Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-09, 23:10   #1
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Question

Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)


  • Z gory przepraszam za brak zdjęcia ,ale nie mam żadnego na kompie .A więc tak:mam 20 lat/ włoski koloru średni brąz ,nigdy nie farbowane(tylko szamponetka,aha jak zrobiłam sobie szamponetką koloru-czekoladowy brąz,to nie było różnicy więc mam chyba taki kolorek włosów) /mam zielono-brązowe oczy / i moja cera jest koloru...hm...ani jasny,ani ciemny(czasami mi się wydaje ,że jest trochę żółta),ale mam często zaczerwienioną skórę i bardzo mi zależy na dobraniu dobrego kolorku,żeby wizualnie zmniejszyć te zaczerwienienia .Mi sie wydaje,że lepiej by mi było w ciemniejszym kolorku....może gorzka czekolada .Mam dużo ciemniejsze brwi niż włoski.Kiedyś jak zrobiłam sobie szamponetką koloru-bakłażan to wszyscy mi mówili,że powinnam sobie pofarbować włoski na właśnie taki ciemny kolorek z delikatną(nie żarówiastą ) poświatą.Moze więc jednak taki kolorek?Ach już sama nie wiem,a nie chcę potem źle wyglądać .Chciałabym ,aby kolorek ładnie wydobył kolor moich oczu i zmniejszył zaczerwienienia skóry.Wiem,wiem, fryzjer doradzi mi najlepiej,ale nie mam teraz kaski...same wiecie-prezenty trza by kupić i w ogóle ,a chciałabym na święta mieć już nowe włoski.Baaaardzo będę wdzięczna za pomoc,bardzo mi na tym zależy,więc gorrrąco Was proszę o pomoc HELP
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 15:03   #2
_PINK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)

witam Cię, trudno jest określić jaki kolorek by Ci pasował tak bez fotki ale z tego co opisałaś to brąz i mam dla Ciebie taką propozycje, zrób sobie kolor ciemny brąz na całej głowie(nie czarny) i zrób sobie pasemka najlepiej blond (bardzo cieniutkie) będzie fajny efekt! W sprawie tych pasemek to popros kogoś kto sie choc trohcę na tym zna i Ci je dobrze zrobi.Myślę ze cały zabieg nie wyniesie Cie więcej jak 20 zł pozdrawiam i życzę powodzenia.Jak będą już jakieś efekty to daj znać
_PINK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:51   #3
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)

Dziękuję Ci baaardzo PINK Potwierdziłaś moje ciche zamiary,więc chyba tak zrobię .Ale z pasemkami chyba poczekam....Moze na święta dostanę trochę kaski,to wtedy zrobię je u jakiegoś fajnego i taniego fryzjera.Choć do blondu nie jestem przekonana,bo zawsze się zarzekałam ,że;ŻADNEGO BLONDU ,to może po namowie i dłuższych rozważaniach się skuszę .Postaram się zarzucić jakąś fotkę,bo wiem ,że tak trudno jest cokolwiek konkretnego powiedziećDzięki
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 17:58   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)

Ciemna czekolada wydaje się być najlepsza w Twoim przypadku. A jak z tym bakłażanem? Bakłażan to chłodny odcień i zazwyczaj osoby z różowawą/ zaczerwienioiną cerą nie wyglądają w nim korzystnie, bo bakłażan daje efekt "zsinienia". To raczej odcień dla osób z oliwkową cerą. Ja sama mam chłodny - różowawy odcień skóry rok temu miałam właśnie taki jesienny, czekoladowy odcień. Teraz jednak wróciłam do swojego ukochanego blondu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.