Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 10:24   #1
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111

Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami


No właśnie.. przypadkiem przeglądając sklepy mazidła, naturalis itp natrafiłam przypadkiem na strone http://www.beautyever.pl/ Mają napewno konkurencyjne(niskie!) ceny co mnie osobiście bardzo się podoba tylko jak z jakością produktów?
Może któraś wizażanka miała coś wspólnego z zamówieniami ?
Bardzo proszę o opinie Firma jest z Łodzi z tego co zdąrzyłam wyczytać
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:36   #2
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: sklep z półproduktami beautyever zna ktoś?

Nie robiłam zakupów w tym sklepie, więc nie wypowiem się na temat jakości sprzedawanych tam produktów.
Pamiętam natomiast, że parę miesięcy temu, kiedy ten sklep rozpoczynał działalność, była mała afera
pewnego dnia wszyscy klienci Naturalis otrzymali maila reklamującego nowy sklep Beautyever, w którym nie było ani słowa o powiązaniu z tamtym sklepem. Trochę się zdziwiłam skąd ktoś ma mojego maila by wysyłać mi takie informacje, więc potraktowałam to jako spam. Następnego dnia sklep Naturalis
rozesłał maila z przeprosinami, bo okazało się, że ich były pracownik wykradł listę/ dane klientów by wykorzystać ją dla własnych potrzeb marketingowych w swojej nowej działalności, oczywiście bez zgody klientów ani właściciela Naturalis
Ten incydent był najlepszą anty-reklamą dla Beautyever i skutecznie zniechęcił mnie do zakupów.

Edytowane przez Ryjek
Czas edycji: 2012-04-09 o 17:51
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 07:09   #3
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: sklep z półproduktami beautyever zna ktoś?

A ja właśnie przed świętami zrobiłam u nich zakupy: dermaroller, hydrolaty ( różany 100ml-3,20, lawendowy 100ml-2,30 frakcja sojowa(5g-3,30). Ceny mają niższe i duże promocje. Jakościowo wszystko takie same.
Uważam, że do rozstrzygania takich spraw są sądy a nie FORA, bo nikt z nas tak naprawdę nie zna racji obu stron.
Nie wiem jak było w tym przypadku, ale dopóki nie zna się stanowiska obu stron, należy zachować ostrożność w szafowaniu "wyrokami".
Rynek sam powinien zweryfikować działalność obu firm.
Ja osobiście zaopatruję się w Mazidłach, Naturalisie, Beautyever, ZSK , e-naturalne helfy i kiedyś w BU, ale teraz trzeba tam długo czekać na realizacje zamówienia, więc zrezygnowałam.

Polecam wszystkie te sklepy

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-10 o 13:33
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:10   #4
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: sklep z półproduktami beautyever zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Uważam, że do rozstrzygania takich spraw są sądy a nie FORA
Zgadzam się i dlatego - wybaczcie - muszę ukrócić dyskusję na temat aspektów prawnych.

Znane jest mi stanowisko obu sklepów i uważam, że nie mamy podstaw, aby wnikać w konflikt między byłymi współpracownicami.

Klientki Naturalisa, które otrzymały spam mają prawo zgłosić wykroczenie np. do UOKiK.

W sprawie domniemanej kradzieży danych może interweniować tylko właścicielka Naturalisa.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:42   #5
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: sklep z półproduktami beautyever zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Ja osobiście zaopatruję się w Mazidłach, Naturalisie, Beautyever, ZSK , e-naturalne helfy i kiedyś w BU, ale teraz trzeba tam długo czekać na realizacje zamówienia, więc zrezygnowałam.
teraz realizacja zamówienia w BU nie trwa do 3 tygodni lecz do 5 dni więc jest już dużo lepiej
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 06:57   #6
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

No to dobrze, że sie poprawili z terminem dostaw ale ja właśnie przez to zaczęłam kręcić wszystko sama. Ale zajrzę tam, może mają coś nowego.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 16:10   #7
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Własnie, czy ktoś coś wie nt tego sklepu i produktów?Moja wiedza biochemiczna jest raczej mała i ogranicza się do podczytywania wątków i kilku zamówien z BU i mazideł, a tutaj się pojawiaja jakies nęcące dziwne produkty o których wczesniej nigdy nie słyszam, moze jakieś ekspertki wizażowe sie wypowiedzą czy to pic nja wode czy może to coś zdziałać ;p ? np peptydy brązujące , glukonian miedzi, kolagen rybi, ekstrakt z centella asiatica, tripeptyd? Ciekawe czy te produkty są z dobrego źródła i faktycznie działają...
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 16:52   #8
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Pokaż wiadomość
Własnie, czy ktoś coś wie nt tego sklepu i produktów?Moja wiedza biochemiczna jest raczej mała i ogranicza się do podczytywania wątków i kilku zamówien z BU i mazideł, a tutaj się pojawiaja jakies nęcące dziwne produkty o których wczesniej nigdy nie słyszam, moze jakieś ekspertki wizażowe sie wypowiedzą czy to pic nja wode czy może to coś zdziałać ;p ? np peptydy brązujące , glukonian miedzi, kolagen rybi, ekstrakt z centella asiatica, tripeptyd? Ciekawe czy te produkty są z dobrego źródła i faktycznie działają...
Jakiś czas temu zrobiłam u nich zamówienie, głównie ze względu na peptydy brązujące które bardzo mnie zaciekawiły.

Zamówiłam też frakceję sojową, którą uwielbiam...ale właśnie nie wiem czy trafiła mi się tylko taka felerna seria, bo ma bardzo dużo drobinek, praktycznie cała składa się z grudek i takich płytek które strasznie przywierają do skóry i nie da rady się ich pozbyć, więc z tego względu używam jej tylko na noc
Dodam , że miałam do czynienia z frakcją z innych sklepów i nie było takiego problemu.

Peptydy brązujące- wymieszałam z hydrolatem i spryskuję twarz. Po kilku, kilkunastu dniach skóra nabiera ciepłego koloru (z natury mam jasną cerę), jest bardziej promienna. Nie używam zbyt długo, ale jak na razie jestem z nich zadowolona.
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:38   #9
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zrobiłam u nich zamówienie, głównie ze względu na peptydy brązujące które bardzo mnie zaciekawiły.

Peptydy brązujące- wymieszałam z hydrolatem i spryskuję twarz. Po kilku, kilkunastu dniach skóra nabiera ciepłego koloru (z natury mam jasną cerę), jest bardziej promienna. Nie używam zbyt długo, ale jak na razie jestem z nich zadowolona.
powiedz proszę, gdyż mnie też zaciekawił ten peptyd - czy jest to efekt trwały? i czy efekt jest jak po tradycyjnym samoopalaczu?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 18:49   #10
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Zamówiłam też frakceję sojową, którą uwielbiam...ale właśnie nie wiem czy trafiła mi się tylko taka felerna seria, bo ma bardzo dużo drobinek, praktycznie cała składa się z grudek i takich płytek które strasznie przywierają do skóry i nie da rady się ich pozbyć, więc z tego względu używam jej tylko na noc
Dodam , że miałam do czynienia z frakcją z innych sklepów i nie było takiego problemu.
Nie wiem, gdzie kupowałaś wcześniej frakcję. Naturalisowa jest wg mnie o niebo lepsza od Mazidłowej, która w aplikacji jest tragiczna - większość produktu trzeba zrolować z twarzy, bo grudki nie chcą się rozpuszczać. Być może stopień zgrudkowania zależy też od innych czynników (np. warunków i czasu przechowywania).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-18 o 18:04
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 05:23   #11
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Ostatnio również kupiłam u nich frakcje sojową, ale moja jest OK, peptyd brązujący - stosuję od około tygodnia i powoli skóra nabiera delikatnej opalenizny. Nakupowałam hydrolatów, aktualnie mają w promocji, i trochę podzieliłam po kuzynkach.
Uważam, że ich produkty nie odbiegają jakością w stosunku do innych sklepów, a zaopatruję się w kilku.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 11:17   #12
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Ostatnio również kupiłam u nich frakcje sojową, ale moja jest OK, peptyd brązujący - stosuję od około tygodnia i powoli skóra nabiera delikatnej opalenizny. Nakupowałam hydrolatów, aktualnie mają w promocji, i trochę podzieliłam po kuzynkach.
Uważam, że ich produkty nie odbiegają jakością w stosunku do innych sklepów, a zaopatruję się w kilku.
hej,a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym peptydzie brązującym?jaki odcień opalenizny daje?taki żótawo-pomarańczowy jak samoopalacze, czy bardziej naturalny?oraz jak często stosujesz:raz czy 2 razy dziennie?

Edytowane przez maleeva
Czas edycji: 2012-04-13 o 11:26
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:58   #13
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Niepotrzebnie tam wchodzilam
Nie moglam sie oprzec, kupilam kilka hydrolatow, bo faktycznie tanie. I frakcje sojowa, kolagen z elastyna i HA, bo mi sie juz koncza/skonczyly.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:18   #14
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Peptyd brązujący stosuję 2xdziennie po 1 kropli do porcji kremu. U mnie, z racji tego, że mam raczej śniadą karnację, po kilku dniach stosowania zauważyłam lekkie rozpromienienie, jakbym tak delikatnie była opalona.
Uważam, że nie można tego w żaden sposób porównywać do samoopalacza, który z góry jest zaprogramowany na jakiś odcień. Natomiast peptyd brązujący w jakiś sposób wpływa na melamine zawartą w skórze.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 20:52   #15
bacha69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Skusiły mnie ceny hydrolatów w Beautyever i pierwszy raz zrobiłam tam zakupy. Niestety w paczce zabrakło 2 opakowań niezmydlanej frakcji sojowej. Wysłałam dwukrotnie zapytanie o zaistniałą sytuację, dzwoniłam nikt nie odbiera telefonu- i cisza. Dodam,że w momencie kompletowania dość dużego zamówienia odpowiedzi na moje maile były natychmiastowe. Dziwi mnie takie zachowanie. Robiłam wcześniej zakupy w biochemii urody, mazidłach i naturalisie. Zawsze byłam zadowolona i nigdy się z taką sytuacją nie spotkałam. Tu nie chodzi o te marne parę groszy, lecz o poważne traktowanie klienta i zwykłą ludzką uczciwość. Nie lubię gdy ktoś traktuje mnie w tak niepoważny sposób. Wrócę z podkulonym ogonem do sprawdzonych, profesjonalnych sprzedawców, którzy wiedzą, że zadowolony klient nie dość, że wróci na zakupy, to jeszcze poleci sklep nowym klientom.
bacha69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 11:39   #16
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie wiem, gdzie kupowałaś wcześniej frakcję. Naturalisowa jest wg mnie o niebo lepsza od Mazidłowej, która w aplikacji jest tragiczna - większość produktu trzeba zrolować z twarzy, bo grudki nie chcą się rozpuszczać. Być może stopień zgrudkowania zależy też od innych czynników (np. warunków i czasu przechowywania).
Frakcję miałam tą z mazideł i naturalisa.
Tej z naturalisa zdecydowanie lepiej się używa. Zawszę przechowuje w lodówce.
Zamawiając z BE, przypuszczałam , że będzie taka sama jak z Naturalisa... ale niestety te drobinki strasznie przywierają. Ostatnio jednak próbuję sobie radzić w ten sposób, że po nałożeniu odczekują chwilę, a potem przecieram delikatnie twarz gąbką z celulozy -wilgotną (taka do mycia twarzy). Tym sposobem mogę ją nakładać na dzień.
Być może po prostu trafiła mi się taka partia

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
powiedz proszę, gdyż mnie też zaciekawił ten peptyd - czy jest to efekt trwały? i czy efekt jest jak po tradycyjnym samoopalaczu?
Efekt zdecydowanie inny niż po samoopalaczu. Używam dwa razy dziennie (dodałam do Hydrolatu).
Tak jak jest w opisie wpływa on na produkcję melaniny. Efekt jest trwały, oczywiście jak zaprzestanie się stosować to cera wróci do stanu wyjściowego
Nie daje on mocnego koloru. W moim przypadku jest to efekt delikatnej opalenizny-naturalny.

Jeszcze dodam, że przy pierwszych stosowaniach, zaraz po aplikacji cera była zaczerwieniona-miejscami, teraz już czegoś takiego nie widzę.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-18 o 18:04 Powód: Edycja cytatu
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:01   #17
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez bacha69 Pokaż wiadomość
Wysłałam dwukrotnie zapytanie o zaistniałą sytuację, dzwoniłam nikt nie odbiera telefonu- i cisza.
Może akurat nie mogli odebrać. Ja się dodzwoniłam bez problemu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:55   #18
ista89
Raczkowanie
 
Avatar ista89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Hej dziewczyny
Właśnie dzięki Wam dowiedziałam się o Beautyever i nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziła asortymentu sklepu.
Jestem wielką fanką kwasów PHA, a w BE znalazłam właśnie glukonolakton. Zastanawia mnie tylko jego podejrzanie niska cena tj. 5.65/100g, gdzie jego cena w ZSK to 15.67/10g. O co tu chodzi? Gdyby to była glinka nie robiłabym afery, ale to kwas i trochę się boję. Jest tu może ktoś, kto potwierdzi mi oryginalność tego kwasu? Nie chcę sobie zrobić krzywdy, a cena jednak kusi Proszę o pomoc
ista89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:00   #19
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez ista89 Pokaż wiadomość
Jestem wielką fanką kwasów PHA, a w BE znalazłam właśnie glukonolakton. Zastanawia mnie tylko jego podejrzanie niska cena tj. 5.65/100g, gdzie jego cena w ZSK to 15.67/10g. O co tu chodzi? Gdyby to była glinka nie robiłabym afery, ale to kwas i trochę się boję. Jest tu może ktoś, kto potwierdzi mi oryginalność tego kwasu? Nie chcę sobie zrobić krzywdy, a cena jednak kusi Proszę o pomoc
W Naturalisie również dostępny jest tani glukonolakton i nic mu nie dolega. Możesz co najwyżej zapytać o datę ważności.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-18 o 18:09
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 17:07   #20
ista89
Raczkowanie
 
Avatar ista89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W Naturalisie również dostępny jest tani glukonolakton i nic mu nie dolega. Możesz co najwyżej zapytać o datę ważności.

Dzięki tak zrobię. Nie słychane ile przepłacałam w ZSK

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-18 o 18:09
ista89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 23:16   #21
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Dziewczyny, czy możecie mi coś polecić pod rolkę z tego sklepu (chodzi mi o wyrollowanie zmarszczki między brwiami)?
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 08:02   #22
chloris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez ista89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie dzięki Wam dowiedziałam się o Beautyever i nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziła asortymentu sklepu.
Jestem wielką fanką kwasów PHA, a w BE znalazłam właśnie glukonolakton. Zastanawia mnie tylko jego podejrzanie niska cena tj. 5.65/100g, gdzie jego cena w ZSK to 15.67/10g. O co tu chodzi? Gdyby to była glinka nie robiłabym afery, ale to kwas i trochę się boję. Jest tu może ktoś, kto potwierdzi mi oryginalność tego kwasu? Nie chcę sobie zrobić krzywdy, a cena jednak kusi Proszę o pomoc
Ja kupiłam w tym tygodniu glukonolakton 50g. Termin ważności ma do lutego 2013. Nie wiem czy różni się od tego z mazideł czy ZSK bo to mój pierwszy zakup tego kwasu. Biały proszek, trochę kryształkowaty. Wygląda ok.
chloris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:30   #23
bacha69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Właśnie dostałam maila z przeprosinami za braki w przesyłce. Właścicielka przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację, wytłumaczyła brak kontaktu pobytem na szkoleniu. Aż mi się miło zrobiło i opuścił mnie zły nastrój. Za jakiś czas opiszę stosowane pod rolkę "przeciwzmarszczkowce " i peptyd opalający. Wiara w ludzi wróciła!!!
bacha69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:47   #24
ista89
Raczkowanie
 
Avatar ista89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez bacha69 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila z przeprosinami za braki w przesyłce. Właścicielka przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację, wytłumaczyła brak kontaktu pobytem na szkoleniu. Aż mi się miło zrobiło i opuścił mnie zły nastrój. Za jakiś czas opiszę stosowane pod rolkę "przeciwzmarszczkowce " i peptyd opalający. Wiara w ludzi wróciła!!!
Świetnie
Chyba teraz BE będzie moim numerem jeden obok kolorowka.pl. Brakuje mi tylko w ich ofercie keratyny hydrolizowanej i kwasu laktobionowego. A i mam nadzieję, że asortyment olejów się zwiększy
Zrobiłam mega zamówienie, a cenowo wyszło bajecznie tanio
Opiszę wszystko co i jak, jak dostanę paczuche. Pozdr.
ista89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:04   #25
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

A ja napisałam do nich czy zamierzają wprowadzić glinki, bo jeśli tak, to ograniczę się wyłącznie do tego sklepu :p
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:22   #26
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

..kusicielki

jutro robie zamówienie!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:48   #27
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Dostalam zamowienie. Wszystko sie zgadza, dostalam nawet gratis Szkoda tylko, ze frakcja sojowa ma waznosc do 9 maja :/ takze radze pytac przed kupnem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:40   #28
chloris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dostalam zamowienie. Wszystko sie zgadza, dostalam nawet gratis Szkoda tylko, ze frakcja sojowa ma waznosc do 9 maja :/ takze radze pytac przed kupnem.
A to dziwne. Ja zamówiłam kilka dni temu w promocyjnej cenie i ma datę do 09.2013.
chloris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:55   #29
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez chloris Pokaż wiadomość
A to dziwne. Ja zamówiłam kilka dni temu w promocyjnej cenie i ma datę do 09.2013.
Ja tez wzielam w promocji, widac mam pecha i dostalam z innej partii.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:14   #30
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Beautyever - sklep z dermarollerami i półproduktami

też jakiś czas temu zamówiłam (głownie ze względu na hydrolaty w promocji)
paczka przyszła szybko
hydrolaty różane sa w opakowaniu z atomizerem i podczas transportu część wyciekła (chyba opkowania nieszczelne), napisałam maila do sklepu bardziej z informacją niż roszczeniem i po rozmowie na drugi dzień dostałam już nowy hydrolat
bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 15:32:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.