Jak ponownie schudnąć ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 17:42   #1
domkaa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 20
Unhappy

Jak ponownie schudnąć ???


Hey, mam problem. Chciałabym schudnąć jakieś 5 kg, tylko że jest mały kłopot. Ja już chyba nie mogę więcej schudnąć. Codziennie ćwiczę 100 brzuszków i rowerki i inne ćwiczenia na uda ( ćwiczę już jakieś pół roku). Jem praktycznie to samo- śniadanie płatki z mlekiem (są trochę kaloryczne), 2 śniadanie bułka z wędliną, obiad jem porządny muszę przyznać i po obiedzie zdarzy się że jem jogurt lub jakiegoś batona. Kolacji nie jem. Ciągle staram się ograniczać i jeść regularnie. Dodam, że piję zieloną herbatę od paru lat. Wszystko to robię już systematycznie więc organizm chyba się przyzwyczaił i nie chce więcej chudnąc. Co mam zrobić?
domkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:22   #2
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Jak ponownie schudnąć ???

Brzuszki są na budowanie mięśni, na spalanie tłuszczu potrzebujesz ćwiczeń typu bieganie, jazda na rowerze.
Zrezygnuj z batonów, mleko zastąp jogurtem, słodkie płatki jakimś mniej słodkimi, np. muesli albo w ogóle zrezygnuj z płatków i posmakuj owsianki.
Kajzerkę zastąp grahamką albo jakąś żytnią bułką z ziarnami, albo może najlepiej ciemnym chlebem (np. pumperniklem).
Na obiad staraj się jeść nietłusto (chyba, że ryba = NNKT) i dużo warzyw.
Na deser jeśli potrzebujesz jakąś niedużą przekąskę, są co do tego różne szkoły, ja bym np. zjadła orzechy, albo może właśnie jogurt.
Na kolację polecam coś białkowego - np. twaróg chudy, tuńczyk w sosie własnym.
Ogólnie zajrzyj do wątku Nasze codzienne jadłospisy i poczytaj wątki podwieszone o odżywianiu i ćwiczenich (na forum fitnessowym). Znajdziesz tam wszystkiego, czego szukasz.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza




Edytowane przez szumasima
Czas edycji: 2010-03-16 o 18:24
szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:49   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jak ponownie schudnąć ???

Cytat:
Napisane przez domkaa06 Pokaż wiadomość
Hey, mam problem. Chciałabym schudnąć jakieś 5 kg, tylko że jest mały kłopot. Ja już chyba nie mogę więcej schudnąć. Codziennie ćwiczę 100 brzuszków i rowerki i inne ćwiczenia na uda ( ćwiczę już jakieś pół roku). Jem praktycznie to samo- śniadanie płatki z mlekiem (są trochę kaloryczne), 2 śniadanie bułka z wędliną, obiad jem porządny muszę przyznać i po obiedzie zdarzy się że jem jogurt lub jakiegoś batona. Kolacji nie jem. Ciągle staram się ograniczać i jeść regularnie. Dodam, że piję zieloną herbatę od paru lat. Wszystko to robię już systematycznie więc organizm chyba się przyzwyczaił i nie chce więcej chudnąc. Co mam zrobić?
Zacznij od przeczytania podwieszonych watkow na dietetyce i fitnessie. Musisz zmienic diete i cwiczenia, bo i jedno i drugie nic Ci nie da.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:04   #4
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Jak ponownie schudnąć ???

a ja proponuje dietę proteinową - wrzuć w google
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:07   #5
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Jak ponownie schudnąć ???

ze swojej strony proponuje powrzucać do jadłospisu sporo warzyw.
do tych ćwiczeń na pewno organizm się przyzwyczaił. po czasie potrzebuje większego obciążenia. najlepiej zacząć biegać - nic nie kosztuje,a efekty są niezłe
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.