Wspólne zakupy Włosomaniaczek :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 10:10   #1
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Thumbs up

Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))


Witam Wreszcie udało mi się zebrać i założyć ten wątek.
Kupujemy tu wspólnie wszelkie kosmetyki/mazidła/specyfiki/ziółka do włosów. Tzn. do Naszych Boskich Włosów W grę wchodzi zarówno allegro, thanatos, wszelkie sprawdzone sklepy internetowe i... 'normalne' ? .

Mnie raczej będą interesować kosmetyki z allegro, najlepiej z mojego miasta, odbierane osobiście (żeby nie dochodził dodatkowo koszt przesyłki).

Podział pieniążków będzie wyglądał mniej więcej tak:
(wzór dla dwóch osób kupujących jeden kosmetyk)

1/2 ceny produktu + 1/2 ceny przesyłki ze sklepu internetowego/allegro (jeśli nie można umówić się na odbiór osobisty) + 1/2 ceny przesyłki zakupów do wspólniczki (jeśli nie mieszka w tym samym mieście i nie można się z nią umówić osobiście).


Osoba, która odbiera kosmetyki i wysyła je do drugiej, jest odpowiedzialna za podział (rozlanie) kosmetyków, odpowiednie jego zapakowanie i zabezpieczenie przesyłki.


Osoby z jednego miasta mogą się tutaj też umawiać na wspólne zakupu bez dzielenia kosmetyków u jednego sprzedawcy- żeby zmniejszyć koszt przesyłki (składać wspólne zamówienia)

Za 'koordynację' danego zakupu ( zbiórka pieniążków, złożenie zamówienia rozsyłanie kosmetyków) odpowiedzialna jest osoba, która zaproponowała kupno danego kosmetyku.

Kupujemy kosmetyki/ mazidła tylko ze sprawdzonych źródeł, żeby nie dać się zrobić w bambuko

Będę bardzo wdzięczna za uwagi, komentarze pozwalające usprawnić działanie tego wątku

Zgłaszajcie swoje propozycje zakupów

Ja na pierwszy ogień proponuję maseczkę l'oreal Vitamino Color:
200ml http://www.allegro.pl/item365866301_...farbowane.html
lub
500ml http://www.allegro.pl/item359878440_...ne_500_ml.html

Czy ktoś jest chętny?


EDIT: Wątek ten założyłam pod wpływem wątku o wspólnych zakupach na perfumeryjnym. tam wszystko bardzo sprawnie działa, mam nadzieję, że tu będzie tak samo
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive

Edytowane przez Porcelainnn
Czas edycji: 2008-05-16 o 10:30 Powód: dopisek
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:03   #2
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Byłabym zainteresowana...

Olejem z avocado na spółkę z kimś z Trójmiasta
Matrixem biolage z kimś na spółkę z Trójmiasta (bo w Norwegii mazideł nie będę używać )
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:38   #3
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Dotka, a na jakiego Matrixa się czaisz?
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:42   #4
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

http://allegro.pl/item361978704_matr...acy_wlosy.html

http://allegro.pl/item361787587_matr...cy_1000ml.html


I szampon i odżywka rewelacyjne.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:52   #5
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Kurcze... dołączyłabym się, choć ja nie z trójmiasta Ale mam już ten balsam + szampon dodający objętości. Ja myślę jeszcze o tym:
http://allegro.pl/item364134365_matr...e_i_uwraz.html
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:07   #6
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

fajny pomysł, chętnie zakupiłabym tego matrixa, ale kasy brak;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:51   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Porcelainn, genialny wątek! To naprawdę świetny pomysł takie wspólne zakupy. W przypadku droższych kosmetyków profesjonalnych lepiej jest kupić sobie na spółkę np. 1/4 szamponu zy odzywki, bo koszt mniejszy, a w ten sposób można przetestować, czy warto wydać pieniądze na daną rzecz.

W ten sposób dziewczyny z jednego miasta moga się umawiać np. na zakupy Kallosa czy innych kosmetykow U Radka - placą za jedną przesyłke, koszta dziela między siebie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 17:29   #8
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Aggie, bardzo sie cieszę, że uznałaś wątek za dobry pomysł Mam nadzieję, że się rozkręci i dziewczyny będę zadowolone...
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:11   #9
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Super wątek ja też bym była zainteresowana jakimiś wspólnymi zakupami Kraków się kłania
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:33   #10
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Dixie, jak będziesz miała jakieś typy to pisz ( Bardzo ładny avatar, już od dawna podziwiam te reklamę Chanel )
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 16:04   #11
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dixie, jak będziesz miała jakieś typy to pisz ( Bardzo ładny avatar, już od dawna podziwiam te reklamę Chanel )
ja bym była chętna na szampon matrix zalinkowany wcześniej, balsam już mam ; poza tym kogos do spółki do Tigi ( boje sie ze może mi obciażac włosy więc wolałabym najpierw pół wypróbowac)

http://eu.strawberrynet.com/productD...50178&goChar=T

poza tym chętnie potestowałabym różnego rodzaju nabłyszczacze - szukam swojego ideału
maski regeneracyjne do suchych i zniszczonych włosów, no i wogóle to można mnie skusić na wiele hihi jedyne ograniczenia to portfel

o i na to bym była chętna tak we 3 albo więcej osób bo 750 ml szamponu i odżywki mi nie potrzebne http://allegro.pl/item367537269_matr...rubiajacy.html
http://allegro.pl/item367537266_matr...a_1500_ml.html

Edytowane przez dixie
Czas edycji: 2008-05-25 o 16:14 Powód: dopisek
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 18:17   #12
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
o i na to bym była chętna tak we 3 albo więcej osób bo 750 ml szamponu i odżywki mi nie potrzebne http://allegro.pl/item367537269_matr...rubiajacy.html
http://allegro.pl/item367537266_matr...a_1500_ml.html
A masz może INCI tych produktów? Bo jakbym zajrzała co się kryje w środku, to zakładając, że będzie coś fajnego , mogłabym się skusić
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:32   #13
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

virka ( opinie na KWC takie sobie ale nie przekonam sie czy coś mi pasuje póki nie spróbuje

Matrix Amplify Volumizing System Conditioner

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Fragrance Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polyquaternium-10, Chlorhexidine Dihydrochloride, Panthenol, Citric Acid, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Wheat Amino Acids, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Green 3 CI 42053, Yellow 10 CI 47005

Matrix Amplify Volumizing Shampoo

Aqua, sodium laureth sulfate, sodium layryl sulfate, cocamide mea, cocamidopropyl betaine, parfym, phenoxyethanol, sodium chloride, methylparaben, citric acid, aminomethyl propanol, disodium edta, guar hydroxypropyltrimonium chloride, propylparaben, panthenol, ethylhexyl, methoxycinnamate, cocodimonium hydroxypropyl silk amino acids, hydrolyzed rice protein, green 3/CI 42053, yellow 10/ CI47005 D4320/5
dixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:03   #14
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Cytat:
Napisane przez dixie Pokaż wiadomość
virka ( opinie na KWC takie sobie ale nie przekonam sie czy coś mi pasuje póki nie spróbuje

Matrix Amplify Volumizing System Conditioner

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Fragrance Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polyquaternium-10, Chlorhexidine Dihydrochloride, Panthenol, Citric Acid, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Wheat Amino Acids, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Green 3 CI 42053, Yellow 10 CI 47005

Matrix Amplify Volumizing Shampoo

Aqua, sodium laureth sulfate, sodium layryl sulfate, cocamide mea, cocamidopropyl betaine, parfym, phenoxyethanol, sodium chloride, methylparaben, citric acid, aminomethyl propanol, disodium edta, guar hydroxypropyltrimonium chloride, propylparaben, panthenol, ethylhexyl, methoxycinnamate, cocodimonium hydroxypropyl silk amino acids, hydrolyzed rice protein, green 3/CI 42053, yellow 10/ CI47005 D4320/5
W wolnej chwili wgłębię się w składniki, czy ma te, co obiecuje producent, a co za tym idzie - czy będzie miał czym odpowiednio działać Nie wiesz czy były analizowane na składowym?
A co do próbowania racja, możesz być w mniejszości, którym posłuży (chcę tylko sprawdzić czy ma czym służyć )
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:34   #15
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

ja po 10 czerwca byłabym chętna na olej hinduski, avocado i matrixa ale nie pogrubiajacego

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2008-05-25 o 20:05
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:46   #16
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wspólne zakupy Włosomaniaczek :))

Witam, nie znalazłam w wyszukiwarce żadnego oficjalnego wątku o polecanych sprzedawcach Kerastase na allegro.
Dziewczyny, wiecie może, czy ten sprzedawca http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=13459993 ma oryginały na 100%?
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, bo kupiłam u niego Kerastase maskę 500 ml i rózni sie zapachem od identycznej maski (sic!) o pojemnosci 200 ml, kupowanej w zeszłym roku u srzedawcy które ma 100%-owo oryginalne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-08 o 12:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.