Zmienić się, ale jak ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 09:34   #1
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304

Zmienić się, ale jak ?


Już niedługo idę do liceum. I chciałabym w związku z tym zmienić swój styl na trochę bardziej kobiecy. Zwykle chodzę w dżinsach i jakiejś bluzce, żadnych dodatków (poza kolczykami kółkami) i chciałabym, aby to uległo zmianie.
Nie wiem, jaki mam typ figury.
Włosy są w odcieniu średniego blondu (lekko falowane) z grzywką na bok (okrągła twarz).

Mam 163 cm wzrostu.

Na zdjęciu jestem trochę przygarbiona, więc nie widać, że po wyprostowaniu ramiona są prawie równe z biodrami.

Proszę o pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0059.jpg (104,8 KB, 275 załadowań)
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:07   #2
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Dołączam zdjęcia

1. z zeszłego roku (widać jak szybko się opalam)
2. z zeszłego roku przed opalaniem (tu widać kolor w słońcu i jak postępuje u mnie skręt włosów)
Reszta z tego roku.

Brwi już wyregulowałam, a zdjęcia sprzed jakiegoś miesiąca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dojgidugkh.jpg (68,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0023.jpg (184,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0076.jpg (127,9 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0094.jpg (141,0 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0147.jpg (170,2 KB, 184 załadowań)
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:43   #3
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Typ figury? - Idealny
Ale IMO nie powinnaś zamieszczać takiego zdjęcia na forum, figurę można również bardzo dobrze ocenić jak ktoś jest ubrany
Ale ja jestem tylko taką małą zrzędą która nie lubi jak ktoś świeci biustem

A co do kobiecości, masz tak dziewczęcą urodę że naprawdę niewiele Ci trzeba.
Skoro brwi już wyregulowane to bdb, proponuję tylko delikatny makijaż, jak tusz do rzęs i jakiś fajny błyszczyk do ust, to naprawdę wiele daje!
Masa świetnych dodatków, czy tam biżuterii jest na działach H&M i C&A (SIX), jak tam wpadam to mnie wołami nie wyciągną :P
Napewno znajdziesz i coś dla siebie.

A skoro mówisz że w dzinsach nie czujesz się wystarczająco kobieco to zakladaj spódniczki lub sukieniki, teraz lato to akurat
A przecież do spodni wystarczy jakaś dziewczęca bluzka i ładne buty, np balerinki, (chyba że wolisz obcasy? ;>) i strój też już jest kobiecy...
Najbardziej kobiecymi atrybutami są makijaż, obcasy, sukienki, biżuteria i dodatki. Każda to wie, ale nie każda wykorzystuje

No, to już koniec mojego elaboratu, thx za uwagę
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:54   #4
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
1. Typ figury? - Idealny
Ale IMO nie powinnaś zamieszczać takiego zdjęcia na forum, figurę można również bardzo dobrze ocenić jak ktoś jest ubrany
Ale ja jestem tylko taką małą zrzędą która nie lubi jak ktoś świeci biustem

2. Skoro brwi już wyregulowane to bdb, proponuję tylko delikatny makijaż, jak tusz do rzęs i jakiś fajny błyszczyk do ust, to naprawdę wiele daje!

3. A skoro mówisz że w dzinsach nie czujesz się wystarczająco kobieco to zakladaj spódniczki lub sukieniki, teraz lato to akurat
1. Jakoś nie potrafię rozpoznać figury w ubraniach
2. na zdjęciach jest już tusz, ale go nie widać, a bez tuszu to wyglądam jakbym w ogóle rzęs nie miała
3. W spódniczkach chodzę. Nadal mi czegoś brakuje... Ale chodzi tu raczej o coś na jesień/zimę/wiosnę. Na etap roku szkolnego.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:47   #5
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
1. Jakoś nie potrafię rozpoznać figury w ubraniach
2. na zdjęciach jest już tusz, ale go nie widać, a bez tuszu to wyglądam jakbym w ogóle rzęs nie miała
3. W spódniczkach chodzę. Nadal mi czegoś brakuje... Ale chodzi tu raczej o coś na jesień/zimę/wiosnę. Na etap roku szkolnego.
Ad. 1 - jak ktoś jest w opinających ciało ubraniach to też nie potrafisz rozpoznać figury?
Ad 2. No jak się dobrze przyjżałam to zauważylam ale myślę, ze spokojnie mogłabyś mocniej wytuszować rzęsy.
Ad 3. Myślałam, że mój wywód jest wystarczający. Obcasy, torebka, spódnica/sukienka, makijaż, biżuteria - czego tu jeszcze brakuje by być bardziej kobieca? mam, zachowanie :P może to to?

A tak serio to nie precyzujesz w ogóle o co Ci chodzi, chcesz rady "Ale chodzi tu raczej o coś na jesień/zimę/wiosnę. Na etap roku szkolnego. " ??
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:57   #6
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Na jesień i zime proponuję dzianinowe sukienki, najlepiej z zaakcentowaną talią np. szerszym paskiem. Do tego jakieś kozaki, biżuteria i już Ogólnie powinnaś akcentować w strojach talie, wtedy figurka będzie bardzo kobieca.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:13   #7
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Z własnego doświadczenie: na początku liceum nie warto mieć bardzo kobiecego stylu Odpada biżuteria, fajny (widoczny) makijaż. U mnie w LO tolerowano tusz na rzęsach w ilości jedno pociągnięcie, paznokcie pomalowane odżywką.
Niestety nauczyciele to tylko ludzie i oceniają ludzi jak każdy- po wyglądzie. Chyba, że chciałabyś zmieniać ten styl na czas pozaszkolny.
Ładne z Ciebie dziewczę
Co mi się rzuca w oczy: masz za mały stanik na pierwszej fotce, biedne piersi wyglądają tak jakby chciały uciec Figury można Ci zazdrościć.. Ale jak ja byłam w Twoim wieku...
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 20:28   #8
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Co mi się rzuca w oczy: masz za mały stanik na pierwszej fotce, biedne piersi wyglądają tak jakby chciały uciec
Też to wiem, ale niczego innego w Rzeszowie znaleźć nie mogłam, powiedzmy, że była to najkorzystniejsza sytuacja. A że mieszkam w pipidówku i wszędzie mam daleko, to już nie moja wina funduszami nie dysponuję, rodzice także (dwóch studentów na utrzymaniu + ja, no i oni sami to duży wydatek).

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
A tak serio to nie precyzujesz w ogóle o co Ci chodzi, chcesz rady "Ale chodzi tu raczej o coś na jesień/zimę/wiosnę. Na etap roku szkolnego. " ??
Jesień/zima/wiosna, kiedy jest plucha albo mróz ciężko chodzić w spódnicach albo w sukienkach, a ja zmarźluszkiem - to z pewnością nie ułatwia sprawy.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:25   #9
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Figurę masz świetną , ładny biust Tylko bym nogi poćwiczyła Co do stylu to widziałabym Cie w stylizacji etnicznej. Długie kolczyki etniczne, z drewna i koralików - ale nie plastikowe Bluzeczki i tuniki we wzory etniczne, dopasowane spodnie.... Duże torebki i wygodne baletki
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 10:37   #10
moonikaa44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: podkarpacie ;)
Wiadomości: 908
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

naprawdę świetna figura
i włosy masz genialne ! Myślę, że do twarzy byłoby Ci w delikatnych sukieneczkach i kolorowych tunikach. Oczywiście do tego jakiaś delikatna biżuteria - jak już wspominano etniczna. Zgadzam się z tym !
moonikaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 07:43   #11
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Duże torebki i wygodne baletki
Myślę, że duże torebki to niekoniecznie dobry pomysł.
Przy moich 163 cm wzrostu przytłaczałyby mnie. (Z takiego wyszłam założenia).
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 10:03   #12
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Zmienić się, ale jak ?

A może pomogłybyście mi ustalić typ kolorystyczny? Byłabym bardzo wdzięczna...

1. Jak się opalasz - szybko. Odcień opalenizny jest raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - jedno jaśniejsze (lewe), drugie ciemniejsze. szaro-zielono niebieskie. Lewe z przewagą zieleni, prawe z przewagą niebieskiego, obwódki ciemniejsze, a kolor tęczówki nie jest jednolity.

3. Piegi - nie

4. Cera - jasny, jakby troszkę... brzoskwiniowy? ale bardzo jasny. Stapiający się ze skórą kolor pudru - transparentny.

5. Naturalny kolor włosów - raczej jasny, w odcieniach blondu ze złotymi refleksami

6. Kolor ust - średni róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię soczyste zielenie, żółć, brązy, czerwienie i tego typu kolory. Źle się czuję w ostrym niebieskim i chłodnych kolorach.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.