Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 13:44   #1
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771

Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?


Witajcie kochane. Niestety nie mam zdjęcia, a takie zrobione telefonem nic nie da. Opiszę bardzo dokładnie siebie .

Mój typ to pospolite LATO, a poniżej moje cechy:

- Chłodny odcień skóry. beżowa (nie różowa!), lekko szarym odcieniu.
- Dobrze ukrwiona skóra, naczynka przebłyskują na skrzydełkach nosa
- Szarobrązowe znamiona, piegi.
- Oczy: brązowo-zielone
- Opalanie –pierwsza opalenizna czerwona, potem przyjmuje oliwkowy odcień
- Włosy - ciemny blond-jasny popielaty brąz, czyli kolor tzw"pospolity polski myszaty"
- Oprawa oczu - jasna

Dziewczyny, chcę zafarbować włosy na ostry rudy kolor (coś jak załącznik). Będzie mi pasował taki kolor?
Co myślicie? Poradźcie coś. Może macie jakieś swoje propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red.jpg (13,2 KB, 121 załadowań)
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:32   #2
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

Jeśli jesteś latem, sama odpowiedziałaś sobie (przecząco) na zadane pytanie. Latu pasują chłodne odcienie włosów.

Zajrzyj np tu: http://www.strefa-kobiety.pl/2010/03...ieta-lato.html
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:17   #3
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

Do Twojego typu urody jak najbardziej
Z resztą rudy to bardzo twarzowy kolor i chyba każdemu pasuje. Też sobie taki walnęłam pomimo wątpliwości i wyszło lepiej, niż myślałam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:04   #4
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

I co teraz, jedna mówi nie, druga wręcz przeciwnie
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:45   #5
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

No właśnie, a odwrotu już nie będzie

Może macie jakieś zdjęcia LATA w rudych włosach? Mi się wydaje, ze skoro oczy mam brązowo-zielone to chyba rudy będzie pasował... Sama już nie wiem...
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:48   #6
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

hm, generalnie to bez zdjęcia nic nie można powiedzieć...
Może znajdź w sieci jakąś twarz, która jest podobna do Ciebie pod względem kolorów?
Ale przed tak ważna decyzja chyba warto zrobić sobie jednak zdjęcie i sprawdzić w jakimś programie do fryzur jak się będzie wyglądało, prawda?
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 23:01   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

Ognisty rudy dla Lata W życiu No sama sobie odpowiedziałaś na pytanie... jak wiesz, że jesteś latem, to chyba wiesz, jakie kolory włosów są dla Ciebie najlepsze

No ale... jeszcze gdybyś była zimą... ogniste rude ok, ale dla lata jak już to przygaszony, zimny odcień rudości... bo rudość też ma różne odcienie Nie szkodzi, że masz brązowo-zielone oczy, ale ja szczerze ognisty rudy odradzam Ważna jest cera... czy się nie czerwienisz, a nawet jak nie, To przy takich ognistych włosach Twoja cera może nabrać brzydki odcień, zrobić się zszarzała, zmęczona czy cholewcia wie co jeszcze. A program komputerowy nie odzwierciedli tego... jak już, to zepnij swoje włosy w kuca, i poprzykładaj sobie na głowę chusty w takim kolorze rudości na jaki chcesz się zafarbować i wtedy oceń, czy dobrze wyglądasz i jak się czujesz.

Jak będziesz się czuła ok... to może wcale nie jesteś latem
Powodzenia
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 01:35   #8
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ognisty rudy dla Lata W życiu No sama sobie odpowiedziałaś na pytanie... jak wiesz, że jesteś latem, to chyba wiesz, jakie kolory włosów są dla Ciebie najlepsze

No ale... jeszcze gdybyś była zimą... ogniste rude ok, ale dla lata jak już to przygaszony, zimny odcień rudości... bo rudość też ma różne odcienie Nie szkodzi, że masz brązowo-zielone oczy, ale ja szczerze ognisty rudy odradzam Ważna jest cera... czy się nie czerwienisz, a nawet jak nie, To przy takich ognistych włosach Twoja cera może nabrać brzydki odcień, zrobić się zszarzała, zmęczona czy cholewcia wie co jeszcze. A program komputerowy nie odzwierciedli tego... jak już, to zepnij swoje włosy w kuca, i poprzykładaj sobie na głowę chusty w takim kolorze rudości na jaki chcesz się zafarbować i wtedy oceń, czy dobrze wyglądasz i jak się czujesz.

Jak będziesz się czuła ok... to może wcale nie jesteś latem
Powodzenia
Dokładnie Ja jestem zimą i wyglądałam dobrze z taką czerwienią na głowie, ale totalnie nie widzę w nich lata Ale wszystko zależy od tego, czy tobie będzie się podobał efekt, bo to przecież o to chodzi, nie farbujesz włosów dla ludzi mijanych na ulicy
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:42   #9
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Czy będą mi pasowały ognisto rude włosy?

Takie wydawanie sądów na podstawie typów urody uważam za bezsens, bo nie da się każdego typu urody podciągnąć pod wiosnę-lato-jesień-zimę, przecież każdy ma indywidualne cechy wyglądu. Byłam kiedyś na "profesjonalnej" analizie kolorystycznej i nie mogłam słuchać "ekspertki", jak doradzała dziewczynom głupoty...
No ale to moje zdanie, wynikające z różnych doświadczeń.
Najlepiej będzie, jak pofarbujesz sobie włosy szamponetką - sama wtedy stwierdzisz, czy dobrze się czujesz w tym kolorze. Na pewno spierze się Marion, Delia i Joanna. Nie bój się marchewkowego na opakowaniu, bo wychodzi bardzo ładny. Miłego testowania

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Dokładnie Ja jestem zimą i wyglądałam dobrze z taką czerwienią na głowie, ale totalnie nie widzę w nich lata Ale wszystko zależy od tego, czy tobie będzie się podobał efekt, bo to przecież o to chodzi, nie farbujesz włosów dla ludzi mijanych na ulicy
Wiesz, ale jesteś zimą i masz czerwień - przecież są różne odcienie rudego, od marchewkowych, po bardziej miedziane, głębokie. Tu czerwień to faktycznie najmniej korzystne rozwiązanie, w ogóle mało komu w czerwieni dobrze. Trzeba dobrać odpowiedni do cery odcień i będzie ok
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.