Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 14:53   #1
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716

Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :(


Witam serdecznie!Zaczne od tego,ze mam bardzo zniszczone wlosy,ktore przez dlugi czas farbowalam na bardzo jasny platynowy blond.Ostatnio jednak postanowilam zafarbowac moje wlosy na jakis ciemny braz i tak tez zrobilam...Nalozylam farbe L'OREAL feria w odcieniu jasny bezowy kasztan, efekt byl po prostu straszny.Na glowie mialam po prostu popiel..Udalam sie do sklepu i kupilam kolejna farbe tym razm byl ,to Garnier opalizujacy szatyn.Kolor jest juz lepszy,ale nie oznacza,to wcale ,ze jest taki jak chcialam.Mianowicie wyglada jak totalnie wyblakla czern Czy wiecie moze co mam tym wypadku zrobic?Naprawde nichce nigdzie wychodzic z takim kolorem.Chce po prostu ciemny braz!Z gory dziekuje za pomoc.I pozdrawiam
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 17:58   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :(

witaj mogę cię pocieszyć tym, że z rozjaśnionych włosów farba bardzo szybko będzie się spierała, więc po kilkunatu myciach twój obecny kolor znacznie się zmieni i będziesz mogła poszukać innej farby odpiero po kilku farbowaniach włosy złapią i nie będą tak szybko się spierać. pozdrawiam i życzę powodzenia
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:03   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :(

możesz myć włosy szamponem przeciwłupieżowym - szybciej wypłukuje farbę z włosów.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:15   #4
Dusia_01
Przyczajenie
 
Avatar Dusia_01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :

Oj to ja ci powiem tak,ciesz sie ze zielen nie wyszla!!!Zasada jest taka ze na popiele kladzie sie popiela a na zlote ,zlote odcienie.Do inaczej moze wyjsc bardzo ciekawie!!Poloz szampon w odcieniu naturalnego brazu,powinno sie ladnie zapigmentowac!Szamp on mniej bedzie sie spierac bo zakotwiczy sie wewnatrz wlosa i jest lepszy na wlosy rozjasniane.Powodzenia!!
Dusia_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:13   #5
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :

Użyj farby Garnier Naturals w odcieniu jasnego brązu, włosy przybiorą naturalny kolor, farba zacznie się równomiernie wymywać, a wtedy położysz sobie na włosy jakiś wymarzony odcień brązu. Powodzenia!
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:22   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Zmiana z platynowego blondu na braz zakonczyla sie katastrofa na mojej glowie :

jak ci sie farba wypluka, to naloz poki co jakis ciemny blond. rozjasniane wlosy szybko lapia barwnik ale bardzo krotko go trzymaja. w dodatku wszelkie brazy (nawet jasne) czesto wychodza czarne, a ciemne blondy wychodza jak brazy. wiec sproboj narazie z troche ciemniejszymi odcieniami. i nie sugeruj sie obrazkami na opakowaniach, najlepiej sprawdz na wizazu jak wychodzi dany kolor
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.