Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 11:00   #3541
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pan Grey nie wygląda na anakondę co najwyżej zaskrońca
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:01   #3542
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość





ja Władce Pierścieni bardzo lubię ale dlatego że uwielbiam te ksiązki i najpierw je dwa razy przeczytałam a potem dopiero film dużo więcej wtedy się rozumie i łatwo ogarnąć co, kto i dlaczego
a Gwiezdne wojny widziałam tylko pół jednej części jakoś mnie to nie kręci



prawda! pamietam jak się pół podstawówki bujałam w takim blondynku dwa lata starszym ode mnie. Moja psiapsiuła też się w nim kochała i wysiadywałyśmy pod jego klasą gapiąc się na niego a jakie było święto jak się do nas odezwał raz nawet mi powiedział że mam fajne trampki i myślałam że umrę ze szczęscia ehhhhh ale dobrze że nic z tej miłości nie wyszło jednak bo się po podstawówce roztył i rozpił





maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:01   #3543
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No ba aaaa no i koleżanki musiały stac na czatach i w razie co alarmować, że nauczycielka idzie


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Z czym do ludzi, ja to nie wiem jak można jajców nie depilować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:10   #3544
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mamy jawa typ 20 1963r i Fiat 125p 1987r. A wsk to dojść rzadki egzemplarz z 1961r
Mój ojciec pasjonuje się renowacją starych polskich motocykli Teraz mi cały czas nadaje o jakimś Junaku czy o czymś


Patrzcie ile prezentów dostała Karolina ze Stylizacji:

https://www.youtube.com/watch?v=5zK4ie4UWEI

Skisłam z zazdrości jak to zobaczyłam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak kiedyś kupiłam Brawo, ale tylko dla jakiegoś dodatku i zobaczyła to babcia (ja byłam wtedy w 5 albo 6 klasie podstawówki) i zrobiła aferę do mojej mamy, że widocznie "takie rzeczy" mnie kręcą skoro to kupuję
A nie, to ja tam miałam zielone światło dla takich publikacji Moi rodzice zawsze byli wyluzowani pod tym względem.
Pamiętam, że jak czytałam te intymne listy podpisane np. Kasia, 17 lat czy Wojtek 19, to byłam w szoku jacy to starzy ludzie mają problemy Sama miałam 12, 13.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:12   #3545
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pan Grey nie wygląda na anakondę co najwyżej zaskrońca
Co nie zmienia faktu, że wewnętrzna bogini Any była zadowolona
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:12   #3546
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale jestem urobiona
W ogóle nic nie odpoczęłam. W sobotę wiadomo - sprzątanie, zrobiłam też sernik z nerkowców od Martusi i TŻowi baaardzo smakuje, mnie tak średnio, bo może ja za orzechami aż tak nie przepadam jak on. Ale TŻ chce żeby mu jeszcze zrobić, więc naprawdę musi mu smakować

W niedzielę zrobiłam przecier pomidorowy i wyszła mi zawrotna ilość - 2 x 0,5 l........... A roboty mnóstwo
Pojechałam też do galerii, kupiłam tylko sukienkę, bluzę i dwie bluzki Wstąpiliśmy do Itaki, Rainbow Tours i Tui. W Itace to by nas kobieta do Tunezji i Turcji wysłała, żeby tylko podnieść sprzedaż. W Rainbow i Tui już konkretni pracownicy, obydwoje pod względem temperatur polecali Kretę, ewentualnie Lanzarote, bo ma cudowne plaże
Wczoraj się urobiłam jak dziki osioł, a święto było, zrobiłam pikantny keczup z malinami i ajvar po turecku, ten ajvar jest obłędny i w końcu wyszło go dużo
Chili (z naszejd ziałki) zaszło mi pod paznokcie, do dziś czuję pieczenie, nie mogę tego domyć. Wczoraj jeszcze wzięłam do buzi taką wychilowaną ręką maliny i myślałam, że spłonę żywcem
Jeszcze dziś mnie czeka robienie sosu hinduskiego, dwa dni z tygodnia muszę odjąć na zrobienie trzem osobom paznokci (po co się chwaliłam, że sama robię Więc dla siebie nie zostanie mi nic. W piątek ogarnąć dom, bo w sobotę wesele (kurde, ponad 80 km w jedną stronę).
Więc ja chcę, żeby był już przyszły poniedziałek
ale weeekend , za udane wesele

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
w ubrania sie zainwestuje

Witam po nieprzespanej nocy, mialam arie operowa


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Już wracam do żywych







Na szczęście dziś luzik






Tak mnie brzuch napierdzielał od rana, że łzy mi same leciały na szczęście już przechodzi
Oj, współczuję, dobrze, że już lepiej

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mieć czy być


Jak nie miałam dzieci to głównie na zmiany w okolicznych miastach pracowałam. Teraz mi się sytuacja komplikuje, bo przedszkole mam w sąsiedniej dzielnicy, odbiór dziecka najpóźniej do 16:30, opiekunka mi się burzy z siedzeniem do 22 z dzieckiem, a często mi luby wyjeżdża. Zdecydowanie wolę rozwój i pieniądze Ciężko zmienić szanele na Ziaję Było nie rodzić
za dobrą decyzję, nie wiem co bym wybrała.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:13   #3547
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

W podstawówce byłam niebywale wprost kochliwa. Obiekt westchnień zawsze był, zawsze też podziwiany skrycie (no dobra, miałam trzech 'chłopaków' w klasie od 5 do 7 ) i często zmieniany. Mam starszego brata, który chodził do tej samej szkoły, znał tych chłopaków i każdego mi 'obrzydzał' swoimi głupimi uwagami. Np. takimi, że Robert np. dzisiaj rano miał sraczkę (do głowy mi nie przyszło, że Robert w ogóle robi kupę, a tu takie okropności), albo, że Michałowi śmierdzą stopy
Starszy brat...kto ma, ten wie co to za BUL.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 11:14   #3548
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




mam to samo z Władcą Pierścieni za dużo tam krasnoludów i innych ludów, nie ogarniam tych wszystkich imion i gatunków

Gwiezdne Wojny kocham poza tą najnowsza częścią - wg mnie kaszana kręcona na siłę
Ja star warsy b. lubię. Przez młodego gry na xboxa się wciągnęłam

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Pewnie i eksponaty lepsze



W sumie nigdy żadnego nie czytałam, ale pewnie są o wiele lepsze



z biegiem czasu będzie lepiej





Dziękuję i rowniez trzymam mocno za Was kciuki jak się naoglądałam dzieciaczków na wczesnym wspomaganiu i starsze na rehabilitacji to jestem wdzięczna za te problemy, które mamy. Ale wiem, że kosztuje to mnóstwo czasu, energii i poświęceń. Także przesyłam internetowo siły i uściski
Dzięki

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



ja Władce Pierścieni bardzo lubię ale dlatego że uwielbiam te ksiązki i najpierw je dwa razy przeczytałam a potem dopiero film dużo więcej wtedy się rozumie i łatwo ogarnąć co, kto i dlaczego
a Gwiezdne wojny widziałam tylko pół jednej części jakoś mnie to nie kręci



prawda! pamietam jak się pół podstawówki bujałam w takim blondynku dwa lata starszym ode mnie. Moja psiapsiuła też się w nim kochała i wysiadywałyśmy pod jego klasą gapiąc się na niego a jakie było święto jak się do nas odezwał raz nawet mi powiedział że mam fajne trampki i myślałam że umrę ze szczęscia ehhhhh ale dobrze że nic z tej miłości nie wyszło jednak bo się po podstawówce roztył i rozpił


Ja to bardzo kochliwa byłam też w szkole wzdychałam do chłopaka, ale o 3 lata starszego. pamiętam też jak mi ktoś wysprajował pod domem napis, że mnie kocha. Wstydziłam się i byłam zadowolona jednocześnie zdobyłam spray i zamalowałam swoje imię
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:14   #3549
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




mam to samo z Władcą Pierścieni za dużo tam krasnoludów i innych ludów, nie ogarniam tych wszystkich imion i gatunków

Gwiezdne Wojny kocham poza tą najnowsza częścią - wg mnie kaszana kręcona na siłę
Władcę kocham!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:14   #3550
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420311 1]W podstawówce byłam niebywale wprost kochliwa. Obiekt westchnień zawsze był, zawsze też podziwiany skrycie (no dobra, miałam trzech 'chłopaków' w klasie od 5 do 7 ) i często zmieniany. Mam starszego brata, który chodził do tej samej szkoły, znał tych chłopaków i każdego mi 'obrzydzał' swoimi głupimi uwagami. Np. takimi, że Robert np. dzisiaj rano miał sraczkę (do głowy mi nie przyszło, że Robert w ogóle robi kupę, a tu takie okropności), albo, że Michałowi śmierdzą stopy
Starszy brat...kto ma, ten wie co to za BUL.[/QUOTE]

__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:15   #3551
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cześć dziewczyny

A Narsa nadal nie ma, chyba że ja nie widzę

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Łączę się z anty-fankami Zmierzchu i odtwórców głównych ról nie czytałam tego wiekopomnego dzieła, ale filmy (chyba 2 części widziałam) to poracha nie wiem też, co gimbaza widzi w Pattisonie dla mnie on nieatrakcyjny z każdej strony
Jakbym swoją wypowiedź widziała, z poprawką - parę minut filmu obejrzałam, więcej nie dałam rady. Fenomenu Patisona i jego flamy
też nie rozumiem
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 11:15   #3552
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że wewnętrzna bogini Any była zadowolona
jak czytałam o tej wewnętrznej bogini to mi się flaki w brzuchu skręcaly masakra. Zresztą ona nie była zbyt wymagająca bo przecież nikt jej wczesniej nie wyr.....ł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:16   #3553
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No więc jak już przyszło do zwierzeń... to tak. Zmierzch czytałam, Edward mnie nie kręcil, byłam w obozie Jaspera. Filmy sa kiepskie, ale bardzo lubie muzykę z pierwszej części. Harrego Pottera lubię, podobnie jak władcę pierscieni. No ok, fantasy lubię, ale tak nie do końca. Wolę realizm z nutką fantazji nie lubię s-f, gwiezdnych wojen nie widziałam, star trek chyba też. Co do Greya, to czytałam owszem, ale! Omijalam opisy, i czytałam co któryś dialog, żeby wiedzieć o co chodzi. To był jeszcze etap, kiedy rozpoczętą książkę, trzeba było skończyć. Teraz już mi szkoda życia. Na filmie grałam na telefonie w kulki, były ciekawsze. Aczkolwiek znow podoba mi się muzyką z tego filmu.
A jeszcze gra o tron... wczoraj skończyłam 1 część nawałnicy mieczy i muszę sobie zrobić przerwę, bo oszaleje...
Harry'ego Potter'a czytałam, filmy widziałam urywkami, dla mnie strasznie nudne. Ale za to w grę komputerową grałam
Na Star Treku byłam ostatnio i mi się podobał, tak samo lubię Avengersów, X-manów, Thora, Iron Mana itd. W ogóle komiksowe ale marvelowskie filmy lubię
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:18   #3554
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420274 1]Mój ojciec pasjonuje się renowacją starych polskich motocykli Teraz mi cały czas nadaje o jakimś Junaku czy o czymś


Patrzcie ile prezentów dostała Karolina ze Stylizacji:

https://www.youtube.com/watch?v=5zK4ie4UWEI

Skisłam z zazdrości jak to zobaczyłam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



A nie, to ja tam miałam zielone światło dla takich publikacji Moi rodzice zawsze byli wyluzowani pod tym względem.
Pamiętam, że jak czytałam te intymne listy podpisane np. Kasia, 17 lat czy Wojtek 19, to byłam w szoku jacy to starzy ludzie mają problemy Sama miałam 12, 13.[/QUOTE]

co musze zrobić żeby dostawać tyle paczek? serio pytam? trzeba założyć bloga i namówić ludzi żeby to oglądali?

to fajnie miałaś u mnie nie było luzu w takich tematach a co do starych ludzi to takie same odczucia miałam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:18   #3555
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420274 1]Mój ojciec pasjonuje się renowacją starych polskich motocykli Teraz mi cały czas nadaje o jakimś Junaku czy o czymś


Patrzcie ile prezentów dostała Karolina ze Stylizacji:

https://www.youtube.com/watch?v=5zK4ie4UWEI

Skisłam z zazdrości jak to zobaczyłam
[/QUOTE]

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:18   #3556
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420274 1]Mój ojciec pasjonuje się renowacją starych polskich motocykli Teraz mi cały czas nadaje o jakimś Junaku czy o czymś


Patrzcie ile prezentów dostała Karolina ze Stylizacji:

https://www.youtube.com/watch?v=5zK4ie4UWEI

Skisłam z zazdrości jak to zobaczyłam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



A nie, to ja tam miałam zielone światło dla takich publikacji Moi rodzice zawsze byli wyluzowani pod tym względem.
Pamiętam, że jak czytałam te intymne listy podpisane np. Kasia, 17 lat czy Wojtek 19, to byłam w szoku jacy to starzy ludzie mają problemy Sama miałam 12, 13.[/QUOTE]

A 30 lat to emeryci mieli

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420311 1]W podstawówce byłam niebywale wprost kochliwa. Obiekt westchnień zawsze był, zawsze też podziwiany skrycie (no dobra, miałam trzech 'chłopaków' w klasie od 5 do 7 ) i często zmieniany. Mam starszego brata, który chodził do tej samej szkoły, znał tych chłopaków i każdego mi 'obrzydzał' swoimi głupimi uwagami. Np. takimi, że Robert np. dzisiaj rano miał sraczkę (do głowy mi nie przyszło, że Robert w ogóle robi kupę, a tu takie okropności), albo, że Michałowi śmierdzą stopy
Starszy brat...kto ma, ten wie co to za BUL.[/QUOTE]


No i wybuchłam śmiechem aż koleżanka w pracy zaczęła znacząco wzdychać

Mam starszego brata i jakoś nigdy nie kochałam się w jego kumplach. Chyba z ww. powodów. Nie zdawałam sobie z tego sprawy
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:18   #3557
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co musze zrobić żeby dostawać tyle paczek? serio pytam? trzeba założyć bloga i namówić ludzi żeby to oglądali?

to fajnie miałaś u mnie nie było luzu w takich tematach a co do starych ludzi to takie same odczucia miałam
bloga i youtuba
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:18   #3558
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
pamiętam też jak mi ktoś wysprajował pod domem napis, że mnie kocha. Wstydziłam się i byłam zadowolona jednocześnie
he he

Ja miałam w postawówce takiego stałego adoratora Daniela. Pisał do mnie listy miłosne, a kartki skrapiał mamy perfumami Wrażliwy chłopak, delikatny, a ja taka głupia wtedy byłam, aż mi go szkoda jak teraz o tym myślę
Strasznie bazgrolił w tych listach, nie mogłam go rozczytać więc koleżanki mi 'pomagały' i rechotałyśmy z tego jak głupie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:19   #3559
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak czytałam o tej wewnętrznej bogini to mi się flaki w brzuchu skręcaly masakra. Zresztą ona nie była zbyt wymagająca bo przecież nikt jej wczesniej nie wyr.....ł
W sumie racja wychodzi na to, że z tego Greya marny kutangowiec
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 11:20   #3560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Widze, ze tematy filmowe na tapecie
Ze ja fanka Star Treka i GW to juz chyba pisałam
Marvelle średnio trawię. Znaczy niektóre mi sie podobały, ale raczej parę, np Wolverine Teraz mam parcie w listopadzie na Dr Strange - moze po częsci dlatego, ze gra w nim Cumberbatch ale w sumie trailer zapowiadał sie całkiem ciekawie, jak dla mnie.

Zmierzch to dla mnie kicz i tragedia No, ale ja nie jestem małotata wiec moze dlatego

Grey'e , Pottery - też u mnei szans nie maja

Władcę pierdzionków lubię, ale bardziej chyba ksiązki, pochłonełam Tolkiena w try miga
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:20   #3561
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420311 1]W podstawówce byłam niebywale wprost kochliwa. Obiekt westchnień zawsze był, zawsze też podziwiany skrycie (no dobra, miałam trzech 'chłopaków' w klasie od 5 do 7 ) i często zmieniany. Mam starszego brata, który chodził do tej samej szkoły, znał tych chłopaków i każdego mi 'obrzydzał' swoimi głupimi uwagami. Np. takimi, że Robert np. dzisiaj rano miał sraczkę (do głowy mi nie przyszło, że Robert w ogóle robi kupę, a tu takie okropności), albo, że Michałowi śmierdzą stopy
Starszy brat...kto ma, ten wie co to za BUL.[/QUOTE]

padłam i leże

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Ja to bardzo kochliwa byłam też w szkole wzdychałam do chłopaka, ale o 3 lata starszego. pamiętam też jak mi ktoś wysprajował pod domem napis, że mnie kocha. Wstydziłam się i byłam zadowolona jednocześnie zdobyłam spray i zamalowałam swoje imię


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

A Narsa nadal nie ma, chyba że ja nie widzę



Jakbym swoją wypowiedź widziała, z poprawką - parę minut filmu obejrzałam, więcej nie dałam rady. Fenomenu Patisona i jego flamy
też nie rozumiem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:21   #3562
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak czytałam o tej wewnętrznej bogini to mi się flaki w brzuchu skręcaly masakra. Zresztą ona nie była zbyt wymagająca bo przecież nikt jej wczesniej nie wyr.....ł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:21   #3563
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że wewnętrzna bogini Any była zadowolona
Jej wewnetrzna bogini, to kolejna masakra, a nawet gwóźdź do trumny tej książki...





Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Harry'ego Potter'a czytałam, filmy widziałam urywkami, dla mnie strasznie nudne. Ale za to w grę komputerową grałam
Na Star Treku byłam ostatnio i mi się podobał, tak samo lubię Avengersów, X-manów, Thora, Iron Mana itd. W ogóle komiksowe ale marvelowskie filmy lubię
Marvela też lubię. I Batmana z Christianem Baylem!!!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:23   #3564
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
bloga i youtuba
kurcze to założylabym tylko na jaki temat? szkoda że mało fotogeniczna jestem i jakby mnie ujrzeli na tym Youtubie to by mysleli że to Fiona albo i shrek we własnej osobie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
W sumie racja wychodzi na to, że z tego Greya marny kutangowiec
: D no i się wyjasnilo u never szans by nie miał

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420341 6]he he

Ja miałam w postawówce takiego stałego adoratora Daniela. Pisał do mnie listy miłosne, a kartki skrapiał mamy perfumami Wrażliwy chłopak, delikatny, a ja taka głupia wtedy byłam, aż mi go szkoda jak teraz o tym myślę
Strasznie bazgrolił w tych listach, nie mogłam go rozczytać więc koleżanki mi 'pomagały' i rechotałyśmy z tego jak głupie.[/QUOTE]
znam to
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:23   #3565
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kurcze to założylabym tylko na jaki temat? szkoda że mało fotogeniczna jestem i jakby mnie ujrzeli na tym Youtubie to by mysleli że to Fiona albo i shrek we własnej osobie
może na temat kutanga? ale od tego to już sexmasterka jest więc nie wiem
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:24   #3566
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jej wewnetrzna bogini, to kolejna masakra, a nawet gwóźdź do trumny tej książki...
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:24   #3567
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



: D no i się wyjasnilo u never szans by nie miał

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------


znam to
A gdzie tam . Co mi po jego milionach na koncie jak parówka mała? . Dolarami mnie ru**ać nie będzie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:25   #3568
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

dla mnie Pattison jest tak samo atrakcyjny jak patison:


Doczytałam i widzę, że mamy takie same skojarzenia
. Lecę pogłaskać się w morzu
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:25   #3569
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co musze zrobić żeby dostawać tyle paczek? serio pytam? trzeba założyć bloga i namówić ludzi żeby to oglądali?
Nieźle nie ?
Kurde, serio zazdraszczam takich podarków.
Luna za free + inne Foreowe produkty, urządzenie Philipsa do oczyszczania cery, tony giftów z Too Faced, od Douglasa....szok.
A z nas tak zdzierają w tych sklepach
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:26   #3570
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
może na temat kutanga? ale od tego to już sexmasterka jest więc nie wiem
myślisz że jak założe na temat kutanga to mi będą szanele wysyłać? chyba że powiem że używam jako lubrykant

Never pytanko mam: masz może nie rozpakowany puder Neverowy? i wagę kuchenną? albo któraś inna wizażanka?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.