Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 19:16   #1
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468

Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy


Dziewczyny przed chwila trzymalam pol godzinki farbe kolor brazowy, ale wyszedl mi na odrostach masakrycznie czerwony

nie moge tak pojsc do szkoly, moja mama wlasnie poslala tate po ta farbe ktora zawsze uzywalam i bylo ok, czy moge pofarbowac je tego samego dnia znowu ? wlosy mi nie wypadna? czy kolejna dawka farby w ogole zlapie teraz wlosy??


ratunku
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:24   #2
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy

Wydaje mi się, że nie powinny wypaść. Na pewno będą w gorszym stanie, choć i to nie jest ustalone. Może być różnie, ale myślę, że aż tak drastycznie nie będzie.
To tez chyba zależy od tego jakiej farby używałaś.
Ale ja raz farbowałam palette, kolor wyszedł okropny, poniszczone włosy. Mimo to zdecydowałam się jeszcze tego samego dnia poprawic ten koszmar na mojej głowie. I nic gorszego mi się z wlosami nie stało. :P
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:43   #3
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy

nałozylam drugi raz farbe, zobaczymy czy pokryje ta czerwien. jak na razie trzymam ta druga farbe i powiem ze troche szczypie mnie teraz ta glowa ;(

farbowalam casting creme gloss, i nie polecam juz koloru BROWNIE ;p
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:11   #4
kaainis
Rozeznanie
 
Avatar kaainis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 785
Dot.: Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy

O jaa, więc nie jestem sama! Wczoraj też nałożyłąm kolor brownie z castinga, bo stwierdziłam, że może wezmę kolor z nowości, a nie tak jak zwyklę czekoladę I jasna cholera mam czerwone odrosty, a reszta w porządku. napisz czy udało Ci się pokryć tę czerwień.
A i jaki kolor kładziesz teraz na brownie? Tylko na odrosty czy na całość?
kaainis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 13:50   #5
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Podwojne farbowanie raz po razie w domu-pomocy

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
nałozylam drugi raz farbe, zobaczymy czy pokryje ta czerwien. jak na razie trzymam ta druga farbe i powiem ze troche szczypie mnie teraz ta glowa ;(

farbowalam casting creme gloss, i nie polecam juz koloru BROWNIE ;p
I jak? pokryło te czerwone ordrosty? Troche sie spóźniłam z odpowiedzią, ale tak na przyszłośc dodam, że jeśli nie masz włosów w naprawde fatalnym stanie, to spokojnie możesz pofarbować drugi raz tego samego dnia. Zwłaszcza, jesli wczesniej farbowałaś np. Castingiem, który jest dla włosów delikatniejszy niż wiekszość zwykłych farb. Włosy mogą sie troche podsuszyć, ale dobra odżywka tuż po farbowaniu i odpowiednia pielegnacja przez kolejne dni powinny załatwić sprawe. Ja użyłam kiedyś 3 farb jednego dnia - rozjaśniającego blondu z L'Oreala (odrosty i połowa włosów wyszły po nim paskudnie pomaranczowe, reszta nie zmieniła koloru). Chciałam to koniecznie czymś przykryc, wiec zdecydowałam sie na "orientalną czekolade" Wella Safira. Farba prawie nie pokryła włosów, kolor wyszedł bardzo nierówno. Na to w desperacji położyłam wieczorem "brąz" L'Oreal Casting, który wreszcie ładnie pokrył włosy i ujednolicił kolor dużo tego było jak na 1 dzien, ale włosom wtedy nic sie nie stało i nadal były w dobrej kondycji
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.