Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 10:25   #571
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
A jakie to miasto?

Różnica faktycznie ogromna, wczoraj googlałam chwilę ceny w Warszawie, to widziałam dwa gabinety, gdzie była identyczna jak za LS.

Ja mam przygotowane na depilację sporo kasy i jak myślę ile mogłabym oszczędzić mając dalej dobry efekt to...
Ja robię we Wrocławiu TUTAJ
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:42   #572
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja robię we Wrocławiu TUTAJ
Ech, mam do Wrocławia za daleko - koszt benzyny przewyższyłby różnicę w cenie

W Warszawie mało jest MP i ceny są zbliżone, a nawet wyższe!, od LS
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:47   #573
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ech, mam do Wrocławia za daleko - koszt benzyny przewyższyłby różnicę w cenie

W Warszawie mało jest MP i ceny są zbliżone, a nawet wyższe!, od LS
Szkoda
Ale ciiiiii bo u nas też podrożeje
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:52   #574
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Szkoda
Ale ciiiiii bo u nas też podrożeje
Swoją drogą, to w ogóle salon, gdzie jest wyjątkowo tanio
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:09   #575
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja robię we Wrocławiu TUTAJ

świetny cennik,cena za udo i łydkę,szkoda,że nogi nie są liczone parami ,choć pachy są razem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:52   #576
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja za tydzień mam ost 6 zabieg. Jestem ciekawa czy efekty będą widoczne po dłuższym czasie Bo jak na razie w miesięcznych odstępach wszystko jest super !
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:30   #577
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

świetny cennik,cena za udo i łydkę,szkoda,że nogi nie są liczone parami ,choć pachy są razem
ojtam ojtam... ważne, że tanio!
250 zł za łydki - ja w Warszawie przeznaczyłam na to 400.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 23:22   #578
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

świetny cennik,cena za udo i łydkę,szkoda,że nogi nie są liczone parami ,choć pachy są razem
Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
ojtam ojtam... ważne, że tanio!
250 zł za łydki - ja w Warszawie przeznaczyłam na to 400.
No ceny fajne. Wiec zaryzykowałam tego Milesmana. W końcu cena z 3-4 zabiegi na bikini to jak za jeden gdzie indziej. No i jestem zadowolona .
Tak jak pisałam, zrobię jeszcze łydki i chyba pachy poprawię bo nie jestem zadowolona po serii robionej aleksandrytowym.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:18   #579
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak oceniacie pracę Pani Leny z Boston Clinic?
W internecie krążą o niej bardzo złe opinie...
Czy w ogóle jesteście zadowolone z depilacji w Boston?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/



Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2012-08-24 o 16:25
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 07:36   #580
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Jak oceniacie pracę Pani Leny z Boston Clinic?
W internecie krążą o niej bardzo złe opinie...
Czy w ogóle jesteście zadowolone z depilacji w Boston?

Opinie o BC już przewijały się na forum - można wyszukać. Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona z jakości zabiegów, choć p. Lena wykonuje je i tak dokładniej niż p. Zosia
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:57   #581
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość
Opinie o BC już przewijały się na forum - można wyszukać. Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona z jakości zabiegów, choć p. Lena wykonuje je i tak dokładniej niż p. Zosia
dzięki
Zdecydowałam się jednak na kupon do Laser Expert. Mam nadzieję, że dobiję włosy na bikini (jestem po 3-ech zabiegach) oraz w całości wydepiluję pachy
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 14:58   #582
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

gdybycie coś wypatrzyły taniego na śląsku,lub w bielsku to chętnie się skuszę na dobicie resztek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:01   #583
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem tydzień po pierwszym zabiegu na bikini, nie mam porównania, jak powinnam wyglądać Ale wyglądam kiepsko, nie mam już zaczerwień i opuchlizny, ale wszędzie czarne i czerwone kropki i krostki, na pewno nie pokazałabym się tak na plaży, a seks tylko przy zgaszonym świetle Poza tym w kilku miejscach mam chyba pozostawione (ominięte podczas zabiegu) włoski, bo rosną sobie spokojnie. Czy to problem, czy to się zdarza?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:37   #584
martam84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

domowa depilacja długo nie przynosiła oczekiwanych efektów, więc zdecydowałam się na zabieg u kosmetyczki. Po nim niestety zostało mi sporo pojedynczych włosków problem rozwiązała dopiero depilacja laserowa w Trivento spa na Ochocie! http://trivento.com.pl/?menu=o_nas Nogi są gładziutkie, a po depilacji nie widać żadnych odrostów
martam84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:57   #585
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Jestem tydzień po pierwszym zabiegu na bikini, nie mam porównania, jak powinnam wyglądać Ale wyglądam kiepsko, nie mam już zaczerwień i opuchlizny, ale wszędzie czarne i czerwone kropki i krostki, na pewno nie pokazałabym się tak na plaży, a seks tylko przy zgaszonym świetle Poza tym w kilku miejscach mam chyba pozostawione (ominięte podczas zabiegu) włoski, bo rosną sobie spokojnie. Czy to problem, czy to się zdarza?
tez tak mialam, i po pierwszym, i po drugim zabiegu. zero zaczerwienien, tylko czarne plamy. I tak calkiem na dole tkie ciemne plamy mi zostaly, okropnie wyglada, az sie boje isc na nastepny zabieg
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 07:46   #586
absencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Post Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny
sporo komentarzy w tym watku to zapytania albo opinie osob, ktore sa swiezo po depilce (nie wspominajac o reklamowych trollach).

moja przygoda z depilacja laserowa jest dosc dluga i chcialabym sie z wami nia krotko podzielic, moze komus sie przyda

mialam ponad 20 (tak, dwadziescia) zabiegow na wasik. i wciaz go mam. nieco rzadszy ale wyratsa tak samo jak wczesniej

potem zabralam sie za nogi - ktos moglby powiedziec, ze wasik odrastal z przyczyn hormonalnych (mam wszystko w normie), ale nogi sa miejscem jak pewna madra pani kosmetyczka powiedziala - miejscem, w ktorym nawet hormonalne zawirowania nie sa widoczne i wloski nie beda odrastac. coz, odrastaja jak dzikie - bylam na 4 zabiegach i super jest przez peirwszy mies po dep, nozki gladkie, a potem - lipa. teraz sobie darowalam juz, kasa wyrzucona w bloto

dodam tylko, ze depilacje byly robione najlepszymi laserami, nie pamietam juz nazw, light sheer bodajze, strzelalo jak trzeba, wypadalo potem tez

depilacje polecam wszytskim, ktorzy nie maja co zrobic z kasa i na dodatek lubia sie poludzic i pomeczyc
absencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 09:50   #587
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

absencjo, to ja może odpowiem na Twój post...
Ostatni zabieg na bikini miałam 5 miesięcy temu, pachy 7 miesięcy a na łydki bodajże w grudniu zeszłego roku (czyli jakby nie patrzeć jakieś 9 miesięcy temu). W sumie bikini i łydki po 6 zabiegów, pachy 5. Na wszystkich tych częściach ciała zostało mi po 3 włosy na krzyż (no, może pod pachami z 5 ), i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z efektów. A uwierz mi, wbrew temu co napisałaś, nie przelewa mi się, mam co robić z pieniędzmi a męczyć to już na pewno się nie lubię. W każdym razie na pewno nie żałuję, że się zdecydowałam
Tak więc proszę nie generalizuj.
pozdrawiam
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 13:41   #588
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez absencja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
sporo komentarzy w tym watku to zapytania albo opinie osob, ktore sa swiezo po depilce (nie wspominajac o reklamowych trollach).

moja przygoda z depilacja laserowa jest dosc dluga i chcialabym sie z wami nia krotko podzielic, moze komus sie przyda

mialam ponad 20 (tak, dwadziescia) zabiegow na wasik. i wciaz go mam. nieco rzadszy ale wyratsa tak samo jak wczesniej

potem zabralam sie za nogi - ktos moglby powiedziec, ze wasik odrastal z przyczyn hormonalnych (mam wszystko w normie), ale nogi sa miejscem jak pewna madra pani kosmetyczka powiedziala - miejscem, w ktorym nawet hormonalne zawirowania nie sa widoczne i wloski nie beda odrastac. coz, odrastaja jak dzikie - bylam na 4 zabiegach i super jest przez peirwszy mies po dep, nozki gladkie, a potem - lipa. teraz sobie darowalam juz, kasa wyrzucona w bloto

dodam tylko, ze depilacje byly robione najlepszymi laserami, nie pamietam juz nazw, light sheer bodajze, strzelalo jak trzeba, wypadalo potem tez

depilacje polecam wszytskim, ktorzy nie maja co zrobic z kasa i na dodatek lubia sie poludzic i pomeczyc
ja również odniosę się do tego postu.
nie jestem trolem i nie reklamuje żadnego salonu,a z depilacji jestem zadowolona.
miałam aż 3 zabiegi na łydki,1 na uda, 1 na pachy i 3 na bikini.
tam,gdzie były 3 zabiegi nie mam 80% włosów,a gdzie był 1 zabieg tylko 30 % włosów nie ma na stałe.
żeby nie bylo.ostanie zabiegi robiłam pół roku temu.

nie wiem czym miałaś robione i jakie były odstępy,tylko na tej podstawie można ocenić ,czy zabiegi były takie jak powinny.
nawiązując do jakości zabiegów.
moja przygoda z pseudo laserem też była obiecująca,strzelało jak trzeba ,bolało jak trzeba,ale brak było efektów,więc zanim podsumujesz swoją przygodę z laserem dobrze skonfrontuj co było przyczyną porażki.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:22
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:29   #589
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez absencja Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
sporo komentarzy w tym watku to zapytania albo opinie osob, ktore sa swiezo po depilce (nie wspominajac o reklamowych trollach).

moja przygoda z depilacja laserowa jest dosc dluga i chcialabym sie z wami nia krotko podzielic, moze komus sie przyda

dodam tylko, ze depilacje byly robione najlepszymi laserami, nie pamietam juz nazw, light sheer bodajze, strzelalo jak trzeba, wypadalo potem tez

depilacje polecam wszytskim, ktorzy nie maja co zrobic z kasa i na dodatek lubia sie poludzic i pomeczyc
absencjo, wspolczuje, ale sadze, ze albo zabiegi byly zle wykonywane, albo jednak cos jest nie tak z Twoimi hormonami, badz tez inne wzgledy nie pozwolily na trwale usuniecie owlosienia u Ciebie. jestem laserowa weteranka, ponad 6 lat temu zakonczylam serie zabiegow laserem aleksandrytowym (czyli wcale nie jakims najlepszym) na lydki i do dzisiaj wlosy mi nie odrosly. aktualnie jestem w trakcie usuwania owlosienia z innych czesci ciala i z bikini prawie sie udalo w calosci. tlumaczyc, ze nie jestem wielbladem (sorry - trollem) nie mam zamiaru .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 06:59   #590
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, czym mam sugerować się wybierając termin kolejnego (drugiego) zabiegu na depilację bikini ? Czy to jest tak, że część włosków w ogóle nie odrośnie, a część odrośnie (może rzadsza i jaśniejsza) i właśnie wtedy mam iść na kolejny zabieg ? Mam też kilka miejsc chyba pominiętych na pierwszym zabiegu, bo włoski rosną tam sobie spokojnie od dnia zabiegu, ostatnio podgalałam je maszynką.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:35   #591
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzisiaj byłam w Laser Expert na depilacji bikini głębokiego. Zabieg trwał niecałe 10min, mam wrażenie że został bardzo niedokładnie wykonany. Z resztą w tak krótkim czasie nie ma co się dziwić. Ku mojemu zdziwieniu pani nie znieczulała mnie nawet lodem, więc ból był niemiłosierny. Zmniejszyła moc lasera z 37 na 31.
Czy ktoś miał podobne doświadczenia w tym studiu?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:30   #592
gosia_wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam wszystkie Panie,

czy ktoras z was korzystala moze z uslug Studia Urody Plationium w Warszawie (Gżegżółki 8). znalazłam ciekawą ofertę na zakupach grupowych na laserową depilacje technologią E-Light IPL+RF. ktoś ma jakies opinie na temat tego salonu? moze ktos juz byl u nich na depilacji laserowej? ciekawa jestem jakosci zabiegów...
gosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:52   #593
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gosia_wawa Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie,

czy ktoras z was korzystala moze z uslug Studia Urody Plationium w Warszawie (Gżegżółki 8). znalazłam ciekawą ofertę na zakupach grupowych na laserową depilacje technologią E-Light IPL+RF. ktoś ma jakies opinie na temat tego salonu? moze ktos juz byl u nich na depilacji laserowej? ciekawa jestem jakosci zabiegów...
z tego co mi wiadomo to depilacja tą metodą nie daje permanentnych rezultatów, spróbuj zabiegów laserem Light Sheer
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:12   #594
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym mam sugerować się wybierając termin kolejnego (drugiego) zabiegu na depilację bikini ? Czy to jest tak, że część włosków w ogóle nie odrośnie, a część odrośnie (może rzadsza i jaśniejsza) i właśnie wtedy mam iść na kolejny zabieg ? Mam też kilka miejsc chyba pominiętych na pierwszym zabiegu, bo włoski rosną tam sobie spokojnie od dnia zabiegu, ostatnio podgalałam je maszynką.
przy bikini przyjmuje sie odstepy miedzy zabiegami jakies 10 - 12 tygodni, i tak bym sobie na Twoim miejscu termin drugiego zabiegu ustawila.

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Laser Expert na depilacji bikini głębokiego. Zabieg trwał niecałe 10min, mam wrażenie że został bardzo niedokładnie wykonany. Z resztą w tak krótkim czasie nie ma co się dziwić. Ku mojemu zdziwieniu pani nie znieczulała mnie nawet lodem, więc ból był niemiłosierny. Zmniejszyła moc lasera z 37 na 31.
Czy ktoś miał podobne doświadczenia w tym studiu?
wyboldowane - ale pani nie ma obowiazku Cie znieczulac czymkolwiek.

natomiast jesli chodzi o czas trwania zabiegu mala glowica przy bikini glebokim, to 10 minut wydaje mi sie zdecydowanie za malo .

Cytat:
Napisane przez gosia_wawa Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie,

czy ktoras z was korzystala moze z uslug Studia Urody Plationium w Warszawie (Gżegżółki 8). znalazłam ciekawą ofertę na zakupach grupowych na laserową depilacje technologią E-Light IPL+RF. ktoś ma jakies opinie na temat tego salonu? moze ktos juz byl u nich na depilacji laserowej? ciekawa jestem jakosci zabiegów...
przejrzyj watek, IPL to nie jest laser sensu stricto, efektow trwalych nie bedzie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:01   #595
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

wyboldowane - ale pani nie ma obowiazku Cie znieczulac czymkolwiek.

natomiast jesli chodzi o czas trwania zabiegu mala glowica przy bikini glebokim, to 10 minut wydaje mi sie zdecydowanie za malo .
.
Być może nie ma takiego obowiązku, ale byłam w dwóch studiach na depilacji i za każdym razem podczas zabiegu znieczulano mnie lodem. Stąd moje zdziwienie, myślałam, że to już jest norma. Chyba kupię tę maść emla, bo drugiego razu tam chyba nie wytrzymam.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 17:20   #596
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

eevvoo, to byla tylko dobra wola pan wykonujacych zabieg^^.
jest tez cos takiego jak sprej chlodzacy, moja kolezanka uzywala, ponoc dosc skuteczny, a tanszy niz emla, no i do kupienia bez recepty.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:23
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 07:38   #597
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Laser Expert na depilacji bikini głębokiego. Zabieg trwał niecałe 10min, mam wrażenie że został bardzo niedokładnie wykonany. Z resztą w tak krótkim czasie nie ma co się dziwić. Ku mojemu zdziwieniu pani nie znieczulała mnie nawet lodem, więc ból był niemiłosierny.
Moja pierwsza depilacja bikini trwała jakieś 40-50 min. Bolało jak diabli, nie byłam niczym znieczulana, tylko po depilacji jakiegoś fragmentu Pani spryskiwała mnie chłodzącą pianką, była to duża ulga. Poza tym pokojowa klimatyzacja wiała prosto na moje bikini i to też była jakaś ulga (na nogach miałam gęsią skórkę, ale celowo prosiłam o nie wyłączanie klimy ) . Pomimo bólu nie będę następnym razem smarować się np. Emlą, za dużo z tym zachodu (znalezienie apteki która sprzeda bez recepty, trzymanie na ciele owiniętym folią przez ponad godzinę itp.)

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia_wawa Pokaż wiadomość
znalazłam ciekawą ofertę na zakupach grupowych na laserową depilacje technologią E-Light IPL+RF. ciekawa jestem jakosci zabiegów...
Spędziłam dużo czasu czytając fora nt depilacji "prawdziwym" laserem (np Light Sheer) a IPL i pomimo znacznej różnicy w kosztach (IPL jest kilka razy tańszy) zdecydowałam się na Light Sheer, choć byłam już zapisana na rodzaj IPL - fotodepilację.
W dużym skrócie: IPL to metoda która - jesli chodzi o trwałość zabiegów - ma bliżej do depilacji woskiem niż laserem. Zadowolone są tylko osoby w trakcie zabiegów i 2-3 miesiące po zakończeniu serii (nawet 8-10 zabiegów). Potem przychodzi rozczarowanie, bo włoski odrastają.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 07:51   #598
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość

Spędziłam dużo czasu czytając fora nt depilacji "prawdziwym" laserem (np Light Sheer) a IPL i pomimo znacznej różnicy w kosztach (IPL jest kilka razy tańszy) zdecydowałam się na Light Sheer, choć byłam już zapisana na rodzaj IPL - fotodepilację.
W dużym skrócie: IPL to metoda która - jesli chodzi o trwałość zabiegów - ma bliżej do depilacji woskiem niż laserem. Zadowolone są tylko osoby w trakcie zabiegów i 2-3 miesiące po zakończeniu serii (nawet 8-10 zabiegów). Potem przychodzi rozczarowanie, bo włoski odrastają.

ja sprawdziłam na sobie tą pseudo metode .nie usuwa trwale włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:44   #599
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, mam pytanie. Jutro będę miała wykonywany pierwszy zabieg dep. Light Sheer'em brody i wąsika. Chciałam zapytać, ile mniej więcej trwa depilacja tych partii ciała? Co z podkładem na twarzy- kosmetyczka go zmyje czy nie powinno się niczego nakładać na twarz?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:45   #600
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Jutro będę miała wykonywany pierwszy zabieg dep. Light Sheer'em brody i wąsika. Chciałam zapytać, ile mniej więcej trwa depilacja tych partii ciała? Co z podkładem na twarzy- kosmetyczka go zmyje czy nie powinno się niczego nakładać na twarz?
co do czasu to nie wiem,powinna sie zmieścić w 15/20 min.zależy od powierzchni,bo czasem dochodzą baczki i policzki
nie wolno nakładać niczego .moja kosmetyczka mówiła,że nawet balsamu nie można nałożyć,bo skóra musi byc sucha
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.