Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 14:32   #1
mrowka13
Raczkowanie
 
Avatar mrowka13
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do mrowka13

Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!


Tak więc drogie wizażanki mam od paru już miesięcy wielki dylemat. Od 2006 roku zapuszczam włosy, mam je już do pasa, ale są one jakieś takie nijakie. Nie chodzi o to, czy mi będzie dobrze z krótszymi (takimi do ramion lub asymetryczny bob), bo wiem, ze będę wyglądać ok. Przedstawię wam tu moje za i przeciw i liczę, że pomożecie mi podjąć jakąś decyzję:

Za:
+włosy nie będą już takie przyklapnięte
+pozbędę się bardzo zniszczonej części włosów (bo jaki jest sens posiadania długich włosów jeśli są zniszczone?)
+będzie to jakieś odświeżenie wizerunku
+nie będę musiała wstawać do pracy o 5, bo suszenie taaak długo trwa
+wystarczy 1 opakowanie farby
+nie będą się tak plątać i nie będzie wiecznego problemu z rozczesywaniem
+i tak nie mogę zapuścić do takich za pośladki, bo mi się ciągle łamią, więc spełnienie marzenia odpada

przeciw:
-7 lat zapuszczania, wielki żal zmarnować tyle czasu
-długie włosy są sexy i niewiele dziewczyn może się pochwalić takimi długimi włosami
-nie ma we mnie nic wyjątkowego i moje długie włosy mnie dowatrościowywały nieco
-marzyły mi się długie syrenie loki na mój ślub...kiedyś tam
-długi kucyk/warkocz wyglądają tak ładnie
-można zrobić wiele fryzur, kok, warkocz, cokolwiek

tak więc sporo za, sporo przeciw. Dodam, że chodzi mi to pogłowie, gdyż moje włosy są dość zniszczone i ogólnie pozbawione życia. Trochę je podleczyłam dobrą odżywką, ale jednak końcówki ciągle się puszą, a nie wiem czy jest sens posiadania długich włosów, skoro nie wyglądają ładnie, nie są gładkie... Poza tym mężczyźni chyba lubią długie włosy Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
mrowka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:07   #2
Dariannes
Przyczajenie
 
Avatar Dariannes
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Jeśli nie jesteś pewna możesz pójść ze sobą na kompromis. Może zetnij je mniej więcej do połowy pleców; wciąż byłyby długie, ale będą wyglądać na zdrowsze. Jeżeli wciąż będą Ci się wydawać zniszczone możesz ściąć je później
Dariannes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:11   #3
belu
Raczkowanie
 
Avatar belu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 89
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

nie przejmuj się tym co lubią faceci a co nie, jedni kochają włosy długie inni krótki. poza tym facet chyba powinien zwracać uwagę na charakter itp a nie na włosy :P

myśle że zetnij, sama mówisz ze są zniszczone i nie ładne.

a na ślub zawsze możesz przedłużyć : )
__________________
30.07.2012r - prawo jazdy
belu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:11   #4
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

zetnij co to zniszczone - o wiele bardziej sexy wyglądają krótkie, zadbane włosy, niż długa miotła zamiast końcówek Nie musi to być przecież drastyczne cięcie.
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:24   #5
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Cytat:
Napisane przez angela2602 Pokaż wiadomość
zetnij co to zniszczone - o wiele bardziej sexy wyglądają krótkie, zadbane włosy, niż długa miotła zamiast końcówek Nie musi to być przecież drastyczne cięcie.
zgadzam się w 100% klask i:
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:49   #6
mrowka13
Raczkowanie
 
Avatar mrowka13
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do mrowka13
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Cytat:
Napisane przez angela2602 Pokaż wiadomość
zetnij co to zniszczone - o wiele bardziej sexy wyglądają krótkie, zadbane włosy, niż długa miotła zamiast końcówek Nie musi to być przecież drastyczne cięcie.
No niestety w moim przypadku chyba by musialo byc drastyczne. Dziekuje wam za odpowiedzi
mrowka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 22:13   #7
Polacola
Przyczajenie
 
Avatar Polacola
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Krótkie włosy są bardzo sexy. Zresztą są też oznaka odwagi o oryginalności!!!!

http://fryzuranadzis.pl/magazyn/bardzo-krotkie-wlosy/
Polacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 18:11   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

myslenie ze 7 lat zapuszczania a pozniej obciecie wlosow jest mysle. mina kolejne lata i bedzie Ci jeszcze bardziej szkoda! i tak bedziesz ciagle chodzila w jednej fryzurze z wlosami do ziemi.

wlosy nie reka! odrosna! osobiscie wole ciekawe fryzurki niz np prsote wlosy do pasa! to dla mnie nic nadzwyczajnego
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:16   #9
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Ja bym ścinała stopniowo. Najpierw do łopatek, potem jak uznasz, że to za mało, to do ramion, i tak co raz krócej.

Sama w zeszłym roku postawiłam na drastyczną zmianę wizerunku (przynajmniej jak dla mnie) i z długości do łopatek przeszłam do takiej po szczękę. Było super ale:
- włosy trzeba myć codziennie, bo się bardzo szybko przetłuszczają. Z długimi nie miałam takiego problemu, myłam co drugi dzień.
- liczyłam na większą objętość fryzury - może i by taka była, gdybym codziennie włosy suszyła, nawijała na wałki i wywijała z nimi inne cuda. Mi moich szkoda na takie codzienne katusze.
- myślałam, że w krótkich mi będzie chłodniej w lecie. Oczywiście było na odwrót. Długie wiązałam w kucyk czy koka na czubku głowy i miałam spokój, krótkie mogłam co najwyżej poupinać milionem spinek i wsuwek.
- krótką fryzurkę trzeba często podcinać, bo traci wygląd. A ja za fryzjerami nie przepadam
Dużo jeszcze takich rzeczy zauważyłam. Teraz minął rok, ja mam ledwie maleńkiego kucyczka i powoli wracam do normalnej długości. Tęsknię za warkoczem i kokiem

Ale to są moje przemyślenia - ja jestem osobą praktyczną, liczy się dla mnie wygoda, choć wygląd oczywiście też jest bardzo ważny
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:34   #10
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Polecałabym iść do fryzjera, podciąć pare cm końcówek, co odświeży włosy, a zapewniam, że w przeciągu kilku miesięcy bedą jak przedtem, tyle że zdrowsze . Długie włosy to skarb!
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:48   #11
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

7 lat to sporo czasu wiec nie dziwie Ci sie ze ci sie znudziły. Tez jestem za stopniowym scinaniem. Czyli najpierw do połowy pleców itd.
Tez miałam nie raz włosy prawie do pasa ale to strasznie dużo pracy. Samo suszenie i układanie na szczotce zabieralo mi godzinę co dwa dni. Zetkniesz troche a od razu zobaczysz o ile krócej spędzasz czasu w łazience...


A to ze mężczyźni wola długie włosy pierwsze słyszę.
Szczerze ci radzę szukaj takiego któremu spodobasz sie nieuczesana...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 14:22   #12
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Nie ścinaj! Też kiedyś miałam włosy do pasa i ścięłam do ramion i od tej pory nie mogę ich zapuścić, żałuję tego strasznie! Jeśli masz bardzo zniszczone włosy to zetnij te 5 cm, poczekaj aż odrosną i zetnij znowu i tak pozbędziesz się tej zniszczonej części
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:58   #13
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Wedlug mnie, tez powinnas je sciac Domyslam sie ze szkoda itd. Ja co prawda zapuszczalam wlosy tylko 2 lata ale mialam je juz za lopatki, i moim marzeniem bylo zapuszczac do pasa Ale pewnego pieknego dnia uswiadomilam sobie ze moze nie ma sensu zapuszczac ich na sile w momencie gdy wcale nie jest mi w nich do twarzy... Bylo mi zal ale scielam na boba, w dodatku z prosta grzywka I zdecydowanie lepiej sie czuje, wygladam jakos- a nie nijak. I mysle ze Tobie po 7 latach przyda sie taka odmiana a bedziesz zadowolona! Co do mezczyzn hm... Tez slyszalam od praktycznie wszystkich facetow ze wola dlugie wlosy... Tylko ze to jest powiedziane bardzo ogolnikowo. Wola dlugie wlosy wogole, tak jak wola wiekszy biust niz mniejszy itp. ale jesli facet jest zainteresowany powaznie kobieta nie patrzy na dlugosc wlosow tylko na caloksztalt, wazne zeby fryzura pasowala do calosci. Bo ladnie obciete i wystylizowane wloski zrobia na facecie napewno wieksze wrazenie niz smetnie wiszace "straki". A wlosy przeciez odrastaja. Pozdrawiam!
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 22:32   #14
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlosy nie reka! odrosna! osobiscie wole ciekawe fryzurki niz np prsote wlosy do pasa! to dla mnie nic nadzwyczajnego
a dla niektorych odwrotnie
ja mysle,ze krotkie wlsoy to nic nadzwyczajnego a dlugie i zadbane to jednak rzadko kto ma,
poza tym rozbrajaja mnie zawsze teksty,ze wlosy nie reka i odrosna...jasne ,ze odrosna ale np po 7 latach? to tak jakby dlugo troche

Cytat:
Napisane przez mrowka13 Pokaż wiadomość
Za:
+włosy nie będą już takie przyklapnięte
+pozbędę się bardzo zniszczonej części włosów (bo jaki jest sens posiadania długich włosów jeśli są zniszczone?)
+będzie to jakieś odświeżenie wizerunku
+nie będę musiała wstawać do pracy o 5, bo suszenie taaak długo trwa
+wystarczy 1 opakowanie farby
+nie będą się tak plątać i nie będzie wiecznego problemu z rozczesywaniem
+i tak nie mogę zapuścić do takich za pośladki, bo mi się ciągle łamią, więc spełnienie marzenia odpada
ja u Ciebie to bym postawila na cos pomiedzy i jakies cieniowanie(schodki albo V)-to Ci odswiezy i fryzure i powinno 'odklapnac' wlosy jezeli sa przyklapniete pod ciezarem swojej dlugosci

generalnie ejstem za dlugimi bo lubie (aczkolwiek jesli wolisz krotka to czemu nie) ale wydaje mi sie ,ze u Ciebie jest raczej problem z ich stanem niz z tym,ze chcesz miec inna fryzure? przy odpowiedniej pielegnacji nie powinny sie plaatc ani lamac..
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 16:12   #15
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Uwierz mi że bardziej sexy są włosy krótkie, ale zadbane niż długie i zniszczone. Obetnij tylko te zniszczone.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:37   #16
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

ja bym sciela tak do polowy plecow i zajela sie porzadna pielegnacja, poczytaj na wizazu jest mnostwo porad na ten temat sciac wiecej zawsze mozna
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 12:02   #17
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Też uważam, że najlepiej ściąć np 5-10cm, intensywnie pielęgnować, odżywki oleje itd, za 2-3 mies znów tyle ściąć i tak aż pozbędziesz się wszystkich zniszczonych, a na długości niewiele stracisz. Dla mnie długie włosy to oznaka kobiecości i w ogóle wolę długi a po 7 latach to naprawdę żal . Z doświadczenia wiem, ze zetniesz będziesz się cieszyć pół roku a potem zaczniesz płakać i szukać sposobów żeby tylko szybciej odrosły
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 19:41   #18
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Wstaw zdjęcie swoich włosów,może wcale nie są takie zniszczone i nie trzeba robić takiej radykalnej zmiany,a wystarczy tylko podciąć kilka cm.Chyba,że jest druga strona medalu,bo tobie może znudziły się takie długie włosy i nie masz do nich cierpliwości?Jeżeli nie są mocno zniszczone i lubisz swoje długie włosy to nie ścinaj ich drastycznie,a tylko podetnij i postaw na pielęgnację(olejowanie,do bre maski).
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:05   #19
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Ja obciełam włosy długości do pupy dość radykalnie - do ramion, zdaje się jakieś 3 msc temu. Obecnie są już trochę dłuższe, dbam o nie ze wzmożoną siłą
Czy załuję? Oczywiście, że nie. Włosy odzyskały witalność, objętość i jest ich wizualnie kilka razy więcej.

Ale moje były od mniej więcej połowy popalone po rozjaśnianiach, także naprawdę zniszczone. Nie było czego ratować, nie chciało mi się nawet.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 18:57   #20
oonaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 108
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Ja również mam obecnie włosy sięgające do pasa, dodam że farbuję je ale rosną mi szybko i zapuszczam je od ok.3 lat. Dzisiaj byłam podciąć końcówki ok. 2 cm. Osobiście uważam że długie wypielęgnowane zadbane włosy są piękne i każdej kobiecie dodają uroku. Z długich włosów można zrobić różne fantazyjne upięcia które tylko przyjdą nam do głowy przecież nie trzeba cały czas nosić rozpuszczonych. Faktem jest że długie włosy wymagają dużo pracy, dobrych maseczek, odżywek ale myślę że warto bo nawet najpiękniejszy ciuch czy najlepszy kosmetyk nie doda takiego uroku kobiecie jak ładne długie zadbane włosy które dodają kobiecie seksapilu i kobiecości. Droga autorko jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone to zetnij je ok. 5 cm . Poza tym żeby cieszyć się ładnymi długimi włosami trzeba je zapuszczać przez kilka lat i żeby utrzymać je w dobrym stanie trzeba o nie bardzo dbać a ściąć włosy można w każdej chwili i mając krótkie włosy nosi się często cały czas jedną i tą samą fryzurę a z długimi włosami można zrobić wszystko . Krótkie włosy są dla mnie mało kobiece.

Edytowane przez oonaa19
Czas edycji: 2013-07-08 o 19:00
oonaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 12:53   #21
CzekoladkaWNM
CzekoladkaWNM
 
Avatar CzekoladkaWNM
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Dobrzy ludzie, zwracam się do was z prośbą o pomoc. Kilka dobrych rad, waszych przemyśleń... Otóż włosy farbuję naprawdę długo (10lat) jednak 8 z nich było to farbowanie jedynie na czarno , wielbię ten kolor ponad wszystko i czuję się w nim naprawdę dobrze. - Wszystko jednak się zmieniło , gdy zechciałam je rozjaśnić... Najpierw do brązu i zafundowałam sobie przy okazji ombree. - tragiczny pomysł (muszę dodać ,że przy tych 10lat farbowania prostowałam jednocześnie włosy) a że z natury są naprawdę bardzo kręcone , przesuszyły się totalnie . Wiór. Z długości do pasa sciełam je na krótkiego boba . - i wtedy było tylko gorzej... Chyba wolałam się męczyć ze spalonym sianem niż z tym co mam teraz. Odrazu zatęskniłam za długimi włosami , jednak żadne dopinki , przedłużanie nie wchodza w grę. Kiedy tak czekałam aż rosły, nie mogąc wytrzymać z krótką fryzurą znów zaczęłam je prostować i takie błędne koło... Obecnie są długości za ramiona , ale końce nadal sa fatalne Jeśli je zetnę to dalej będę prostować. Nie mogę tego znieść , że nic nie będzie mi opadać na ramiona , twarz , jakoś tak łyso. Gdybym chociaż miała proste włosy... -.- Zastanawiałam się nad kupnem peruki , syntetycznej bo na naturalną zdecydowanie szkoda bylo by mi pieniędzy i raczej ciężko było by mi z myślą,że mam na sobie czyjeś włosy. Czy któraś z was próbowała nosić to cudo? Moja mama jest fryzjerką jednak od czasu , gdy rozjaśniłam włosy oznajmiła mi,że nie będzie mi ich dotykać przez to co z nimi zrobiłam :P Mam zamiar ją dziś poprosić o to,by to co najgorosze podcięła... ale jak przetrwać ten czas bez długich kosmyków! :< Jestem załamana.
__________________
Arcyzabawna.
CzekoladkaWNM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:45   #22
ola5601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

jejku, nie ścinaj! spróbuj je delikatnie pocieniować z długości. powinno pomóc
ola5601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 09:51   #23
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

pewnie że ścinać
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 22:54   #24
mrowka13
Raczkowanie
 
Avatar mrowka13
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do mrowka13
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

W sumie po kilku latach mogę się "pochwalić" co wyszło z moich rozterek. Tak więc po 1, żeby pozbyć się zniszczonej części włosów, musiałam je skrócić o 20cm aż... Było mi tak jakoś nijako, więc "zaszalałam" i postawiłam na boba. Okazało się, że jest mi w tej fryzurze bardzo dobrze, ale chodzenie za często do fryzjera mi się nie uśmiechało, więc od tego momentu już chyba 6 raz zapuszczam... Za każdym razem przy długości do powiedzmy początku łopatek zaczynają mi bardzo wypadać włosy. Dodam, że nie farbuję ich już i nawet fryzjerki mi mówią, że rzadko spotyka się tak zadbane włosy... Widać nie dane mi już jest mieć długich włosów Teraz po raz chyba 7 stoje przed dylematem-zapuszczać czy znowu bob?

A co do faceta-nie "szukam" faceta włosami ale swojemu mężowi jeśli mogę się podobać bardzo lub bardziej, to czemu by nie "bardziej"?

Suma sumarum wychodzi ma to, że jakkolwiek się będę starać, moje włosy nie mogą być jednocześnie długie i zdrowe takie geny, cóż zrobić... Dalej będę się z nimi bawić w podchody
mrowka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:24   #25
__Alixa_
Przyczajenie
 
Avatar __Alixa_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 19
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Polecam jakieś tłuste odżywki na końcówki (możesz nawet trochę przeciążać włosy), przesuszone końcówki szybko wsiąkną odżywkę, więc dokładasz jej do momentu, gdy będą trochę zbyt ciężkie. Wtedy one w 15 min wsiąkną i masz ładne gładziutkie włosy przez kilka następnych godzin, im częściej będziesz powtarzać tym lepszą kondycję włosa utrzymasz. Regularnie podcinaj końcówki i po kilku miesiącach zniszczone włosy zrosną jak paznokieć. Owszem, wymaga to pracy, ale sama wiem, ile ładne, długie włosy znaczą dla kobiety. Oby się przydało
__Alixa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 09:32   #26
malinka_malinka_maya
Przyczajenie
 
Avatar malinka_malinka_maya
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Ja bym olejowała i nakładała maski, glutka i co nie tylko, ale jak włosy są suche to ja bym je ścieła.
malinka_malinka_maya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 09:32:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.