Jak znaleźć koleżanki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 18:02   #1
lonely89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35

Jak znaleźć koleżanki?


Jestem osobą nieśmiałą i ostatnio czuję się samotnie. Powtarzam semestr; na uczelni pojawiam się raz w tygodniu i to na zasadzie wysłucham promotor i wychodzę. Chcę z kimś czasem porozmawiać, bo jest mi smutno, a wydaje mi się, że mój chłopak mnie nie rozumie.
lonely89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:19   #2
Akarria
Przyczajenie
 
Avatar Akarria
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

To mój odwieczny problem. Chodzę do liceum, do szkoły tańca, mam masę ludzi wokół siebie, a jedynie z przyjaciółką umiem być sobą, to właściwie tylko z nią utrzymuję stały kontakt. Chciałabym to zmienić, ale już się chyba do tego przyzwyczaiłam, chodź wcale mi się to nie podoba.. Zapewne wiele osób napisze Ci, żebyś poszła na jakieś dodatkowe zajęcia, a poznasz ludzi. To prawda, sama tak zrobiła i racja, pasja łączy ludzi. Ale ja mam problem z utrzymaniem kontaktu z tymi osobami.. Jestem cholernie sztuczna, nie umiem się wyluzować, mam wrażenie, że tylko przy przyjaciółce umiem być w pełni sobą. Dlaczego tak jest, że niektórzy mają wielu przyjaciół, a niektórzy nikogo? Nie wiem, ale bardzo chciałabym wiedzieć..
Akarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:33   #3
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Wygląda na to, że obie jesteście nieśmiałe. Też kiedyś miałam z tym problem. Teraz też jestem nieśmiała, ale nie aż tak bardzo.

Lonely89, jesteś tylko raz w tygodniu na zajęciach, więc to nie dziwne,że nie nawiązałaś z koleżankami kontaktu. Osoby nieśmiałe często same izolują się od otoczenia, nie zdając sobie z tego sprawy.W dodatku osoby nieśmiałe boją odzywać się do kogokolwiek, a rozmowa jest potrzebna w utrzymywaniu kontaktów. często otoczenie, kiedy przyzwyczai się do niewidzialnej koleżanki, przestaje ją zauważać.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:34   #4
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

A skąd jesteś?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:37   #5
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Akkaria, taniec to dobry lek na nieśmiałość.

Żeby mieć koleżanki, nie należy należeć do tzw. dna danej grupy, czyli np. nie można być najgorszym leniem w nauce, na zajęcia ciągle nie przychodzić itp.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:41   #6
Akarria
Przyczajenie
 
Avatar Akarria
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Wiem, to dużo pomogło Czy jestem nieśmiała? Hm.. wydaje mi się, że to inny problem. Mam po prostu wrażenie, że nie pasuję do innych ludzi. Jakieś dziwne poczucie odrębności, ale w znaczeniu negatywnym.. Np. jak nie odzywałam się do pewnych osób przez rok i nagle bym zaczęła z nimi rozmawiać? Taki oto mam problem
Akarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 19:25   #7
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Mam podobny problem, też nie mam koleżanek. Bardzo ciężko nawiązać mi kontakt z nowo poznanymi ludźmi. W moim starym otoczeniu byłam lubiana, ale to znajomi jeszcze z podstawówki. Z nikim z liceum nie nawiązałam bliższej znajomości. Kiedy wyprowadziłam się z domu miałam nadzieję, że sytuacja sie wreszcie zmieni. Nic z tego.
Jestem nieśmiała, mam niską samoocenę, wydaje mi sie, że cokolwiek powiem, inni będą myśleli, że jestem beznadziejna. Na studiach mam tylko znajomych, w czasie zajeć ze sobą rozmawiamy (choć ja i tak nigdy nie wiem, o czym mogłabym zagadać) ale nigdy nie spotkałam sie z nikim z nich po zajęciach. Wracam do domu i nudzę się.
Jakiś czas temu postanowiłam sie przełamać, coś ze sobą zrobić i więcej się odzywać. Zmuszam sie często powiedzieć byle co, byle tylko skomentować to, o czym rozmawiają znajomi, żeby nie siedzieć wiecznie cicho. Słabo mi się to udaje, ale dziś zaliczyłam mały sukces, bo zagadałam do obcej mi dziewczyny, która obok usiadła na zajęciach. Do tej pory pamiętam ten głos w głowie "No zapytaj się jej, co sprowadziło ją na nasz wykład, a nie siedzisz tak jak idiotka i ani me ani be"
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 19:29   #8
popilnuj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 107
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Nawiązanie kontaktu wcale nie jest takie proste... tym bardziej, że płeć żeńska to płeć zawistna, niestety Ogólnie w moim wypadku nie narzekam na brak koleżanek. Ale niestety albo i stety, żadna z nich nie jest moją przyjaciółką. Jestem jakoś tak nastawiona nieufnie do kobiet.
popilnuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:31   #9
Akarria
Przyczajenie
 
Avatar Akarria
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

mychamycha - ja właśnie też tak czekam na te studia, chociaz chyba za dużo z nimi wiąże nadziei, bo skoro nie potrafię się dogadać w liceum to nagle tam się dogadam..? Chociaż z drugiej strony zauważyłam że uwielbiam przebywać w nowych środowiskach, a nie cierpię starych, tzn.szybko mi sie nudzą :/
Akarria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 22:06   #10
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Dołączam się, bo zastanawiam się skąd się bierze brak umiejętności podtrzymywania budowania więzi z ludźmi. Ja np. mam masę znajomych i nie jestem nieśmiała, ale przyjaciółkę mam jedną i to nie w tym samym kraju nawet. Co ciekawe, kiedyś byłam bardzo nieśmiała, a przyjaciół miałam więcej.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 23:51   #11
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez Akarria Pokaż wiadomość
Wiem, to dużo pomogło Czy jestem nieśmiała? Hm.. wydaje mi się, że to inny problem. Mam po prostu wrażenie, że nie pasuję do innych ludzi. Jakieś dziwne poczucie odrębności, ale w znaczeniu negatywnym.. Np. jak nie odzywałam się do pewnych osób przez rok i nagle bym zaczęła z nimi rozmawiać? Taki oto mam problem
Ja i po 5 latach i więcej czasem łapię taką chęć się do kogoś odezwać

Mi brakuje przyjaciół... Takich, z którymi czułabym się naprawdę dobrze. Niby mam wielu znajomych, ale to nie to samo, co taka prawdziwa/y przyjaciółka/el.

A moi wszyscy są jakoś co najmniej 200 km ode mnie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 14:34   #12
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez Akarria Pokaż wiadomość
mychamycha - ja właśnie też tak czekam na te studia, chociaz chyba za dużo z nimi wiąże nadziei, bo skoro nie potrafię się dogadać w liceum to nagle tam się dogadam..? Chociaż z drugiej strony zauważyłam że uwielbiam przebywać w nowych środowiskach, a nie cierpię starych, tzn.szybko mi sie nudzą :/
Niestety zmiana otoczenia nie pomoże. Będzie to samo. Trzeba po prostu zmienić siebie.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:39   #13
keight91
Przyczajenie
 
Avatar keight91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Zgadzam się z poprzedniczką. Też mam podobny problem tyle, że do nieśmiałych raczej nie należę, jedynie obawiam się strasznie tego co inni o mnie myślą :< Ma to podłoże niestety w przykrym zdarzeniu, które miało miejsce w podstawówce, ale o tym nie chcę pisać. Jednak od tego czasu ciągle szukałam akceptacji, czasami na siłę nawet i nigdy tak na prawdę wśród ludzi nie czułam się sobą. Bałam się mieć swoje zdanie i go bronić. Zbyt łatwo ulegałam presji społeczeństwa. Obecnie z tym walczę. Chcę być wreszcie sobą w towarzystwie a nie ciągle się dopasowywać. Walczę ze stereotypami. Na razie jest ciężko, bo nadal jest strach, ale małymi kroczkami

Aha i jeszcze mała rada. Nie szukaj koleżanek na siłę, bo takie są nic nie warte, raczej będą wykorzystywać twoją potrzebę przynależności. Lepiej być samemu niż otaczać się fałszywymi ludźmi. Myślę, że jak tylko skupisz się na sobie i znajdziesz w sobie koleżankę to inni sami będą chcieli z tobą przebywać, bo zobaczą, że sobie ze wszystkim sama radzisz. Może to trochę skomplikowanie napisałam, ale chodzi mi głównie o to, że wszystko działa jak magnez. Ty odpychasz ludzi oni lgną do ciebie, ty do nich lgniesz oni uciekają

Edytowane przez keight91
Czas edycji: 2013-01-12 o 17:43
keight91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 19:08   #14
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Hej ja mam koleżanki, ale zaufać mogę tylko koleżance z liceum, widzimy się raz na pół roku. Niestety I oddaliłyśmy się od siebie ;(
I ufam bardzo mojej kuzynce, jest 6 lat starsza ode mnie ale to moja siostrzana dusza
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 21:29   #15
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Ojej, jak tak Was czytam to czuję się jakbym sama pisała większość postów... Niestety jestem w bardzo podobnej sytuacji, brakuje mi kogoś z kim mogłabym zawsze pogadać i wgl
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 12:07   #16
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Niestety zmiana otoczenia nie pomoże. Będzie to samo. Trzeba po prostu zmienić siebie.
To znaczy sie co, obnizyc swoje standardy i zostac alkoholiczka? Zauwazylam, ze tylko margines w tych czasach sie trzyma razem, ludzie ambitni wlasnie sa osamotnieni, nikt nikomu nie ufa, wszyscy podrozuja po swiecie wiec obok ich nie ma.
Albo znajdziesz kogos takiego jak Ty albo bedzie problem. Ja na studiach trafilam na towarzystwo, ktore na korytarzu rozmawialo o swoich chorobach wenerycznych. I co wtedy zrobic, siebie zmienic i tez tak robic? No to kurcze problem mam bo zadnej choroby nie zlapalam.

Do tego jesli Cie ktos nie przedstawi komus to nie zagadasz bo to dziwnie bedzie odebrane. A zauwazylam, ze moje kolezanki predzej sobie reke utna niz poznaja kogos z kimkolwiek. A zwlaszcza z facetem, mozesz u niej siedziec godzinami ale jej brata czy kuzyna na oczy nie zobaczysz.

Cos jest nie tak ze spoleczenstwem a nie z Toba.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:28   #17
lonely89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Studiuję na UWM-ie w Olsztynie.
lonely89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:27   #18
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To znaczy sie co, obnizyc swoje standardy i zostac alkoholiczka? Zauwazylam, ze tylko margines w tych czasach sie trzyma razem, ludzie ambitni wlasnie sa osamotnieni, nikt nikomu nie ufa, wszyscy podrozuja po swiecie wiec obok ich nie ma.
Albo znajdziesz kogos takiego jak Ty albo bedzie problem. Ja na studiach trafilam na towarzystwo, ktore na korytarzu rozmawialo o swoich chorobach wenerycznych. I co wtedy zrobic, siebie zmienic i tez tak robic? No to kurcze problem mam bo zadnej choroby nie zlapalam.

Do tego jesli Cie ktos nie przedstawi komus to nie zagadasz bo to dziwnie bedzie odebrane. A zauwazylam, ze moje kolezanki predzej sobie reke utna niz poznaja kogos z kimkolwiek. A zwlaszcza z facetem, mozesz u niej siedziec godzinami ale jej brata czy kuzyna na oczy nie zobaczysz.

Cos jest nie tak ze spoleczenstwem a nie z Toba.

Nie chodziło mi o zasadę: jeśli wejdziesz między wrony, będziesz krakać tak jak one, tylko o to aby walczyć ze swoją nieśmiałością, lękiem przed kontaktem z ludźmi. Nie we wszystkich środowiskach ludzie ambitni nie są lubiani, ale na pewno tacy przesadnie ambitni już tak.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:11   #19
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o zasadę: jeśli wejdziesz między wrony, będziesz krakać tak jak one, tylko o to aby walczyć ze swoją nieśmiałością, lękiem przed kontaktem z ludźmi. Nie we wszystkich środowiskach ludzie ambitni nie są lubiani, ale na pewno tacy przesadnie ambitni już tak.
Wlasnie ostatnio widze, ze ten stereotyp niesmialosci powodujacej problemy jest bledny, ludzie smiali i kontaktowi tez maja problemy. Po prostu nikt nikomu nie ufa, kazdy mieszka daleko, a co najgorsze kazdy uwaza, ze to do niego trzeba dzwonic i pisac, on sam nie bedzie pierwszy zaczynal rozmowy bo jest na to zbyt cool. No i tak sobie mozna czekac, a nie kazdy ma tak niska samoocene zeby w kolko byc tym piszacym. Jak jeszcze bezczelnie mi mowia w twarz, ze pisac nie beda, to inni maja do nich pisac (do tego juz doszlo), to ja juz wiem, ze z tej znajomosci nic nie bedzie.

Moze to wina fejsbuka i telefonu tak po prawdzie, za latwo sie z ludzmi rozmawia bez spotkan.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 20:17   #20
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

jest ktoś z pomorza? ;p
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:58   #21
keight91
Przyczajenie
 
Avatar keight91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To znaczy sie co, obnizyc swoje standardy i zostac alkoholiczka? Zauwazylam, ze tylko margines w tych czasach sie trzyma razem, ludzie ambitni wlasnie sa osamotnieni, nikt nikomu nie ufa, wszyscy podrozuja po swiecie wiec obok ich nie ma.
Albo znajdziesz kogos takiego jak Ty albo bedzie problem. Ja na studiach trafilam na towarzystwo, ktore na korytarzu rozmawialo o swoich chorobach wenerycznych. I co wtedy zrobic, siebie zmienic i tez tak robic? No to kurcze problem mam bo zadnej choroby nie zlapalam.

Do tego jesli Cie ktos nie przedstawi komus to nie zagadasz bo to dziwnie bedzie odebrane. A zauwazylam, ze moje kolezanki predzej sobie reke utna niz poznaja kogos z kimkolwiek. A zwlaszcza z facetem, mozesz u niej siedziec godzinami ale jej brata czy kuzyna na oczy nie zobaczysz.

Cos jest nie tak ze spoleczenstwem a nie z Toba.

ZGADZAM SIĘ W 100% Ludzie strasznie zdziczeli i to pewnie przez Internet w większości. Kiedyś z tego co mi starsze pokolenie opowiadało, gdy mieszkało się na wsi znało się wszystkich! Bywało się całymi dniami u sąsiadów i znało się całą ich rodzinę. Dzieciaki w tym samym wieku trzymały się razem. Ludzie, którzy chodzili razem do podstawówki zapraszali siebie na swoje wesela i chrzciny. Szkoda, że to pokolenie już wymiera. W tych czasach mam wrażenie, że znajomości najbliższe jakie uda nam sie stworzyć będziemy prowadzić przez Internet a w rzeczywistości i tak będziemy czuć się samotni, bo nikt nas nie będzie akceptował i każdy będzie się zamykał na drugiego człowieka. Kontakty będą fałszywe i oparte tylko na korzyściach. Jedynie w Internecie ludzie będą się otwierać, no i tak w sumie jest, świadczy o tym to forum. Zagadanie do obcej osoby w Internecie jest łatwe i normalne a zagadanie do kogoś w rzeczywistości jest odbierane nie miło i nie fajnie no i ciężko jest zdobyć się na to. Strasznie mnie to smuci :<
keight91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:49   #22
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez keight91 Pokaż wiadomość
ZGADZAM SIĘ W 100% Ludzie strasznie zdziczeli i to pewnie przez Internet w większości. Kiedyś z tego co mi starsze pokolenie opowiadało, gdy mieszkało się na wsi znało się wszystkich! Bywało się całymi dniami u sąsiadów i znało się całą ich rodzinę. Dzieciaki w tym samym wieku trzymały się razem. Ludzie, którzy chodzili razem do podstawówki zapraszali siebie na swoje wesela i chrzciny. Szkoda, że to pokolenie już wymiera. W tych czasach mam wrażenie, że znajomości najbliższe jakie uda nam sie stworzyć będziemy prowadzić przez Internet a w rzeczywistości i tak będziemy czuć się samotni, bo nikt nas nie będzie akceptował i każdy będzie się zamykał na drugiego człowieka. Kontakty będą fałszywe i oparte tylko na korzyściach. Jedynie w Internecie ludzie będą się otwierać, no i tak w sumie jest, świadczy o tym to forum. Zagadanie do obcej osoby w Internecie jest łatwe i normalne a zagadanie do kogoś w rzeczywistości jest odbierane nie miło i nie fajnie no i ciężko jest zdobyć się na to. Strasznie mnie to smuci :<
Dokladnie, jest tu watek gdzies, gdzie dziewczyna szuka przyjaciolki ale tylko online. Ostatnio wpadlam na dziewczyne, z ktora 10 lat do jednej szkoly chodzilam, mowie czesc a ta ze ee yy mysmy do szkoly razem chodzily, nie? Troche mnie wrylo.
A co do korzysci to tez widze, ze wiele osob jest zapraszanych na imprezy tylko dlatego, ze imprezowicze licza, ze kupi alkohol.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 06:51   #23
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Ja widzę nawet po swoich znajomych, że nikt nie ma czasu ablo nikomu się nie chce spotykać. Nie wiem gdzie jest przyczyna. My zawsze wszędzie jeździliśmy i powiedziałam koniec tak samo może ktoś nas odwiedzić. Zawsze my dzwonimy czy ktoś jest w domu itp męczy mnie to już. I tak chyba więszkość znajomych(rodziny)przyzwy czaiła się.

Edytowane przez amg88
Czas edycji: 2013-01-14 o 06:58
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:38   #24
Vensis
Raczkowanie
 
Avatar Vensis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 462
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

U nas w rodzinie jest tak, że my rzadko do kogo jeździmy i rzadko ktoś do nas przyjeżdża. I nikomu to nie przeszkadza, pewnie stąd ja również się nauczyłam siedzieć cicho, bo kiedyś byłam zupełnie inna osobą.
Ale zamknęłam się w sobie i praktycznie nie mam ochoty już nikim gadać, bo ludzie są strasznie fałszywi w dzisiejszych czasach i to, co powiemy, mogą wykorzystać na naszą niekorzyść. Wiele razy się już tak przejechałam, dlatego teraz jestem uważna.
Z drugiej strony, wciąż szukam osoby, która byłaby dla mnie jak przyjaciółka, której nigdy nie miałam. Ale wątpię, że mi się to kiedyś uda., jeśli do tej pory się to nie udało.
Vensis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:46   #25
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Ja na razie nie mam przyjaciółki, tylko same koleżanki. Nie mam dlatego przyjaciółki, ponieważ jak na razie żadna do tego się nie nadaje. Wymagam jedynie lojalności i dochowywania tajemnic. Nie raz moje byłe przyjaciółki wykręciły mi numer.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:02   #26
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Ja na razie nie mam przyjaciółki, tylko same koleżanki. Nie mam dlatego przyjaciółki, ponieważ jak na razie żadna do tego się nie nadaje. Wymagam jedynie lojalności i dochowywania tajemnic. Nie raz moje byłe przyjaciółki wykręciły mi numer.
Doskonale Cię rozumiem, mam bardzo podobne oczekiwania lecz niestety również niemiłe wspomnienia z przeszłości...
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:53   #27
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
jest ktoś z pomorza? ;p
Ja jestem z Gda :P

Widzę,że wielu ludzi dotyka problem. Myślałam,że jestem jakaś inna. Drugi rok na studiach,masa znajomych. Jest z kim wyjść do sklepu i z kim poprzeszkadzać na zajęciach,ale żeby już w weekend ktoś zaprosił na kawę albo piwko,czy nawet zwykłe pogaduchy to jest problem. Mi się zawsze wydawało,że to dlatego,że nie chodzę wiecznie uśmiechnięta. Wydaje mi się,że wesołym osobom jest łatwiej. Zauważcie pewną zależność,że kiedy z kimś rozmawiasz i ktoś się roześmieje(oczywiście w pozytywnym znaczeniu) od razu jakby nawiązuje się nutka sympatii. Nie mówię tu oczywiście o rechocie bez sensu

Edytowane przez Lavendowa91
Czas edycji: 2013-01-16 o 22:59
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 06:39   #28
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

może się wszystkie spotkamy
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:00   #29
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
może się wszystkie spotkamy
Ja jestem za,ale nie wiem jak inni. Może być ciężko.
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:57   #30
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jak znaleźć koleżanki?

To ja już nie będę opisywać swoich problemów, bo z grubsza są takie same jak Wasze. Właśnie odkryłam coś takiego, że ludzie kontaktują się ze sobą, ale nie dlatego, że kogoś darzą sympatią, a tylko dlatego, że razem się uczą/pracują. Serio, wcześniej tego nie znałam, nie widziałam i nie doświadczałam. Może jestem dziwna...
Ale tak myślę sobie... czy bycie osobą śmiałą to rozwiązanie problemu? Mogłoby się okazać, że wcale nie jest idealnie, że są inne trudności.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 16:22:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.