Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-02, 11:54   #31
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izzi_creo Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, za tydzieñ bêdê robiæ encanto po raz pierwszy. Zdjêcia waszych w³osów naprawdê robi± wra¿enie ¿eby skróciæ czas zabiegu my¶la³am o metodzie mieszanej. S±dzicie, ¿e to dobry pomys³, czy pierwszy raz zrobiæ zabieg d³u¿szy? Pewnie ju¿ o tym pisa³y¶cie, ale nie sposób przeczytaæ wszystko... Mo¿e wypowie siê kto¶, kto mia³ do¶wiadczenia i z jednym i z drugim zabiegiem? Pomocy, sama ju¿ nie wiem jak bêdzie lepiej
je¿eli masz mocno krêcone w³osy za pierwszym razem zrobi³abym metod± tradycyjn±. Robi³am obiema metodami i niestety, w moim przypadku po metodzie mieszanej efekt prostych w³osów krócej siê utrzymuje (naturalnie mam w³osy mocno falowane/krêcone)
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:18   #32
izzi_creo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
je¿eli masz mocno krêcone w³osy za pierwszym razem zrobi³abym metod± tradycyjn±. Robi³am obiema metodami i niestety, w moim przypadku po metodzie mieszanej efekt prostych w³osów krócej siê utrzymuje (naturalnie mam w³osy mocno falowane/krêcone)
Moje w³osy lekko siê faluj±, zrobi³o mi siê sianko od farbowania... Pusz± siê, s± bardzo cienkie i ostatnio nie mogê ich ujarzmiæ i niczym doci±¿yæ. Myjê w³osy codziennie i codziennie je prostuje, to zniszczy³o moje w³osy najbardziej, ale ju¿ nawet prostownica nie jest w stanie idealnie ich wyprostowaæ na ca³y dzieñ. Przy grubych, mocnych w³osach na pewno zdecydowa³abym siê na tradycyjny zabieg, ale przy takich cienkich piórkach jest pokusa, ¿eby u³atwiæ sobie ¿ycie i wypróbowaæ metodê mieszan±
izzi_creo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:42   #33
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

@izzi_creo: ja bym Ci polecala sprobowac normalnie.
Najwyzej nastepne zabiegi bedziesz robic mieszane.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:18   #34
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izzi_creo Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy lekko siê faluj±, zrobi³o mi siê sianko od farbowania... Pusz± siê, s± bardzo cienkie i ostatnio nie mogê ich ujarzmiæ i niczym doci±¿yæ. Myjê w³osy codziennie i codziennie je prostuje, to zniszczy³o moje w³osy najbardziej, ale ju¿ nawet prostownica nie jest w stanie idealnie ich wyprostowaæ na ca³y dzieñ. Przy grubych, mocnych w³osach na pewno zdecydowa³abym siê na tradycyjny zabieg, ale przy takich cienkich piórkach jest pokusa, ¿eby u³atwiæ sobie ¿ycie i wypróbowaæ metodê mieszan±
jak lekko faluj± i s± cienkie to mieszana powinna siê sprawdziæ, chocia¿ wiadomo, nigdy nic nie jest w 100 % pewne
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:45   #35
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez izzi_creo Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy lekko siê faluj±, zrobi³o mi siê sianko od farbowania... Pusz± siê, s± bardzo cienkie i ostatnio nie mogê ich ujarzmiæ i niczym doci±¿yæ. Myjê w³osy codziennie i codziennie je prostuje, to zniszczy³o moje w³osy najbardziej, ale ju¿ nawet prostownica nie jest w stanie idealnie ich wyprostowaæ na ca³y dzieñ. Przy grubych, mocnych w³osach na pewno zdecydowa³abym siê na tradycyjny zabieg, ale przy takich cienkich piórkach jest pokusa, ¿eby u³atwiæ sobie ¿ycie i wypróbowaæ metodê mieszan±
Te¿ mam takie w³osy, ale wola³abym tradycyjnie ;p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-03, 19:08   #36
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie
Mo¿na kupiæ sam preparat do prostowania i ten po prostowaniu? Bo patrza³am na allegro i s± ca³e zestawy te mniejsze. Mi szampon zosta³ z poprzednich zabiegów, wiêc mi nie potrzebny ju¿
lioele jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-04, 00:29   #37
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez lioele Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Mo¿na kupiæ sam preparat do prostowania i ten po prostowaniu? Bo patrza³am na allegro i s± ca³e zestawy te mniejsze. Mi szampon zosta³ z poprzednich zabiegów, wiêc mi nie potrzebny ju¿

Alicja_Style na allegro ma keratynê 50ml (35z³) i od¿ywkê 50ml (20z³), ale to i tak wychodzi tak samo jak zestaw z szamponem.. Jedynie osobno, ale pe³nowymiarowe butle, dostaniesz na encantokeratin.pl - 150 z³ keratyna i 100z³ od¿ywka
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 09:35   #38
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, czy która¶ z Was stosuje jakie¶ p³ukanki fioletowe do w³osów blond? Encanto bêdê robiæ ju¿ 3 raz ale zmieni³am kolor i chcia³abym wiedzieæ czy polecacie co¶ szczególnego?
__________________
I nawet je¶li milczê, gdy trzeba krzyczeæ
Nawet kiedy krzyczê, gdy powinienem milczeæ
Sumienie da mi znaæ
Popió³ mam zawsze przy sobie i nie musisz mi pomagaæ
Sam wysypiê go na g³owê
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-04, 12:00   #39
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, czy która¶ z Was stosuje jakie¶ p³ukanki fioletowe do w³osów blond? Encanto bêdê robiæ ju¿ 3 raz ale zmieni³am kolor i chcia³abym wiedzieæ czy polecacie co¶ szczególnego?
Ja do maski, ktora robie 1 - 2 razy w tygodniu dodaje kroplê (!!!) gencjany. Trzeba dokladnie odmierzyc, maska ma miec lekko fioletowy kolor, bo gdy bedzie mocniejsza, to wlosy beda siwe lub fioletowawe (przez parê myæ).
Super ochladza kolor, a ze jest dodana do maski, to nie wysusza tak, jak w plukance.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:03   #40
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

bêdê prostowaæ jako¶ za 2 tygodnie i zastanawiam siê teraz jakie opakowanie kupiæ. Jaka pojemno¶æ jest odpowiednia do w³osów trochê za ³opatki? Dodam ¿e to cienkie w³osy. Pomó¿cie bo ja nie mam pojêcia a nie chce przep³acaæ.
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 23:42   #41
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, zastanawiam siê nad prostowaniem keratynowym, jednak nie czujê siê kompetentna do robienia jej samej w domu
Znalaz³am fryzjera, który ma ca³kiem atrakcyjn± cenê 220 z³ i robi to na kosmetykach firmy Alfaparf. S³ysza³y¶cie co¶ o keratynie z tej firmy ?
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 10:23   #42
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
bêdê prostowaæ jako¶ za 2 tygodnie i zastanawiam siê teraz jakie opakowanie kupiæ. Jaka pojemno¶æ jest odpowiednia do w³osów trochê za ³opatki? Dodam ¿e to cienkie w³osy. Pomó¿cie bo ja nie mam pojêcia a nie chce przep³acaæ.
A jakim preparatem chcesz robiæ ? Je¿eli encanto i metod± tradycyjn± proponowa³abym wzi±æ dla pewno¶ci 75-100 ml

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, zastanawiam siê nad prostowaniem keratynowym, jednak nie czujê siê kompetentna do robienia jej samej w domu
Znalaz³am fryzjera, który ma ca³kiem atrakcyjn± cenê 220 z³ i robi to na kosmetykach firmy Alfaparf. S³ysza³y¶cie co¶ o keratynie z tej firmy ?
Poczytaj sobie poprzedni w±tek, kilka dziewczyn robi³o tym preparatem
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 11:50   #43
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakim preparatem chcesz robiæ ? Je¿eli encanto i metod± tradycyjn± proponowa³abym wzi±æ dla pewno¶ci 75-100 ml



Poczytaj sobie poprzedni w±tek, kilka dziewczyn robi³o tym preparatem
kurczê, no w³asnie u¿y³am wyszukiwarki we wszystkich w±tkach i nic mi nie wyszuka³o no nic moze uda mi sie jako¶ to znale¼æ
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:12   #44
apat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

cze¶æ dziewczyny, w³a¶nie jestem w trakcie robienie encanto. Pierwszy raz robi³am pod koniec maja, teraz powtórka, ale bardzo ciê¿ko mi idzie:-( szczypie, piecze, dusi... za pierwszym razem jako¶ lepiej to znosi³am. oby efekt by³ tego wart
apat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:02   #45
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
bêdê prostowaæ jako¶ za 2 tygodnie i zastanawiam siê teraz jakie opakowanie kupiæ. Jaka pojemno¶æ jest odpowiednia do w³osów trochê za ³opatki? Dodam ¿e to cienkie w³osy. Pomó¿cie bo ja nie mam pojêcia a nie chce przep³acaæ.
Ja bym obstawiala 75 ml.

W ogole przegladalam troche blogi i znalazlam rade, zeby dla osob, ktore rozjasnialy wczesniej wlosy i robia Encanto, wraz z kolejnymi zabiegami stopniowo zmniejszac temperature prostownicy.
Tzn. pierwszy mozna pojechac 230*C, ale kolejnych juz zdecydowanie nie powinno sie, bo bedzie efekt odwrotny od zamierzonego (popalone wlosy).
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:11   #46
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
kurczê, no w³asnie u¿y³am wyszukiwarki we wszystkich w±tkach i nic mi nie wyszuka³o no nic moze uda mi sie jako¶ to znale¼æ
Alfaparf daje bardzo krótki efekt, smerfetka696969 robi³a, nie wiem dok³adnie,ale chyba po miesi±cu ju¿ siê skar¿y³a
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-07, 08:57   #47
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Alfaparf daje bardzo krótki efekt, smerfetka696969 robi³a, nie wiem dok³adnie,ale chyba po miesi±cu ju¿ siê skar¿y³a
Dok³adnie ja tego nie polecam a nie mam w³osów jako¶ bardzo krêconych,gêstych itp i chyba faktycznie po miesi±cu efekt znikomy...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:12   #48
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakim preparatem chcesz robiæ ? Je¿eli encanto i metod± tradycyjn± proponowa³abym wzi±æ dla pewno¶ci 75-100 ml



Poczytaj sobie poprzedni w±tek, kilka dziewczyn robi³o tym preparatem
tyle,¿e w³asnie chyba zdecydujê siê na cocochoco a nie encanto
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:18   #49
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
tyle,¿e w³asnie chyba zdecydujê siê na cocochoco a nie encanto
to w takim razie we¼ 100 ml robi³am i encanto i cocochoco, i niestety, ten drugi preparat jst strasznie niewydajny na w³osy przed ³opatki posz³o mi na styk 75 ml (z tym ¿e górê w³osów bra³am naprawdê oszczêdnie i tam tez efekt najkrócej siê trzyma³ )
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 19:10   #50
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny! Moja mama umówi³a mnie na keratynowe prostowanie do zaprzyja¼nionego salonu. Nie mam pojêcia jakim preparatem wykonuj± zabieg, ale kosztuje ok. 200 z³. Cena wydawa³a mi siê przystêpna, zw³aszcza, ¿e zale¿y mi by pierwszy raz wyprostowaæ w³osy w salonie. Wszystko ³adnie tylko niedawno fryzjerka dzwoni³a, ¿e trzeba bêdzie jeszcze kupiæ specjalny szampon i od¿ywkê, wiêc za ca³o¶æ zap³acê 400 z³. No to ju¿ mi siê totalnie nie u¶miecha. O keratynowym prostowaniu w³osów ju¿ troszkê czyta³am i z tego co widzia³am te¿ na waszym w±tku trzeba po prostu unikaæ pewnych substancji w szamponach i od¿ywkach. Wiêc nie wiem czy teraz w ogóle odwo³aæ zabieg albo mo¿e siê przej¶æ do tego salonu i podyskutowaæ na ten temat z fryzjerk±? Co o tym my¶licie?
Martiza3346 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:03   #51
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
to w takim razie we¼ 100 ml robi³am i encanto i cocochoco, i niestety, ten drugi preparat jst strasznie niewydajny na w³osy przed ³opatki posz³o mi na styk 75 ml (z tym ¿e górê w³osów bra³am naprawdê oszczêdnie i tam tez efekt najkrócej siê trzyma³ )
chyba w³asnie zdecdyuje siê na 100 ml albo nawet 125,dziêkujê piêknie za pomoc
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:05   #52
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! Moja mama umówi³a mnie na keratynowe prostowanie do zaprzyja¼nionego salonu. Nie mam pojêcia jakim preparatem wykonuj± zabieg, ale kosztuje ok. 200 z³. Cena wydawa³a mi siê przystêpna, zw³aszcza, ¿e zale¿y mi by pierwszy raz wyprostowaæ w³osy w salonie. Wszystko ³adnie tylko niedawno fryzjerka dzwoni³a, ¿e trzeba bêdzie jeszcze kupiæ specjalny szampon i od¿ywkê, wiêc za ca³o¶æ zap³acê 400 z³. No to ju¿ mi siê totalnie nie u¶miecha. O keratynowym prostowaniu w³osów ju¿ troszkê czyta³am i z tego co widzia³am te¿ na waszym w±tku trzeba po prostu unikaæ pewnych substancji w szamponach i od¿ywkach. Wiêc nie wiem czy teraz w ogóle odwo³aæ zabieg albo mo¿e siê przej¶æ do tego salonu i podyskutowaæ na ten temat z fryzjerk±? Co o tym my¶licie?
dopytaj siê dok³adnie bo mo¿e chodzi o szampon i od¿ywkê któr± niby ma siê u¿ywaæ ¿eby przed³u¿yæ efekt a które normalnie kupisz o wiele taniej chc± zarobiæ na niewiedzy klientek
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:26   #53
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ale co znaczy, ¿e trzeba bêdzie? Umawiasz siê na zabieg za 200z³ i nie musisz nic kupowaæ a jak kobitka chce prowadziæ taki interes, to robi zabieg za 400z³ a szampon+od¿ywka po pielêgnacji gratis. Jak to brzmi w ogóle w oczach klienta.. Musi pani kupiæ to i to, jak chce miec pani zabieg

Zadzwoñ do niej i powiedz, ¿e nie jeste¶ zainteresowana zakupem od¿ywki i szamponu i tyle


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:53   #54
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale co znaczy, ¿e trzeba bêdzie? Umawiasz siê na zabieg za 200z³ i nie musisz nic kupowaæ a jak kobitka chce prowadziæ taki interes, to robi zabieg za 400z³ a szampon+od¿ywka po pielêgnacji gratis. Jak to brzmi w ogóle w oczach klienta.. Musi pani kupiæ to i to, jak chce miec pani zabieg

Zadzwoñ do niej i powiedz, ¿e nie jeste¶ zainteresowana zakupem od¿ywki i szamponu i tyle


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zgadzam siê w 100 %
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 17:18   #55
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 22
Sunliss keratynowe prostowanie w³osów

Witajcie

Nie znalaz³am za du¿o opinii na temat keratynowego prostowania w³osów produktami Sunliss. Podda³am siê temu zabiegowi 14 dni temu. W autoryzowanym salonie, oryginalnymi produktami, fryzjerka po szkoleniu, nie robi³a tego 1 raz, przyk³ada³a siê do zabiegu. Postêpowa³am zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, które dok³adnie wcze¶niej przeczyta³am. Mimo to po 2 tygodniach w³osy powracaj± do stanu sprzed. Producent obiecuje dzia³anie do 4 msc przy stosowaniu odpowiednich kosmetyków. Takich tylko u¿ywa³am. W³osy faluj± siê i wyginaj±. Czujê siê rozczarowana bo wyda³am na to spor± kwotê. Zaznaczê ¿e farbowa³am w³osy na 3 tyg przed zabiegiem i do tej pory po zabiegu jeszcze ich nie farbowa³am.
Zastanawiam siê czy kto¶ ma podobne do¶wiadczenia z prostowaniem kosmetykami tej firmy. Zastanawiam siê czy nie wykonaæ takiego prostowania innymi kosmetykami. A mo¿e moje w³osy siê nie nadaj±... Nie s± nawet krêcone wiêc nie wiem dla kogo ten zabieg...

pierwsze zdjêcie - w³osy przed zabiegiem, drugie - zaraz po, trzecie -po zmyciu keratyny przez fryzjerkê i wysuszeniu w³osów po 48 godzinach, czwarte i pi±te zdjêcie - 2 tygodnie po zabiegu, w³osy po wysuszeniu i wyprostowaniu na szczotkê rano tak wygl±daj± w sumie po 15 minutach od wyj¶cia z domu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20140827_092835.jpg (107,4 KB, 155 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20140827_142229.jpg (104,4 KB, 143 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20140829_152920.jpg (69,5 KB, 142 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20140909_162209.jpg (106,1 KB, 187 za³adowañ)

Edytowane przez Koticzek
Czas edycji: 2014-09-09 o 21:58
Koticzek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:49   #56
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale co znaczy, ¿e trzeba bêdzie? Umawiasz siê na zabieg za 200z³ i nie musisz nic kupowaæ a jak kobitka chce prowadziæ taki interes, to robi zabieg za 400z³ a szampon+od¿ywka po pielêgnacji gratis. Jak to brzmi w ogóle w oczach klienta.. Musi pani kupiæ to i to, jak chce miec pani zabieg

Zadzwoñ do niej i powiedz, ¿e nie jeste¶ zainteresowana zakupem od¿ywki i szamponu i tyle


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
By³am dzisiaj u niej i powiedzia³am jej, ¿e czyta³am, ¿e niektóre kobiety nie u¿ywaj± takich szamponów i nie widz±, ¿eby efekt by³ jaki¶ gorszy.
Widzia³a te¿ chyba niezadowolenie na mojej twarzy i stwierdzi³a, ¿e ewentualnie mogê nie braæ tego szamponu i od¿ywki, ale na w³asne ryzyko.
Trochê sie waham czy w ogóle ten zabieg wykonaæ. Sama mi kaza³a zadzwoniæ je¶li bym siê zrezygnowa³a.
Wiêc pewnie jutro do niej zadzwoniê i powiem, ¿e bêdê ryzykowaæ
Martiza3346 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-10, 23:15   #57
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a do mnie leci inoar, ciekawe kiedy zaleci
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-10, 23:44   #58
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Martiza - do odwa¿nych ¶wiat nale¿y


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:15   #59
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
a do mnie leci inoar, ciekawe kiedy zaleci
no ciekawe koniecznie daj znaæ jak przeprowadzisz zabieg
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:43   #60
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

meldujê siê,
przechodzê przez 4w±tek, najbardziej udziela³am sie w 1 i 2im.
ilo¶æ wykonanych zabiegów od 2010 to ok 5-6 encanto, i raz coco
raz metoda mieszana

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
je¿eli masz mocno krêcone w³osy za pierwszym razem zrobi³abym metod± tradycyjn±. Robi³am obiema metodami i niestety, w moim przypadku po metodzie mieszanej efekt prostych w³osów krócej siê utrzymuje (naturalnie mam w³osy mocno falowane/krêcone)
nie polecam mieszaæ, zw³aszcza przy pierwszym razie

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
@izzi_creo: ja bym Ci polecala sprobowac normalnie.
Najwyzej nastepne zabiegi bedziesz robic mieszane.
potwierdzam

Cytat:
Napisane przez apat Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny, w³a¶nie jestem w trakcie robienie encanto. Pierwszy raz robi³am pod koniec maja, teraz powtórka, ale bardzo ciê¿ko mi idzie:-( szczypie, piecze, dusi... za pierwszym razem jako¶ lepiej to znosi³am. oby efekt by³ tego wart
wg mnie masz pe³nowarto¶ciowy produkt, który nie zosta³ rozcieñczony i jest ¶wie¿y,

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym obstawiala 75 ml.

W ogole przegladalam troche blogi i znalazlam rade, zeby dla osob, ktore rozjasnialy wczesniej wlosy i robia Encanto, wraz z kolejnymi zabiegami stopniowo zmniejszac temperature prostownicy.
Tzn. pierwszy mozna pojechac 230*C, ale kolejnych juz zdecydowanie nie powinno sie, bo bedzie efekt odwrotny od zamierzonego (popalone wlosy).
ja od pocz±tku robiê 200C bo tylko tyle ma mój remington
za kazdym razem wychodzi perfekcyjnie

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
tyle,¿e w³asnie chyba zdecydujê siê na cocochoco a nie encanto
bêdziesz ¿a³owaæ
__________________
Zapuszczamy i dbamy o w³oski

Go w³oski Go!

(70cm)

Po ENCANTO mo¿na myæ w³osy ju¿ po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.