Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 10:13   #4471
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
no to pijemy szmapana z tej okazji. A ja jutro wyjezdzam na snowbord do szwajcarii i będe tęsknić za tym truskawkowym gangiem wisażystek.
Ale zamówie sobie jeszcze pedzelek lancoma do cieni, tak na miły powrót do domu...
Osz Ty ! Ten co ja też chcę ?

A propo's szamponów z truskawki. Tigi owsiany i odżywka do kręconych bardzo mi przypadły do gustu. Natomiast kupiłam Fekkai odzywkę Volume. Użyłam już kilkakrotnie i ona mi normalnie zmniejsza objętość, a nie zwiększa Nomalnie nie wiem o co chodzi Jest ich w dotyku malutko, cienko Przy w/w zestawie Tigi mam burzę włosów, bo i z natury nie mam ich mało. To co mam po Fekkai to normalnie szok ! na dodatek po odżywce, która jest na objętość Wywaliłam kasę w błoto
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:15   #4472
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A wracając do tematu pędzli. Na Allegro są w sprzedaży duże komplety (21 sztuk), z naturalnego włosia. Ceny zestawów od 130 do 300 zł. Czy któraś z was miała okazję sprawdzić jakiej są jakości? Przymierzam się właśnie do pędzlowych zakupów i nie wiem co robić, kupować pojedyńczo na tru, czy hurtem na Allegro?
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:21   #4473
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Osz Ty ! Ten co ja też chcę ?

A propo's szamponów z truskawki. Tigi owsiany i odżywka do kręconych bardzo mi przypadły do gustu. Natomiast kupiłam Fekkai odzywkę Volume. Użyłam już kilkakrotnie i ona mi normalnie zmniejsza objętość, a nie zwiększa Nomalnie nie wiem o co chodzi Jest ich w dotyku malutko, cienko Przy w/w zestawie Tigi mam burzę włosów, bo i z natury nie mam ich mało. To co mam po Fekkai to normalnie szok ! na dodatek po odżywce, która jest na objętość Wywaliłam kasę w błoto

A ten Tigi nie wysusza wlosow? Bo zazwyczaj te niby na objetosc robia tylko jeden wielki koltun,wlosy sa suche wiec przez to stercza jak druty i niby jest ich wiecej

armaiti co do pedzli to wg mnie niewarto kombinowac, inglot ma dobre, pozadne pedzle, za ta cene na pewno skompletujesz niezly zestaw - no i moze nawet wyjdzie Ci taniej w porownaniu z pedzlami na allegro, ktore sa najczesciej niewiadomo jakiego pochodzenia.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:23   #4474
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
A wracając do tematu pędzli. Na Allegro są w sprzedaży duże komplety (21 sztuk), z naturalnego włosia. Ceny zestawów od 130 do 300 zł. Czy któraś z was miała okazję sprawdzić jakiej są jakości? Przymierzam się właśnie do pędzlowych zakupów i nie wiem co robić, kupować pojedyńczo na tru, czy hurtem na Allegro?
Ja kupiłam zestaw pędzli na All.
Mam te:
http://www.allegro.pl/item332470126_...7_gratis_.html
Jestem bardzo zadowolona - porządne pędzle, bardzo dobra jakość włosia i wykonanie. Naprawdę bardzo solidne.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:24   #4475
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
A ten Tigi nie wysusza wlosow? Bo zazwyczaj te niby na objetosc robia tylko jeden wielki koltun,wlosy sa suche wiec przez to stercza jak druty i niby jest ich wiecej

armaiti co do pedzli to wg mnie niewarto kombinowac, inglot ma dobre, pozadne pedzle, za ta cene na pewno skompletujesz niezly zestaw - no i moze nawet wyjdzie Ci taniej w porownaniu z pedzlami na allegro, ktore sa najczesciej niewiadomo jakiego pochodzenia.
Chyba nie wysusza, bo ja mam już takie "zboczenie", że zawsze muszę jeszcze jakąś szybką-lekką odżywkę/ maseczkę wrzucić na kłaczki, a do suszenia kropla Silk Strate Farouka jako ochrona. Włoski są naprawdę miękkie, nawilżone i zdrowe No ale Fekkai jest dla mnie feeeee
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:33   #4476
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zestaw pędzli na All.
Mam te:
http://www.allegro.pl/item332470126_...7_gratis_.html
Jestem bardzo zadowolona - porządne pędzle, bardzo dobra jakość włosia i wykonanie. Naprawdę bardzo solidne.
I pięknie wyglądają, może ja na nie się skusze. za taką cene...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:52   #4477
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
I pięknie wyglądają, może ja na nie się skusze. za taką cene...
no faktycznie 108 zl to bardzo tanio za taki zestaw pędzli, ja mam kilka z inglota nawet kilka z Rossmana ale z jednego wloski wypadają mozę by fundnełam w prezencie na dzień matki dla siebie a co jejku mąż mnie za uszy powiesi niedługo
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 10:53   #4478
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zestaw pędzli na All.
Mam te:
http://www.allegro.pl/item332470126_...7_gratis_.html
Jestem bardzo zadowolona - porządne pędzle, bardzo dobra jakość włosia i wykonanie. Naprawdę bardzo solidne.
ponad rok temu kupiłam pędzle na Allegro i również jestem bardzo zadowolona

leana, mam prośbę, stosuj znaki interpunkcyjne... tak trudno się czyta Twoje posty trzeba się długo zastanawiać, gdzie powinien być przecinek itp.
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:00   #4479
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja kupiłam te: http://www.allegro.pl/item331855034_...zt_w_etui.html
pierwsza jakość - bez zarzutów.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:10   #4480
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
I pięknie wyglądają, może ja na nie się skusze. za taką cene...
Tak, są naprawdę piękne.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no faktycznie 108 zl to bardzo tanio za taki zestaw pędzli, ja mam kilka z inglota nawet kilka z Rossmana ale z jednego wloski wypadają mozę by fundnełam w prezencie na dzień matki dla siebie a co jejku mąż mnie za uszy powiesi niedługo
Też kupiłam je skuszona przez Dziewczyny na wizażu. Bardzo przy ich wyborze pomogła mi Agabil.

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
ponad rok temu kupiłam pędzle na Allegro i również jestem bardzo zadowolona


Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
ja kupiłam te: http://www.allegro.pl/item331855034_...zt_w_etui.html
pierwsza jakość - bez zarzutów.
Bo ten sprzedawca jest naprawdę sprawdzony, kiedyś nosił nick makon i wiele Dziewczyn chwaliło pędzle od tego sprzedawcy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:13   #4481
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Aha czyli te cienie które mają jakieś takie kreseczki są nowe tak? Nie bardzo się orientuję a ktoś pisał że te piątki są stare(?) czyli np te: http://eu.strawberrynet.com/productD...72388&goChar=C są nowością tak? Dzięki
tak, te z kreseczkami są nowsze
Warto czasem po necie poszukać, z jakiej kolekcji i z którego roku są cienie.
Np te, które ja kupiłam, Pink May, są z kolekcji wiosna 2008, więc tym samym nie powinny być stare.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 11:14   #4482
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jest obszerny wątek o zestawach pędzli z allegro
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:34   #4483
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Chciałabym kupic jakis mocniej kryjacy podkład żeby nie tworzył maski a sprawiał ze cera bedzie wygładzona i nie bedzie widac czerwonych plamek..do tego potrzebuje bardzo jasnego kolorku.czy znajdzie sie cos dla mnie?? z gory dziekuje za pomoc w wyborze
Dior Forever nr 020 jasny beżyk, ale nie blady. Naprawdę świetny odcień, pięknie stapia się z cerą, wygląda ona promiennie, a przy tym krycie jest wręcz doskonałe Wcześniejsze podkłady Diora były bardzo słabe, teraz o nich zmieniłam zdanie. Moim zdaniem ten jest rewelacyjny, a przy tym nie ma maski. mat purete ysl - mocno kryjący jest dość gęsty. z Chanela nie wiem, jak dobieracie kolory, bo mi nic nie pasuje, albo jeszcze nie trafiłam. U Guerlain jest zawsze jakiś różyk w odcieniach, więc nie polecam. Ew. HR Spectacular, ale mi się po nim np. błyszczy buźka. CC nie będzie kryjący, raczej ujednolicający, ale na wiosnę bomba! Z Forever zapoznaj się jednak z opiniami na kwc, są rozbieżne o 180 stopni, i ma alkohol w składzie, co może wysuszać na dłuższą metę. Ja ten podkład natomiast zakupię na jakieś wyjścia, bo efekt jest powalający

[quote=nobrit;7016715]
Cytat:
Napisane przez Julia1977 Pokaż wiadomość
Ja reklamowalam cien, data produkcji 2003-09 i mi odpisali:
cień kosztował 37 PLN, chyba dam sobie spokój..

Dziewczynki ale proszę Was piszcie jakie kosmetyki są przeterminowane żeby się już na nie nie nabierać. Np. Co to za cień za 37 zł?

Gothic_Daisy możesz napisać jak tam z datami twojego zamówienia? Szczególnie jaką datę mają cienie? Dzięki i pozdrawiam
Dobrze piszesz norbit, też jestem za tym, żeby opisywać starocie Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że błyszczyk Diora plastic nr 002 - który właśnie do mnie doszedł jest z lipca 2007. Podkład YSL mat purete jest również 2007. Kredka Givenchy też jest świeża, ale ten wosk mnie jednak nie przekonuje. Brwi nie trzymają się cały dzień, ale dla odmiany jest ok.
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ale zamówie sobie jeszcze pedzelek lancoma do cieni, tak na miły powrót do domu...
dynia zamów pędzelek i powiedz, czy sam maluje

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Aha czyli te cienie które mają jakieś takie kreseczki są nowe tak? Nie bardzo się orientuję a ktoś pisał że te piątki są stare(?) czyli np te: http://eu.strawberrynet.com/productD...72388&goChar=C są nowością tak? Dzięki
tak, te są nówki sztuki, a zresztą mogę powiedzieć, że 5 Diora świetnie się trzymają nawet do 5 lat. są bardzo dobrej jakości.

ps. nie znam kodów shiseido, ale zawsze można zadzwonić do dyst., a poza tym chyba shiseido wchodzi na datecalc., zaraz sprawdzę.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:52   #4484
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny czy diorskin forever tak staniał czy ja ślepa? czy zawsze była taka cena
EDIT ja jestem ślepa popatrzyłam na dolary
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:55   #4485
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny truskawka mnie załamuje. Moje zamówienie ma status już: order sales is prosessing i przed chwilą dostałam maila: shipment status, ucieszyłam się na sekundę, a w tym mailu coś takiego. Nie wiem co to znaczy, ale na pewno nic dobrego

Shipment Status
Order No:830767437 / Commission J
Date of Order Received:2008/03/25
Current Status:Waiting for Stock Purchase
Dispatched:-
Registered Post Ref. No.::-
Remarks::
This Order is currently on hold whilst new stock is being received, another update will be avaiable in 24 hours when our suppliers can confirm the arrival of new stock.

Co to znaczy ??? Nie ma towaru tak ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:59   #4486
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny truskawka mnie załamuje. Moje zamówienie ma status już: order sales is prosessing i przed chwilą dostałam maila: shipment status, ucieszyłam się na sekundę, a w tym mailu coś takiego. Nie wiem co to znaczy, ale na pewno nic dobrego

Shipment Status
Order No:830767437 / Commission J
Date of Order Received:2008/03/25
Current Status:Waiting for Stock Purchase
Dispatched:-
Registered Post Ref. No.::-
Remarks::
This Order is currently on hold whilst new stock is being received, another update will be avaiable in 24 hours when our suppliers can confirm the arrival of new stock.

Co to znaczy ??? Nie ma towaru tak ?
nie ma, ale będzie, więc za 24 h odświeżą zamówienie, gdy dostaną potwierdzenie od dostawcy, że przybyły te kosmetyki, czy cóś takiego
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:03   #4487
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
nie ma, ale będzie, więc za 24 h odświeżą zamówienie, gdy dostaną potwierdzenie od dostawcy, że przybyły te kosmetyki, czy cóś takiego
lili
To pewnie ten linerek Clinique. Sprzedają go na wszystkie strony i ebaye i już sami nie wiedzą ile ich mają. Mam nadzieję, że go dostaną.

Dziewczyny to sprawdzajcie !!! Skoro ma się pojawić to polujcie !!!! Bo wiem, że sporo z was chciała kupić ten linerek w słoiczku.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:08   #4488
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ewentualne clo, ktore pozniej po napisaniu do truskawki, oni zwracaja Ci na konto.
dzieki i tak jeszcze musze sprawdzic czy jest mozliwosc zaplaty jakos z inteligo bo jak nie to moge sobie pomarzyc zeby zamowic sobie to co mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
koszt wysyłki na kolorówkę i skin care - 0 zł
na perfumy (do nas) - 10%, nie więcej niż 10 EUR (koszt wysyłki)
(było juz o tym wielokrotnie, poprawcie mnie w razie czego)
+ koszt przewalutowania (jakieś 2 zł)

- rabat lojalnościowy
- 5% w przypadku zamówienia 3 lub więcej produktóew
(rabaty się sumują!)

hmm, ale właśnie sprawdzam te 10% i mam ciągle Free Shipping
no to chyba blyszczyki to kolorowka? bardziej mi sie to oplaca ale wlasnie nie wiem jak to bedzie ze sposobem placenia ale wiekie dzieki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:14   #4489
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla- kupowałam sporo shiseido na tru i byłam zadowolona, mam porównanie bo wcześniej wybulałam kosmiczne sumy na te kosmetyki w perfumerii....nie trafiło mi sie nic przeterminowanego, czy nawet na granicy ważności....


.myślę ze zakupy na truskawce wymagają trochę uwagi w zamian za niską cenę- trzeba się po prostu rozeznać w perfumerii, czy na stronie danej firmy, czy taki produkt jest w aktualnej ofercie- to zmniejsza ryzyko otrzymania przeterminowanego kosmetyku do bezpiecznej granicy...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 12:18   #4490
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jest obszerny wątek o zestawach pędzli z allegro

Aguś gdzie?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:24   #4491
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

pojawiły się Glitter Brillants MACa w dwóch kolorach

http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=5991#5991
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:33   #4492
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Layla- kupowałam sporo shiseido na tru i byłam zadowolona, mam porównanie bo wcześniej wybulałam kosmiczne sumy na te kosmetyki w perfumerii....nie trafiło mi sie nic przeterminowanego, czy nawet na granicy ważności....


.myślę ze zakupy na truskawce wymagają trochę uwagi w zamian za niską cenę- trzeba się po prostu rozeznać w perfumerii, czy na stronie danej firmy, czy taki produkt jest w aktualnej ofercie- to zmniejsza ryzyko otrzymania przeterminowanego kosmetyku do bezpiecznej granicy...
Dzięki Jaz za info ja mam swoje faworytki z shiseido, rewelacyjna pielęgnacja, nie wiem, czy kupowałaś krem pod oczy bio-performance, w perf. o zgrozo 265 zł, na Tru 130 ostatnio tyle wybuliłam za ich kremy
ale ten krem jest zadziwiająco wydajny, mam go już 3 m-ce i nie kończy się, to dopiero! inne kremy 2 m-ce max, pewnie to kwestia konsystencji. zatem shiseido można brać, dobra wiadomość
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:37   #4493
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
pojawiły się Glitter Brillants MACa w dwóch kolorach

http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=5991#5991
Czy te Glitter Shimmer to po prostu brokat? Niech kts kupi Silver, chętnie nabędę odsypkę


Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
myślę ze zakupy na truskawce wymagają trochę uwagi w zamian za niską cenę- trzeba się po prostu rozeznać w perfumerii, czy na stronie danej firmy, czy taki produkt jest w aktualnej ofercie- to zmniejsza ryzyko otrzymania przeterminowanego kosmetyku do bezpiecznej granicy...
jestem tego samego zdania
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:47   #4494
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Aguś gdzie?

Neonko - tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...EAdzli+allegro

Miłej lektury
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:47   #4495
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki Jaz za info ja mam swoje faworytki z shiseido, rewelacyjna pielęgnacja, nie wiem, czy kupowałaś krem pod oczy bio-performance, w perf. o zgrozo 265 zł, na Tru 130 ostatnio tyle wybuliłam za ich kremy
ale ten krem jest zadziwiająco wydajny, mam go już 3 m-ce i nie kończy się, to dopiero! inne kremy 2 m-ce max, pewnie to kwestia konsystencji. zatem shiseido można brać, dobra wiadomość
a czy bio - perfomance nie dla kobiet dojrzałych z opadającymi powiekami? ja brałam próbke tego kosmetyku faktycznie efekty widać już po próbce ale stwierdziłam że jestem za młoda na taki kosmetyk. Jednak do 30 lat trzeba bardzo dobrze nawilżać skóre pod oczami.


Czy ktoś może polecić dobrą maseczkę pod oczy ?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:03   #4496
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki Jaz za info ja mam swoje faworytki z shiseido, rewelacyjna pielęgnacja, nie wiem, czy kupowałaś krem pod oczy bio-performance, w perf. o zgrozo 265 zł, na Tru 130 ostatnio tyle wybuliłam za ich kremy
ale ten krem jest zadziwiająco wydajny, mam go już 3 m-ce i nie kończy się, to dopiero! inne kremy 2 m-ce max, pewnie to kwestia konsystencji. zatem shiseido można brać, dobra wiadomość
nie miałam bio- performance, bo na odmianę wzięłam sobie HR collagenista, ale kiedy mi się skończy mam zamiar go kliknąć...ja tez uwielbiam ich pielęgnacje... uwielbiam calą serie skincare ale niestety bede musiała się chyba juz delikatnie przezucac na cos mocniejszego...
bo wprawdzie mam lat 16, ale x2 i trzeba sie konserwować intensywniej :P
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:08   #4497
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
nie miałam bio- performance, bo na odmianę wzięłam sobie HR collagenista, ale kiedy mi się skończy mam zamiar go kliknąć...ja tez uwielbiam ich pielęgnacje... uwielbiam calą serie skincare ale niestety bede musiała się chyba juz delikatnie przezucac na cos mocniejszego...
bo wprawdzie mam lat 16, ale x2 i trzeba sie konserwować intensywniej :P
wez kuracyjnie HR Face sculptor nocny, genialny krem, pomimo ze nie moge go jeszcze uzywać to poprostu uwielbiam go, swietny nocny krem, odrazu masz krem na twarz i pod oczy w jednym

a jak masz nadmiar gotówki to HR Prodigy Night to juz geniusz, tylko dlczego taki drogi
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:22   #4498
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla79 czy Dior Plastic Gloss 002 na żywo jest też tak kozacko różowy?? Na Tru wygląda na żarówę ale może to kwestia zdjęć??
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:46   #4499
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wez kuracyjnie HR Face sculptor nocny, genialny krem, pomimo ze nie moge go jeszcze uzywać to poprostu uwielbiam go, swietny nocny krem, odrazu masz krem na twarz i pod oczy w jednym

a jak masz nadmiar gotówki to HR Prodigy Night to juz geniusz, tylko dlczego taki drogi
Kamisiu dzięki!
myślałam o nich szczerze mówiąc, ale trochę sie bałam zainwestować Prodigi Night....
nadmiarów gotówki to moze nie mam ale jeszcze kilka miesięcy temu robiłam zakupy w perfumeriach....a skoro w cenie perfumeryjnego średniaka mogę miec artystę - to grzech nie sprawdzić...

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Layla79 czy Dior Plastic Gloss 002 na żywo jest też tak kozacko różowy?? Na Tru wygląda na żarówę ale może to kwestia zdjęć??
plastiki są na maxa nasycone kolorem, do tego mocno błyszczą i mają dość gęstą jak na błyszczyki konsystencję

ja mam dwa- fuksjowy i fiołkowy i sa naprawdę hardcorowe - kolor dokładnie taki jak widać na nich...
nie ma co marzyc o poświacie koloru - tylko dla odważnych.
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:50   #4500
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny na truskawie pojawił się Superbalm Apricot i maczek Posy

To tak dla tych, co chcieli, żeby dawać cynk
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.