Kosmetyki Sugarpill - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 19:44   #31
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę z bestnakeup,super szybka przesyłka,bardzo dobry kontakt że sklepem,a sam Goldilux swatche na necie w ogóle nie oddają jego uroku i mówiąc delikatnie zaijest....;-) Już mam ochotę na Royala,ale na razie kasy brak więc jakby kto był chętny na rozbiórkę to się skusze;-)
Ja chcę Royal, tylko akurat na tej stronie go nie ma Co do Goldilux, jak oceniasz jego, hm, żółtość? Niestety, swatche w necie nigdy takich rzeczy nie oddają dobrze.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:10   #32
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Kurde to może się w tym drugim polskim sklepie pokaże pod koniec listopada?Chyba że masz paypal'a to możemy z zagranicy ściągnąć.Co do Goldiego,nie wiem co dokładnie masz na myśli mówiąc zoltosc,ale dla mnie to jest złoto w najczystszej postaciJak coś mogę ci na sprobunek wysłać próbkę?
EDIT:Oczywiście możemy się umówić jak ostatnio,a nie wysyłać;-)i możemy na połowę go rozebrać

Edytowane przez KAROLCIA171
Czas edycji: 2013-11-22 o 20:21
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:59   #33
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Myślałam o polskim sklepie głównie ze względu na czas przesyłki, byłaby to też najtańsza opcja. Mam paypala, zamówienie z zagranicy nie jest żadnym problemem Możemy umówić się tak, że kupię Royala i podzielimy się nim i Goldim na pół, chyba, że ktoś jeszcze chce z czymś dołączyć?
Mówiąc o żółtości mam na myśli odcień złota, czy bliżej mu właśnie do połyskującego żółtego, czy raczej srebra, platyny? Ech, wysłowić się nie mogę...
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:22   #34
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Myślałam o polskim sklepie głównie ze względu na czas przesyłki, byłaby to też najtańsza opcja. Mam paypala, zamówienie z zagranicy nie jest żadnym problemem Możemy umówić się tak, że kupię Royala i podzielimy się nim i Goldim na pół, chyba, że ktoś jeszcze chce z czymś dołączyć?
Mówiąc o żółtości mam na myśli odcień złota, czy bliżej mu właśnie do połyskującego żółtego, czy raczej srebra, platyny? Ech, wysłowić się nie mogę...
Rozumiem że samego Royala z zagranicy się nie opłaca? Może manufaktura coś będzie chciała,bo była chetna choć w pw milczy:-/No jeśli dobrze rozumiem(no bo jak złoto może być srebrne,platynowe;-)) to zdecydowanie to ciepły złoty czylo zolc,niż zimnyto jestem chętne zrobić taka wymianę
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:27   #35
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Niezbyt, przesyłka wynosi 4,5 funta (znalazłam cały jeden sklep, który poza sklepem firmowym ma ten kolor - a wydawało mi się, że to jeden z popularniejszych), co stanowi połowę ceny cienia. Rozbicie tego na dwie osoby byłoby dużo bardziej opłacalne, ale w ostateczności zawsze można kupić więcej, bo przecież bardziej się kalkuluje
Właśnie dlatego swatchom nie ufam, bo przybiera na nich najróżniejsze odcienie. Już nie męczę, tylko gdybyś mogła jeszcze odnieść się do tego: http://prettymaking.com/wp-content/u...omalusts08.png
Może i drążę temat do przesady, ale tu np. Asylum to chłodna czerwień, a na niektórych wręcz w rudy wpada.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 00:03   #36
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Talking Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Niezbyt, przesyłka wynosi 4,5 funta (znalazłam cały jeden sklep, który poza sklepem firmowym ma ten kolor - a wydawało mi się, że to jeden z popularniejszych), co stanowi połowę ceny cienia. Rozbicie tego na dwie osoby byłoby dużo bardziej opłacalne, ale w ostateczności zawsze można kupić więcej, bo przecież bardziej się kalkuluje
no mnie na razie żaden inny nie uwiodl tak jak Royal,a poza tym nie szaleje,bo czekam na ok.15 z Fyrinnae a w domu mam ok.9 sypancow ostatnio zrobiłam zapas;-)Spr jutro w świetle dziennym i się odniose do zdjęcia,natomiast mając n myśli że swatche nie oddają chodziło mi o urok,o to że się piękni mieni i błyszczy, i faktycznie ma srebrne drobinki,które na tym zdjęciu jakoś uchwyconoDla mnie filmy są bardziej wiarygodne,przeglądnij makijaze z Goldim.
Edit:Moim zdaniem użytkownik newchick10 na YT w filmie o Goldim i Tiarze,szczególnie w ujęciach pod słońce ma bardzo dobrze oddany kolor i ten błysk

Edytowane przez KAROLCIA171
Czas edycji: 2013-11-23 o 00:15
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:14   #37
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
no mnie na razie żaden inny nie uwiodl tak jak Royal,a poza tym nie szaleje,bo czekam na ok.15 z Fyrinnae a w domu mam ok.9 sypancow ostatnio zrobiłam zapas;-)Spr jutro w świetle dziennym i się odniose do zdjęcia,natomiast mając n myśli że swatche nie oddają chodziło mi o urok,o to że się piękni mieni i błyszczy, i faktycznie ma srebrne drobinki,które na tym zdjęciu jakoś uchwyconoDla mnie filmy są bardziej wiarygodne,przeglądnij makijaze z Goldim.
Edit:Moim zdaniem użytkownik newchick10 na YT w filmie o Goldim i Tiarze,szczególnie w ujęciach pod słońce ma bardzo dobrze oddany kolor i ten błysk
Dzięki za filmik, rozjaśnia mi trochę obraz
Właśnie też trochę boję się, że będzie dublował się z którymś z cieni z Fyrinnae. Uchwycenie wszystkich właściwości cienia na zdjęciu jest piekielnie trudne, dużo zależy od oświetlenia czy nawet aparatu.
W takim razie czekam na odpowiedź Manufaktury, fajnie, gdyby udało się załatwić to taniej, ale nie jest to znowu jakaś straszna suma.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 16:05   #38
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

KAROLCIA171, Manufaktura dalej się nie odzywa?
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 08:42   #39
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Moonandsunrise nic mi niestety nie odpisała;/ A ja już Goldiego zaczęłam uzywac, tzn może 2-3 razy ale na pewno jak się nadarzą okazję to będę używać więc nie chciałąbym za dużo go zużyć jeśli byśmy miały wymieniać pół na pół z Royal'em;/ Widzę, że na stronie www.belletta.pl jest pokazany, że będzie ale jeszcze nie mają towaru z Sugarprill a miał być pod koniec listopada;/
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:34   #40
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Teraz mają promocję, może nie chcą, aby te cienie się na nią łapały? Jeśli nie dodadzą ich do poniedziałku, to zamówię z coctail cosmetics, trudno. Szkoda, że są takie problemy z ich sklepem firmowym - obecnie Royal jest za 9$.
Zakładając, że nie kąpiesz się w tym cieniu, to te kilka użyć nie jest problemem
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:45   #41
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Teraz mają promocję, może nie chcą, aby te cienie się na nią łapały? Jeśli nie dodadzą ich do poniedziałku, to zamówię z coctail cosmetics, trudno. Szkoda, że są takie problemy z ich sklepem firmowym - obecnie Royal jest za 9$.
Zakładając, że nie kąpiesz się w tym cieniu, to te kilka użyć nie jest problemem
Zakładając, że dziś Andrzejki to ta kąpiel nie taki zly pomysl;-) A ile wysylka z coctail?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 13:17   #42
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Zakładając, że dziś Andrzejki to ta kąpiel nie taki zly pomysl;-) A ile wysylka z coctail?
Wsypać do wanny Goldilux, Tiarę i może jeszcze Decorę
Przesyłka wynosi 4,5 za airmaila, 9,95 za rejestrowaną.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:22   #43
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Tiary nie mam ale mam moje srebrne cudo Jewellery Effect wiec gdyby nie to,że siedzialam w domu byłaby to jakas opcja To co ryzykujemy nierejestrowana?Wyjdzie tylw co cena tutaj w PL
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 21:35   #44
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Zawsze można zrobić sobie jednoosobową imprezę
Raczej tak, prawie 50zł za przesyłkę to jednak przegięcie, a nie wydaje mi się, aby sklep wysyłał tak kompletnie bez żadnego potwierdzenia. W takim razie jutro zamawiam
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 06:23   #45
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Zawsze można zrobić sobie jednoosobową imprezę
Raczej tak, prawie 50zł za przesyłkę to jednak przegięcie, a nie wydaje mi się, aby sklep wysyłał tak kompletnie bez żadnego potwierdzenia. W takim razie jutro zamawiam
A to nie w dolarach waluta? Chyba, że w dolarach i 30 paru zlotych zaokrąglasz do wartości ok.50;-) Ja 13-14 grudnia mam uczelnie więc myślę, że dojdzie do tego czasu i sie spotkamy. Ja juz odsypie Goldiego
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 20:08   #46
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
A to nie w dolarach waluta? Chyba, że w dolarach i 30 paru zlotych zaokrąglasz do wartości ok.50;-) Ja 13-14 grudnia mam uczelnie więc myślę, że dojdzie do tego czasu i sie spotkamy. Ja juz odsypie Goldiego
Właśnie cały problem w tym, że to funty... Zamówiłam, nigdy nie miałam problemów z airmailem (paczki z Japonii przychodziły mi krócej niż w tydzień), więc ten 13-14 to dosyć bezpieczny termin. Aha, od razu poproszę jeśli masz taką możliwość, możesz podzielić moją część Goldiego na pół? Pokazałam znajomej swatche i też chce
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 20:12   #47
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Ok kupię opakowania w Rosmannie i podzielę. Czy ja ci mam coś dopłacać za Royal'a bo jednak Goldi chyba taniej wyszedł jeśli chodzi o wymiankę Goldi za Royal

EDIT: Ale cena w dolarach tak jak pokazywałaś powyżej?Ile w sumie wyjdzie ten Royal?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:14   #48
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Za Royal wyszło 71zł - obie strony (tzn. lovemakeup i cocktail) mają ceny w funtach. Poza oficjalną stroną Sugarpill nigdzie nie ma Royal. Nie wiem, jaka w sumie jest różnica, jeśli niewielka a doszłyby nasze zamówienia z Fyrinnae, to można też w ten sposób to załatwić.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:19   #49
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Royal Sugar można kupić już tutaj:

http://belletta.pl/pl/c/Sugarpill/131

Jakby ktoś był zainteresowany paletką Cold Chemistry to jest dzisiaj w promocji za 119zł: http://belletta.pl/pl/p/SUGARPILL-Pa...-CHEMISTRY/454

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2014-01-16 o 15:11
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 13:19   #50
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Wczoraj doszedł do mnie Royal Sugar. Cień jest cudowny . Niebieskie cienie do powiek zawsze kojarzyły mi się z tandetą. A ten to naprawdę królewski niebieski, mogłabym wpatrywać się w niego godzinami.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2014-01-17 o 13:25
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:15   #51
Makeupowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Na www.belletta.pl jest teraz 15% zniżki z kodem: weekend15. Więc można kupić Sugarpilla w tańszej cenie.

Edytowane przez Makeupowa
Czas edycji: 2014-01-18 o 21:16
Makeupowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:14   #52
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Dzisiaj jest fajna oferta -20% na wszystko na Belletta.pl więc świetna okazja by kupić tanio Sugarpill . Kod promocyjny jest na ich stronie na facebooku: https://www.facebook.com/BELLETTASHOP
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:46   #53
Makeupowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Jak ktoś poluje na okazje to do 21 lutego Sugarpilla można kupić 20% taniej tutaj: http://belletta.pl/pl/c/Sugarpill/131
Makeupowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 12:05   #54
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Na www.belletta.pl jest letnia wyprzedaż. Można dostać Sugarpilla o wiele taniej.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:35   #55
sweetprimabalerina
Przyczajenie
 
Avatar sweetprimabalerina
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

Hej dziewczyny!

Czy któraś by może chciała sprzedać odsypki ?
sweetprimabalerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:25   #56
vanessa1982
Przyczajenie
 
Avatar vanessa1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Sugarpill

hej ja tez bylabym zainteresowana kupnem odsypek lub wymiana na inne odsypki sugarpill mam 3(goldiluxjunebug, hysteric) 5 zinglota pieknych pigmentow, z 7 z kobo, najbardziej z sugarpill interesowalyby mnie kolorki lumi, asylum,darling, starling, jakby ktos byl chetny to prosze pisac vanessa1982@tlen.pl
vanessa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-03 11:25:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.