Jak pozbyć sie tradziku ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 16:55   #31
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Aha, a ile kosztuje wizyta u dermatologa???
A jakie maści/kosmetyki pomogły Ci najbardziej ?
to zależy ja akurat ma kartę Luxmedu i mam takie wizyty za darmo

co do kosmetyków i maści to jest to indywidualna rzecz, na każdego działa coś innego dlatego najpierw powinnaś iśc do lekarza a on już ci przepisze odpowiednie medykamenty ( może nawet tabletki ) , nie radzę leczyć się na własną rękę czy czytając jakieś ploty na internecie bo możesz znacznie pogorszyć cerę. Ja używam raczej aptecznych serii np Avene, La Roche Posay, SVR, Uriage, Bioderma, Lierac lub Clarins, Clinique, Shiseido, Biotherm, Dermika, AA. Nie służy mi natomiast Vichy, Iwostin, Ziaja, Soraya, Lirene, Pharmaceris ale może Tobie akurat służyć. Oprócz tego miałam też przepisane przez dermatologa różne maści, które robili mi w aptece. Teraz jak mi się pojawi jakaś niespodzianka to używam maści cynkowej, maści z witaminą A. Ale mówię to co mi służy Tobie może np zaszkodzić, więc najpierw udaj się do dermatologa.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 17:17   #32
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
to zależy ja akurat ma kartę Luxmedu i mam takie wizyty za darmo

co do kosmetyków i maści to jest to indywidualna rzecz, na każdego działa coś innego dlatego najpierw powinnaś iśc do lekarza a on już ci przepisze odpowiednie medykamenty ( może nawet tabletki ) , nie radzę leczyć się na własną rękę czy czytając jakieś ploty na internecie bo możesz znacznie pogorszyć cerę. Ja używam raczej aptecznych serii np Avene, La Roche Posay, SVR, Uriage, Bioderma, Lierac lub Clarins, Clinique, Shiseido, Biotherm, Dermika, AA. Nie służy mi natomiast Vichy, Iwostin, Ziaja, Soraya, Lirene, Pharmaceris ale może Tobie akurat służyć. Oprócz tego miałam też przepisane przez dermatologa różne maści, które robili mi w aptece. Teraz jak mi się pojawi jakaś niespodzianka to używam maści cynkowej, maści z witaminą A. Ale mówię to co mi służy Tobie może np zaszkodzić, więc najpierw udaj się do dermatologa.
Ok, a stosowałaś kiedyś maść ichtiolową ?
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:20   #33
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Ok, a stosowałaś kiedyś maść ichtiolową ?
tak, ale nic mi nie pomogła
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 18:11   #34
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tak, ale nic mi nie pomogła
Aha
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 15:47   #35
littlefaith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: z mojego przytulnego mieszkanka na mazurach :)
Wiadomości: 27
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Cześć dziewczyny! Chciałabym Wam opowiedzieć moją historię z trądzikiem, który udało mi się pokonać. Po 5 latach łez, wstydu, żalu, naprzemiennych wzlotów i upadków. Myślę, że nikt nie zrozumie osoby dotkniętej tą chorobą lepiej, niż ktoś kto sam przez nią przeszedł. Nie chcę zanudzać Was moją historią, bo prawdopodobnie nie różni się znacznie od Waszych. Używałam wszystkich kosmetyków drogeryjnych, aptecznych; leczyłam się domowymi sposobami, kwasami, OCM; dbałam o dietę (eliminowałam z niej wszystko po kolei, wierząc w cud, którego się nie doczekałam), leczyłam się u dermatologa... i nic. Kiedy poddałam się prawie zupełnie trafiłam na książkę: 'Trądzik Najnowsze metody leczenia i zapobiegania' Dr Terry J. Dubrow, Brenda D. Adderly. W tej książce są przedstawione trzy etapy leczenia trądziku i efekty jakie można uzyskać po każdym z tych etapów. Efekty jakie mi udało się uzyskać Autor książki zapewnia, że wyleczy każdy trądzik. Naprawdę w to wierzę! Kiedy czytałam ją pierwszy raz byłam pewna, naprawdę pewna, że będę tą jedyną osobą, której nie uda się wyleczyć nigdy, ale udało się.

Zapewniam Was, że to nie jest reklama książki, nikt mi nie płaci za te informacje, po prostu chcę Wam pomóc, bardzo chcę

Dołączam zdjęcia (nie wiem jeszcze jak!). Pierwsze zostało wykonane w lutym, kiedy używałam Triacneal i stan mojej skóry znacznie się poprawił (tak, było gorzej). Drugie zdjęcie to stan mojej skóry dzisiaj, kiedy MAM OKRES... wiem, że do ideału brakuje dużo, ale proszę Was, już teraz jestem przeszczęśliwa

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to piszcie proszę na mój email: littlefaith@interia.pl Pozdrawiam!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ostatnio zaktualizowane30.jpg (75,5 KB, 28 załadowań)
littlefaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 14:18   #36
Polson
Raczkowanie
 
Avatar Polson
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 49
Dot.: Jak pozbyć się trądziku ?

Mi bardzo pomogło...niemalowane sie. Odkąd nakładam podklad sporadycznie, nie mam na twarzy zadnych wyprysków. Dodam ze były to ropne zmiany. Dodatkowo dermatolog przepisała mi także duac i tonik na bazie kwasu salicylowego i moja cera wyglada o niebo lepiej. Niestety zmagam sie ciagle z przebarwieniami i nie mam pomysłu jak sie ich pozbyc

Edytowane przez Polson
Czas edycji: 2014-11-01 o 14:21
Polson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 15:18:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.