Mama z tatuażem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 16:03   #31
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mama z tatuażem

ja mam tatuaże i jestem nienormalną mamą

zwykle ginekolodzy zachwycają się moim dziełem

Edytowane przez marsi11
Czas edycji: 2012-06-12 o 16:04
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:00   #32
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Niestety nie, choć docelowo będzie. Mała ma skazę i nie czuję się na siłach układać jej zbilansowaną wege-dietę dla skazowca (w sumie to by znaczyło, że jest weganką ). Trochę się tego boję, więc czekamy aż wyrośnie ze skazy.
Pytam, bo ja sama miesa ani ryb nie jem (nie jestem wege, od dziecka nie lubie, mieso bylo mi wmuszane do pewnego wieku, polykalam cale kawalki - z lzami), ale malemu mam zamiar podawac dobrej jakosci mieso, jak i gotowac dania bezmiesne. Sam wybierze, co lubi. Zauwazylam taka prawidlowosc, ze ja nie jem to i inni nie jedza - moj partner bardzo rzadko je mieso.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:12   #33
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Mama z tatuażem

Hecate- ja podobnie
Jestem wegetarianka od 17 lat. Niemniej, mojemu dziecku pozostawię wybór. Mięso podam (przygotuje Tata, bo ja nawet nie wiem jak
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:17   #34
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam wytatuowanych i do tych, które nie mają żadnego tatuażu Do tych pierwszych - jak na tatuaż reagowali lekarze, inne mamy (o ile jest w widocznym miejscu lub go zauważyli)? Spotkałyście się z jakimiś przykrymi komentarzami w szpitalu/na placu zabaw/w przedszkolu/od innych mam? Do tych drugich - czy przeszkadzałoby Wam, gdyby Wasze dziecko bawiło się z dzieckiem mamy z widocznymi tatuażami, czy macie o takich mamach "gorsze" zdanie?

Pytam z czystej ciekawości po tym, jak moja 23-letnia koleżanka odebrała brata od jego kolegi (pierwszy raz). Koleżanka ma dużo kolorowych tatuaży. Po tej wizycie mama chłopca zabroniła mu się z jej bratem spotykać, bo "jego siostra to kryminalistka z poprawczaka".

No i takie pytanie zupełnie dodatkowo - miałybyście coś przeciwko, gdyby Wasze dziecko miała uczyć osoba wytatuowana?
Na oba pytania moja odpowiedz brzmi nie, nie mam nic przeciwko. Tatuaży nie mam, może bym i sobie zrobiła, ale mnie się podobają tradycyjne japońskie i zwyczajnie nie stać byłoby mnie na nie. Może i dobrze, dylemat z głowy.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:19   #35
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mama z tatuażem

Zadziwia mnie, że ktoś może jeszcze zadawać takie pytania i rozmyslać nad jakościa rodzica z tatua a bez
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:51   #36
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zadziwia mnie, że ktoś może jeszcze zadawać takie pytania i rozmyslać nad jakościa rodzica z tatua a bez
bardzo dobre spostrzeżenie ,chociaż spotykałam się w pracy z tym,że dziewczyny same chowają tatuaż przed personelem,a nawet przed teściową
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 23:38   #37
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Hecate- ja podobnie
Jestem wegetarianka od 17 lat. Niemniej, mojemu dziecku pozostawię wybór. Mięso podam (przygotuje Tata, bo ja nawet nie wiem jak
Mysle, ze to ok, bo chce by sam zdecydowal, a dwa, ze nie mam az takiej wiedzy by przygotowac mu zbilansowana wege-diete.

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
bardzo dobre spostrzeżenie ,chociaż spotykałam się w pracy z tym,że dziewczyny same chowają tatuaż przed personelem,a nawet przed teściową
Zawsze mnie to rozbrajalo - zrobie tatuaz, ale bede ukrywac przed mamusia/tesciowa. Jesli sie decyduje na tatuaz to trzeba byc przygotowanym na ewentualnie niepochlebne opinie - nawet tesciowej.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 00:03   #38
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ja mam tatuaże i jestem nienormalną mamą

zwykle ginekolodzy zachwycają się moim dziełem
matko, gdzie ty go masz ?! i co?!
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 00:10   #39
_Tuberoza_
Raczkowanie
 
Avatar _Tuberoza_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Mama z tatuażem

ja rowniez mam tatuaz. podczas porodu (mialam ciecie jak pozostale 2 kolezanki z sali) lekarz powiedzial mi ze one rowniez go maja wiele mam robi sobie tatuaze ale nie widze w tym jakiegos problemu, jesli tatuaz jest ladny to az milo na niego popatrzec. jesli zas jest wulgarny, to juz czyjas sprawa. no chyba, ze to bledy mlodosci..
__________________
~Karolina
_Tuberoza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:17   #40
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mama z tatuażem

Według Mnie tatuaż nie jest oznaką że jest się złym rodzicem. Mi by nie przeszkadzało gdyby Moje dziecko bawiło się z dziećmi rodziców z tatuażami. Sama mam zamiar Sobie zrobić i Mój mąż ma

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to rozbrajalo - zrobie tatuaz, ale bede ukrywac przed mamusia/tesciowa. Jesli sie decyduje na tatuaz to trzeba byc przygotowanym na ewentualnie niepochlebne opinie - nawet tesciowej.
Mój mąż ukrywa przed Swoją mamą, bo nie chce słuchać gadania
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:51   #41
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Mój mąż ukrywa przed Swoją mamą, bo nie chce słuchać gadania
No zawsze ten sam argument, ten, ktory przytoczylas. A ja uwazam, ze pogadalaby sobie i przestala. Zreszta - dorosly facet powinien umiec takie gadki uciac.
Nie wyobrazam sobie ukrywac i miec jakies stresy - dawno nie mam 13 lat, ale to ja.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 13:56   #42
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Zawsze mnie to rozbrajalo - zrobie tatuaz, ale bede ukrywac przed mamusia/tesciowa. Jesli sie decyduje na tatuaz to trzeba byc przygotowanym na ewentualnie niepochlebne opinie - nawet tesciowej.
Znowu się z Tobą zgodzę. dorosłośc polega min na tym by umieć bronić swoich racji.
Moja rodzina też pod sufit nie skakała, że sobie dziarki zrobiłam.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:15   #43
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Według Mnie tatuaż nie jest oznaką że jest się złym rodzicem. Mi by nie przeszkadzało gdyby Moje dziecko bawiło się z dziećmi rodziców z tatuażami. Sama mam zamiar Sobie zrobić i Mój mąż ma

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



Mój mąż ukrywa przed Swoją mamą, bo nie chce słuchać gadania
Dla mnie to delikatnie mówiąc baaardzo dziwne przecież matka zna go najlepiej, wie jakim jest człowiekiem wiec co może zmienić tatuaż? Może właśnie przez to że jej syn go ma nie kojarzyłaby go z kryminałem (mówię ogólnie bo wiele starszych osób tak sobie kojarzy tatuaże)
Poza tym mąż mniemam jest człowiekiem dorosłym a nie 13 latkiem jak ktoś słusznie już zauważył
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 07:35   #44
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dla mnie to delikatnie mówiąc baaardzo dziwne przecież matka zna go najlepiej, wie jakim jest człowiekiem wiec co może zmienić tatuaż? Może właśnie przez to że jej syn go ma nie kojarzyłaby go z kryminałem (mówię ogólnie bo wiele starszych osób tak sobie kojarzy tatuaże)
Poza tym mąż mniemam jest człowiekiem dorosłym a nie 13 latkiem jak ktoś słusznie już zauważył
Mnie to rozbraja, ale przynajmniej mam na Niego haka =))) he he
Ja na Jego miejscu bym powiedziała, ale On nie chce mówić, bo byłoby mnóstwo gadania i na pewno komentarze że to źle dla dziecka że ma tatuaż (zawsze wszystko robimy źle dla dziecka według Niej)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 18:43   #45
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Mama z tatuażem

Ja mam tatuaż i nie czuję się gorszą matką A robiłam sobie go ponad 10 lat temu, razem ze mna w gabinecie byla moja mama bo musiala podpisac zgodę bo ja sama nie mialam jeszcze 18 lat. Chcialabym jeszcze jeden. Lekarze nigdy mi nic nie mowili (nawet jak mialam 2 cesarki). Ale przy moim prawie 2miesiecznym pobycie w szpitalu salowe ktore mnie myły mowily ze bardzo ladny (mam na biodrze).
Gdyby moje dzieci chciały tatuaz nie miałabym nic przeciwko gdybym widziala ze naprawde chca.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 15:50   #46
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Znowu się z Tobą zgodzę. dorosłośc polega min na tym by umieć bronić swoich racji.
Moja rodzina też pod sufit nie skakała, że sobie dziarki zrobiłam.
hehe moja też nie była zachwycona, ale przełknęli ten gorzki cukierek i nadal mnie kochają

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
J
Gdyby moje dzieci chciały tatuaz nie miałabym nic przeciwko gdybym widziala ze naprawde chca.
ojj tak będzie trzeba się zgodzić inaczej stałybyśmy się hipokrytkami tylko jak mi młody przyjdzie w wieku 13 lat to niech zapomni
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:04   #47
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
tylko jak mi młody przyjdzie w wieku 13 lat to niech zapomni
Ja wtedy wyjasnilabym dlaczego JESZCZE nie.
Nie chcialabym tylko by sobie robil idiotyczne tatuaze (MUFC), brzydkie 'za piwo' u kolegi, ktory 'sie zna', ogromne na szyji/twarzy (forever unemployed) itp.

Ale i tak najbardziej to mi sie wielgachne tunele w uszach nie podobaja, no ale do kaloryfera nie przywioze i jak bedzie chcial, to zrobi.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:13   #48
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mama z tatuażem

Co do kolczyków i tatuaży to w pewnym wieku zabronienie to najgorszy pomysł. Moim koleżankom rodzice zakazali definitywnie i co - same po domach przekłuwały sobie pępki czy języki lub chodziły do kolegi na tatuaże. Tego za wszelką cenę bym chciała uniknąć. W młodym wieku - wytłumaczyć, dlaczego dobrze byłoby jeszcze poczekać, a później pójść do studia piercingu czy tatuażu. Nie ma nic gorszego niż tatuaże robione gdzieś w piwnicy u znajomego, którego szybko zaczyna się wstydzić, bo wygląda okropnie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:32   #49
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Mama z tatuażem

Znalazłam w necie, pasuje do tematu jak ulał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg body-modifications--large-msg-128702320365.jpg (93,7 KB, 25 załadowań)
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 09:46   #50
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Cieszą mnie Wasze odpowiedzi Ja mam tatuaże, które póki co łatwo zakryć, ale planuję mieć ich więcej i zastanawiałam się, jak reaguje na nie środowisko rodzicielskie Nigdy nie przejmowałam się, co ludzie powiedzą, ale chodziło mi bardziej o ewentualne przyszłe dziecko - czy nie będzie miało problemów, czy nikt mu nie będzie dokuczał, czy nauczyciele nie przykleją mu etykietki itd... Wiadomo jak wielu ludzi myśli nadal stereotypami.

Impersona - czy dyrekcja szkoły wie o Twoim tatuażu?
jeżeli chcesz sobie robić dalej tatuże to je po prostu rób, nie przejmuj się tym, co myślą inni. Mozemy albo starać się walczyć ze stereotypami, albo ulec myśleniu ograniczonych ludzi, ale jest ryzyko, że wtedy staniemy się tacy jak oni, a nie chcemy żeby nasze dzieci żyły wśród takich ludzi, prawda?
jeśli chodzi o tą twoją koleżankę, to nie ma czego żałować raczej sama bym nie chciała, żeby moje dziecko chodziło się bawić do takich ludzi.
U mnie w rodzinie prawie każdy ma tatuaże (ja też) i nikt tego nie krytykuje. Zresztą teraz chyba 80% ludzi ma tatuaże, więc ja osobiście się nie spotkałam nigdy z żadnym komentarzem, ani negatywnym ani pozytywnym od jakiegoś obcego człowieka, bo to już po prostu nie dziwi.
Jeśli chodzi o nauczycieli, to nie miałabym nic przeciwko, żeby wytatuowany nauczyciel uczył moje dziecko.

a ostatnio w sephorze jest fajna promocja dnia ojca, cieszę się, że takie reklamy są, bo to świadczy o tym, że coś się w świadomości ludzi zmienia

http://www.sephora.pl/pl/cid26511/takiego-kochamy.html
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:25   #51
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mama z tatuażem

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
matko, gdzie ty go masz ?! i co?!
tygrysa na łonie..... hehehee

no ale to tylko jeden reszta, na plecach głównie no i jeden na ramieniu
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.