Gdzie na wakacje? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 21:01   #1
young515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2

Gdzie na wakacje? :)


Witam serdecznie!
Yyy.. to może do rzeczy - od 4 lat jeżdżę ze znajomymi na wakacje do Skorzęcina ( to jest piękne jeziorko Niedzięgiel niedaleko gniezna ) ale się już zaczyna nudzić to samo miejsce każdego roku. Dla osób, które tam nie były podpowiem, że jest to miejsce, gdzie jest muuultum młodych ludzi, czysta woda, boskie jedzenie a jeszcze lepsze imprezy.. -a przynajmniej było tak dawniej a teraz coraz gorzej. I szukam jakiegoś miejsca, podobnego do Skorzęcina, gdzie jest np zamknięty duży teren, domki niedaleko plaży, na terenie "ośrodka" są właśnie imprezy itp.. nie jakieś "senatorium" Nie wiem jak inaczej to opisać.. po prostu miejsca dla młodych ludzi. Słyszeliśmy coś o Giżycku ale po przeszukaniu wujka google nic nie znaleziono ciekawego.. iii mam problem bo nie wiem gdzie w tym roku wypocząć a jednocześnie dobrze się pobawić! Proszę o jakieś propozycje! Pozdrawiam
young515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 03:02   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Cytat:
Napisane przez young515 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Yyy.. to może do rzeczy - od 4 lat jeżdżę ze znajomymi na wakacje do Skorzęcina ( to jest piękne jeziorko Niedzięgiel niedaleko gniezna ) ale się już zaczyna nudzić to samo miejsce każdego roku. Dla osób, które tam nie były podpowiem, że jest to miejsce, gdzie jest muuultum młodych ludzi, czysta woda, boskie jedzenie a jeszcze lepsze imprezy.. -a przynajmniej było tak dawniej a teraz coraz gorzej. I szukam jakiegoś miejsca, podobnego do Skorzęcina, gdzie jest np zamknięty duży teren, domki niedaleko plaży, na terenie "ośrodka" są właśnie imprezy itp.. nie jakieś "senatorium" Nie wiem jak inaczej to opisać.. po prostu miejsca dla młodych ludzi. Słyszeliśmy coś o Giżycku ale po przeszukaniu wujka google nic nie znaleziono ciekawego.. iii mam problem bo nie wiem gdzie w tym roku wypocząć a jednocześnie dobrze się pobawić! Proszę o jakieś propozycje! Pozdrawiam
Musisz sam zweryfikować, co jest na miejscu, bo mnie akurat takie klimaty nie interesują, ale może Puszczykowo (to jest niedaleko Poznania, z tego, co się orientuję)? W moich terenach na pewno takie miejsce to Grabina (powiat płocki). Kojarzę jeszcze Bledzewo (powiat sierpecki), ale to jest raczej już taki ośrodek mający okres świetności za sobą i raczej imprez tam nie doświadczycie. A nie chcecie jechać nad morze? Wśród moich znajomych króluje Władysławowo.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:45   #3
young515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Morze odpada, bo lubimy również kajaki, czy też rowerki i kąpiel tylko w słodkiej wodzie Majówka się zbliża, więc planujemy odwiedzić jakieś miejsce, żeby zobaczyć jak co wygląda ale właśnie potrzebujemy jakiej podpowiedzi, żeby prynajmniej zupełnie na marne nie jechać jakiś dany kawał drogi Dzieki
A o grabinie słyszałem, że jest straszne chamstwo i "buractwo" -że się tak wyrażę

Edytowane przez young515
Czas edycji: 2013-04-22 o 19:53
young515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 07:54   #4
denikaa
Raczkowanie
 
Avatar denikaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do denikaa
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

No to jak lubicie kajaki i kąpiel w słodkiej wodzie oraz młode towarzystwo to polecam Boszkowo w ok. Leszna, świetny klimat, czysta woda, duże, fajne pola campingowe lub inne noclegi, jeśli nie lubicie campingów (chociaż te w Boszkowie mają naprawdę niezły standard).
Ale chyb największą atrakcją dla fanów kajaków jest Szlak Konwaliowy - jeden z piękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Ma 37 km, jest po okręgu, przepływa obok wyspy konwaliowej, na której rośnie jedyna w Polsce różowa konwalia. Jeśli pogoda dopisze to może być to świetny pomysł na majówkę.
__________________
Pozdrawiam
Dominika
denikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:15   #5
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Cytat:
Napisane przez young515 Pokaż wiadomość
Morze odpada, bo lubimy również kajaki, czy też rowerki i kąpiel tylko w słodkiej wodzie Majówka się zbliża, więc planujemy odwiedzić jakieś miejsce, żeby zobaczyć jak co wygląda ale właśnie potrzebujemy jakiej podpowiedzi, żeby prynajmniej zupełnie na marne nie jechać jakiś dany kawał drogi Dzieki
A o grabinie słyszałem, że jest straszne chamstwo i "buractwo" -że się tak wyrażę
Pytanie tylko, gdzie go nie ma, skoro do tego typu miejsc teraz jeżdżą już nastolatki, nie mówiąc o imprezowych 'dorosłych'. Chamstwo jest wszędzie, także nie demonizowałabym tak, mimo że - jak już wspominałam - amatorką takich wypraw nie jestem i Grabinę znam tylko z komentarzy znajomych
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:43   #6
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

A nie lepiej nad morze? zebrać się większą ekipą, do doków lub pod namiot i masz gwarancję super wakacji
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:05   #7
lolq01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
GG do lolq01
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Ja polecam jezioro białe, w wioska się nazywa Okuninka. Jezioro mega czyste, jest tam w lecie co robić, iprezy, dyskoteki, dancingi każdy znajdzie cośdla siebie ceny dobre.... Naprawdę warto się tam wybrać ja byłam juz dwa razy i teraz szukam czegoś innego jeśli macie jakieśfajne propozyzje to piszcie
lolq01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 16:40   #8
kaluszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Nieopłacona reklama

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2013-10-23 o 11:22
kaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:20   #9
Margopej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Na wakacje najlepiej ruszyć w Polskę. Jak długa i szeroka. Od granicy Polsko-Niemieckiej do granicy Polsko- Czeskiej , Polsko- Ukraińskiej, Polsko -Rosyjskiej aż na Hel
Margopej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:03   #10
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Ja też jestem fanką zwiedzania Polski, ostatnio byłam w fajnym ośrodku http://www.kormoran-niesulice.pl/ polecam szczególnie jeśli ktoś jedzie po to ,aby się wyciszyć i zregenerować siły. Dużo zieleni i sporo możliwości, proponowanych przez Ośrodek, które umilają pobyt.
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:07   #11
millop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Obowiązkowo góry Co roku odwiedzam Szklarką Porębę i nie tylko, myślę, że najważniejsze jest to, aby "wyruszyć", nie powinniśmy zastanawiać się nad każdym szczegółem, tylko cieszyć się urlopem, przecież mamy go tak mało...
__________________
noclegi Szklarka Poręba
millop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 11:22   #12
krisuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Ja zapraszam do nas, na Beskid Śląski.

Tak naprawdę u nas znajdziesz najwięcej atrakcji. W takim Zakopanem co masz? Skocznia, Morskie Oko, góry i nic więcej, a u nas? Przepiękne widoki, góry, lasy, zabytki, legendarna przypowieść o Mieszku w Cieszynie, najsłynniejsza granica w Środkowej Europie, czyli Cieszyn - Czeski Cieszyn, możesz przy okazji odwiedzić naszych południowych dwóch sąsiadów, czyli Czechów i Słowaków, zapoznasz się z naszą niecodzienną gwarą i wiele innych

Przekonałem?
__________________
projektowanie stron www
krisuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:28   #13
pomaranczowaklueczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

no tak wakacje, polskie morze jest super ...ale jak ma mi lać cały tydzień to średnio...a lubię się powygrzewać na wczasach i chorwacja bardzo mi odpowiada!
pomaranczowaklueczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:50   #14
sonia_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Jestem osobą lubiącą podróże po Polsce. W zeszłym roku byliśmy z rodziną k.Wejcherowa w naprawdę fajnej agroturystyce w miejscowości Zamostne dokładniej w Agroturystyka „Orlinek” Nie sposób było się nudzić spacery, przejażdżki rowerowe, konne, spływ kajakiem. Ceny również nie były wysokie, a naprawdę było warto jechać. Polecam również dla rodzin z dziećmi.

Edytowane przez sonia_12
Czas edycji: 2014-06-11 o 14:24
sonia_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 13:17   #15
Karo__lina
Raczkowanie
 
Avatar Karo__lina
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Zamek Czocha mi się marzy
Karo__lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:06   #16
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas to góry, góry i góry jest w czym wybierać

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez millop Pokaż wiadomość
Obowiązkowo góry Co roku odwiedzam Szklarką Porębę i nie tylko, myślę, że najważniejsze jest to, aby "wyruszyć", nie powinniśmy zastanawiać się nad każdym szczegółem, tylko cieszyć się urlopem, przecież mamy go tak mało...
Szklarska jest naprawdę urocza
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:49   #17
czekoladka53
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka53
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

A znacie jakieś sprawdzone miejsce gdzie można poznać wielu młodych ludzi? Jakiś ośrodek wczasowy może polecacie?
czekoladka53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:32   #18
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka53 Pokaż wiadomość
A znacie jakieś sprawdzone miejsce gdzie można poznać wielu młodych ludzi? Jakiś ośrodek wczasowy może polecacie?
Mielno
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:23   #19
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka53 Pokaż wiadomość
A znacie jakieś sprawdzone miejsce gdzie można poznać wielu młodych ludzi? Jakiś ośrodek wczasowy może polecacie?
Koszelówka
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 02:02   #20
czekoladka53
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka53
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

A co sądzicie o Władysławowie? Może znacie jakieś kwatery gdzie można poznać ludzi w wieku studenckim?
czekoladka53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 12:53   #21
sonia_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Polecam wyjazd do Ustronia Morskiego i zatrzymanie się w https://www.infoliniaturystyczna.pl/...3068486a391626 Ośrodek na prawdę godny polecenia warunki i obsługa bez zarzutów. Spacerkiem do plaży jakieś 150 metrów to nie dużo Ogólnie to na forach również mało się słyszy o Ustroniu Morskim.
sonia_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:06   #22
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Ustronie Morskie ... dawno temu tam byłam, ale całkiem dobrze wspominam.
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 19:24   #23
bazuzija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

A ja na wakacje polecam Dwór Podlaski w Perlejewie. Odkryłam to miejsce w długi weekend majowy. Wybraliśmy się tam ze znajomymi. Wynajęliśmy cały dworek, który mieliśmy do własnej dyspozycji. Piękna okolica, cisza, spokój, mnóstwo zieleni w okół. Do Bugu bliziutko. Piękne i stylowe miejsce. Nie był to tani nocleg, ale warto czasem trochę dopłacić by spędzić noc na wysokim poziomie. Nie udało nam się skorzystać z basenu bo było jeszcze zbyt chłodno, za to wykorzystaliśmy dostępne rowery na maksa. Odkrywam Podlasie, na pewno będę tam wracać
bazuzija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 05:32   #24
zieloneavocado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Może zainteresuję Cię Kudowa Zdrój. Jeśli nie wiesz co zwiedzać, trzeba zatrzymać się w Hotel Adam&Spa ( www.adamspa.pl ) , który oferuje różne wycieczki po górach czy Czechach i wie gdzie się zabawić W Spa możesz się odświeżyć w gabinecie kosmetycznym czy pójść na masaż. Ja polecam go bardzo i życzę miłych wakacji.

Edytowane przez zieloneavocado
Czas edycji: 2015-08-03 o 13:19
zieloneavocado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 11:09   #25
Murakami90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Jeżeli jesteś młodą osobą poszukującą dobrej zabawy to ja proponuję:
http://student.travel.pl/wyjazd_naluzie,bulgaria-zlote-piaski-samolot-warszawa-lato-2017 tanio, super imprezy i fajne miejscówki
Murakami90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 06:42   #26
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

W tym roku myślę o Borach Tucholskich albo okolice Nowego Sącza. Bogata, niezdeptana tak turystami przyroda, ruiny zamków, dworków, no i bogate zaplecze agroturystyczne. Atrakcji wodnych szukam na stronie xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-07-25 o 07:03 Powód: link
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:14   #27
emilia129
Raczkowanie
 
Avatar emilia129
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

My byliśmy w Boszkowie, malownicze jezioro, mała miejscowość turystyczna, z dziećmi polecam
emilia129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 17:02   #28
24natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Augustów, miasto typowo turystyczne. W samym mieście jak i najbliższej okolicy kilka jezior + kanał Augustowski. Szczególnie polecam rejsy statkiem.
24natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 20:49   #29
Thalgo
Przyczajenie
 
Avatar Thalgo
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: woj. podlaskie
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na wakacje? :)

Tak jak koleżanka powyżej polecam Augustów i okolice.
Niesamowicie piękne miasto z legendarną restauracją Albatros, w której, ponoć, kiedyś bawiła się słynna Beata, piękne bulwary i mnóstwo zieleni dookoła
Rejsy statkiem niesamowity relaks i odprężenie.
Według Milki Augustów to najmilsze miasto w Polsce
Thalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-06 21:49:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.