Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 10:57   #1
teaLady
Raczkowanie
 
Avatar teaLady
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68

Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?


Wiem, że na pewno się wybiorę ale nie wiem jeszcze kiedy. Po świetach nie ma sensu bo każdy wie, że wiecej niż -30 % nie będzie. Najbardziej to interesuje mnie -50 % i w górę ale sęk w tym ze nie mam pojęcia w jakim czasie sklepy będą miec takie obnizki . A wy orientujecie sie jakoś ?

Czy 11 stycznia to za wcześnie ? I do kiedy trwają wyprzedaże w galeriach ?
teaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:18   #2
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

Po świętach, w styczniu to już będą same resztki, chyba, że masz nietypowy gust albo rozmiar. Mnie się akurat podobają takie rzeczy, że musiałam się obkupić już teraz, bo na pewno nic by nie zostało albo może i by zostało, ale nie mam czasu ani nerwów jeździć po wszystkich galeriach i przegrzebywać stosów ciuchów, wkurzając się, że nie ma rozmiaru
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 12:05   #3
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Po świętach, w styczniu to już będą same resztki, chyba, że masz nietypowy gust albo rozmiar. Mnie się akurat podobają takie rzeczy, że musiałam się obkupić już teraz, bo na pewno nic by nie zostało albo może i by zostało, ale nie mam czasu ani nerwów jeździć po wszystkich galeriach i przegrzebywać stosów ciuchów, wkurzając się, że nie ma rozmiaru
Bez przesady że w styczniu to już same resztki Ciuchy przecież cały czas są dokładane A w I turze obniżki są rzędu 30-40 zł więc warto kupować tylko upatrzone rzeczy. Jeśli ktoś jest nastawiony na większe obniżki i nie ma nic konkretnie upatrzonego to połowa stycznia jest dobrym terminem, najlepsze obniżki będą po koniec stycznia, tylko wiadomo mniejszy wybór, a wyprzedaże trwają do połowy lutego około.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 12:12   #4
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

to zależy jakie sklepy Cię interesują. "Moje" sklepy odwiedzę jakoś w połowie i pod koniec stycznia. Szkoda mi kasy na I turę.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 15:36   #5
teaLady
Raczkowanie
 
Avatar teaLady
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Po świętach, w styczniu to już będą same resztki, chyba, że masz nietypowy gust albo rozmiar. Mnie się akurat podobają takie rzeczy, że musiałam się obkupić już teraz, bo na pewno nic by nie zostało albo może i by zostało, ale nie mam czasu ani nerwów jeździć po wszystkich galeriach i przegrzebywać stosów ciuchów, wkurzając się, że nie ma rozmiaru

oj przeesadzasz :0 własnie wtedy po świętach i przed połową stycznia wyprzedaże są najlepsze. Co mi z obniżki -20% ktora jest pewnie obecnie ??
teaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:13   #6
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

No to widocznie ja mam specyficzny gust bo w styczniu nie znajduję nic w rozmiarze 36, poza bazowymi t-shirtami, które i tak i tak wszędzie da się kupić za 20 złotych Kupuję tylko rzeczy, które naprawdę mi sie podobają i fajnie leżą, nie potrzebuję 'czegokolwiek' bo kosztowało 70% mniej
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 19:44   #7
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kiedy najlepiej wybrać sie na wyprzedaże zimowe ?

a ja już teraz kupiłam to co chciałam ale to głównie dla młodszego brata, zniżki w H&M są nawet ze 150 na 25zł (kupiłam dziś w taki sposób kurtkę ) mi jak najbardziej takie ceny odpowiadają..

a na łowy dla siebie w dobrych cenach wybieram się ok 15 stycznia a później ok 30
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.