie na ³yso jednak póki co nie wchodzi w grê. I tak mnie to czeka w niedalekiej przysz³o¶ci, tote¿ chcê siê nacieszyæ w³osami póki mogê. Poza tym wiem, ¿e ¶ciêty na ³yso bêdê wygl±da³ przekomicznie (niezbyt ciekawy kszta³t czaszki, cofniêty podbródek, du¿y nos i wci±¿ ch³opiêce rysy twarzy). Jakiekolwiek zaczesywanie równie¿ zwykle koñcz± siê fiaskiem. Mam na tyle cienkie i s³abe w³osy, ¿e te co chwila opadaj± na czo³o i przylegaj± do g³owy.
Je¶li kto¶ chcia³by doradziæ, w prywatnej wiadomo¶ci wy¶lê zdjêcia. Fajnie by by³o gdyby kto¶ rzuci³ okiem i napisa³ czy mo¿na tu jeszcze cokolwiek zadzia³aæ.
Kapitan_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-07, 18:56   #2752
201608251131
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêki dziewczyny. By³am wczoraj w salonie i fryzjerka odradzi³a mi farbowanie po ca³o¶ci. Teraz my¶lê nad sombre i mam pytanie: czy mo¿na je zrobiæ farb± w odcieniu karmelowym czy whiskey czy jedynie rozja¶niaczem?
201608251131 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-08, 12:01   #2753
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

[QUOTE=polacca;63864936]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj. Mo¿na jej u¿yæ zarówno do podbicia mieszanki, niwelowania niechcianego odcienia, od¶wie¿enia koloru, jak i do samodzielnego farbowania. Farby z zerem na pocz±tku to najczê¶ciej Mixtony, lub te¿ kolory ¿ywe- bêd± trzymaæ jak normalna farba o podobnym odcieniu, jednak bêd± bardziej intensywne. Maj± w sobie wiêcej pigmentu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.


Bardzo dziêkujê, jak zawsze mo¿na siê spodziewaæ sensownej odpowiedzi
Bardzo
Nie ma za co :-*

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kapitan_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zakola i przerzedzone w³osy u faceta - przypadek beznadziejny?
Zwracam siê do Was z pro¶b± o pomoc. Mimo zaledwie 19 lat doczeka³em siê ju¿ naprawdê poka¼nych zakoli i znacznie przerzedzonych w³osów. Z tego wzglêdu ju¿ od mniej wiêcej trzech, czterech lat mam ci±gle tê sam± fryzurê. Szczerze mówi±c nigdy zbytnio mi siê nie podoba³a, ale noszê j± aby markowaæ te mankamenty. O ile jednak w zamkniêtym pomieszczeniu jako tako spe³nia swoj± funkcjê, tak ju¿ przy wietrze, deszczu, jakiejkolwiek aktywno¶ci fizycznej (powiewy czy potliwo¶æ), zakola staj± siê widoczne daj±c nieciekawy efekt. St±d te¿ moja pro¶ba o pomoc w doborze nowej fryzury. Chcia³bym wreszcie spróbowaæ czego¶ nowego, co jednocze¶nie nie bêdzie odstrasza³o i pozwoli maskowaæ braki we w³osach.
Zdajê sobie jednak sprawê, ¿e mo¿e to byæ bardzo ciê¿kie albo nawet niemo¿liwe. ¦cinanie na ³yso jednak póki co nie wchodzi w grê. I tak mnie to czeka w niedalekiej przysz³o¶ci, tote¿ chcê siê nacieszyæ w³osami póki mogê. Poza tym wiem, ¿e ¶ciêty na ³yso bêdê wygl±da³ przekomicznie (niezbyt ciekawy kszta³t czaszki, cofniêty podbródek, du¿y nos i wci±¿ ch³opiêce rysy twarzy). Jakiekolwiek zaczesywanie równie¿ zwykle koñcz± siê fiaskiem. Mam na tyle cienkie i s³abe w³osy, ¿e te co chwila opadaj± na czo³o i przylegaj± do g³owy.
Je¶li kto¶ chcia³by doradziæ, w prywatnej wiadomo¶ci wy¶lê zdjêcia. Fajnie by by³o gdyby kto¶ rzuci³ okiem i napisa³ czy mo¿na tu jeszcze cokolwiek zadzia³aæ.
Poka¿ fotki.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny. By³am wczoraj w salonie i fryzjerka odradzi³a mi farbowanie po ca³o¶ci. Teraz my¶lê nad sombre i mam pytanie: czy mo¿na je zrobiæ farb± w odcieniu karmelowym czy whiskey czy jedynie rozja¶niaczem?
Je¶li Twoje w³osy s± naturalne, byæ mo¿e wystarczy dobra farba z odpowiedzim oxy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-09, 16:02   #2754
kaliseno
Przyczajenie
 
Avatar kaliseno
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 1
Question Pytanie do fryzjerek i nie tylko , czekam na wasze odpowiedzi .

Witam , mam takie pytanie . Od 4 mo¿e 3 lat farbujê siê na czarno , kilka razy robi³am "domowe ombre " ró¿nie wychodzi³o czasami rude a niekiedy czerwone . A otó¿ mam takie pytanie jak my¶licie czy fryzjerka da³aby radê siê uporaæ i zrobiæ mi taki kolor w³osów ( zdjêcie )
Ju¿ nie chodzi mi o ten br±z u góry , tylko o efekt jasnego koloru . Jak my¶licie ? Dodam , ¿e mam wlosy do okolic pocz±tku piersi i aktualnie jestem w anglii wiec my¶le , ¿e tutaj chcialabym to wykonaæ .
Czekam na wasze opinie
kaliseno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-10, 13:53   #2755
201703240903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 2 897
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ dziewczyny. Zastanawiam siê nad zrobieniem delikatnego Ombre. Moje w³osy s± pofarbowane kremem koloryzuj±cym Loreal Paris, Casting Creme Gloss, koloryzacja pielêgnacyjna bez amoniaku, 432 czekoladowe espresso. Zastanawiam siê czy delikatne rozja¶nienie koñcówek mog³abym wykonaæ ,np. fioletowym szamponem do w³osów blond ,np. Joanna, Ultra Color System (Szampon do w³osów blond, rozja¶nianych i siwych). Zale¿y mi na delikatnym rozja¶nianiu.
201703240903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-10, 22:28   #2756
Kapitan_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ


Poka¿ fotki.
Wys³a³em PW, tyle ¿e nie mam pojêcia czy dosz³o, bo nie widzê jej w wiadomo¶ciach wys³anych.
Kapitan_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-12, 09:48   #2757
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Zastanawiam siê nad zrobieniem delikatnego Ombre. Moje w³osy s± pofarbowane kremem koloryzuj±cym Loreal Paris, Casting Creme Gloss, koloryzacja pielêgnacyjna bez amoniaku, 432 czekoladowe espresso. Zastanawiam siê czy delikatne rozja¶nienie koñcówek mog³abym wykonaæ ,np. fioletowym szamponem do w³osów blond ,np. Joanna, Ultra Color System (Szampon do w³osów blond, rozja¶nianych i siwych). Zale¿y mi na delikatnym rozja¶nianiu.
fioletowy szampon nie rozja¶nia w³osów! on jest do w³osów rozja¶nianych, ¿eby zniwelowaæ ¿ó³ty odcieñ.
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-12, 16:43   #2758
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Zastanawiam siê nad zrobieniem delikatnego Ombre. Moje w³osy s± pofarbowane kremem koloryzuj±cym Loreal Paris, Casting Creme Gloss, koloryzacja pielêgnacyjna bez amoniaku, 432 czekoladowe espresso. Zastanawiam siê czy delikatne rozja¶nienie koñcówek mog³abym wykonaæ ,np. fioletowym szamponem do w³osów blond ,np. Joanna, Ultra Color System (Szampon do w³osów blond, rozja¶nianych i siwych). Zale¿y mi na delikatnym rozja¶nianiu.
Lekka k±piel rozja¶niajaca bêdzie najlepszym wyj¶ciem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kapitan_ Poka¿ wiadomo¶æ
Wys³a³em PW, tyle ¿e nie mam pojêcia czy dosz³o, bo nie widzê jej w wiadomo¶ciach wys³anych.
Hej hej. Przysz³a mi od Ciebie wiadomo¶æ, ale widzê tylko pierwsz± fotkê. Móg³by¶ przes³aæ raz jeszcze?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-13, 12:15   #2759
Kapitan_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hmm.. nie mam pojêcia dla czego, bo jestem przekonany, ¿e wrzuci³em wszystkie linki. Teraz na wszelki wypadek oprócz kolejnej pw, wys³a³em te¿ maila
Kapitan_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-16, 15:36   #2760
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Pytanie do fryzjerek i nie tylko , czekam na wasze odpowiedzi .

ogolnie to da sie zejsc z czerni na blond, wiec cos podobnego powinno byc mozliwe ale - z ombre bedzie ciezej, bo raczej dekoloryzacja calej glowy odpada (chociaz mozna i tak a potem na gorze braz polozyc) ale wg mnie,zeby to wyszlo ladnie to potrzeba bedzie kilka wizyt +naprawde naprawde dobra fryzjerka,
na powaznie 3/4 fryzjerek ,ktore znam nie zrobi Ci tego ladnie

z tym,ze kolor jesli Ci wychodzi rudy to najprawdopodobniej bedzie cieply-tzn nie masz co liczyc na platyne ani chlodny kolor, raczej na taki zloty blond (na pewno nie taki odcien jak na zalaczonym zdjeciu bo to jest blond na naturalnych wlosach a taki wychodzi calkiem inaczej niz rozjasnianie czerni)

pozostaje tez kwestia ile warstw czerni masz na wlosach i na ile Twoje wlosy zniosa dekoloryzacje i rozjasnianie bo Ci powiem,ze to daje bardzo mocno po wlosach i jesli masz delikatne/slabe/zniszczone wlosy to naprawet nie probouj bo bedziesz zalowac

ogolnie to na Twoim miejscu machnelabym sobie ombre ale w kolorze karmelu/cale wlosy na karmel i jesli to wyjdzie ladnie to najwyzej dalej bym rpobowala jakos z rozjasnieniem koncow-to co chcez zrobic wbrew pozorom latwe nie jest
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.