Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 20:03   #751
Anniel
Przyczajenie
 
Avatar Anniel
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

kurde szkoda ale nic jakoś wytrzymam i dziękuję za odp.
__________________
Zapuszczam włosy i paznokcie
Anniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:08   #752
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Ja wcieram olejek rycynowy w paznokcie od jakichś 3-4 tygodni. Robię to na noc, bo w ciągu dnia mi przeszkadza jego tłustość, zakładam rękawiczki i paznokcie ładnieją w oczach. Oczywiście nakładam go na paznokcie niepomalowane niczym i nie pozwalam im za dużo odrosnąć, żeby całkiem poodrastały rozdwojenia, a nie tworzyły się nowe. Ponadto piję skrzyp polny, działa dodatkowo na włosy. Wiem, że lepsze działanie ma taki do picia niż w tabletkach, więc rutynowo już popijam 3 filiżanki dziennie. Teraz będę stosować serum z witaminą C i wapniem z firmy Lovely, ale to w ciągu dnia, bo nie brudzi tak jak olejek. Potem przejdę już pewnie na odżywki malowane, bo stęskniłam się za lakierami i kolekcjonuję nowe kolory jeszcze intensywniej od kiedy zaczęłam leczenie. Mam nadzieję, że wreszcie będę miała zdrowe paznokcie.
A, i będę używać tylko zmywacza bezacetonowego, bo mam podejrzenia, że to głównie aceton tak mi zniszczył paznokcie. Wcześniej łamały się naprawdę okazjonalnie.

Z odżywek chemicznych polecane są też Nail Tek i Rimmel Rescue, sama nie próbowałam, więc nie wiem. Zobacz sobie na KWC recenzje.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:53   #753
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Hej

Ja właśnie "kuruję się" balsamem z Herba Studio, ale kurczę, zapominam o tym i troszkę zaniedbuję paznokcie, więc efekty nie takie.
Ale kiedyś balsam bardzo mi pomógł, jednak to nie tylko od niego zależało, ale i ode mnie - to ile razy na dzień go stosowałam.
Generalnie bardzo go lubię

Co do odżywek - co polecacie?
Podobno Herome jest dobra, ale cena też niezła
Obawiam się, że już nigdy "nie wyjdę" z takiego stanu paznokci
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:20   #754
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja używałam, niby coś działała ale jak dla mnie to było za mało. jak już pisałam, mi pomógł nail tek. nic się nie rozdwaja, a to było moją zmorą, nie łamią się. mam piękne paznokcie
Lele, która to dokładnie odżywka Nail Tek była?
Ja chyba oszaleję ze swoimi paznokciami
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:13   #755
kasiawa
Przyczajenie
 
Avatar kasiawa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Witam, jestem nowa na wizażu obserwowałam do tej pory forum, ale najwyższa pora coś napisać
Jeśli chodzi o odżywki to swego czasu stosowałam Nail Tek II ogólnie odżywka super i szczerze mogę polecić.
Natomiast znalazłam coś jeszcze lepszego od Nail Tek'a a mianowicie MICRO CELL 2000. Odżywka po prostu bajeczna Po zdjęciu tipsów nie mogłam doprowadzić paznokci do porządku miałam wręcz dziury na środku płytki.
Znajoma poleciła mi tą odżywkę i zdziałała cuda nie zamienię jej za żadne skarby. Nie jest co prawda najtańsza ale wydajna i warta swojej ceny
kasiawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:48   #756
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

ja mam generalnie długie i dośc mocne paznokcie , ale zimą mają tenedencję do konkretnego rozdwajania się , co doprowadzało mnie do szału
ktoś mi polecil Bellise , rozowa wersją na skórę włosy i paznokcie i muszę powiedziec ze no nie wierzylam , ale pomogło ! po dwoch tyggodniach mega roznica . jedna tabletka dziennie , tak wolalam naturalne sposoby , ale nawet moczenie w oleju nie pomagalo juz i juz mam znow ladne , i mogę malowac nie martwiąc się jak to wygląda
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 23:24   #757
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez kasiawa Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na wizażu obserwowałam do tej pory forum, ale najwyższa pora coś napisać
Jeśli chodzi o odżywki to swego czasu stosowałam Nail Tek II ogólnie odżywka super i szczerze mogę polecić.
Natomiast znalazłam coś jeszcze lepszego od Nail Tek'a a mianowicie MICRO CELL 2000. Odżywka po prostu bajeczna Po zdjęciu tipsów nie mogłam doprowadzić paznokci do porządku miałam wręcz dziury na środku płytki.
Znajoma poleciła mi tą odżywkę i zdziałała cuda nie zamienię jej za żadne skarby. Nie jest co prawda najtańsza ale wydajna i warta swojej ceny
A mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej?
No i ta cena


__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 12:21   #758
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

ja przez długi czas stosowałam Sally Hansen, Nailgrowth Miracle, faktycznie, skuteczna, ale nie wzmacnia paznokci zbyt intensywnie.
Jakiś czas temu u dermatologa wspomniałam o łamliwych paznokciah i pani doktor wypisała mi receptę na robiony preparat, przelałam go sobie do buteleczki po odżywce do paznokci i przez 3 tygodnie smarowałam paznokcie wyłącznie tym, 1-2x dziennie. Efekt był zdumiewający!
Jednak po pół roku, jak już przestałam stosować paznokcie wróciły do pierwotnego stanu, czyli nadal są cienkie i łamliwe.
Maluję paznokcie nawet codziennie (wiem, wiem... zgroza!), ale robię sobie czasami tygodniowe przerwy i smaruję preparatami, żeby troszkę odżyły
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:10   #759
Fragoola
Przyczajenie
 
Avatar Fragoola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do Fragoola
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Ja zawsze miałam okropne paznokcie. Rozdwojone, jeden krótki, jeden długi.
Było mi aż wstyd...
Miesiąc temu zaczęła jeść zwykłą Belissę i moje paznokcie są cudowne
Długie i tfu tfu tfu (nie chcę zapeszać) nic mi się nie rozdwaja i nie łamie.

Pozdrawiam
__________________
Around the globe
https://www.facebook.com/TinaAroundTheGlobe

BADURA ROMA - torebki
https://www.facebook.com/BaduraRoma
Fragoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:52   #760
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

ja jadłam i bellisę i skrzypovite, nawet Revalid - przez rok.. I nic mi nie pomogło. Wydaje mi się, że to jest zależne od różnych czynników, nie tylko braków pierwiastków w organizmie.. Skoro mnie nic nie pomogło tylko smarowanie robionym preperatem..
Ale zawsze warto spróbować, moze akurat o to chodzi
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:00   #761
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Mi niestety też Belissa nie pomogła
Ot, zwykły suplement diety.
A moje paznokcie potrzebują chyba jakiejś terapii wstrząsowej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 15:38   #762
kasiawa
Przyczajenie
 
Avatar kasiawa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci


Jeśli chodzi o działanie to odżywka ta znacznie wzmacnia pazurki, nie rozdwajają się i z tego co u siebie zaobserwowałam przyspiesza wzrost paznokcia
Odżywka ta jest z niebieską (seledynową) naklejką na buteleczce wygląda jak mleczna ale po nałożeniu na pazurki jest bezbarwna i nie jest matowa.
Cena? Hmmm... w douglas'ie kosztuje 65zł wiem że to dużo ale jest naprawdę wydajna i znakomita dlatego postanowiłam ją kupić jeszcze raz po tym jak skończyła mi się pierwsza.
Można ją też kupić w niektórych drogeriach i na pewno taniej bo ja pierwszą kupiłam za niecałe 40zł ale potem już nie mogłam jej tam dostać.
Nakłada się ją przez dwa dni trzeciego dnia zmywasz i tak powtarzasz to przez 2-3 tygodnie.
kasiawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 00:05   #763
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez kasiawa Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o działanie to odżywka ta znacznie wzmacnia pazurki, nie rozdwajają się i z tego co u siebie zaobserwowałam przyspiesza wzrost paznokcia
Odżywka ta jest z niebieską (seledynową) naklejką na buteleczce wygląda jak mleczna ale po nałożeniu na pazurki jest bezbarwna i nie jest matowa.
Cena? Hmmm... w douglas'ie kosztuje 65zł wiem że to dużo ale jest naprawdę wydajna i znakomita dlatego postanowiłam ją kupić jeszcze raz po tym jak skończyła mi się pierwsza.
Można ją też kupić w niektórych drogeriach i na pewno taniej bo ja pierwszą kupiłam za niecałe 40zł ale potem już nie mogłam jej tam dostać.
Nakłada się ją przez dwa dni trzeciego dnia zmywasz i tak powtarzasz to przez 2-3 tygodnie.
Dzięki za info

Za 40zł bym się skusiła, ale ta pierwsza cena mnie przeraziła
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:30   #764
Fragoola
Przyczajenie
 
Avatar Fragoola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do Fragoola
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Może macie i rację...
rozmawiałam wczoraj ze znajomą, która zna się na tych sprawach, i powiedziała, że Bellissa może zadziałać, ale po roku używania
Więc nie mam pojęcia co się stało moim paznokciom, ale są długie jak nigdy dotąd i nic się im nie dzieje.

Może one same sobie ubzdurały, że są zdrowe bo ja jem Bellisse
__________________
Around the globe
https://www.facebook.com/TinaAroundTheGlobe

BADURA ROMA - torebki
https://www.facebook.com/BaduraRoma
Fragoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:03   #765
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Polecam na rozdwajające sie paznokcie Vipera Multivitamin Protection lub podobna nazwa, po 2 miesiącach działa cuda
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:59   #766
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Fragoola Pokaż wiadomość
Może macie i rację...
rozmawiałam wczoraj ze znajomą, która zna się na tych sprawach, i powiedziała, że Bellissa może zadziałać, ale po roku używania
Więc nie mam pojęcia co się stało moim paznokciom, ale są długie jak nigdy dotąd i nic się im nie dzieje.

Może one same sobie ubzdurały, że są zdrowe bo ja jem Bellisse
po roku ;(((( biorę bellisse dopiero od miesiąca. Wcześniej brałam skrzypowite hydro complex nie zauważyłam żadnych efektów. Moje paznokcie się w tragicznym stanie, rozdwajają się okropnie. Wczoraj jeszcze sprzątałam bez rękawiczek i wieczorem musiałam obciąć paznokcie na krótko. Chyba nigdy nie będę miała długich paznokci. Nail Tek też mi nie pomaga. Kiedyś zauważyłam małą poprawę po Merz Spezial ,ale dla mnie cena jest za wysoka by sobie co miesiąc je kupować.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:43   #767
waransi_22
Raczkowanie
 
Avatar waransi_22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 34
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

ja jak na razie mam pierwszy raz odżywkę do paznokci. niedawno wzięłam się za pazurki, bo stwierdziłam ze dalej tak nie może już byc;/
pomaszerowałam do rossmanna i kupiłam sobie odżywkę z miss sporty z wapniem(taka różowa).Jak na razie daje b. dobre efekty no ale cóż....zobaczymy co będzie za jakiś misiąc. Będę wdzięczna jesli jescze jakas z Was podzieli się domowym łatwym sposobem na zdrowe i mocne pazurki
waransi_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:11   #768
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Anniel Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy podczas stosowania kuracji, można mieć pomalowane paznokcie ODŻYWKĄ czy nawet tego nie można ?
mi sie tez ostatnio cos zrobilo z paznokciami ze zaczely sie rozdwajac...i domyslam sie ze to przez rimmel nail rescue.
wczesniej malowalam sh zlota i bylo ok.
teraz z powrotem wrocilam do zlotej i do herba studio. maluje paznokcie odzywka tylko do tego bialego a w reszte paznokci wcieram herbe, na opakowaniu jest napisane zeby wcierac w macierz i w skorki otaczajace. taki mam sposob
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:36   #769
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

ja biorę belissę już albo dopiero ze dwa tygodnie, i te paznokcie które mi rosną wyglądają na b. zdrowe, min. nie mają tych białych plamek, co kiedyś było moją zmorą. A ponieważ miałam przedłużane pazury żelem, który momentalnie mi odpadł () to na paznokciach mam pozostałości po tym żelu... tak więc ze wszelkimi odżywkami i balsamami chcę poczekać aż mi całkowicie pazurki odrosną, mam nadzieję, że po bellisie sama pazurkowa baza będzie mocniejsza a przynajmniej odżywiona, i dzięki temu kuracja z balsamami itp będzie bardziej owocna
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 18:29   #770
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

a co powiecie o tym? jest to bardziej szkło, utrwala lakier? http://allegro.pl/2za1-gloss-ceramic...522118084.html
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:43   #771
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

No ale to nie jest odżywka a temat jak sama nazwa wskazuje, jest o odżywkach do paznokci
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:09   #772
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
mi sie tez ostatnio cos zrobilo z paznokciami ze zaczely sie rozdwajac...i domyslam sie ze to przez rimmel nail rescue.
wczesniej malowalam sh zlota i bylo ok.
teraz z powrotem wrocilam do zlotej i do herba studio. maluje paznokcie odzywka tylko do tego bialego a w reszte paznokci wcieram herbe, na opakowaniu jest napisane zeby wcierac w macierz i w skorki otaczajace. taki mam sposob
Mnie chyba też porozdwajał A szkoda, bo to naprawdę fajna odżywka, tylko, że może wysuszyć paznokcie.

Jeśli chodzi o rozdwajanie, to opadają mi już ręce. Nic na mnie nie działa. Teraz moją ostatnią deską ratunku jest suplementacja kwasem foliowym, jedzenie galaretek i wcieranie olejków. Oby się już nie rozdwajały
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:58   #773
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Łamliwe i bardzo rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o rozdwajanie, to opadają mi już ręce. Nic na mnie nie działa. Teraz moją ostatnią deską ratunku jest suplementacja kwasem foliowym, jedzenie galaretek i wcieranie olejków. Oby się już nie rozdwajały
Co do jedzenia galaretek, to przypomniałaś mi jedną historię.
Miałam koleżankę hipochondryczkę, która widząc u siebie niezliczone ilości chorób, przyjmowała mnóstwo różnych leków.
Od ich nadmiaru jej organizm tak się osłabił, że paznokcie zaczęły jej schodzić w całości (!) jeden po drugim
To była masakra, nie mogłam na to patrzeć
Na szczęście trafiła do dobrego lekarza i oprócz maści, które jej przepisał, polecił codziennie pić galaretkę.
Rozcieńczyć ją tak, żeby wyszedł napój i pić kilka razy dziennie.
Faktycznie, pomogło
Byłam świadkiem jak wyrastały jej nowe i przede wszystkim zdrowe paznokcie.

Więc dzięki za przypomnienie o galaretce Jyyli
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 17:28   #774
Ingree
Przyczajenie
 
Avatar Ingree
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Mi bardzo pomógł olejek rycynowy - przelany do buteleczki po lakierze i używany codziennie przez mniej więcej miesiąc. Smarowałam nim paznokcie wieczorem, podczas oglądania filmu i wcierałam kilkanaście minut, a potem zostawiałam do wchłonięcia (masakra nic nie robić z dłońmi tak długi czas :P ). Później kupiłam odżywkę Lovely w Rossmanie, cena około 6 zł - i naprawdę działa. Mam wersję różową, która szybko się wchłania i cudownie nawilża paznokcie i skórki, do tego odżywkę z pyłkiem diamentowym na wzmocnienie płytki (używam jej też jako bazy, chociaż lakiery na niej wytrzymują maks. 5-6 dni, dla mnie to króko) no i oczywiście utwardzacz.
Ach, dodam jeszcze że moje problemy z rozdwajaniem się pazurków zaczęły się od diety - od kiedy jem więcej różnorodnych posiłków jest o niebo lepiej
Tak więc trzymam kciuki za to, by każda z Nas miała w końcu śliczne, mocne i długie pazurki
__________________
"Psy są moimi ulubionymi ludźmi" J. O'Neill
Ingree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:51   #775
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie chyba też porozdwajał A szkoda, bo to naprawdę fajna odżywka, tylko, że może wysuszyć paznokcie.

Jeśli chodzi o rozdwajanie, to opadają mi już ręce. Nic na mnie nie działa. Teraz moją ostatnią deską ratunku jest suplementacja kwasem foliowym, jedzenie galaretek i wcieranie olejków. Oby się już nie rozdwajały
ja swoje musialam spilowac do minimum...........ehhhhhh , az doslownie sie odechciewa tego calego ambarasu przy paznokciach........pomalo walam teraz zwyklym lakierem i nie ruszam, niech sobie rosną jak chca, bez odzywki bez olejkow...wqrzyłam się
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:19   #776
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

na szczęście zapomniałam już co to problem rozdwajających się paznokci.
żeby wyhodować i utrzymać je z dobrym stanie potrzebna jest spora dyscyplina. powiem Wam, jak ja osiągnęłam sukces

po pierwsze na ok 2 miesiące przestałam je w ogóle malować, zero lakierów, nawet odżywek w lakierach ( do dziś robie sobie taki odpoczynek od lakierów w weekendy). zaopatrzyłam się w balsam do paznokci herba studio ( który jest do dziś moim must have w kosmetyczce) oraz witaminę a+e. wcierałam na zmianę średnio 4 razy dziennie i obowiązkowo na noc. oczywiście rozpoczynając tą kuracje obcielam paznokcie najkrócej jak się dało. raz w tygodniu serwowałam moim dłonią kąpiel w ciepłej oliwce + olej rycynowy+ cytryna+ a+e. po ok. dwóch miesiącach zauwazyłam znaczną poprawe, w zasadzie paznokcie były jak nowe. zrobiłam delikatną polerkę zeby je wygładzic i zaczęłam malować odzywką Sally Hansen tą złota teraz mam już długie, zdrowe paznokcie, na efekt musialam poczekać ok. pół roku. od 3 lat nie rozdwoił mi się żaden paznokieć teraz, tak jak wspomiałam wcześniej powtarzam taką przyśpieszoną kuracje przez weekend i stan moich paznokci jest doskonały gram na gitarze, dlatego moje paznokcie muszą być długie, twarde i zdrowe.

co do suplementów diety, wypróbowalam wszystko (dosłownie !) ale jak dla mnie najlepsze efekty daje skrzypowita.

i taka mała rada proponuje mieć przy sobie zawsze "zestaw ratunkowy" w postaci pilniczka lub polerki.
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:16   #777
martab861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja kupiłam balsam Herba Studio i mój paznokciowy koszmarek wreszcie się kończy A zdawało się, że już im nic nie pomoże... Półtora roku temu zaczęłam brać Merz Special, paznokcie miałam ok, włosy się wzmocniły, wszystko było cacy. Jak skończyły mi się tabletki, nie kupiłam następnego słoiczka i się zaczęło. Najpierw paznokcie pozadzierały mi się po bokach, potem rozdwajały się na całego. Obcinałam na krótko, potem przerzuciłam się na delikatny pilniczek, kupiłam znowu Merz, nawet dwa słoiczki, odżywki i zmywacz z odżywką bezacetonowy z Avonu, smarowanie cytryną, tranem, oliwą, nic nie pomogło... :/ A paznokce schodziły mi prawie do połowy płytki, rozdzielały się na dwie, trzy warstwy, brr... Poczytałam co nieco na wizażu i pognałam do sklepu po balsam Herba Studio. Sklep nie internet, zapłaciłam niecałe 15 zł, po trzech użyciach widać było różnicę Paznokcie wyraźnie mocniejsze, smarowałam na noc dość grubą warstwę, ładnie się wzmocniły. Przez tydzień używałam regularnie, potem jak mi się przypomniało (co 2-3 dni), do tego odżywka z drobinkami złota (ech, te promocje w Avonie ) i wychodzę na prostą Polecam Herba studio i życzę powodzenia w "reperacji" pazurków
martab861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:48   #778
bienius
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Rozdwajające się paznokcie

Jakiś sposób na rozdwajające się paznokcie?
bienius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:38   #779
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Rozdwajające się paznokcie

Cytat:
Napisane przez bienius Pokaż wiadomość
Jakiś sposób na rozdwajające się paznokcie?
używanie wyszukiwarki lub obcięcie palców.
__________________
Zapraszam na blog mojej kuzynki:

http://www.klubkosmetyczny.pl/
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:07   #780
estefanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

mam pytanie: zmywacie odżywkę do paznokci normalnie zmywaczem? :p i co jaki czas trzeba to robić żeby efekt był najlepszy?
estefanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.