Mam faceta, ale kręci mnie inny... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 07:00   #31
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Autorko, na wierność przyjdzie czas jak będziesz miała męża i dzieci. Na razie nie przejmuj się moralizatorkami wyżej. Prześpij się z tym drugim i zobacz co z tego wyniknie. Może uznacie, że chcecie być ze sobą i dopiero wtedy zerwiesz, a jeśli wam się nie spodoba to nadal będziesz miała tego z którym jesteś teraz (tak będzie ci wygodniej).

Zdrady są dla egoistów i dla tych ze słabym ego.

"Jak to? Twoje ciało należy tylko do mnie! Twoje szczęście nie jest ważne, liczy się tylko moje! Nie pozwalam ci spać z innymi! Aaaa! <szał> <zazdrość>"
Piękna rada Ale Autorce podpasuje
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:53   #32
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Fantazje, a spotykanie się z facetem bo ją ciągnie do niego to zupełnie dwie różne kwestie. Autorka sama przyznała się, że w końcu nie przez przypadek tak długo utrzymują kontakt.
Ponadto, jeśli Tobie nie przeszkadzałoby, że np. Twój facet pisałby na forum pytając się czy przespać się z inną dziewczyną, bo ciągnie go do niej i nie uważałabyś tego za zdradę to jestem pełna podziwu

mi się jedynie wydaje, że autorka sama nie wie co ma zrobić, więc dlatego napisała na forum, żeby spojrzeć na to z perspektywy kogoś innego. I do tego uważam, że nikt nie ma prawa osądzać kogoś innego tylko i wyłącznie dlatego, że inaczej postępuje niż ja bym postąpiła. Autorka grzecznie opowiedziała całą sytuacje, a wy wszyscy po prostu na nią naskoczyliście, a tak się nie robi. A jeśli chodzi o temat zdrady to nie zachowujmy się jak dzieci z podstawówki dla których zdradą był zwykły pocałunek..
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 15:38   #33
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Patsa Pokaż wiadomość
mi się jedynie wydaje, że autorka sama nie wie co ma zrobić, więc dlatego napisała na forum, żeby spojrzeć na to z perspektywy kogoś innego. I do tego uważam, że nikt nie ma prawa osądzać kogoś innego tylko i wyłącznie dlatego, że inaczej postępuje niż ja bym postąpiła. Autorka grzecznie opowiedziała całą sytuacje, a wy wszyscy po prostu na nią naskoczyliście, a tak się nie robi. A jeśli chodzi o temat zdrady to nie zachowujmy się jak dzieci z podstawówki dla których zdradą był zwykły pocałunek..
To zależy. Wyobraź sobie że ja np w takim razie zachowuje się nadal jak dziecko z podstawówki a mam 20+ i znam wiele osób'które mają podobne zdanie. Rozumiem jednak,że Ty nie miałabyś nic przeciwko temu gdyby Twój TŻ chadzał sobie na spacerki, do kawiarni czy kina i całował się z jakąś inną dziewczyną?Ciek awe...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 16:17   #34
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Do pogrubionego wyżej: może zastanów się nad własnym podejściem, skoro 90% kobiet w tym wątku ma podobne zdanie.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 17:05   #35
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Nie rozumiem tej nagonki na Autorkę. Przecież ona nie napisała, że się z nim przespała tylko, że ma taki dylemat. Po co po niej jedziecie?
__________________
Życie jest piękne...
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:48   #36
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Paula31814 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej nagonki na Autorkę. Przecież ona nie napisała, że się z nim przespała tylko, że ma taki dylemat. Po co po niej jedziecie?
A co? Może mam ją pogłaskać po główce i powiedzieć, że fajnie, że chce zdradzić swojego TŻ?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:53   #37
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Niektórym kobietom, które nie widzą nic złego w tym temacie, przydałoby się, gdyby to ich TŻ tak gdybał "a może zdradzić?".
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 11:38   #38
helencia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 95
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

zostaw swojego faceta! jak mozesz go oszukiwac.... a potem ze faceci zdradzaja....
helencia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:20   #39
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Moim zdaniem Autorko to albo zostajesz z TŻtem a z tym nowym ucinasz kontakt, albo zgadzasz się na romansowanie z nowym,ale wcześniej zrywasz z TŻtem. Moim zdaniem to już nie jest zwykłe fantazjowanie o kimś. Kiedyś był tu właśnie taki wątek o kim fantazjują dziewczyny i pojawiały się stwierdzenia, że o jakimś aktorze/sąsiedzie/koledze itp. Ale to już nie fantazje, skoro się umawiacie.
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:57   #40
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Gdybyś kochała swojego TŻ i było Ci z nim dobrze to w życiu nawet nie wzięłabyś takiej opcji pod uwagę.
Spójrzmy prawdzie w oczy.
Ktoś, kto ma poukładane wartości w głowie i jest OK, nie rozpatruje zdrady NAWET gdy partner źle traktuje, jest egoistą, nie kocha. Rozpatruje ROZSTANIE z kimś, kto go nie szanuje... ale nie zdradę, która jest zwykłym zeszmaceniem się. Dziwię się, że autorka tematu może spojrzeć w oczy swojemu facetowi, gdy od kilku miesięcy utrzymuje relację z innym. Są kobiety, które nie mogłyby spać z wyrzutów sumienia, jak i niestety takie, które jeszcze potrafią wmawiać swojemu facetowi, że go kochają.
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:09   #41
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
... i mam mętlik w głowie. Od 4 lat jestem w stałym związku. Niby wszystko jest ok, jednak wiadomo, że z czasem zakochanie gdzieś się ulatnia przez obowiązki i monotonię życia codziennego. Przez chorobę i nudy zaglądnełam na czat z kamerkami. Napisał "cześć" i jak spojrzałam na jego kamerę to nie wierzyłam, że taki facet siedzi przed komputerem w piątkowy wieczór. Tak już smsujemy kilka miesięcy i od czasu do czasu widzimy się na czacie, bo on też ma kogoś. Spotkaliśmy się raz, ale niezobowiązująco, tylko na kawę. Jednak upewniliśmy się, że jest między nami chemia i bardzo chcemy się ze sobą kochać. Mamy w planach spotkanie w hotelu, ale waham się. Co zrobiłybyście na moim miejscu?
Oj ta pokusa, moze być pięknie ale możesz również żałować swej decyzji. Czasem warto zaryzykować, a nóż wyjdzie z tego coś na przyszłośc. Jesli facet kręci to trudno się niestety opanować i łykamy każdy jego bajer ... decyzja nalezy do Ciebie. Możesz zniszczyć kilkuletni związek, no chyba, ze potrafisz prowadzić podwójne życie, ale co to za życie?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Pogrubione - skoro w związku nastała nuda i monotonnia to autorka powinna porozmawiać ze swoim TŻ o ich związku zanim dopuściła się zdrady. Tak przynajmniej wydaje mi się, że robią normalni ludzie. A nie szukać ucieczki od problemów do innego faceta.
Masz rację, która z nas nie skusiła się na kolesia, który ją rozgrzewał samym wzrokiem, zwłaszcza jak w związku była z kimś nieciekawym. Mało która potrafi się do tego przyznać.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 10:38   #42
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Dopamine99 Pokaż wiadomość
Spójrzmy prawdzie w oczy.
Ktoś, kto ma poukładane wartości w głowie i jest OK, nie rozpatruje zdrady NAWET gdy partner źle traktuje, jest egoistą, nie kocha. Rozpatruje ROZSTANIE z kimś, kto go nie szanuje... ale nie zdradę, która jest zwykłym zeszmaceniem się. Dziwię się, że autorka tematu może spojrzeć w oczy swojemu facetowi, gdy od kilku miesięcy utrzymuje relację z innym. Są kobiety, które nie mogłyby spać z wyrzutów sumienia, jak i niestety takie, które jeszcze potrafią wmawiać swojemu facetowi, że go kochają.

Takie dziewczyny to zwykłe k***y
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:19   #43
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez hard_to_Imagine Pokaż wiadomość
Takie dziewczyny to zwykłe k***y
Dziękujemy za zabranie głosu. Twoje słowa, jakże cenne, bardzo wiele wniosły do dyskusji.

Tak to jest. Jak kobieta kogoś zdradza to nazywa on ją ☠☠☠☠ą, ale gdyby zdradziła kogoś innego dla niego to wszystko byłoby w porządku.

Tak to już jest w naturze, że instynkt ciągnie kobietę do silniejszego i lepszego mężczyzny. Jeśli kobieta cię zdradza to nie ona jest k***ą tylko ty frajerem.

Pozdrawiam.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:44   #44
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Pogrubione - skoro w związku nastała nuda i monotonnia to autorka powinna porozmawiać ze swoim TŻ o ich związku zanim dopuściła się zdrady. Tak przynajmniej wydaje mi się, że robią normalni ludzie. A nie szukać ucieczki od problemów do innego faceta.

w takim razie mało jest normalnych ludzi, bo moim zdaniem i uważam, że to jest bardzo częste, że ludzie właśnie kiedy mają problemy w związku to szukają czegoś innego, lepszego zamiast naprawiać to, co jest.
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:09   #45
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Patsa, dlatego tak ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach fajnego, szczerego i normalnego faceta... W drugą stronę niestety też [kobieta].

Z własnego doświadczenia dodam tylko, że poniekąd jestem nienormalna wg tego co napisałaś - rzuciłam swojego eks bez chęci naprawiania związku. Ale nie widziałam z nim przyszłości, uczucie się kompletnie wypaliło i zaczęłam się nim wręcz brzydzić. Jednak moja decyzja nie była uwarunkowana chęcią zdobycia innego, lepszego mężczyzny. Ten pojawił się później.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 22:52   #46
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Autorka i tak zrobi co będzie chciała. ;D
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 23:14   #47
Vlarg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Ja uważam, że pojawił się naprawdę poważny problem, bo to nie jest przelotna myśl o kimś. Moim prywatnym (dla niektórych zapewne tępym męskim) zdaniem, jedyną UCZCIWĄ sytuacją byłaby rozmowa z Twoim TŻ, bez względu na to co dalej postanowisz. A to dlatego, że problem istnieje i nie zniknie sam. Nawet jeśli zerwiesz kontakt z tamtym to i tak problem nie zniknie, bo w zdrowym związku nie ma psychicznie miejsca na myślę o kimś innym w takiej kategorii (podkreślam, że chodzi mi o długotrwałe, celowe postępowanie). Mi "buzują" hormony, ale nie przyszło mi nigdy do głowy, by skierować swój popęd w kierunku jakiejkolwiek innej dziewczyny, a sytuacja jest nieciekawa, bo z moją TŻ widzimy się teraz rzadziej niż na miesiąc i taka sytuacja będzie jeszcze dłuższy czas a mieszkając w akademiku jest tu sporo dziewczyn. Ale problem nie istnieje dla mnie, więc streszczając: Porozmawiaj z nim to wtedy może nie doprowadzicie w przyszłości do rozpadu. Bo do tego to się kieruje, bo jak nie teraz to za jakiś czas to się powtórzy.
Vlarg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 23:52   #48
Cichsi
Przyczajenie
 
Avatar Cichsi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Zastanów się, czy warto. I nie mówię tu o udanym czy nieudanym seksie z innym gościem. Zastanów się ile to zmieni między Tobą i TŻ. Wyobrażasz sobie, że idziesz z innym do łóżka i potem wracasz do "normalnego życia"? Popatrz na to z perspektywy swoich wyrzutów sumienia, swojego honoru i oddania partnerowi. Po drugie, zastanów się nad konsekwencjami, kiedy to się wyda, albo kiedy sama mu powiesz. Świat jest mały. Plotki, ploteczki. Jeżeli masz taki dylemat, zastanów się, czy warto tracić to, co masz teraz - dla fanaberii? Ale jesteś młoda i masz prawo do szaleństw, własnych wyborów i błędów.
__________________
___________..._____...___ __...___________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna."
S.Loren
Cichsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 13:57   #49
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Bez przesady, nie bądźcie takie surowe dla autorki. To jest normalne, że po latach związku nie ma już tego podniecenia i motyli w brzuchu co na początku znajomości.
Masz teraz ostatnią szanse, żeby się "opamiętać" i odbudować swój związek. Skoro jest Ci dobrze ze swoim TŻ to nie warto go tracić dla zabawy. Bo ten facet z czatu to jest po prostu zabawa, odmiana, ucieczka od codzienności.
I nie jesteś tutaj jakaś inna niż wszyscy, że Cię kręcą inni faceci, a nie tylko twój tż. Wiele osób się do tego nie przyzna samych przed sobą.
Zerwij kontakt z facetem z czatu i wracaj do swojego faceta.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 14:15   #50
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi - te źle mówiące o mnie i te dobrze dalej mam dylemat, na razie czekam co będzie... Chcecie żebym wam dalej pisała jak się sytuacji rozwija, albo stoi w miejscu?
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:56   #51
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi - te źle mówiące o mnie i te dobrze dalej mam dylemat, na razie czekam co będzie... Chcecie żebym wam dalej pisała jak się sytuacji rozwija, albo stoi w miejscu?
lolitka006, napisz ciąg dalszy
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:00   #52
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Dlaczego facet siedział w piątkowy wieczór ? Dlatego, że szuka głupich i łatwych lasek na seks. Zal mi tego twojego faceta. Jak w ogóle można planowac seks z innym będąc w związku.
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:52   #53
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Też jestem ciekawa dalszego rozwoju sytuacji, ale powiem Ci jedno...

Też jestem już w dość długim związku i też miałam taką sytuację, że poznałam kogoś, kto bardzo, ale to bardzo mnie pociągał, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Facet był po prostu świetny. I tak sobie o nim myślałam co jakiś czas, czasem się widywaliśmy (przypadkowo, gdzieś ze znajomymi np) i wciąż myślałam i myślałam... Aż nie doszło do sytuacji, kiedy miałam szansę zdradzić swojego obecnego partnera i wiesz co Ci powiem? Dopiero wtedy dotarło do mnie, jak bardzo kocham mojego własnego faceta i że przecież za nic w świecie nie mogłabym go zdradzić nie mówiąc już o patrzeniu mu w oczy po tym wszystkim. I odrzuciłam tamtego. I wiesz co? To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Nadal uważam, że jest świetnym facetem i gdybym była wolna na pewno bym się nim zainteresowała, ale już na tyle ochłonęłam by stwierdzić, że nie ma co psuć swojego ułożonego, szczęśliwego życia z innym dla jakiegoś epizodu.
Życzę Ci, żebyś też doszła do takich wniosków
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 04:55   #54
lofticries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 114
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Nie da się mieć wszystkiego. Autorko albo jedno, albo drugie.
Ależ da się mieć obie rzeczy naraz. Kwestia tego, czy Autorka będzie w stanie potem spojrzeć na siebie w lustrze a chłopakowi w oczy.
lofticries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 07:49   #55
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

@lolitka006

moja rada taka - zaproponuj im trójkąt 2m+k

- który się zgodzi tego wybierz

- jeśli obaj się zgodzą to super i Twój stały facet to skarb

- jeśli obaj się nie zgodzą to niech obaj spieprzają, Twój stały nie kocha Cię tak jak powinien a tamten nie wart uwagi

a Ty spotkasz jeszcze niejednego super faceta

Edytowane przez monroeist
Czas edycji: 2012-12-04 o 14:49
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:24   #56
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Człowiek jest osobą potrzebującą zmian. Jeśli powiela pewne schematy i działania.... popada w monotonie. Wszystko wydaje się takie zwykłe i szare. Nagle pojawia się okazja coś zmienić, wypróbować, odskoczyć w bok... z tej szarości. Nieznana jest to wyprawa. Może nasz spotkać coś dobrego, ale i coś złego. Pytanie czy gotowi jesteśmy poddać się temu? Zadaj sobie pytanie. Czego Ty chcesz? Wszystko z czasem przybiera jeden i ten sam odcień szarości... od nas zależy tylko jak go urozmaicimy.

Ogólnie nie popieram tego typu działań. Mimo to, nie krytykuję Cię za to, że chcesz coś zmieniać.

Pamiętaj jedno. Nie ma czegoś takiego jak spotkania bez zobowiązań... emocji, jakichś powinowactw. Wystarczy, że z kimś się prześpisz, zatańczysz, pocałujesz, nawet porozmawiasz. Powstaje więź. Potem nie da się tego zmienić. W myślach gdzieś zawsze będzie tliło się wspomnienie. Czy tego chcesz czy nie.
A wspomnienia i emocje kształtują naszą świadomość i osobowość.
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:55   #57
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

To była jedna z niewielu (a konkretniej dwóch) bardzo mądrych odpowiedzi na mój post dała mi dużo do myślenia.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

To jest druga według mnie ważna i znacząca odpowiedź na mój post. Chyba sobie wydrukuję i powieszę na lodówce :P Śledźcie temat dziewczyny, za niedługo napiszę jak się sytuacji rozwineła, a może i zakończyła jak macie jakieś pytania to śmiało
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 00:52   #58
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Autorko, człowiek jako gatunek ma tę wspaniałą cechę, że potrafi panować nad swoim popędem. Jeśli nie potrafi, to znaczy, że jest chory i ma poważny problem ze sobą. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i podejmij świadomą decyzję - bo to, że facet na Ciebie działa, w żaden sposób nie zmienia faktu, że ewentualna zdrada będzie Twoją w 100% świadomą decyzją. Wiele zdradzających osób tłumaczy się w ten sposób: "to było silniejsze ode mnie, nie wiedziałem/am co robię, byłem/am pijany/a, nie wiem jak to się stało" - a to bzdura. Każda zdrada jest świadomym działaniem, jeśli nie ma takiej chęci i takiej decyzji to choćby człowieka upili w trupa albo zahipnotyzowali, to nie zrobi tego.
Ja doradzam dwie opcje:
- zerwać z obecnym i do woli sypiać z innymi facetami
- zostać z obecnym, wspólnie zabić rutynę i hamować popędy skierowane w kierunku innych
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2012-12-04 o 00:54
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 14:34   #59
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
@bleuclair

moja rada taka - zaproponuj im trójkąt 2m+k

- który się zgodzi tego wybierz

- jeśli obaj się zgodzą to super i Twój stały facet to skarb

- jeśli obaj się nie zgodzą to niech obaj spieprzają, Twój stały nie kocha Cię tak jak powinien a tamten nie wart uwagi

a Ty spotkasz jeszcze niejednego super faceta
To do mnie było?Dziękuję nie skorzystam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 14:48   #60
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To do mnie było?Dziękuję nie skorzystam
oj sorry - qui pro quo, oczywiście to do założycielki było - już poprawiam
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-06 17:21:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.