merz-special - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-23, 09:57   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

merz-special


Hej dziewczyny czy któraś z Was używala kiedyś tabletek merz-special? Czy rzeczywiście są skuteczne? A może jakieś inne witaminki są lepsze? A co sądzicie o zielonej herbacie? Będę wdzięczna za pomoc
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 23:39   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: merz-special

Sama nie brałam, ale słyszałam, że są bardzo skuteczne. Brałam skrzyp i też był niezły (za to tańszy). Może warto porównać skład w aptece, bo coś mi się wydaje, że to prawie to samo, ale parę razy droższe.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 07:10   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: merz-special

Wiesz, wszystkie te tabletki mają zbliżony skład, myślę o Skrzypie z witaminami, H-pantoten, Merz Special, Silica itd (może tylko Rewalid się trochę różni od reszty).
Największa różnica to dawki poszczególnych składników oraz ilość tabletek łykanych w ciągu dnia (no i cena). Najrzadziej, bo 1 raz 1 tbl łyka się Silica, 2 razy 1 tbl dziennie bierze się Merz Special, Skrzyp z witaminami bierze się 2 razy po 2 tbl, H-Pantoten też często, nie pamiętam dokładnie.
Osobiście łykam Silica, bo nigdy nie pamiętałam, żeby połknąć kolejną dawkę Skrzypu i Wam też sugeruję się kierować wygodą. Zadziałają wszystkie preparaty, ale brane przez pół roku (jeśli efekt ma być widoczny na włosach) lub ewentualnie kilka miesięcy, jeśli zależy wam na cerze i paznokciach. Najszybciej efekty widać na skórze.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-27, 14:07   #4
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: merz-special

Wyprobowalam merz-special i jego dzialanie jest niczym przy efektach jakie jakie wyciag ze skrzypu polnego. Po skrzypie wlosy w ciagu paru dni przestaly wypadac Merz special uzywalam wczesniej przez miesiac i efektow nie bylo. Dlatego tez polecam skrzyp)
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-27, 16:58   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: merz-special

popieram i polecam tabletki ze skrzypem.sama zajadam juz 3 opakowanie.polecam humawit ze skrzypem i pokrzywa,jest dosc wydajne ,zawiera ok 250 tabletek a kosztuje ok 10 zl.moje wloski szybko "zalapaly" ze dostaja co trzeba i juz sie uspokoily.kiedys bardzo wypadaly a teraz tyle co wszystkim....przy czesaniu!naprawde polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-29, 13:15   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: merz-special

Już gdzieś pisłam na forum, że mnie również skrzyp polny z witaminami służy. Biorę go ponad 3 miesięce i efekty są: zdrowsze, lśniące i mocniejsze włosy. No i faktycznie już mi tak nie wypadają. Paznokcie też się trochę wzmocniły. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-30, 16:50   #7
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: merz-special

Kiedyś przy intensywnym odchudzaniu się nagle paznokcie zaczęły mi się łamać, rozwarstwiać a włosy straciły blask. Nie pomogły żadne witaminy, skrzyp polny itp, ale właśnie Merz Special. Kilka moich koleżanek potwierdziło również jego skuteczność, więc myślę, że kupując go, będziesz zadowolona.
Agnieszkan napisał(a):
> Hej dziewczyny czy któraś z Was używala kiedyś tabletek merz-special? Czy rzeczywiście są skuteczne? A może jakieś inne witaminki są lepsze? A co sądzicie o zielonej herbacie? Będę wdzięczna za pomoc
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-10, 08:16   #8
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: merz-special

Ja od paru miesięcy łykam tabletki z drożdzy piwowarskich i jestem bardzo zadowolona.Bardzo dobrze wpływaja na cerę.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:25   #9
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Re: merz-special

stosowalam merz special juz nie raz i zawsze pomagal po miesiacu wlosy ptrzestawaly mi wypadac
teraz znow mam z nimi problemik zdecydowalam sie jednak na jakis szampon o ktorym uslyszalam na wizazu i nie polecam (neril garniera) tak wiec dzis zdecydowalam sie odrzucic owy szampon wybrac sie do dermatologa i poprosic io ponowne przepisanie merz special-u. acz kolwiek pamietajcie ze kazdy ma inny organizm to co pomaga mnie nie koniecznie pomoze tobie
pozdrawiam trzymajcie kciuki za moje wypadajace wloski papa
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:05   #10
slodziutk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
początek

witam
od dzisiaj zaczelam kuracje merz spezial nie wiem jaki bedzie efekt ale powiem szczerze probowałam juz wszystkiego
niektóre dziewczyny polecaja skrzyp ja niestety nie moge go zazywac bo mam wymioty po nim wiec trzymajcie za mnie i za moje wlosy kciuki o dalszych efektach bede informowac
znacie moze jakies skuteczne preparaty na porost włosów ?
slodziutk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 13:16   #11
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: merz-special

Ja kupiłam bellise zobaczymy jaki bedzie tego efekt wcześniej używałam capivit piekne włosy ale jakos nie widziałam wplywu na włosy
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 17:28   #12
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: merz-special

Marz Special bardzo dobrze sluzy paznokcia i skorze. Nigdy nie uzywalam skrzypu ale wlasnie AMrz Special i byly wyniki juz po zuzyciu pierwszego pudelka. POLECAM
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 23:30   #13
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: merz-special

Gorąco polecam Merz Special, kiedyś zrobiłam kurację pod namową dermatologa i nie żałowałam. Włosy się niesamowicie wzmocniły
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:21   #14
Felicja_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 40
Dot.: merz-special

Ja już wypróbowałam całe mnóstwo specyfików takich jak skrzyp polny z witaminami, Merz Special też brałam przez wiele miesięcy ale osobiście efektów nie miałam, dopiero jak dermatolog mi polecił tabletki Inneov - to był strzał w dziesiątkę. Nie należą do najtańszych bo opakowanie które wystarcza na miesiąc kosztuje ok 100zł ale jak dla mnie warto, efekty kolosalne. Jednak wiadomo każdy organizm to indywidualny przypadek i najlepiej polecić się dermatologa.
Felicja_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:53   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Re: merz-special

Brałam je i są skuteczne, poprawiają cerę, paznokcie i włosy ale trzeba dwie buteleczki
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:28   #16
xxxGosiaczekxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxGosiaczekxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

Merz Spezial jest the best mi ogromnie pomógł jeśli chodzi o zlikwidowanie wypadania włosów a walczyłam z tym dwa lata, żadna skrzypovita i bellissa nie są równe z Merz'em
xxxGosiaczekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 08:55   #17
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: merz-special

Czy jest gdzieś wątek (szukałam, nie znalazłam) zawierający składy witamin? Kiedyś w aptece porównałam zawartośc np skrzypu w poszczególnych suplementach - największa (nieporównywalnie) była w skrzypie polnym i Belissie.
Jeśli o mnie chodzi to znalazłam bardzo fajne witaminy - dość duża zawartość cennych składników w produktach firmy Environ, w której się niedawno zakochałam (tylko te ceny, ech...

http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...losy_paznokcie

czy znacie może produkty popularnych marek o podobnie dużej zawartości cysteiny czy siarczanu glukozaminy (do osób kompetnych w tematach farmaceutycznych - zawsze wydawało mi się, że to susbtacja poprawiająca konsystencję mazi stawowej??)
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:09   #18
fuerta
Raczkowanie
 
Avatar fuerta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 125
Dot.: merz-special

Brałam skrzyp, h-pantoten, silice i merz special i na paznokcie zdecydowanie działa najlepiej merz special (rewelka), na włosy w miarę ok (ale bez spektakularnych rewelacji po 2 butelkach)
h-pantoten mi nie pomógł, silica trochę, a skrzyp wcale.
__________________
od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
fuerta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:57   #19
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: merz-special

ja już stosuje drugi miesiąc i też jestem zadowolona. włosy nie wypadają wogóle. Ja osobiście efekty zauważyłam już drugiego tygodnia.
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:09   #20
xjohnyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

hej czy to prawda ze przyjmowanie witaminy b6 w innych preparatach osłabia działanie merz'a? czytałem ze stosując merz nie można przyjmować b6 bo wtedy merz jest bezużyteczny i kasa wyrzuca w błoto.
xjohnyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 22:16   #21
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez xjohnyx Pokaż wiadomość
hej czy to prawda ze przyjmowanie witaminy b6 w innych preparatach osłabia działanie merz'a? czytałem ze stosując merz nie można przyjmować b6 bo wtedy merz jest bezużyteczny i kasa wyrzuca w błoto.

Mogę prosic o źródło bo właśnie stosuję Magnez B6 razem z Merz, na ulotce nic takiego nie wyczytałama w składzie Merza również jest B6 więc to chyba źle zinterpretowane zdanie przez ciebie przyczyniło się do zadania tego pytania.

Cytuję:
,,Interakcje:
Witamina B6 zmniejsza skuteczność preparatów lewodopy bez inhibitora obwodowej dekarboksylazy,,

http://www.aptekizz.pl/merz_special_draz60_p483.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-05 o 22:29
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:16   #22
xjohnyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Mogę prosic o źródło bo właśnie stosuję Magnez B6 razem z Merz, na ulotce nic takiego nie wyczytałama w składzie Merza również jest B6 więc to chyba źle zinterpretowane zdanie przez ciebie przyczyniło się do zadania tego pytania.

Cytuję:
,,Interakcje:
Witamina B6 zmniejsza skuteczność preparatów lewodopy bez inhibitora obwodowej dekarboksylazy,,

http://www.aptekizz.pl/merz_special_draz60_p483.html

przecztalem to tutaj w komentarzu,
http://www.drolivia.pl/product/id/85...cie%20produktu

ale nie wiem czy przypadkie nei pomylilo sie jej z witamina A. Bo przeciez b6 wplywa jak najbardziej korzystnie na włosy itd...
xjohnyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:38   #23
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: merz-special

To jest komentarz klientki, nie wiem dlaczego tak napisała i na jakiej podstawie. Zdrowy rozsądek mówi mi dlaczego - bo przecież w składzie już jest ten składnik, uważam że się pomyliła - ale mogę się mylic - nie jestem lekarzem więc jeśli masz jakieś wątpliwości musisz spytac lekarza ewentualnie farmaceuty. Ja swoją drogą pytałam o to w aptece i każdy się tylko dziwił i w sumie nie potrafił mi odpowiedziec. Jeśli ktoś odpowie na twoje pytanie, to chętnie się dowiem, bo też stosuję Merza.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:37   #24
xjohnyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To jest komentarz klientki, nie wiem dlaczego tak napisała i na jakiej podstawie. Zdrowy rozsądek mówi mi dlaczego - bo przecież w składzie już jest ten składnik, uważam że się pomyliła - ale mogę się mylic - nie jestem lekarzem więc jeśli masz jakieś wątpliwości musisz spytac lekarza ewentualnie farmaceuty. Ja swoją drogą pytałam o to w aptece i każdy się tylko dziwił i w sumie nie potrafił mi odpowiedziec. Jeśli ktoś odpowie na twoje pytanie, to chętnie się dowiem, bo też stosuję Merza.
tez tak mysle, bo gdyby tak bylo to napewno producent by to napisal na ulotce.
xjohnyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:59   #25
Carmen10210
Rozeznanie
 
Avatar Carmen10210
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 572
Dot.: merz-special

Zjadłam 2 butelki merza i magnezu z B6 i wszystko jest super (nigdy nie miałam tak długich i mocnych pazurków) Więc moim zdaniem magnez z B6 w niczym nie przeszkadza.
Carmen10210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:15   #26
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: merz-special

ja jestem w połowie drugiej - włosy jakby szybciej rosną.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 18:11   #27
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: merz-special

Stosowałam Merc special - chciałam że by wzmocnił włosy i żeby przestały wypadać, ale się w tym nie sprawdził. Za to świetnie zadziałał na paznokcie, stały się o wiele mocniejsze i mega szybko rosły, więc jeśli ktoś chce zażywać dla paznokci to mogę polecić.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 23:18   #28
Except
Rozeznanie
 
Avatar Except
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 919
Dot.: merz-special

No to jest wątek, którego szukałam
z włosami u mnie raczej ok, ale paznokcie ostatnio to masakra - rozdwajaja się, łamią, rozpadają wręcz
od ponad miesiąca łykam jakąś Silicce, ale zero efektów i właśnie zastanawiałam się, czy zainwestować w Merz
Z tego, co czytam większości z was pomaga - zaznaczam, że chodzi mi o paznokcie.
zatem od jutra zabieram się do szukania najtańszej apteki (a raczej z najtańszym Merzem) w mieście
Except jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:23   #29
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez Except Pokaż wiadomość
No to jest wątek, którego szukałam
z włosami u mnie raczej ok, ale paznokcie ostatnio to masakra - rozdwajaja się, łamią, rozpadają wręcz
od ponad miesiąca łykam jakąś Silicce, ale zero efektów i właśnie zastanawiałam się, czy zainwestować w Merz
Z tego, co czytam większości z was pomaga - zaznaczam, że chodzi mi o paznokcie.
zatem od jutra zabieram się do szukania najtańszej apteki (a raczej z najtańszym Merzem) w mieście
Kończę 2 opakowanie - tak jak były bez zmian, rozdwajanie i pękanie.
2 tygodnie temu odstawiłam lakier do paznokci - i już widzę poprawę, więc u mnie widać że lakier był największym szkodnikiem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 06:52   #30
Except
Rozeznanie
 
Avatar Except
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 919
Dot.: merz-special

Jednak mimo wszystko spróbuję...
Po prostu nie mam wyboru
P.S.
Paznokci nie lakieruję...
Except jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-28 11:48:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.