pyt. do ginekologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 17:42   #1
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385

pyt. do ginekologa


Witam,
Moje problemy zaczely sie po ponad 3 latach brania tabletek antykoncepcyjnych. Zaczęłam mieć problemy nastepujące suchosc pochwy, nawracajace infekcje (bylam leczona 6 mscy),bóle podczas współżycia, brak popędu płciowego, ucisk w okolicach skroni, problemy z cerą i włosami. Postanowiłam odstawić tabletki antykoncepcyjne(nie brałam ich przez rok). Niestety nic nie wrocilo do normy.Po kilku mscach zanikł mi okres, pojawiły się silne bóle w okolicach jajników (bylm z tym u ginekologa ,ale stweirdziła ze to nie jajniki ale jelita- byłam leczona , ponieważ pojawiły sie u mnie problemy z załatwianiem). Badania homronalne wyszły wszystkie dobrze oprocz dhea 20,54 ng/ml ( a norma 1,3 - 9,8). Od 2 mscy jestem leczona endokrynologicznie na pocztek na wywolanie okresu Luteina 50 , a od 1 msca biore Cyprest .Efekt jest taki , że znów mam problem z suchością w pochwie, brakiem popędu, znów prawdopodobnie infekcja i zapalenie pęcherza. Nie wiem już co mam robić. Probiotyki przyjmuje regularnie od roku co msc mam zmieniany.
Dodam , że regularnie zażywam zestaw witamin i zdrowo się odżywiam.
Nie wiem co dalej powinnam zrobić czym tak na prawde jest to wszystko spowodowane?
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.