farba L'Oreal bursztynowy blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 14:20   #1
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70

farba L'Oreal bursztynowy blond


Hejka Mam pytanie. Czy któraś z Was miała kiedyś na sobie farbę z L'Oreala Casting Creme Gloss kolor nr 834 (bursztynowy blond)? Bo mam w planach się przefarbowac na ten kolor, jednak zanim to zrobie chciałabym byc w 100% pewna, że wyjdzie mi kolor taki jak na opakowaniu bądź podobny. Jeśli macie zdjęcia to bardzo Was prosze o ich załączenie Z góry dziękuje i pozdrawiam
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:54   #2
dzastu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: farba L'Oreal bursztynowy blond

na początku wychodzi rudy ( ja kupiłam tą farbę z zamiarem bycia rudą) jednak szybko sie ta rudość zmyła i było coś takiego mniej więcej jak na opakowaniu. Ale wyglądał ładnie. Wczoraj położyłam orzech laskowy i mam teraz marchewkowe pole na głowie z czerwienią a'la wiśniewski. Tak więc bursztynowy blond, jak najbardziej, nigdy orzecha laskowego!
dzastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 15:15   #3
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: farba L'Oreal bursztynowy blond

To dobrze, że taki rudawy wychodzi bo o taki efekt mi właśnie chodzi a powiedz mi, na jaki kolor włosów nakładałaś tą farbe ? Bo ja mam w tej chwili jasny blond i obawiam się, ze po nałożeniu tego bursztynowego blondu wyjdzie mi marchewkowy kolor, a tego bym nie chciała bo kompletnie sie w takim odcieniu nie widze. Swoją drogą to zastanawiałam się tez wczesniej nad tym orzechem laskowym bo na opakowaniu wygląda ślicznie. I mówisz, że marchewkowy wyszedł..dzięki za przestroge I sie nie martw, rude farby szybko sie spłukuja więc po paru myciach pewnie stracisz ta marchewke

Edytowane przez monia0225
Czas edycji: 2009-11-07 o 15:21
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.