Farby Artego. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 12:49   #31
Nevermind999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Artego It's Color...

Paleta jest na stronie artego.pl, w zakładce 'materiały do pobrania' czy coś.

Ja mam kupiony kolor 8.4 jasny miedziany blond i trochę się obawiam, że wyjdzie mi jakiś pomarańczowy, jasny rudy, a ja bym chciała taki trochę ciemniejszy.
Czy ktoś farbował włosy tym odcieniem? Bardzo proszę o pomoc...
Nevermind999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:27   #32
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Farby Artego It's Color...

Właśnie siedzę na głowie z farbą Artego Light Ash Brown i jestem naprawde ciekawa co wyjdzie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:52   #33
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego It's Color...

a to bardzo dziwne, jestem bardzo wrażliwa na zapachy a tu żadnego, kolor tez miedziany bo 7.40 i owszem bardzo ładny - moze twoja farbka byla rozmieszana z jakims utleniaczem (innej taniej firmy), farbowalam wloski tydzien temu i jak na razie bardzo zadowolona jesli bedzie sie bardzo zmywal może użyje Alfaparfu.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:29   #34
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Farby Artego It's Color...

My pracujemy od 9 lat na artego głównie i goldwell ale głównie artego. Zamawiamy farby u dostawcy ale na allegro również są. Kolory wychodzą super, nadają polysk i super wyglądają. polecam w 100%. jak pisałem w innym wątku kolory wychodzą takie jakie chcesz od rudości przez popiele, blondy do czarnych itd nie mieliśmy ani razu problemu że mdły czy jakiś nie taki kolor wyszedł wszystkie klientki bardzo zadowolone więc polecam!!!

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

dla przykladu podaję link na allegro gdzie wszystkie farby można zamówić w różnych ilościach sztuk

http://allegro.pl/item968903539_arte...l_gratisy.html
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:51   #35
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego It's Color...

Mam pytanko, bede farbowala wlosy w domu Artego, czy muszę tez zamowic utleniacz tej firmy? czy utleniacz moze byc innej firmy (akurat tak sie złożyło ze mam w domu utleniacz 6% innej firmy i to cały litr). Tak jak pisalam tydzien temu farbowalam wloski u fryzjera - zawsze po farbowaniu przy odroscie wychodzilo ciemniej a tu niespodzianka ladny rowny kolor!!(mam brazowy ciemny odrost, a fryzjerka uzywala wody 6) czy to znaczy ze farba rowniez ma wlasniwosci rozjasniające z woda 6 - ok 2 lub 3 tony?
Pozdrawiam
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:31   #36
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Farby Artego It's Color...

nie musisz my używamy różnych utleniaczy do tych farb czy joanna czy artego czy by fama bez różnicy powiem tak jak nie masz siwych włosów to spokojnie możesz 3% robić 6% to też może być ale ja młodym zawsze daje 3% bo nima siwych to po co dawać mocniejszą farbę
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 13:15   #37
paula309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Artego

A dokładnie chodzi mi o artego SLIDING SMOOTH.
Czy ktoś tego używał?
Co w ogóle sądzicie o produktach tej firmy? Są na prawdę takie dobre?
paula309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 11:52   #38
miffy007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: Artego

ja używałam rozjasniacza artego tego bez amoniaku. I z tego co pamietam bylam zadowolona. Ogolnie produkty artego ciesza sie dobra opinia, czesto uzywane sa w salonach fryzjerskich, czyli sa to produkty profesjonalne.
miffy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:54   #39
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: Artego

Witam.Własnie słyszałam o tej firmie ale jestem ciekawa opini waszych I jesli pracowałyscie na farbach tej firmy,bądź miałyście z nią do czynienia to wyraźćcie swoje opinie pozdrawiam
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:21   #40
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Artego

Czesc Andzia0401, na razie farbowałam 1 raz i byłam zadowolona tak jak pisałam kolor 7.40, spłukuje się jak każda rudosc ale na szczescie na jasniejszy kolor, wydaje mi sie ze woda 6% - działa tak jak w innych firmach 9 ponieważ rozjaśnia o 2 tony, nie ma zapachu amoniaku - to wielki plus, nie zauwazylam zeby wlosy byly zniszczone lub tępe tak jak w przypadku innych farb, bardzo ekonomiczna tuba farby bo aż 150 ml - używam tez całą gamę pielęgnacyjną z Artego, jak mi sie skonczy opakowanie to może za eksperymentuje z Alfaparf (jeszcze nie wiem bo ten kolor dośc pasuje). Na stronie Artego masz bardzo szeroki opis wszystkich produktów jak i palete, szkolenia. Wcześniej farbowałam Majirel, Londa prof, Wella touch,Fram color - i nie byłam zadowolona, farbuje przeważnie na rudości.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

do miffy007: tak jak każda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty np: balsam i szmpon do włosów farbowanych extracto, naprawdę fajna do codziennej pielęgnacji wlosów koloryzowanych, przyjemna nuta zapachowa ,,kokos,,.
Ale juz maska regeneracyjna do średniej odbudowy włosów przeraża smrodkiem męskiej wody kolońskiej, jeszcze nie używałam napiszę jak użyję.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:14   #41
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Angry Dot.: Artego

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Czesc Andzia0401, na razie farbowałam 1 raz i byłam zadowolona tak jak pisałam kolor 7.40, spłukuje się jak każda rudosc ale na szczescie na jasniejszy kolor, wydaje mi sie ze woda 6% - działa tak jak w innych firmach 9 ponieważ rozjaśnia o 2 tony, nie ma zapachu amoniaku - to wielki plus, nie zauwazylam zeby wlosy byly zniszczone lub tępe tak jak w przypadku innych farb, bardzo ekonomiczna tuba farby bo aż 150 ml - używam tez całą gamę pielęgnacyjną z Artego, jak mi sie skonczy opakowanie to może za eksperymentuje z Alfaparf (jeszcze nie wiem bo ten kolor dośc pasuje). Na stronie Artego masz bardzo szeroki opis wszystkich produktów jak i palete, szkolenia. Wcześniej farbowałam Majirel, Londa prof, Wella touch,Fram color - i nie byłam zadowolona, farbuje przeważnie na rudości.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

do miffy007: tak jak każda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty np: balsam i szampon do włosów farbowanych extracto, naprawdę fajna do codziennej pielęgnacji włosów koloryzowanych, przyjemna nuta zapachowa ,,kokos,,.
Ale juz maska regeneracyjna do średniej odbudowy włosów przeraża smrodkiem męskiej wody kolońskiej, jeszcze nie używałam napiszę jak użyję.
Udało mi się przełamać barierę zapachową i przed wczoraj użyłam maski regenerującej...obserwacj e: po zmyciu maski nie zauważyłam śladów regeneracji, trochę tępe włosy - czego nie lubię,ogólnie włosy lepiej wyglądają po odżywce do koloru extracto - która nie gwarantuje regeneracji - następnym razem spróbuję z podgrzaniem.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 11:04   #42
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Farby Artego It's Color...

ja również polecam popytać w Polwellu, często rownież salony fryzjerskie sprzedają te farby, lecz znacznie droższe. Nie wiem jak teraz,ale kilka lat temu kosztowały po 19,90zł za sztukę w Polwellu [pracowałam i pamiętam..]. kolorki są fajne,ale niestety szybko się wypłukują. Polecam farby kadus i wella [mimo, że Kadusa już nie ma to warto popytać w salonach fryzjerskich, bo sprzedają je po fajnych cenach]
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 16:55   #43
aRika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Artego- correttore blu

Witam,
Otóz mam farbe (taka jak w tytule) jest to niby kolor niebieski..
Mój kolor na włosach to brąz, i zamierzam rozjasnić sobie grzywkę i nałożyć tę farbę, myślicie, że wyjdzie mi taki niebieski kolor?
Znacie jakies informacje na temat tej farby? Prosze o opisy
aRika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:29   #44
kaarolaz
Przyczajenie
 
Avatar kaarolaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Farby Artego.

Krótko i na temat!
Dziś farbowałam włosy tą farbą blond i jestem mega zadowolona!! przepiękny blondzik nie mogę się nadziwić Taki naturalny,jasny ale nie biały, szary czy siwy dlatego nie lubie mocnych popielatych ale też nie jest to żółty słoneczny,pomarańczowy. Za to taki lekko ciepły ale naturalny,jasny.
Była to moja druga w życiu koloryzacja farbą z tym że ta pierwsza była to jakiejś innej marki też w salonie fryzjerskim ale wyglądałam naprawde źle,miał być blond taki nie złoty że aż żółty ani też nie srebrny,szary czy biały a wyszedł właśnie miedziano żółty bez wyrazu a chciałam je ożywić uzyskując odwrotny efekt.Odczekałam 2 miesiące i miałam szczęście na spontana wybrać się do fryzjerki która farbuje właśnie farbami artego(sama drogeryjnymi farbami bałam się farbować) i naprawde polecam osobom lubiące naturalne jasne blondy

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

i jeszcze jedno, włosy są mięciutkie, błyszczące i milsze w dotyku niż przed koloryzacją.To zapewne zasługa nie wiem na ile farby co być może odżywek i innych takich
kaarolaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:27   #45
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Artego- correttore blu

jak rozjasnisz do bardzo jasnego blondu to powinien ci po nałożeniu niebieskiej farby wyjść niebieski
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:38   #46
tosia_1963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Artego.

Bardzo proszę o pomoc w doborze ŁAGODNEJ farby.
Do tej pory stosowałam Loreal Preference jasny blond, ale po ostatnim farbowaniu włosy zaczęły wychodzić mi garściami i zrobiły się bardzo kruche. W tej chwili jest już trochę lepiej i nadszedł czas zrobienia coś z odrostami. Myślę, że powinnam używać ciemniejszych kolorów, może będą delikatniejsze dla włosów. Poradźcie proszę jakiego preparatu użyć, aby włosy nie wypadły mi do końca
Czy farby Artego będą lepsze od Marijel, czy Goldwell?????
Nadmienię że naturalnie mam mysie z lekką siwizną włosy i nie mam zaufanej fryzjerki aby mi doradziła.
tosia_1963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:29   #47
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

Czesc tosia_1963, ogólnie każda farba drogeryjna jest gorsza od profesjonalnej, Artego jest łagodniejsze dla moich włosów, farbuję odrost a potem spieniam resztę na 10 min i jest ok a włosy nie zniszczone. Jeśli masz włosy kruche proponuję używac farb bez amoniaku np. Alfaparf - jednak trzeba pamietac ze nie pokryje to za dobrze siwych włosów i nie za bardzo odrost, słyszałam że bardzo fajne blondy ma Alfaparf - wejdź sobie na wątek pt ,,Alfaparf,, na str. 3 rospisuje się na temat Artego a koleżanka na temat Alfaparfu. Jeśli miałabym wybrać Artego czy Mijarel wybrałabym Artego - Goldwella nie mam praktyki. Musisz pamiętac o pielęgnacji, stosuj 2 x w tygodnu maski profesjonalne, bardzo pomaga, pozdrawiam. Sprawdź paletę kolorów Artego i Alfaparf napewno cos znajdziesz, ogólnie włoskie farby bardzo fajnie sie przyjmują na naszych słowiańskich włoskach, ni są takie drastyczne i mają ładne kolory. Obecnie farbuję Artego, kupuję farbę przez internet, ktoś mi polecił sklep za 100 ml farby płacę 25 zł starcza to na 2 farbowania na włosy długie, do tego trzeba zainwestowac w wodę 6% - 1 l ok 25 zł starcza na bardzo długo.

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-05-18 o 10:17
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:23   #48
tosia_1963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Artego.

Dziękuję Ci Kathy579. Właśnie umówiłam wizytę u fryzjera na farbowanie preparatem Artego. Myślę o jasnym kasztanie - jeśli taki jest w palecie. Mam nadzieję że fachowiec nie spali mi włosów . Jeśli będzie OK to sama zacznę kupować i farbować się. Mam nadzieję, że można ją kupić w hurtowniach fryzjerskich. Co do masek do włosów może poradzisz mi jakąś dobrą. Czy matrix do włosów farbowanych będzie OK????

Pozdrawiam serdecznie
tosia_1963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:19   #49
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

hey tosia_1963, Matrix jest ok, ale jeśli będziesz farbowac Artego to najlepiej stosować produkty z tej samej linji szampon i odżywka Artego,,extracto care,,są godne polecenia, sama używam fajnie wygładzają włosy, przyjemny zapach lodów waniliowych i duża wydajnosc. Fajnie ze na pierwsze farbowanie Artrego zdecydowałaś sie na fryzjera, ja tez tak zrobiłam...napisz jak wyszło i czy jesteś zadowolona, pozdrawiam ps. ja od czasu do czasu używam tez ampułek do włosów
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 18:27   #50
Piazzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Artego.

Niestety ja mam złe doświadczenie z Artego - dziś farbowałam żelem bez amoniaku u fryzjera. Jakiś czas temu rozjaśniłam znacznie włosy - z naturalnego bardzo ciemnego brązu (prawie czerń) do ciemnego blondu. Robiłam to na Matrixie - farbie. Kolor oczywiście po jakimś czasie wypłowiał i zmył się. Postanowiłam nałożyć kolor na nowo, tym razem jednak bez amoniaku - by nie niszczyć zbyt włosów. Polecono mi Artego i kolor ciemny złocisty brąz. Wróciłam od fryzjerki wściekła szlag mnie trafia i klnę na czym świat stoi. Miał być ciemny blond złocisty, a wyszło coś jak średni kasztan, w naturalnym świetle - rudości. Nienawidzę tego koloru. Tragedia. Zdecydowałam się kiedyś na dużą zmianę - rozjaśnianie, a teraz mam to "coś" okropnego na głowie. Absolutnie to do mnie nie pasuje, jest bardzo nietwarzowy. ODRADZAM. W końcu po to korzysta się z rad fryzjerów i profesjonalnych farb by były maksymalnie zbliżone do obiecanego - ten jest kompletnie inny i powoduje że mam ochotę ściąć się na zero.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Pardon, z tego poddenerwowania przejęzyczyłam się - fryzjerka nałożyła mi ciemny złocisty blond 6.3, i tak beznadziejny. Dziewczyny czuję się OKROPNIE!!!!!!!!!!!!!!! Płakać mi się chce.
Piazzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:20   #51
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

do Piazolla: cześć, współczuję i rozumiem co czujesz, bo bardzo dawno temu byłam w podobnej sytuacji i to 2 x w odstępie paru lat - więc nie czuj się osamotniona, raz nawet przed wielką imprezą. Co do Artego, to naprawdę nie wina farby ale brak umiejętności fryzjerki!! Pamiętaj że zawsze możesz reklamować, w większości przypadków fryzjerka idzie na ugodę i wykonuje poprawkę koloryzacji ,,za darmo,,. Jeśli to ci nie odpowiada spróbuj jak najszybciej spłukać ,,to cos ,, co masz na włosach, myj codziennie szamponem przeciwłupieżowym - po ok.10 dniach proponuję wrócić do swojego naturalnego koloru - normalną farbą z amoniakiem.
Trzymaj się i nie poddawaj!! pamiętaj że zawsze możesz fajnie upiąć włosy, są też ciekawe cieniutkie opaski na głowę (H&M) - duży wybór. Trzymam kciuki, napisz co zdecydowałas, pozdrawiam
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:36   #52
Piazzola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farby Artego.

Do kathy579, dzięki za wsparcie!!!!!!!!!! Jak widać facet nie zrozumie kobiety w temacie farbowania - tak jak druga kobieta. Co też wczoraj doświadczyłam. Oczywiście wieczorem myłam włosy przeciwłupieżowym dobre kilka minut, dziś mam zamiar powtórzyć. Póki co chcę włosy wymyć i wypłukać ten kolor możliwie jak się da, potem za kilkanaście dni pewnie przyjdzie czas na poprawkę u fryzjera. Jeden pozytyw jest taki, że włosy mają ładny połysk - ino nie w tym kolorze. Ech........ my kobiety mamy czasami przekichane - i to na własne życzenie.
Piazzola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:42   #53
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

do Piazzolapowiem ci pewną historię ,,wybrałam się do bardzo prestiżowego fryzjera, do recepcji podszedł fajny chłopak z super fryzem (miał długie doczepiane włosy) myślę sobie ten gośc na pewno potrafi cos fajnego wymyślić skoro sam ma cos takiego na głowie - zamówiłam wizytę (miałam długie za ramiona falowane brązowe włosy). Na wyznaczoną wizytę leciałam jak na skrzydłach, facet za proponował mi zwykłego boba i najgorsze że namówił mnie na to - ściął prawie całe włosy na poziomie żuchwy, jak zakończył swoją pracę już miałam łzy w oczach - całą drogę do domu płakałam (sama się na to zgodziłam), jak zobaczyli mnie najbliżsi stwierdzili że fatalnie i 10 lat starzej (dodam jeszcze że włosy rosną mi bardzo wolno). No więc kochana jesteś tu w nieco lepszej sytuacji...a pamiętaj o odżywianiu..i jeszcze jedno ja zauważyłam że jak myje włosy szamponem przeciwłupieżowym co 2 dni wtedy więcej farby wypłukuje.
Dodam też że miałam też pare razy żle położoną farbę właśnie przez fryzjera.
Niestety mamy w polsce mało profesjonalistów, a już jak są tacy to bardzo drodzy. Pozdrawiam
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:29   #54
julencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Artego.

Witam skoro juz macie pewne doswiadczenia z farbowaniem wlosow w domu wlasnie farbami Artego to prosze Was o pomoc jak mam sporzadzic mieszanke? patrzac na tubke to widze ze na moje wlosy do lopatek starczy na dwa razy...i mam do tego 6% utleniacz....czy mam dac pol tubki farby i nie wiem ile tego rozjasniacza?pomozcie prosze
julencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 14:56   #55
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

do Julencja, też mam włosy do łopatek - dość wycieniowane na pierwsze farbowanie odrosty + całe włosy myślę że zużyjesz ok 120 ml farby (mi by tyle właśnie starczyło) zawsze możesz rozrobić więcej farby, farbę rozrabiamy 1:1, czyli np. 120 ml farby na 120 ml utleniacza - a tak dla ciekawości to dołączam link do strony artego w materiałach do pobrania znajdziesz załącznik ,,podręcznik do koloryzacji, naprawdę warto poczytać, pozdrawiam

http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:40   #56
julencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Artego.

Dziękuje bardzo te informacje są mi bardzo pomocne))))
julencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:02   #57
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

napisz jak wyszły włoski
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:29   #58
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

Czesc,

Chciałabym aby wyszedł mi kolor tak jak na załączonej fotografii - proszę o radę jaki kolor Artego użyc, moje włoski są na poziomie ,,8 na długości,, a ,,odrost na poziomie 6,,
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:17   #59
she_wolf
Raczkowanie
 
Avatar she_wolf
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 150
Dot.: Farby Artego.

Dziewczyny gdzie wy widzicie te palety kolorów w materiałach do pobrania, nei mogę znaleźć?
she_wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:51   #60
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby Artego.

wchodzisz na materiały do pobrania a następnie nr.2 folder artego 2009
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-12 10:31:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.