Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 11:10   #3811
Bella206
Przyczajenie
 
Avatar Bella206
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Summer Specials znów w ofercie.
Bella206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:22   #3812
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
o mamo, to teraz się boję Ardenka daje bardzo ładny, delikatny efekt najwyżej mnie

na pewno będzie świetna ta Ardenka i tak nic nie przebije mojego diora 003 he he

Amberek jest świetny , Nie mogę już bez niego żyć! Jak to wczoraj Dynia ująła na plotkowym - "A co do shimerka niby nic nie robi, niby nic nie widać, ale gęba taka jakas radosna jasna piękna....och ach i wogole. "

MAM DRUGIEGO SHIMMERKA ROSE
juhhhhhu!!!!
odebrałam dzisiaj rano z poczty, wczoraj myślałam, że to może UC, ale to by było trochę za szybko jak dla nich była pieczątka UC, że objęto procedurą dopuszczenia do obrotu, dlatego się spóźniła

Wieczorem będą testy


milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 11:28   #3813
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja mysle nad ta nina ricci jednak
jest jasniutka

zamowilam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 12:21   #3814
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mysle nad ta nina ricci jednak
jest jasniutka

zamowilam
Do mnie ta jaśniutka Nina leci. Jak przejdzie UC to myslę, ze w tym tygodniu ją dostanę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 12:25   #3815
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

chcialam dostac prezent o drevlona i zamowilam na malza e-mail a prezentu mi nie dali
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 12:29   #3816
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Wczoraj dotarł do mnie shimmerek Rose. Rzeczywiście jest super. Pięknie rozświetla buzię. Odmładza. Hmm, teraz to może i dowód będę musiała w monopolowym pokazać jak się tak dobrze wyshimmerkuję.
Aha, i mam pytanie czy ścięty pędzelek do różu to "must have"? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy jest niezbędny. Doradźcie.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:29   #3817
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zapisuje sie na botoks
Dziewczyny chyba jestem najstarsza z Was.. dzis własnie koncze 35 lat.. wiec włącze sie do dyskusji o zmarszczkach.. nie cierpie tych swoich i to bez znaczenia czy są tylko mimiczne czy mniejsze lub większe..powiem Wam tylko ze czym wczesniej zaczniecie uzywac dobrych kremów tym lepiej.. ja ok 2 lat tem przerzuciłam sie na te z wyzszej półki.. i widze poprawe.. dzis mam znacznie lepsza buzie niz miałam kilka lat temu..i niezmiennie obstaje przy moim ukochanym Diorze.. a co do botoxu.. tez zrobiłam.. tak dla próby.. niby fajnie.. ale tak na cała buzie to pieruńsko drogo wychodzi w skali roku( przeciez trzeba powtórzyc za pól roku).. chyba lepiej zainwestować w kremy.. działają na cala skórę a nie tylko na wybrana zmarszczkę..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 16:37   #3818
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja sie juz zastanawima nad kupnem tego twojego Diora
ale nie ma na Tru na razie...

mysle tez nad tym:
http://pl.strawberrynet.com/productD...56887&goChar=C
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:42   #3819
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

cześć dziewczyny
odebrałam dzisiaj Givenchy pryzmy nr 1, są z grudnia 2006 roku
pryzmy to cudo zamknięte w małej puderniczce, bardzo poręcznej do torebki
są super miałkie, woalowe, kolorek w dechę jak dla mnie
gorąco polecam, warto je mieć

oraz fluid Shiseido o kodzie TB6A
JAK GO ROZSZYFORWAĆ??
ktoś ma dekalka do Shiseido??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:43   #3820
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Widzę, że rozmawiacie dziewczyny o kremach przeciwzmarszczkowych.
Niestety u nas ciągle Panie w perfumeriach głoszą teorie, że kremy przeciwzmarszczkowe dla np. 23 letniej dziewczyny są niedozwolone.

Już nie raz, jak wspominałam np. w Sephorze czego używam, to babki robiły wielkie oczy i zaraz mówiły, że nie wolno! A ja dalej robię swoje... Prawda jest taka, że od zawsze robiłam sobie kuracje przeciwzmarszczkowe mocniejszymi preparatami. Na noc używam mocniejszych kremów, na dzień jakieś serum dla 30/35-latek pod nawilżacz. Raz na jakiś czas używam czegoś dla 50-tek przez np. 2 tygodnie

Kremy w samej nazwie są przecież PRZECIWZMARSZCZKOWE, czyli chronią przed powstawaniem zmarszczek. Te istniejące zmarszczki, głębokie i kilkuletnie nigdy już nam nie znikną za pomocą zwykłego kremu. Ewentualnie mogą stać sie troszkę mniej widoczne dzięki poprawie nawilżenia skóry, kolorytu i różnym efektom wizualnym które kremy zapewniają np. dzięki mice.
Dlatego im wcześniej tym lepiej. To skończona głupota czekać z kremem przeciwzmarszczkowym aż pojawią się nam jakieś linie!!!


Powiem Wam jeszcze jedno dziewczyny. Jedynym kosmetykiem który daje naprawdę cudowne efekty, i do tego jest za darmo, to: SEN Korzystajcie z tego. Ja ograniczyłam siedzenie przed komputerem (niestety również na wizażu).




Izabellini- dekalkulatora do Shiseido nawet perfumerie nie mają. Dystrybutor na Polskę ich nie udostępnia. Perfumerie muszą do nich dzwonić, wtedy przyjeżdża przedstawiciel i dopiero rozkodowuje kosmetyk Naprawdę, sama sprawdzałam w takiej książce którą mają w Sephorze- i jest notka, że dystrybutor Shiseido nie daje tabelki do rozkodowania
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:56   #3821
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dzięki Sis
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 16:57   #3822
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja też nie mam gąbeczki w EL więc ten typ tak ma ;-)
Potwierdzam, fajnie wygląda i uczucie chłodu też jest "śmiszne", pierwszy raz myślałam, że mam mokry pędzelek )


A co do wieku i zmarszczek ..... to ja jestem najstarsza, mam 38 lat no prawie ;-) 16-letnią córcię i nie mam zmarszek
Może trudno w to uwierzyć ale tak jest. Nawet kurzych łapek....
Mam lekką obsesję na punkcie szyji, uważam, że ją akurat zaniedbałam z lekka. Cere mam mieszaną. Kiedyś kosmetyczka powiedziała mi, że będę mieć późno zmarszczki bo to kwestia cery i ... kształtu twarzy. Moja mama też ma ich niewiele w wieku 59 lat. więc jeszcze genetyka Dlatego zawsze zaniżano wiek mojej mamy jak i mój nawet o kilka ładnych lat....
Nie używałam kremów przeciwzmarszkowych ani z wyższej półki.
czasem stosowałam coś za dyche ...
Więc jak widać nie ma reguły, a faktem jest, że moje młodsze koleżanki mają zdecydowanie gorsza cerę i sporo zmarszczek.

Edytowane przez bmoniq
Czas edycji: 2008-08-05 o 17:11 Powód: dopisek o zmarszczkach ;-)
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:57   #3823
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny jeżeli zamawiacie coś co jest na stronie amerykańskiej a nie ma na polskiej to nie ma problemu? Chodzi mi o to że może niektórych rzeczy do nas nie wysyłają


A co do mojego bambusa to jeszcze go nie mam, napisałam dwa @ ale nie odpisali, kasa dawno ściągnięta z konta a status zamówienia jaki był taki jest
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:57   #3824
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba jestem najstarsza z Was.. dzis własnie koncze 35 lat.. wiec włącze sie do dyskusji o zmarszczkach.. nie cierpie tych swoich i to bez znaczenia czy są tylko mimiczne czy mniejsze lub większe..powiem Wam tylko ze czym wczesniej zaczniecie uzywac dobrych kremów tym lepiej.. ja ok 2 lat tem przerzuciłam sie na te z wyzszej półki.. i widze poprawe.. dzis mam znacznie lepsza buzie niz miałam kilka lat temu..i niezmiennie obstaje przy moim ukochanym Diorze.. a co do botoxu.. tez zrobiłam.. tak dla próby.. niby fajnie.. ale tak na cała buzie to pieruńsko drogo wychodzi w skali roku( przeciez trzeba powtórzyc za pól roku).. chyba lepiej zainwestować w kremy.. działają na cala skórę a nie tylko na wybrana zmarszczkę..
Niestety w tej dzedzinie nie chciałabym przodować, ale niestety Muszę Cię pocieszyć, nie jesteś najstarsza Jestem Twoją rówiesnicą, a właściwie jestem od Ciebie starsza o ponad pół roku..jestem z 13 stycznia

Co polecasz pod oczy, bo mam okropne zmarchy Do niedawna pomagał mi AA 35+, wszystkim tutaj zachwaliłam i....chyba dostałam na niego uczulenie Czy jest możliwe, żeby po pewnym czasie ten sam kosmetyk zaczął uczulać ? Nie wiem. Efekt jest taki, że przestał mi pasować chyba. Wczoraj kupiłam nowe opakowanie. Użyąłm wieczorem, dzisiaj rano i....już mi pod oczami coś nie gra. Szybko więc zmyłam wszystko z buzi i posmarowałam AA terapią oliwkową, ale zmarchy sa i doprowadzają mnie do rozpaczy. Cała reszta buzi gładka i fajnie napięta, ale pod oczami masakra Co Ty stosujesz pod oczy ?

A może znacie jakieś skuteczne, nieuczulające płatki pod oczy ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:59   #3825
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Widzę, że rozmawiacie dziewczyny o kremach przeciwzmarszczkowych.
Niestety u nas ciągle Panie w perfumeriach głoszą teorie, że kremy przeciwzmarszczkowe dla np. 23 letniej dziewczyny są niedozwolone.

Już nie raz, jak wspominałam np. w Sephorze czego używam, to babki robiły wielkie oczy i zaraz mówiły, że nie wolno! A ja dalej robię swoje... Prawda jest taka, że od zawsze robiłam sobie kuracje przeciwzmarszczkowe mocniejszymi preparatami. Na noc używam mocniejszych kremów, na dzień jakieś serum dla 30/35-latek pod nawilżacz. Raz na jakiś czas używam czegoś dla 50-tek przez np. 2 tygodnie

Kremy w samej nazwie są przecież PRZECIWZMARSZCZKOWE, czyli chronią przed powstawaniem zmarszczek. Te istniejące zmarszczki, głębokie i kilkuletnie nigdy już nam nie znikną za pomocą zwykłego kremu. Ewentualnie mogą stać sie troszkę mniej widoczne dzięki poprawie nawilżenia skóry, kolorytu i różnym efektom wizualnym które kremy zapewniają np. dzięki mice.
Dlatego im wcześniej tym lepiej. To skończona głupota czekać z kremem przeciwzmarszczkowym aż pojawią się nam jakieś linie!!!


Powiem Wam jeszcze jedno dziewczyny. Jedynym kosmetykiem który daje naprawdę cudowne efekty, i do tego jest za darmo, to: SEN Korzystajcie z tego. Ja ograniczyłam siedzenie przed komputerem (niestety również na wizażu).




Izabellini- dekalkulatora do Shiseido nawet perfumerie nie mają. Dystrybutor na Polskę ich nie udostępnia. Perfumerie muszą do nich dzwonić, wtedy przyjeżdża przedstawiciel i dopiero rozkodowuje kosmetyk Naprawdę, sama sprawdzałam w takiej książce którą mają w Sephorze- i jest notka, że dystrybutor Shiseido nie daje tabelki do rozkodowania
SiSleyS, czy mogłabyś powiedzieć czego dokładnie używasz, bo cerę masz naprawdę śliczną. Wszystkie to mogłyśmy zobaczyć
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 17:01   #3826
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba jestem najstarsza z Was.. dzis własnie koncze 35 lat.. wiec włącze sie do dyskusji o zmarszczkach.. nie cierpie tych swoich i to bez znaczenia czy są tylko mimiczne czy mniejsze lub większe..powiem Wam tylko ze czym wczesniej zaczniecie uzywac dobrych kremów tym lepiej.. ja ok 2 lat tem przerzuciłam sie na te z wyzszej półki.. i widze poprawe.. dzis mam znacznie lepsza buzie niz miałam kilka lat temu..i niezmiennie obstaje przy moim ukochanym Diorze.. a co do botoxu.. tez zrobiłam.. tak dla próby.. niby fajnie.. ale tak na cała buzie to pieruńsko drogo wychodzi w skali roku( przeciez trzeba powtórzyc za pól roku).. chyba lepiej zainwestować w kremy.. działają na cala skórę a nie tylko na wybrana zmarszczkę..
Wszystkiego najlepszego!



edit: Zgadzam się z SiS Sen jest naprawdę świetnym a niedocenianym kosmetykiem. Siedzenie godzinami przed komputerem też nie służy urodzie Kremy przeciwzmarszczkowe powinniśmy stosować żeby zapobiegać ich powstawaniu, a nie wtedy, kiedy się już pojawią... A jakaś mocniejsza kuracyjka raz na jakiś czas też dobrze robi cerze

Szkoda SiS, że ograniczyłaś Wizaż
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 17:21   #3827
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba jestem najstarsza z Was.. dzis własnie koncze 35 lat.. wiec włącze sie do dyskusji o zmarszczkach.. nie cierpie tych swoich i to bez znaczenia czy są tylko mimiczne czy mniejsze lub większe..powiem Wam tylko ze czym wczesniej zaczniecie uzywac dobrych kremów tym lepiej.. ja ok 2 lat tem przerzuciłam sie na te z wyzszej półki.. i widze poprawe.. dzis mam znacznie lepsza buzie niz miałam kilka lat temu..i niezmiennie obstaje przy moim ukochanym Diorze.. a co do botoxu.. tez zrobiłam.. tak dla próby.. niby fajnie.. ale tak na cała buzie to pieruńsko drogo wychodzi w skali roku( przeciez trzeba powtórzyc za pól roku).. chyba lepiej zainwestować w kremy.. działają na cala skórę a nie tylko na wybrana zmarszczkę..
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego!
Kurczę z tego wszystkiego zapomniałam Oczywiście wszystkiego najlepszego w z okazji urodzin !!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:01   #3828
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

eszton wszystkiego naj naj z okazji urodzin
myslę, że nie ma się co przejmować wiekiem w końcu kobieta po 30 to esencja kobiecości


mariola, pod oczy fajnym produktem jest NIVEA DnAge.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:17   #3829
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
odebrałam dzisiaj Givenchy pryzmy nr 1, są z grudnia 2006 roku
pryzmy to cudo zamknięte w małej puderniczce, bardzo poręcznej do torebki
są super miałkie, woalowe, kolorek w dechę jak dla mnie
gorąco polecam, warto je mieć
czyli nie sa bardzo blade? A fotkę mogłabys cyknąć?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 18:21   #3830
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja kiedys mialam balsam AA i.... swedzialo mnie po nim cialo ze odstawila bo nie moglam wytrzymac

wlasnie ..prosim fotki
moze sie skusimy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:31   #3831
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
eszton wszystkiego naj naj z okazji urodzin
myslę, że nie ma się co przejmować wiekiem w końcu kobieta po 30 to esencja kobiecości


mariola, pod oczy fajnym produktem jest NIVEA DnAge.
Prasuje ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:36   #3832
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
SiSleyS, czy mogłabyś powiedzieć czego dokładnie używasz, bo cerę masz naprawdę śliczną. Wszystkie to mogłyśmy zobaczyć
Taaak Sis ma cudną buźkę Pamiętam te fotki z efektem Shimmera Normalnie pupcia niemowlaka
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:52   #3833
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

hmmm nie potrafię odpowiedzieć czy prasuje bo mnie nie bardzo ma co i może własnie prasuje ale słyszałam opinie kosmetyczek, że to bardzo dobra linia kosmetyków.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:35   #3834
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ranka dziękuje Ci bardzo za przesyłkę
pędzelek TBS dzis dotarł i... jest świetny, taki milutki że non stop mogłabym sie nim miziać wygląda na solidny i mam nadzieje ze nie będzie gubił włosków, za taką cene naprawde godny uwagi
Missty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:48   #3835
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

do usług
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:01   #3836
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzięki dziewczyny za życzenia.. może tak mnie dzis natchnęło z tymi zmarszczkami z racji urodzin... i to nie 18.. a co do zmarszczek to możliwe,że oprócz genetyki może działać masa ciała.. mam wrażenie.. patrząc na siebie ,ze osoby nie szczupłe ,ale wręcz chude maja chyba bardziej widoczne zmarszczki..A pod oczy ja akurat lubię krem La Roche Possay.. Redermic.. zamówiłam teraz tego tańszego na truskawie Cliniqua AAE Rich..ale jakos tak nie wiem czy jestem zachwycona.. zobaczymy.. i wiecie co.. płatki kolagenowe pod oczy Dax Cosmetix.. dla mnie rewelacja.. ale nie mam skóry skłonnej do uczuleń więc nie wiem czy one uczulają czy tez nie..ale świetnie prostują zmarszczki.. naprawdę
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:04   #3837
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

no niestety tak juz jest ze na osobach szczuplych zmarszczki sa bardziej widoczne..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:10   #3838
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=bmoniq;8478773]eszton wszystkiego naj naj z okazji urodzin
myslę, że nie ma się co przejmować wiekiem w końcu kobieta po 30 to esencja kobiecości


Wiesz ja sie całkowicie zgadzam z tą esencją kobiecości.. ślicznie to ujęłas..wiesz ja jestem akurat nauczycielem akademickim i jak tak sie napatrzę na te sliczne młode dziewczyny to czasami zal że coś juz powoli przemija..ale tez może powstaje i cheć zadbania o siebie.. żeby nie zostać w tyle .. A studentki są ekstra i zawsze chetne do podzielenia sie wiedza z zakresu bardzo szerokiej kosmetologii.. .. tak samo jak wszystkie wizażanki
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:32   #3839
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny,
mam pytanko.
Po raz 1wszy zamówiłam perfumy z tru i chciałam spytać ile do Was "idą" tak +/-

Oczywiście bez UC mam nadzieję

P.S. eszton oczywiście spełnienia marzeń
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 20:43   #3840
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
czyli nie sa bardzo blade? A fotkę mogłabys cyknąć?
fotkę cyknę najszybciej jutro, bo nie mam w aktualnym miejscu przebywania aparatu
puder jest taki jak ja wklejałam z linka a nie jakie jest zamieszczone na wizażu
bardzo dobrze oddane kolorki w nim były
zależy jaką kto ma skalę bladości jak dla mnie są OK
ciepłe beżyki od jasnego do średniego
cudownie poręczna malutka puderniczka, zaskoczył mnie jej rozmiar
po 10g spodziewałam się większego puzdra
właśnie na niego patrzę
mmmmmmm fajowy jest mieści się w dłoni
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.