Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 20:59   #151
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

NIE NO WKURZYLYSCIE MNIE SWOJA TOTALNA NIE WIEDZA O TYM
tak to jest jak ktos w ogole nie zna sie na rzeczy a sie za to zabiera
BODY PIERCING powinni wykonywac tylko DOSWIADCZENI PIERCERZY w salonach tatuazu i piercingu. kosmetyczkom chodzi o zarobienie kasy, a nie na waszym zdrowiu i bezpieczenstwie wiec sobie biora pistolety i strzelaja gdzie popadnie(pistoletu nie da sie wysterylizowac a to tak jakbyscie kladly prod i zarazki ze 100innych osob na wasza swierza rane..i tak jak ktos napisal pistolet ROZRYWA skore a nie ją


przebija:/), dziewczyny zlitujcie sie.ja mialam kolczyk w nosie.przekluwalam pistoletem u kosmetyczki mimo iz dobrze wiem ze nie powinnam ale wtedy ona byla najblizej i najszybciej a ja mialam dola wiec poszlam do niej.efekt? ziarnina na skrzydelku nosa przy kolczyku.. do teraz mam jeszcze slad malutki a najrawdopodobniej przez to ze kolczyk byl zlej jakosc.. NIE WARTO ryzykowac.nie znacie sie ANI TROCHE na tym to po cos ie za to zabieracie?widocznie nie wiecie ze to moze sie powanzie skonczyc i moze byc oplakane w skutkach.
do autorki pierwszego posta:
ppodrazniasz non stop kanal wkladajac wypadajacy kolczyk.nie wiesz ze sa specjalnie kolczyki do nosa do przeklucia nostril?widocznie nie wiesz,teraz sie mecz i rozpaczaj nad swoja glupota :/ szkoda ze mimo wszystko pewnie na koncu mnie zjedziecie i bedziecie nadal siebie krzywdzic :|
powodzenia

aha kate - tribioticiem mozesz smarowac ale nie pare razy dziennie tylko powiedzmy te 2-3x po przemyciu np sola fizjologicna czy woda utleniona i to ma byc CIENKA warstwa poniewaz gdy nalozyc za duzo ranka nie bedzie mogla oddychac i to ci zaszkodzi
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:32   #152
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

Cytat:
Napisane przez Olcia
aha kate - tribioticiem mozesz smarowac ale nie pare razy dziennie tylko powiedzmy te 2-3x po przemyciu np sola fizjologicna czy woda utleniona i to ma byc CIENKA warstwa poniewaz gdy nalozyc za duzo ranka nie bedzie mogla oddychac i to ci zaszkodzi
Może faktycznie źle się wyraziłam, też chodziło mi tak mniej więcej o 3 razy dziennie, bynajmniej nie co chwilę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:25   #153
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

nie ma sprawy
ale kate moglaby wziasc to za bardzo doslownie i mazic sie tym co minut a to jest antybiotyk, a np jak jest sie chorym i juz w ostatecznosci bierze sie antybiotyki to nie lyka sie go co 5min..
w kazdym razie ja odradzam przekluwanie samemu jak sie nie ma pojecia o piercingu,zadnego doswiadczenia i sterylnych narzedzi :-| ale i tak wszystkie bambery beda robic co chca
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:27   #154
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Thumbs down Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

wczoraj już minął tydzień i....
-4 noc z rzędu wypada mi kolczyk ! rano sie budze a kolczyka nie ma! 6 rano a ja zamiast się myć, ubierać itp to kolczyka pół godziny szukam
-(możliwe że przez to co pisałam wyżej) dalej mam spuchnięty ten nosek :/
CO ZROBIĆ ŻEBY NIE WYPADAŁ?
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:56   #155
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: o jejciu jejciu

jak ja miałam kolczyk w nosie to kupiłam sobie w sklepie indyjskim taka małą cyrkonię przeznaczoną do nosa właśnie, jest to długi kolczyk żeby mozna było zagiąc w nosie i na pewno nie wyleci0mi przynajmniej ie wyleciałpozdrawiam
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 16:57   #156
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

kate czy ty w ogole przeczytalas to co napisalam?!
kolczyki do nosa to sa specjalne kolczyki ktore zawiniete wlasnie po to zeby nie wypadal!!!!!
zaloze sie ze masz slabo jakosciowo ten kolczyk wiec wkrotce wyjdzie ci jakas ziarnina czy cos podobnego ale to twoja sprawa bo nie rozumiesz tego co inni mowia-pisza.
wyjmij go i poczekaj niech dziurka sie ladnie zagoi.wtedy idz do salonu PIERCINGU nie myl z kosmetyczka,salony z piercingiem sa zazwyczaj tam gdzie tatuaze i wtedy ew przekluj.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:04   #157
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

Olacia !! czytam co WSZYSCY piszą !! są 2 (moze nawet więcej) rodzaje kolczyka, ten o którym napisała paula -czyli długi który sie zagina, są i takie jak ja mam-na końcu ze zgrubioną końcówka! (a kolczyk kupowałam w wysokiej jakości sklepie jubilerskim z piercing'iem!)
i nie strasz mnie prosze ziarniną i innymi... wiem czym grozi samodzielne przekłuwanie !!!!!!!
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 14:57   #158
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

wiesz napisalam ci jednego z madrzejszych postow w tym temacie ale nie doceniasz tego, a zadajac takie pytania i piszac to co piszesz to cos nie widac zebys miala o tym jakiekolwiek pojecie. chcesz sie kaleczyc to sie kalecz, w kazdym razie do kazdej innej dziewczyny ktora chce zrobic to co kate - jesli nie macie mozliwosci korzystania z autoklawu, sterylnych kolczykow, masci etc. to nie robcie tego same :/ potem beda pytania "co zrobic, cos zrobilo mi sie przy kolczyku"
kate widzisz,ale to co kupilas nie jest dobre na poczatke, skoro ci wypada to podraznia ci kazdej nocy kanalik. w ten sposob nie moze on sie do konca wygoic (teraz pisze ci szczerze i fajnie by bylo jakbys sie zastosowala i nie pisala w kierunku do mnie niezbyt przyjemnego posta). a wiec skoro nie moze sie wygoic, itd itp to moze warto pomyslec o kolczyku ktory nie wypada hm? www.wildcat.pl najlepiej z tytanu, wtedy kolczyk bedzie siedzial w dziurce i nie wyleci Ci kazdej nocy.i pamietaj ze mimo ze moze wygladac juz na zagojone wcale nie znaczy ze tak jest
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:28   #159
ewelina976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 45
GG do ewelina976
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

Cytat:
Napisane przez koKOro
czemu sie pistoletem nie przekluwa? ja mialam wlasnie w ten sposob u kosmetyczki i odpukac nie narzekam, a mysle, ze to szybsze i mniej bolesne niz igla, zreszta na widok igly bym zemdlala
Jezeli kosmetyczka przeklula Ci nos pistoletem to nie jest to profesjonalistka. Jak mozna uzywac narzedzia, ktore jak sama nazwa mowi sluzy do przekluwania uszu - do przeklucia innej czesci ciala. Horror. Poza tym uwazam, ze kazde przekluwanie ciala powinno odbywac sie w studiu kolczykowania- tam sa sterylne warunki, a poza tym wykonuje sie tam te zabiegi czesto, a nie jak w gabinetach kosmetycznych kilka razy na miesiac lub jeszcze mniej. Pozdrawiam.
ewelina976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 06:26   #160
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

kolczyk mi już nie wypada i wszystko sie świetnie sie goi (albo nawet już sie zagoiło) i jest good
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 12:42   #161
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: kolczyk w nosie-samodzielne przekłuwanie

no to trzymam kciuki zebys nie przezywala tego co ja
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 15:05   #162
Jolly_Mah
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Jolly_Mah
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w nosie

Ja pierwszy raz miałam kolczyka pod koniec czerwca. Typka mi zrobiła w złym miejscu, żałowałam, wyjęłam i zarosło (nie róbcie niczego w zakładzie na ul. Powstańców śl. we Wrocku ten zakład jest do dupy!!!!!!!!). Dalej chciełam mieć kolczyka, więc szykowałam się dalej do dziurki. Koło mojej szkoły otworzyli nowy zakład, akurat była promocja 25zł za przebicie noska pistoletem. Więc poszłam w dzień moich urodzin (ost. piątek, 02,12) i zrobiłam sobie. Pani była bardzo miła, kilka razy cierpliwie rysowała kropki. Zdecydowałam się na ostatnią iiiiii..................T eraz mam fejną dziurkę i bardzo się cieszę. Polecam zakład na ul. Grunwaldzkiej 33 we Wrocławiu. Dostałam kolczyk gratis i się cieszę. Polecam kolczyk w nosie!!!
Jolly_Mah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 15:07   #163
Jolly_Mah
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Jolly_Mah
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w nosie

Aha. Kosmetyczki tez potrafią robić fajne kolczyki itp. mają doświadzczenie i nie można ich przekreślać ;-) Pozdrówka
Jolly_Mah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 15:08   #164
Jolly_Mah
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Jolly_Mah
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w nosie

Miałam robione pistoletem, jakby ktoś chcieł wiedzieć, nie bolało i było dobrze.
Jolly_Mah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 17:48   #165
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyk w nosie

a ja sobie niedawno sama przekułam nos igłą lekarską wszystko w najlepszym porządku, tylko mi prawie tydzień opuchlizna trzymała (ale nie było widać że opuchnięte bo wewnątrz nosa...), wczoraj minęły 3 tygodnie i już jest wszystko fajnie, ładnie wygląda itd.

chciałam załączyć zdjątko, ale znaleśc nie moge
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 19:35   #166
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Kolczyk w nosie

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witam
Ja tez robiłam pistoletem jakieś 8 lat temu i nie miałam zadnego problemu,najbardziej mnie dziwi to,że kolszyk nosze z przerwami i chciałam aby zarosła mi dziurka,ale w ogóle nie ma o tym mowy,było tak,że nie nosiłam nawet poł roku,a dziurka jak była tak jest

skądś to znam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 13:06   #167
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kolczyk w nosie

Dziewczyny a w Kielcach? Gdzie można przekłuc nosek..i ile to kosztuje?

MAm 20 lat i wcale nie uważam że jestem za stara na kolczyk w nosku
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 23:52   #168
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w nosie

co wy ludzie mowicie ja mam dwa kolce w nosie po obu stronach i w zadnym wypadku pistoletem i nie jest to zadna tradycja tylko chodzi o zdrowie a nie o widzimisie igla w salonie tatuazu 50 zl to nie majatek a widzac nosy po pistoletach to naprawde porazka bo pistoletu nie mozna wysterylizowac pozniej sie paprze albo zakazenie szpital i piekna blizna na srodku twarzy i zadne zloto czy srebro tylko tytan albo stal chirurgiczna no to tyle z mojej strony dobranoc
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:44   #169
sqngirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w nosie

Ehhh ja przebijałam w zakładzie fryzjerskim pistoletem.Żadnych powikłań, ropienia się czy innych bzdur.Wszystko w najlepszym porządku.Nie mam zastrzezen.Pozdrawiam
sqngirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 01:14   #170
totty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar totty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa-okolice
Wiadomości: 47
Dot.: Kolczyk w nosie

chcialam powiedziec ze te z was ktore mialy robiony kolczyk pistoletem i wam sie nie papralo nic,nie ropialo to mialyscie szczescie.mnostwo jest powiklan po tej metodzie gdyz jest ona mocno inwazyjna. roznica miedzy igla a pistoletem jest taka:igla po prostu przekluwa skore(gdyby nic w dziurke nie wsadzic to zasklepi sie ona momentalnie) natomiast pistolet wyrywa przy strzale maly fragment ciala,mieska<jest to niezauwazalne bo wiadomo ze dziurka w nosie ma byc mala,natomiast sa salony kosmetyczne gdzie pistoletem robi sie kolczyki w pepku,ktore sa grubsze,i wyobrazcie sobie jak to wyglada...wystrzal miazdzy tkanke,dlatego czesto ranka ropieje,dlugo sie goi,nie wspomne jak dojda do tego powiklania zwiazane z niesterylnoscia sprzetu i jeszcze niedoswiadczenie kosmetyczki>.fuj.az mam ciarki.

nie bez powodu plemiona afrykanskie wszystkie kolczyki rytualne przekluwaja sobie od setek,tysiecy lat dlugimi iglami.jest to bizuteria swego rodzaju ktora nosza na codzien,i robia na codzien.jest to i byl od zawsze sposob naturalny.pistolet jest nowoczesnym wynalazkiem-ulatwiajacym prace ludziom.

nie bez powodu tez sa profesjonalne studia piercingu,gdzie osoba przekluwajaca bieze odpowiedzialnosc za wykonywany zabieg.zazwyczaj takie miejsca oferuja fachowa i profesjonalna obsluge,poparta doswiadczeniem i zadowolonymi klientami.

sama wiem cos o tym gdyz mam kilka piercingow.i co jakies 2-3 lata robie nowy<wciagajace to strasznie>. robiac kolczyk w dobrym studiu,wiesz ze jest ono sterylne,czyste,uzywa profesjonalnego sprzetu. polecam wszystkim sprawdzone osobiscie STUDIO TATUAZU I PIERCINGU w WARSZAWIE na ul.Okopowej ,nazywa sie "666". robilam u nich kolczyk w nosie,pepku,na dzyndzelku w uchu,w jezyku i w sutku. wszystkie sie bezproblemowo goily-wrecz szybciej niz jest przewidziane(jezyk goi sie srednio 7dni,jest opuchniety---ja w dniu przeklucia,wieczorem zajadalam mcdonalda i opuchlizny juz nie mialam nastepnego dnia; sutek-goi sie 3miesiace--moj byl juz ok po jakis 2tygodniach...).fachowcy ktorzy tam pracuja znaja sie na rzeczy,robili juz tysiace tatuazy i kolczykow,mozna im ufac,potrafia doradzic,robia tatuaze na zamowienie.

a znam przypadki gdzie jezyk zczernial po przekluciu,kolczyk z pepka urwal sie,na nosie zrobil sie ropien,zas po przekuciu sutka wystapilo zakazenie ktore przedostalo sie do mozgu-a wszystkie mozna byloby zapobiec,wystarczyloby troche rozwagi,rozsadku i skorzystania z fachowej obslugii.

jednak pamietajcie kolczykow i tatuazy robcie tyle i w takich miejscach zebyscie za kilka lat nie krepowaly sie wlasnego ciala
totty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 01:38   #171
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Kolczyk w nosie

Ja też mam kolczyk w nosie. Zrobiłam sobie jakieś 4 lata temu- chyba jakoś tak.
I u mnie też to był pistolet. Żadnych powikłań nie było , wszystko pięknie ładnie
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 09:44   #172
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: Kolczyk w nosie

Ja miałam przekłuwany nos 8 lat temu, a przekłuwał mi kolega igłą. Obecnie chyba skorzystałabym z usług kosmetyczki lub studia tatułażu, nie każda kosmetyczka używa pistoletu do przekłuwania tylko także igłę
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 12:37   #173
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Kolczyk w nosie

Ja miałam przekuwany nos pistoletem i myślałam że wszystko jest ok. Do czasu kiedy miałam zmienić kolczyk. Nos zaczął mnie boleć, krwi też trochę poleciało dodam że wymieniałam kolczyk po pół roku od przekucia Tak więc dołączam się do osób przestrzegających przed kolczykami robionymi pistoletem!
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 15:25   #174
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kolczyk w nosie

A ja przekłułam nosek dzisiaj. Poszłam do pożądnego salonu tatuażu i kolczykowania i nie zawachałam sie wydac troszke pieniedzy, przynajmniej mam pewnosc ze zostalo to wykonane profesjonalnie oczywiście igłą...nie dałabym sobie przekłuć pistoletem..
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:56   #175
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Kolczyk w nosie

a ile kosztuje takie przeklucie nosa? czy boli bardzo? (chodzi mi o kosmetyczkę.) i co zrobic, jak ma się katar?
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 17:03   #176
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Kolczyk w nosie

ja przkluwalem brew. 2 razy
-za pierwszym razem nie bolalo nic a nic, normalnie w ogole, ale byl za waski wenflon i kolczyk nie przeszedl
-drugi raz przekluwalem na nastepny dzien
tez nic nie bolalo,poszlo elegancko, ani krwi, ani opuchlizny, ani zadnej ropy pozniej czy takich innych cyrkow. Mam kolczyk juz 9 miesiecy i jest spoko luz, tylko trzeba uwazac przy ubieraniu
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 17:25   #177
kasiawin
Raczkowanie
 
Avatar kasiawin
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 63
GG do kasiawin
Dot.: Kolczyk w nosie

Ja mam kolczyk w nosie od 4 lat i mam 35 lat (nie uważam, że jestem na to za stara . Ja również zrobiłam sobie prezent na imieniny pod nieobecność męża. Moje doświadczenia: robiłam w gabinecie kosmetycznym - pistoletem. Nie ukrywam, że bolało i kolczyk był strasznie duży. Mam dziurkę dokładnie na płatku nosa czyli można pistoletem zrobić w fajnym miejscu a nie na brzegu jak niektóre z was pisały. Niestety mi się nie goiło jak trzeba i nawet stal chirurgiczna nie pomagała. Regularnie dwa razy w miesiącu miałam okropnego syfa wokół kolczyka. Uratował mnie pomysł zrobienia takiego maleńkiego kolczyka ze złota. Większy problem był ze zrobieniem takiego u jubilera. I pomogło. Nie mam teraz najmniejszego problemu. Ja chciałam taki bardzo malutki żeby był widoczny dla tych którzy chcą go zobaczyć. Myślę jednak, że wizyta w profesjonalnym gabinecie piercingu jest najlepszym pomysłem. Może będzie mniej bolało i bardzo możliwe, że nie będzie takich problemów jak u mnie. Widocznie ja miałam pecha.
A oto mój nosek
kasiawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 17:33   #178
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kolczyk w nosie

Cytat:
Napisane przez sunrise
a ile kosztuje takie przeklucie nosa? czy boli bardzo? (chodzi mi o kosmetyczkę.) i co zrobic, jak ma się katar?

Po pierwsze ja radzilabym pojsc do salonu tatuazu czy kolczykowania a nie kosmetyczki, mimo ze teraz nawet i kosmetyczki mają uprawnienia. Jednak salony tatuazu sa zawsze lepiej zaopatrzone i moim zdaniem bardziej profesjonalne
Ja zapłaciłam dzisiaj 75 zł oczywiscie w tej cenie juz byl kolczyk, polowa tej ceny to wlasnie cena za kolczyk <tytanowy>, najlepszy na poczatek.
I mimo ze nie malo to jestem zadowolona, wogole nie mam zaczerwienienia, ani nic nie spuchlo
Tylko palic nie moge przez dwa dni
A co do kataru, wybierz sie jak bedziesz miala troszke mniejszy <jesli masz teraz>, ja tez mialam dzisiaj katar ale to nie przeszkodzilo, nawet latwo sie bylo wysmarkac juz majac kolczyka

Pozdrawiam
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:23   #179
Martadella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Exclamation Kolczyk w nosie

Witam wszystkich!CHcialabym sie dowiedziec wszystkiego na temat kolczyka w nosie!Gdzie lepiej robic?Czy u kosmetyczki w czystych warunkach sterylnych mozna robic??Ile czasu sie goi?Jaka higiene przestrZegac po przebiciu i w czasie gojenia?Czy nos jest bardzo opuchniety i czerwonu po przekuciu??KIedy mozna po raz pierwszy wyjac kolczyka?Piszcie proszeee !!!CzekamZ gory dzieki
Martadella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:36   #180
ciara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 98
Dot.: Kolczyk w nosie

ja nos sama sobie przebijalam, igla z apteki, woda utleniona, mnie nie bolalo i wogole prawienie nie ropialo. z tego co widzialam to duzo dziewczyn ubolewa, ze boli je dziurka, ale mi sie skora i wszystkie rany zawsze szybko regeneruja
ciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.