Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 08:35   #991
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dla mnie z kolei najlepsze cienie sa Shu Emury - najwieksza milosc sa cudownie aksamitne, swietnie sie rozprowadzaja. Z 6 cieni ostal mi sie jeden. Dla mnie mistrzostwo swiata
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 09:43   #992
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dobrze juz niedlugo do Warszawy jade - popgladam masz 01?

Tak najjasniejszy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 10:14   #993
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Przyszła dzisiaj paczka z Douglasa. Ja nie dostałam miniatury błyszczyku (chodzi mi o ten kod niespodzianka) z Artdeco tylko miniaturkę perfumów Dot Marc Jacobs.

Edytowane przez 201606291621
Czas edycji: 2016-02-15 o 10:17
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:36   #994
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale które to są cienie? (nie o kolor mi chodzi, a o rodzaj)
http://blog.greatdee.pl/isadora-eye-...te-chocolates/
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:31   #995
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

poratuje ktoś kodem do DOUAGLAS:pr osi:
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:34   #996
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
poratuje ktoś kodem do DOUAGLAS:pr osi:
10% on line do ko nca kwietnia 071STPL
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:41   #997
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
10% on line do ko nca kwietnia 071STPL
Dziekuję bardzo
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 13:09   #998
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Uwaga, melduję, że BB krem od Burberry jest CUDOWNY! Daje idealny glow, ujednolicenie buzi i taki młodzieńczy, promienny wygląd. Miłość!
Mega ciemny jest :/ czekam z nim do lara. Kocham za to nowego Chanelka ♡♡

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:27   #999
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Co znaczy mega ciemny? Na jakim on jest poziomie?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:44   #1000
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie jest mega ciemny, bo on sie ładnie rozsmarowuje ja mam nw13 -nc15 i dla mnie jest super! W moim odczuciu jest jaśniejszy niz nowy chanel 20
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 13:53   #1001
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja, jeśli chodzi o cienie, to z Zoevą przeżyłam miłość od pierwszego muśnięcia pędzlem
Genialna pigmentacja, spory wybór kolorów. Minus taki, że w D. dostępne tylko zagranicą, a u nas tylko wysyłkowo, z tym, że poza jedną paletą swatche w necie oddają rzeczywiste kolory.
Nie wiem tylko jak te nowe paletki, bo w nich ponoć jakość różna, ale one mnie nie interesują (na razie).

Właśnie swoją pierwszą paletkę kupiłam w niemieckim D., bo jakoś 18 euro kosztowała, ale u nas po 73,90.

Sephorowe cienie mam dwa i nie używam, bo odkąd mam paletki, to rzuciłam je w kąt Ale są naprawdę fajne również, choć wg mnie jakość gorsza.

Z Sephory też limitowaną paletkę kupiłam, taką różowo-szarą świąteczną. Kolory śliczne, da się z nich zrobić odpowiedni mejkap, więc też w porządku. W sam raz w podróż, bo malutka.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 15:30   #1002
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Nie jest mega ciemny, bo on sie ładnie rozsmarowuje ja mam nw13 -nc15 i dla mnie jest super! W moim odczuciu jest jaśniejszy niz nowy chanel 20
Mówimy o bb fresh glow? Kurde mam fair i dopiero latem będę używać, i na pewno nie jest jaśniejszy od 10 czy 21 nowego podkładu Chanel. Chyba jednak mówimy o innym produkcie.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Co znaczy mega ciemny? Na jakim on jest poziomie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:30   #1003
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mówimy o bb fresh glow? Kurde mam fair i dopiero latem będę używać, i na pewno nie jest jaśniejszy od 10 czy 21 nowego podkładu Chanel. Chyba jednak mówimy o innym produkcie.



Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dokładnie o tym! tylko ja nakładam jedna pompkę na cała buzie. Miałam próbkę 20 nowego chanel i na bank dawał ciemniejszy efekt na mojej buzi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:40   #1004
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

o to dla mnie bedzie za jasny, ale popatrze.
ja uzywam 21 z chanela

juz mam za duzo do popatrzenia w stolicy.. chyba zrobie dwie tury
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:47   #1005
macic
Raczkowanie
 
Avatar macic
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rz
Wiadomości: 44
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny, pomocy! Zamówiłam w czwartek(!) w sklepie internetowym Sephory szczotkę Clarisonic. Od razu zapłaciłam przez przelewy24. Kasę ściągnęło z konta najnormalniej w świecie. Dostałam maila z potwierdzeniem ale tylko o fakcie złożenia zamówienia. Od tej pory CISZA. Nigdy nie miałam problemów z Sephorą online, ale coś mnie tchnęło i weszłam na swoje sephorowe konto w "zamówienia". I co? I dziś patrzę a tam "ANULOWANO". Pół tysiąca ubyło mi z konta, produktu nie mam, informacji co się stało też nie mam... Aha, nadmienię jeszcze że korzystałam z rabatu -20% (walentynkowych :P ) i baaaardzo czekałam na taką okazję, bo jednak szczotka jest dosyć droga i chwilę na nią odkładałam. I co, jak mi teraz powiedzą że sorki, anulowaliśmy, rób sobie co chcesz kobieto, nic nas to nie obchodzi. Na kolejny taki rabat będę czekać nie wiadomo ile, a to nie moja wina, że u nich coś poszło nie tak (z resztą nie wiem o co tutaj tak naprawdę chodzi...) Poradźcie coś jak z tego wybrnąć z korzyścią dla mnie.
macic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:51   #1006
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

zadzwon do nich
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:17   #1007
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Własnie mi przyszedł sypkacz Diora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:22   #1008
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
OlaM. testowałaś podkład nowy Chanela?



Dziewczynki, a jakiej firmy cienie lubicie najbardziej? Odpadają te w kremie. Jestem ciekawa, bo mam z różnych firm i ostatnio tak myślałam, czy mam cienie ulubionej firmy. A jak jest u Was?
Nie, nie testowałam nowości podkładowej Chanel, ale prawdę mówiąc specjalnie mnie nie ciągnie, bo dotąd podkłady tej marki niespecjalnie mi pasowały.

Jeśli chodzi o cienie, to chyba jednak najbardziej lubię MAC, choć tak naprawdę korzystam ze wszystkich cieni, w tym paletek, które mam, łącząc często marki i formuły, np. kremowe Armaniego z matami MAC'a.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:25   #1009
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Burberry - zarówno te pojedyncze prasowane, jak i kremowe (to jest taki piankowy krem, leciutki, a nie gęsty jak np. Paint Pot MAC; można je normalnie nakładać pędzelkiem jak prasowane, ew. palcem oczywiście też) czy te nowe sticki, które teraz wyszły. Rozprowadzają się jak marzenie - tworzą taką śliczną subtelną woalkę koloru na powiekach. No i mają cudne, naturalne kolory - nie znoszę dyskoteki na oczach, więc mnie subtelna kolorystyka Burberry zachwyca.

No i cienie Laury Mercier - wspaniała jakość, przepiękne kolory.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Tom Ford Cocoa mirage to wszystko czego potrzebuję do codziennego makijażu. Zostawiłam sobie jeszcze paletę Marca Jacobsa the Dreamer i jedną Lancome. Reszty się pozbyłam UD, Diory i cała reszta poszła w świat.
Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Dla mnie z kolei najlepsze cienie sa Shu Emury - najwieksza milosc sa cudownie aksamitne, swietnie sie rozprowadzaja. Z 6 cieni ostal mi sie jeden. Dla mnie mistrzostwo swiata
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja, jeśli chodzi o cienie, to z Zoevą przeżyłam miłość od pierwszego muśnięcia pędzlem
Genialna pigmentacja, spory wybór kolorów. Minus taki, że w D. dostępne tylko zagranicą, a u nas tylko wysyłkowo, z tym, że poza jedną paletą swatche w necie oddają rzeczywiste kolory.
Nie wiem tylko jak te nowe paletki, bo w nich ponoć jakość różna, ale one mnie nie interesują (na razie).

Właśnie swoją pierwszą paletkę kupiłam w niemieckim D., bo jakoś 18 euro kosztowała, ale u nas po 73,90.

Sephorowe cienie mam dwa i nie używam, bo odkąd mam paletki, to rzuciłam je w kąt Ale są naprawdę fajne również, choć wg mnie jakość gorsza.

Z Sephory też limitowaną paletkę kupiłam, taką różowo-szarą świąteczną. Kolory śliczne, da się z nich zrobić odpowiedni mejkap, więc też w porządku. W sam raz w podróż, bo malutka.
Dziewczynki dziękuję! zapisałam wszystkie Wasze ulubione cienie, najbardziej mnie kuszą ( chyba na zasadzie zdziwienia) cienie Sephory i Burberry, potem Laura, ale obmacam wszystkie, jak będę w drogerii.
Potrzebuję ze dwa takie na co dzień, bo część moich mi się kończy, a i znudziły mi się troszkę te, co mam. A mam Diory, YSL, EL, Pupa, YR i Clinique, więc tych wymienionych przez Was nie znam, więc tym lepiej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 17:33   #1010
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

No ja wlasnie tez bym przytulila dwojeczke bo Narsa co mam sa troche tepe:/ ciezko mi sie rozciera
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:05   #1011
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mówimy o bb fresh glow? Kurde mam fair i dopiero latem będę używać, i na pewno nie jest jaśniejszy od 10 czy 21 nowego podkładu Chanel. Chyba jednak mówimy o innym produkcie.



Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Bardzo jest ciemny ten Burberry. Nc20 minimum .

Cytat:
Napisane przez macic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Zamówiłam w czwartek(!) w sklepie internetowym Sephory szczotkę Clarisonic. Od razu zapłaciłam przez przelewy24. Kasę ściągnęło z konta najnormalniej w świecie. Dostałam maila z potwierdzeniem ale tylko o fakcie złożenia zamówienia. Od tej pory CISZA. Nigdy nie miałam problemów z Sephorą online, ale coś mnie tchnęło i weszłam na swoje sephorowe konto w "zamówienia". I co? I dziś patrzę a tam "ANULOWANO". Pół tysiąca ubyło mi z konta, produktu nie mam, informacji co się stało też nie mam... Aha, nadmienię jeszcze że korzystałam z rabatu -20% (walentynkowych :P ) i baaaardzo czekałam na taką okazję, bo jednak szczotka jest dosyć droga i chwilę na nią odkładałam. I co, jak mi teraz powiedzą że sorki, anulowaliśmy, rób sobie co chcesz kobieto, nic nas to nie obchodzi. Na kolejny taki rabat będę czekać nie wiadomo ile, a to nie moja wina, że u nich coś poszło nie tak (z resztą nie wiem o co tutaj tak naprawdę chodzi...) Poradźcie coś jak z tego wybrnąć z korzyścią dla mnie.
Ale z czego i jak wybrnac? Kliknelas w czwartek. Dzis dopiero poniedzialek - drugi dzien roboczy. Zamowienie Ci anulowano i tyle. Srodki zostana odblokowane po kilku dniach. Rozumiem rozgoryczenie i wspolczuje, ale emocje tutaj jakby prezes Sephory na Bali za te 500 zlotych wyjechal.

Czekaj cierpliwie. Szczoteczki pewnie nie ma. Napisz do Sephory kiedy bedzie. Srodki z blokady zejda pewnie do konca tygodnia. Za pare dni klikniesz ja znow. Obowiazujacy kod do S. na -20% to:

ANSW216

Oferta ważna do 15.03.16 przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez bym przytulila dwojeczke bo Narsa co mam sa troche tepe:/ ciezko mi sie rozciera
Ja tez bym cos nowego przygarnela, ale nie ma co . Jakis czas temu napalilam sie na Gucci i Dolce&Gabbana, ale szalu nie bylo podczas macania, wiec nie wzielam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:08   #1012
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wiecie co jednak dziwna jestem. Testowalam dzisiaj po raz pierwszy podklad Givenchy ten Radically cos tam dalej kolor 01. I cera wyglada swietnie, wygladzona z lekkim glow. Ale jednak zle sie w nim czulam tak jakbym nalozyla tapete na twarz. Moze dlatego ze lubie jak widac "cos" na twarzy. Nie wiem.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55766331]Bardzo jest ciemny ten Burberry. Nc20 minimum .



Ale z czego i jak wybrnac? Kliknelas w czwartek. Dzis dopiero poniedzialek - drugi dzien roboczy. Zamowienie Ci anulowano i tyle. Srodki zostana odblokowane po kilku dniach. Rozumiem rozgoryczenie i wspolczuje, ale emocje tutaj jakby prezes Sephory na Bali za te 500 zlotych wyjechal.

Czekaj cierpliwie. Szczoteczki pewnie nie ma. Napisz do Sephory kiedy bedzie. Srodki z blokady zejda pewnie do konca tygodnia. Za pare dni klikniesz ja znow. Obowiazujacy kod do S. na -20% to:

ANSW216

Oferta ważna do 15.03.16 przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------



Ja tez bym cos nowego przygarnela, ale nie ma co . Jakis czas temu napalilam sie na Gucci i Dolce&Gabbana, ale szalu nie bylo podczas macania, wiec nie wzielam.[/QUOTE]


Ja chetnie popatrze na Burberry moze na Forda jak zdaze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:09   #1013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wiecie co jednak dziwna jestem. Testowalam dzisiaj po raz pierwszy podklad Givenchy ten Radically cos tam dalej kolor 01. I cera wyglada swietnie, wygladzona z lekkim glow. Ale jednak zle sie w nim czulam tak jakbym nalozyla tapete na twarz. Moze dlatego ze lubie jak widac "cos" na twarzy. Nie wiem.
U mnie Radically sie nie sprawdził ostatecznie Generalnie wszystko co sobie pokupowałam w UK to posprzedawałam, bo mi nie podpasowało, ani jednej rzeczy nie zostawiłam, jakaś klatwa czy co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:13   #1014
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Iwonko, baza, o ktorej pisalam to Smashbox 24 hour Photo Finish. Polecam. Jest ogromna, latwo sie rozprowadza. Przy suchych cieniach lub niewprawionej rece moze sprawiac klopot. Dobrze jednak potrafi "przyspawac"cienie do powieki.

UD to guano, do ktorego robilam chyba 3 podejscia. Nie nadaje sie do niczego. Niektore cienie sie roluja po paru godzinach, czasami odbija sie kredka . Jakosc iscie bazarowa jak dla mnie. Nawet Art Deco zalatujace Old Spice'm jest o wiele lepsze. Guerlain jest slabiutki. Pupa to dramat. I tak moge jeszcze wymieniac... Ja po 12-tu czy 14-ty godzinach oczekuje, ze powieki beda wygladac tak, jak 5 minut po ich pomalowaniu. Jak szukasz bazy to polecam z czystym sumieniem Smashboxa .

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wiecie co jednak dziwna jestem. Testowalam dzisiaj po raz pierwszy podklad Givenchy ten Radically cos tam dalej kolor 01. I cera wyglada swietnie, wygladzona z lekkim glow. Ale jednak zle sie w nim czulam tak jakbym nalozyla tapete na twarz. Moze dlatego ze lubie jak widac "cos" na twarzy. Nie wiem.
Szkoda. Mialam na liscie ten podklad. Tym bardziej, ze za granica jest/byl (?) jasniejszy odcien niz u nas.

Chce w tym roku Cosmelan zrobic i mam nadzieje, ze problemy z szukaniem podkladu rozwiaza sie same .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:28   #1015
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:

Szkoda. Mialam na liscie ten podklad. Tym bardziej, ze za granica jest/byl (?) jasniejszy odcien niz u nas.

Chce w tym roku Cosmelan zrobic i mam nadzieje, ze problemy z szukaniem podkladu rozwiaza sie same .
ale przeciez Tobie moze pasowac
wydaje mi sie ze przyzwyczailam sie do podkladow rozswietlajacych i majacych to "cos" ze cera mimo ze nie jest idealna wyglada fajnie.
Takie cos daje mi teraz chanelek, drugi jest Teint Couture ale obecnie za ciemnawy, poczeka na wiosenke
czekam tez na nowy YSl - wiecie kiedy ma byc?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:30   #1016
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55766851]UD to guano, do ktorego robilam chyba 3 podejscia. Nie nadaje sie do niczego. Niektore cienie sie roluja po paru godzinach, czasami odbija sie kredka . Jakosc iscie bazarowa jak dla mnie.
[/QUOTE]
Czytanie wizazu wzmaga oszczędnosć = będzie wiecej na szminki i buciki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:33   #1017
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ale przeciez Tobie moze pasowac
wydaje mi sie ze przyzwyczailam sie do podkladow rozswietlajacych i majacych to "cos" ze cera mimo ze nie jest idealna wyglada fajnie.
Takie cos daje mi teraz chanelek, drugi jest Teint Couture ale obecnie za ciemnawy, poczeka na wiosenke
czekam tez na nowy YSl - wiecie kiedy ma byc?
Nie, nikt nic nie wie. Chcialabym nowy Lancome, ale pewnie bedzie w Polsce w 2030 roku :/.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:46   #1018
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja też czekam na tego nowego YSL ale "ani widu ani słychu" W przeciągu ostatnich tygodni wykonałam kilka ładnych telefonów do szczecińskich S. i wszędzie usłyszałam od konsultantek to samo: to YSL wprowadza nowy podkład?
Kilka dni temu byłam też osobiście w D.- sprzedają jeszcze niedobitki starej wersji i nie wiedzą ,że ma wejść coś nowego, a w S. panie też nie wiedziały o co kaman...
Wniosek jest taki, ze czasami źle jest znać j.angielski i/lub ogładać zagraniczne stronki z nowościami, bo tylko się człowiekowi w głowie przewraca...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:51   #1019
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

napisalam mejla kontaktowego do YSL Polska, moze dadza znac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:55   #1020
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisalam mejla kontaktowego do YSL Polska, moze dadza znac
Heh, o tym nie pomyślałam
Ranko, mam nadzieję, że będziesz dobrą koleżanką i jak już otrzmasz odpowiedź z YSL podzielisz się tą cenną informacją
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.