ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 14:45   #1381
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
a jeśli używam acne-dermu tylko na noc to tez powinnam uzywac filtrów?
Tak.

Cytat:
Napisane przez Allemorie Pokaż wiadomość
jesli tak to podajcie mi jakies nazwy
mam cere tłustą, wrażliwą i cała opalam się raczej na czerwono...
Tu masz jakieś nazwy:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=155

Mnie najlepiej pasują filtry LRP. Bardzo lubię Dermo Pediatrics, bo mnie nie zapycha, raczej nie podrażnia i świetnie chroni przed słońcem. Dobór filtra to jednak sprawa indywidualna. Co mi pasuje, nie musi koniecznie tobie się spodobać.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 07:54   #1382
aurelka-89
Raczkowanie
 
Avatar aurelka-89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów/Bytom
Wiadomości: 36
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam drogie panie Jestem tu nowa i od razu mam tysiąc pytań mianowicie wczoraj Dermatolog przepisa mi Hascoderm i Duac, jednak nic nie wspomniała o filtrach i o tym jak to wszystko ze sobą pogodzić, tylko powiedziała żeby nie stosować Hascodermu gdy będzie się wychodzić się na słońce, a więc nie wiem co mam robić ponieważ na ulotce z Hascodermu pisze że można go stosować również na dzień. A więc myślałam że może Duac na noc a Hascoderm na dzień?
aurelka-89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:07   #1383
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aurelka-89 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie Jestem tu nowa i od razu mam tysiąc pytań mianowicie wczoraj Dermatolog przepisa mi Hascoderm i Duac, jednak nic nie wspomniała o filtrach i o tym jak to wszystko ze sobą pogodzić, tylko powiedziała żeby nie stosować Hascodermu gdy będzie się wychodzić się na słońce, a więc nie wiem co mam robić ponieważ na ulotce z Hascodermu pisze że można go stosować również na dzień. A więc myślałam że może Duac na noc a Hascoderm na dzień?
Ja niestety nie pomogę, bo nie stosowałam tych leków,ale przeszukaj forum, na pewno znajdziesz jakieś informacje na ten temat. Dermatolog nie powiedział kiedy który lek stosowac???
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:46   #1384
ciastuś :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam jeszcze pare pytań co do kremu acne derm, czy można go dostać w każdej aptece? Moglibyście podać adres w centrum do w mojej aptece go nie ma i jeszcze 1 czy nie można go stosować na wrażliwą cere? Bo moha praktyczne po każym kremie z jakimkolwiek kwasem jest czerwona i piecze. Ehhh....w każdym razie prosze o odpowiedz bo jużnie moge soibe poradzić ale licze na was pozdrawiam wszystkich
ciastuś :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 07:40   #1385
Allemorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 97
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

a filtry tylko latem czy w pozostałe pory roku tez?
Allemorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:03   #1386
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
AD nie używam się miejscowo, chyba, że brat chce mieć 'cętki' na twarzy.
filtry są obowiązkowe.

na następny raz, proszę, przeczytaj wątek w którym się wypowiadasz. wtedy od razu możesz otrzymać gotową odpowiedź

...cały rok.
__________________
Po prostu Paulina.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 08:50   #1387
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Ja może nieco z innej beczki, a mianowicie odnośnie Skinorenu. Zapisany mam przez dermatologa, który rzeczywiście podkreślił konieczność jego stosowania na czystą skórę, po +/- kwadransie po umyciu twarzy. Wiem, że skład ma on podobny do AD i stąd moje pytanie, czy w przypadku tego kremu, też nie można stosować toniku przed jego użyciem?

Tak się zastanawiam, bo skoro i tak trzeba trochę czasu odczekać, to akurat możnaby było twarz tonikiem przetrzeć, wysuszyć chusteczką i nałożyć krem?
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 08:38   #1388
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Dużo piszecie o wysypie w trakcie kuracji acne dermem, natomiast u mnie nic takiego nie wystąpiło. Czy to normalne że ani jeden pryszcz mi nie wyskoczył?? Mam skórę tłustą, od jakiegoś czasu przesuszoną, ale zawsze jakaś boląca gula pojawiała się na mojej twarzy, zwłaszcza przed okresem, tymczasem odkąd używam acne dermu mam ładnie ściągnięte pory, przebarwienia jeszcze nie zniknęły (ale chyba za krótko stosuję-dopiero tydzień). Mam też drugie pytanie czy mogę liczyć na to że acne derm pozbawi mnie całkowicie przykrych niespodzianek przed okresem, czy pomimo kuracji pryszcze nadal będą mi wyskakiwać??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 15:09   #1389
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Dużo piszecie o wysypie w trakcie kuracji acne dermem, natomiast u mnie nic takiego nie wystąpiło. Czy to normalne że ani jeden pryszcz mi nie wyskoczył?? Mam skórę tłustą, od jakiegoś czasu przesuszoną, ale zawsze jakaś boląca gula pojawiała się na mojej twarzy, zwłaszcza przed okresem, tymczasem odkąd używam acne dermu mam ładnie ściągnięte pory, przebarwienia jeszcze nie zniknęły (ale chyba za krótko stosuję-dopiero tydzień). Mam też drugie pytanie czy mogę liczyć na to że acne derm pozbawi mnie całkowicie przykrych niespodzianek przed okresem, czy pomimo kuracji pryszcze nadal będą mi wyskakiwać??
faktycznie, skoro używasz AD dopiero od tygodnia to może jeszcze Cię nie wysypało. chociaż wysyp nie zawsze występuje, stosowałaś już kiedyś kwasy?

na drugie pytanie niestety nie odpowiem - to kwestia bardzo indywidualna. to czy masz jakieś niespodzianki przed okresem czy też nie, to sprawa głównie hormonów, nie wiem jak jest u Ciebie, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy przed okresem po skończonej kuracji będzie Ci coś wyskakiwać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 15:59   #1390
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Smile Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Witajcie,

zastanawiam się, który preparat jest lepszy: Acne derm, czy Atrederm? Nie używałam na razie żadnego z nich, a jakiś chciałabym kupić. Może macie porównanie. Mam cerę mieszaną, bardzo bladą, na której widać każdą czerwoną plamkę po nawet najmniejszej krostce i jest tych palmek całkiem sporo, więc chciałabym się ich skutecznie pozbyć. Dość często wyskakują mi też krosty, mniejsze i większe. Jest tyle informacji o tych dwóch preparatach, że już sama nie wiem. Pomóżcie

Pozdrawiam
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 07:46   #1391
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
faktycznie, skoro używasz AD dopiero od tygodnia to może jeszcze Cię nie wysypało. chociaż wysyp nie zawsze występuje, stosowałaś już kiedyś kwasy?

na drugie pytanie niestety nie odpowiem - to kwestia bardzo indywidualna. to czy masz jakieś niespodzianki przed okresem czy też nie, to sprawa głównie hormonów, nie wiem jak jest u Ciebie, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy przed okresem po skończonej kuracji będzie Ci coś wyskakiwać.
Tak, dawno temu przechodziłam kuracje różnymi kwasami, ale od jakiś 5lat nie stosowałam niczego. Jednak na twarzy pozostało mi trochę śladów po trądziku no i nadal jakaś gula się pojawi. Jest to wkurzjące żeby w wieku 27 lat wciąż walczyć z syfkami, więc stąd ta kuracją acne-dermem. Mam nadzieję że ten brak wysypu nie oznacza że maść nie działa
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 09:27   #1392
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Dużo piszecie o wysypie w trakcie kuracji acne dermem, natomiast u mnie nic takiego nie wystąpiło. Czy to normalne że ani jeden pryszcz mi nie wyskoczył?? Mam skórę tłustą, od jakiegoś czasu przesuszoną, ale zawsze jakaś boląca gula pojawiała się na mojej twarzy, zwłaszcza przed okresem, tymczasem odkąd używam acne dermu mam ładnie ściągnięte pory, przebarwienia jeszcze nie zniknęły (ale chyba za krótko stosuję-dopiero tydzień). Mam też drugie pytanie czy mogę liczyć na to że acne derm pozbawi mnie całkowicie przykrych niespodzianek przed okresem, czy pomimo kuracji pryszcze nadal będą mi wyskakiwać??
Acne derm jest jedynym preparatem kwasowym, po którym nie miałam mega wysypu (dostałam go nawet po mazidłowym toniku z kwasem mlekowym). Z drugiej strony stosujesz go stosunkowo krótko. U mnie kwasowy wysyp występuje zwykle w drugim tygodniu kuracji.

Mnie po AD skóra się znacznie poprawiła. Kiedyś miałam tłustą, wrażliwą cerę. Teraz mam normalną, wrażliwą cerę. Nie wydaje mi się by jednorazowa kuracja AD zupełnie pozbawiła Cię różnych przygód z pryszczami. To czy po skończonej kuracji będą wyskakiwać ci pryszcze w dużej mierze zależy też od Twojej diety oraz od pielęgnacji Twojej cery: faktu czy używasz kremów, w których są składniki zapychające Twoje pory, czy jej nie przesuszasz lub zbytnio nawilżasz itd,. Kurację kwasową zwykle powtarza się w ciągu roku. To stały element pielęgnacji.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:01   #1393
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Acne derm jest jedynym preparatem kwasowym, po którym nie miałam mega wysypu (dostałam go nawet po mazidłowym toniku z kwasem mlekowym). Z drugiej strony stosujesz go stosunkowo krótko. U mnie kwasowy wysyp występuje zwykle w drugim tygodniu kuracji.

Mnie po AD skóra się znacznie poprawiła. Kiedyś miałam tłustą, wrażliwą cerę. Teraz mam normalną, wrażliwą cerę. Nie wydaje mi się by jednorazowa kuracja AD zupełnie pozbawiła Cię różnych przygód z pryszczami. To czy po skończonej kuracji będą wyskakiwać ci pryszcze w dużej mierze zależy też od Twojej diety oraz od pielęgnacji Twojej cery: faktu czy używasz kremów, w których są składniki zapychające Twoje pory, czy jej nie przesuszasz lub zbytnio nawilżasz itd,. Kurację kwasową zwykle powtarza się w ciągu roku. To stały element pielęgnacji.
No to mnie nie pocieszyłaś, myślałam że wysyp wsytępuje od razu jak się go zastosuje cóż poczekam i zobaczę co się będzie działo.
Mam nadzieję że AD poprawi stan mojej cery i zamierzam go używać przez okres wakacji a na jesień przerzucę się na Effacklar. Póki co liczę że wysypu raczej nie będzie lub jeśli to nie jakiś tragiczny, bo mam za miesiąc dużą uroczystość i chciałabym ładnie wyglądać
Dziękuję Wam za odpowiedzi i cenne porady i mam oooogrrrromną nadzieję że wkońcu będę miała gładką buźkę
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 14:44   #1394
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Mój 17 letni brat był kilka dni temu u dermatologa i ma stosować właśnie Acne derm i coś tam jeszcze. A kiedy spytałam czy dermatolog(!) kazał mu stosować filtry stwierdził, że w ogóle o czymś takim nie wspominał. Dla mnie skanmdal... Niby to nie jest lek fotouczulający, ale parę miesięcy temu miał przepisany Differin i też nic o filtrach, no ludzie... A tak na marginesie Brat to młody mężczyzna, o filtrach od siostry nie chce słyszeć...wątpie, że da się go przekonać... Skóra mężczyzny jest niby grubsza i w ogóle nigdy nie widziałam przebarwień u facetów, więc może nic się nie stanie...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 16:45   #1395
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy kwasy mozna mieszać? Stosuję Effaclar, czy mogę go stosować w jedną noc, a w następną acne derm? Czyli raz jeden raz drugi? Czy lepiej stosować np miesiąc jeden kwas, a dopiero potem drugi?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 18:05   #1396
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Czy kwasy mozna mieszać? Stosuję Effaclar, czy mogę go stosować w jedną noc, a w następną acne derm? Czyli raz jeden raz drugi? Czy lepiej stosować np miesiąc jeden kwas, a dopiero potem drugi?
Effaclar K i Acne Derm można stosować naprzemiennie. jeżeli zaobserwujesz za duże wysuszenie/łuszczenie, to zrób sobie jedną noc przerwy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 23:01   #1397
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

co jest słabsze acne derm czy effaclar k?
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 23:21   #1398
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ten drugi.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 07:55   #1399
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Teeta Pokaż wiadomość
co jest słabsze acne derm czy effaclar k?
Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Ten drugi.

Effaclar K.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 17:06   #1400
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki, za odp. sądziłam, że jak acne jest tańszy to jest słabszy - a już miałam ochotę biec do apteki i go wypróbować, w takim razie poczekam na przesyłkę z effaclarem K
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 17:58   #1401
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam Was,
moje pytanie dotyczy co prawda Skinorenu ale mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc. Otóż Skinorenu będe używać na dzień, czy po jego zastosowaniu mogę posmarować się nawilżającym kremem? (Hydraphase) Jeśli tak, to ile powinnam odczekać? Używam dosyć "ciężkiego" podkładu (Excipial), czy mogę nałożyć go po użyciu Skinorenu i Hydraphase? Być może pojawily się już podobne pytania ale naprawdę nie mogę przejrzeć całego tamtu Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź.
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 16:49   #1402
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam ,jestem nowa w tym temacie .
Niestety już na początku mogę napisać ,że nieźle się wkopałam .Otóż używam acne derm ,od wczoraj .Tylko na noc i tylko na nos
Mam na nim jakieś czerwony plamy ,które nie chciały zejść po żadnych kremach wybielających.
Wkopałam się ponieważ kupiłam filtr lirene spf 61,dopiero teraz wiem ,że jest niestabilny i się nie nadaje !!
W domu mam też garnier ambre solaire ,niestety tylko 12 stkę.Piszę to bo jak na złość jestem akurat bez kasy ,a czegoś jednak muszę używać
Czym już lepiej smarować ten nos pod podkład ,tym niższym stabilnym filtrem-garnierem ? bo tak mi się wydaje ,że to chwilowo uszłoby.
Mogę zapewnić ,że nie opalam buzi ,a właściwie to chowam się od słońca ! Jeśli już wychodzę to najwcześniej koło19-20 ,więc może szkody sobie nie zrobie.
Tak w ogóle moje plamy po posmarowaniu acne dermem zrobiły się jeszcze bardziej czerwone ! Leciutko pieką ale tylko przy smarowaniu ,potem już nie .
realistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 17:49   #1403
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez realistka Pokaż wiadomość
Witam ,jestem nowa w tym temacie .
Niestety już na początku mogę napisać ,że nieźle się wkopałam .Otóż używam acne derm ,od wczoraj .Tylko na noc i tylko na nos
Mam na nim jakieś czerwony plamy ,które nie chciały zejść po żadnych kremach wybielających.
Wkopałam się ponieważ kupiłam filtr lirene spf 61,dopiero teraz wiem ,że jest niestabilny i się nie nadaje !!
W domu mam też garnier ambre solaire ,niestety tylko 12 stkę.Piszę to bo jak na złość jestem akurat bez kasy ,a czegoś jednak muszę używać
Czym już lepiej smarować ten nos pod podkład ,tym niższym stabilnym filtrem-garnierem ? bo tak mi się wydaje ,że to chwilowo uszłoby.
Mogę zapewnić ,że nie opalam buzi ,a właściwie to chowam się od słońca ! Jeśli już wychodzę to najwcześniej koło19-20 ,więc może szkody sobie nie zrobie.
Tak w ogóle moje plamy po posmarowaniu acne dermem zrobiły się jeszcze bardziej czerwone ! Leciutko pieką ale tylko przy smarowaniu ,potem już nie .
to, że piecze Cię przy smarowaniu to normalne, bo AD piecze jak się go nakłada i kilkanaście minut później. mimo wszystko radziłabym Ci, żebyś używała go na całą twarz, a nie tylko na nos bo możesz mieć taki jaśniejszy placek tam gdzie się smarujesz. filtr oczywiście kładziesz na całą twarz?

chociaż w zasadzie nie wiem co Ci doradzić skoro to ochrona niestabilna.. ja mimo wszystko kupiłabym stabilny filtr. Iwostin jest tańszy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 18:39   #1404
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Olivko - możesz. Odczekaj ok. 10-20 minut. Nie widzę również przeciwwskazań do nałożenia podkładu, o ile nie boisz się, że mieszanka kremu i podkładu Cię nie zapcha.

Realistko - możesz ponawiać aplikację co 2 godziny => filtr nie zdąży się zdestabilizować.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 09:33   #1405
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej ,tak filtr to już na całą buzię nie ma co paćkać tylko nosa i tak na to pójdzie podkład z pudrem.
O biały placek się nie boję ,modlę się ,żeby acne derm w ogóle ruszył moje czerwone plamy (nie mam pojęcia od czego się zrobiły ,ale się trzymają już dość długo).
Kremy wybielające z flos-leku nic nie dały ,miałam zastosować
glyco a ale pora roku nie ta,a ja już nie mogę patrzeć na ten nos.
Teraz wyglądam jak czerwononosy renifer.
Oby tylko podziałało...
Pozdrawiam i dziękuję za rady !
realistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 14:25   #1406
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej ,minęły już 2 tygodnie odkąd używam acne-dermu i efektu spektakularnego na razie nie ma ,nie widzę większej różnicy
(no może momentami ). Zauważyłam natomiast ,że od kilku dni skóra już mnie nawet nie piecze przy smarowaniu !! Przyzwyczaiła się?? To dobrze ??
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę !
realistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 15:33   #1407
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zapewne skóra się przyzwyczaiła. To normalne (=> czyli dobrze) I nie spodziewaj się większych efektów po 2 tygodniach; AD najczęściej zaczyna ujawniać swoje działanie po co najmniej miesiącu; aby zobaczyć widoczną poprawę, zwykle potrzeba 3 miesięcy. Szybkość działania zależy także oczywiście od głębokości przebarwień. Ale przecież o tym wszystkim pisano już setki razy.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 22:36   #1408
realistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 33
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej,oczywiscie na razie sie nie zrażam,przed napisaniem postu coś mi się pokręciło i myślałam ,ze to już 3 tyg jego stosowania ale nie.
Jeśli przez kolejne 2 tyg(czyli ogólnie miesiąc) nic sie nie 'ruszy' to wtedy zacznę się chyba martwić,choć oczywiście zdaję sobie sprawę,że trzeba być cierpliwym !
Dzięki za odpowiedź.
realistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 22:00   #1409
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Acne Derm a kremy

Jutro skocze po AD i zaczne kuracje
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 15:23   #1410
>alEksaNdrA<
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hey hey
Ja niestety żałuję, że kupiłam Acne-Derm.... Już po pierwszym uzyciu pojawiły się nowe wypryski, które z dnia na dzień się nasilały pryszcze pojawiały się w zupełnie nowych miejscach na twarzy np: na policzkach... mimo, że posmarowałam się tylko 4 razy i wiem, że to za mało, aby pojawiły się efekty, rezygnuję z Acne-Dermu.... Tak strasznie wysypało mi czoło( wspomniane wczesniej policzki, ech ogółem całą buzię...), że normalnie wstydzę się wychodzić do ludzieghm... dzisiaj z rana posmarowałam się moim faworytem w dziedzinie:''kremy trądzikowe''-Acnofan'em i coż....to co powstało po AcnoDermie natychmiast znikło Jak widać, każdy prędzej czy pózniej znajdzie coś co zniszczy te paskudne czerwone kropki heh Pozdrawiam
P.S A Acno-Dermu uzyłam z czystej ciekawości, bo był taaki zachwalany
>alEksaNdrA< jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.