Klan cz. IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 21:50   #1
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032

Klan cz. IV


Witam w kolejnej odsłonie Klanu

Link do poprzedniej części : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=646660

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 22:34   #2
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Witam się w nowym wątku i w nowym sezonie emisyjnym

Możecie mi powiedzieć o co chodziło z tym zabawnym cukierkiem? Dopiero dzisiaj przypadkiem odkryłam, że Klan wrócił na ekrany i to podczas rozmowy Beaty z seksownym Danielem.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 22:42   #3
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Klan cz. IV

Już pisze, koniaczek postanowił zrobić Widze żarcik i podarował jej cukierek-rzodkiewkę bo cukier jest bardzo szkodliwy na zęby. Dał jej ten cukierek, żeby się nie zlościła na niego, ponieważ Paweł poszedł do pracy.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 23:10   #4
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Dzięki za odpowiedź. Jednak dobrze, że tego nie widziałam.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:13   #5
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. IV

Ten Daniel to coraz bardziej straszy....
Jeszcze ciężarnej Bożenki nie było. Zaskakujące.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:00   #6
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Klan cz. IV

Co to za pomysł z prawem jazdy u osoby z zespołem Downa Przecież chyba nawet by go nie dopuścili do kursu. Czy się mylę ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:46   #7
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. IV

ja tak myślę,że nie ma zakazu do udziału o staranie się o prawo jazdy przez takie osoby. Przecież lekarz bada wzrok jedynie, a osoba chora najpewniej i tak nie zda egzaminu. Natomiast zespół Downa nie wyklucza automatycznie z ubieganie się o prawo jazdy. Zdają w końcu osoby bez rąk czy nóg. I nikt ich nie odrzuca.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 14:24   #8
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Już pisze, koniaczek postanowił zrobić Widze żarcik i podarował jej cukierek-rzodkiewkę bo cukier jest bardzo szkodliwy na zęby. Dał jej ten cukierek, żeby się nie zlościła na niego, ponieważ Paweł poszedł do pracy.
A ona marudzila, że go nie zje bo właśnie szkodzi na zęby i nie lubi słodyczy a ten chodził i jeczal żeby go zjadła jednak. No to wściekła Wiga wzięła ten cukierek i go otworzyła. Wtedy nastało wielkie suprise bo to rzodkiewka nie czekolada i pośmiali się, że ho ho ho. Ot jajcarz Paweł Lubicz haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 20:46   #9
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Jeszcze ciężarnej Bożenki nie było. Zaskakujące.
Była! Dziś... tylko ta ciąża to zaczyna się na wysokości żołądka
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:54   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A ona marudzila, że go nie zje bo właśnie szkodzi na zęby i nie lubi słodyczy a ten chodził i jeczal żeby go zjadła jednak. No to wściekła Wiga wzięła ten cukierek i go otworzyła. Wtedy nastało wielkie suprise bo to rzodkiewka nie czekolada i pośmiali się, że ho ho ho. Ot jajcarz Paweł Lubicz haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko :facepalm:

Cytat:
Napisane przez ttts Pokaż wiadomość
Była! Dziś... tylko ta ciąża to zaczyna się na wysokości żołądka
Widziałam zdjęcia ciężarnej Bożenki i jak na nie patrzyłam to coś mi nie grało. Chyba nikt tam nie widział ciężarnej kobiety i nie wie jak powinien wyglądać taki brzuch.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 09:47   #11
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. IV

Dokładnie, jakby jej dziecko ku górze rosło
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 12:56   #12
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Co wy na domniemany romans Czesi i Koniaczka w realu? W jakieś gazecie plotkarskiej czytałam, że są razem, gdzieś w necie wyczytałam, że Koniaczek zaprzecza temu.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 21:50   #13
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Co wy na domniemany romans Czesi i Koniaczka w realu? W jakieś gazecie plotkarskiej czytałam, że są razem, gdzieś w necie wyczytałam, że Koniaczek zaprzecza temu.
Tez to widziałam. Wcześniej Czesia dawała komentarze ze nie potwierdza nie zaprzecza, a koniaczek zły, że Czesia chce się na nim wypromować.

W sumie chyba mało pisano o życiu prywatnym obojga.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:27   #14
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. IV

Obejrzałam niedawno kawałek Klanu i Czesia z Darkiem dyskutowali o niewypranych majtach Darka. Czy ktoś sie kiedyś zlituje, ocali godność aktorów i w końcu przestanie emitować ten serial .
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:41   #15
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Obejrzałam niedawno kawałek Klanu i Czesia z Darkiem dyskutowali o niewypranych majtach Darka. Czy ktoś sie kiedyś zlituje, ocali godność aktorów i w końcu przestanie emitować ten serial .
Dobra, dobra myślę, że nikt nie ogląda Klanu na poważnie, kiedyś może to był serial obyczajowy. Dziś jest farsą i wszyscy oglądają go żeby być na bieżąco z postami beki z klanu uwielbiam ten fanpage!
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:50   #16
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. IV

Ten jełop od Grażynki dołożył Mackowi 400 zł do kursu na prawko. Przecież to jakiś kompletny absurd, Maciek nie jest w stanie zdać takiego egzaminu. Nikt nie potrafi mu uświadomić, ze prowadzenie samochodu to jest ogromna odpowiedzialność za zycie swoje i innych uczestników ruchu drogowego i po prostu zakazać bez zbędnych dyskusji? A tak jeden Maciek przegada w tej sprawie dwójkę dorosłych pełnosprawnych intelektualnie ludzi, ze on będzie jeździł ostrożnie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:55   #17
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Dobra, dobra myślę, że nikt nie ogląda Klanu na poważnie, kiedyś może to był serial obyczajowy. Dziś jest farsą i wszyscy oglądają go żeby być na bieżąco z postami beki z klanu uwielbiam ten fanpage!
Dokładnie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:22   #18
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ten jełop od Grażynki dołożył Mackowi 400 zł do kursu na prawko. Przecież to jakiś kompletny absurd, Maciek nie jest w stanie zdać takiego egzaminu. Nikt nie potrafi mu uświadomić, ze prowadzenie samochodu to jest ogromna odpowiedzialność za zycie swoje i innych uczestników ruchu drogowego i po prostu zakazać bez zbędnych dyskusji? A tak jeden Maciek przegada w tej sprawie dwójkę dorosłych pełnosprawnych intelektualnie ludzi, ze on będzie jeździł ostrożnie.
Przejrzyj internet opisane są przypadki kiedy osoby z zespołem Downa zrobiły prawo jazdy.
Podobnie jak ze ślubem. Maćkowi chyba odmówiono czy wybito to z głowy (nie pamiętam już), a podobno:
"Współcześnie już nie kwestionuje się prawa osób z zespołem Downa do zawierania związków małżeńskich i utrzymywania relacji partnerskich. Edukacja w dziedzinie związków uczuciowych oraz współżycia seksualnego i stosowania antykoncepcji stały się częścią programu nauczania. Znane są małżeństwa, w których jedno lub obydwoje partnerów ma zespół Downa."
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 12:16   #19
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Co tu tak cicho? Już nikt nie ogląda Klanu?

Poważnie, inżynierowie w Polsce dostają 9 tysi na rękę czy też scenarzyści są już kompletnie odrealnieni?

Trochę mnie zdziwiła sytuacja z Leopoldem. Ciekło w łazience, dzieciaki mówią, że takie rzeczy naprawiał Rysiek a w tym ambicie wzięły górę i postanowił sam naprawić choć na tym ledwo się zna. Było widać, że Maciek więcej wie, ale nieeee, Leopold nie wezwie hydraulika i jakoś naprawił... przepraszam zakleił taśmą, bo pan w sklepie tak powiedział aby sprzedać duuuużo taśmy.
Wcześniej trafiłam na moment z konfiturami gdzie zamiast robić po swojemu to część zrobił swoją metodą a część sposobem Ryśka, bo rodzinka powiedziała, że tym też zajmował się zmarły ojciec.
Czy tylko mi się wydaje, że Leopold walczy z wiatrakami próbując dorównać Ryśkowi "złotej rączce"?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 12:32   #20
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. IV

To sa realia warszawskie, wiec dobry specjalista moze nawet sporo zarobić, tak ze dziewięć tysięcy to żaden szał. Dobry.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 12:39   #21
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho? Już nikt nie ogląda Klanu?

Poważnie, inżynierowie w Polsce dostają 9 tysi na rękę czy też scenarzyści są już kompletnie odrealnieni?

Trochę mnie zdziwiła sytuacja z Leopoldem. Ciekło w łazience, dzieciaki mówią, że takie rzeczy naprawiał Rysiek a w tym ambicie wzięły górę i postanowił sam naprawić choć na tym ledwo się zna. Było widać, że Maciek więcej wie, ale nieeee, Leopold nie wezwie hydraulika i jakoś naprawił... przepraszam zakleił taśmą, bo pan w sklepie tak powiedział aby sprzedać duuuużo taśmy.
Wcześniej trafiłam na moment z konfiturami gdzie zamiast robić po swojemu to część zrobił swoją metodą a część sposobem Ryśka, bo rodzinka powiedziała, że tym też zajmował się zmarły ojciec.
Czy tylko mi się wydaje, że Leopold walczy z wiatrakami próbując dorównać Ryśkowi "złotej rączce"?
To musi wymyślić coś bardziej spektakularnego niż bohaterska śmierć łapiąc złodziei
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 18:02   #22
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
To sa realia warszawskie, wiec dobry specjalista moze nawet sporo zarobić, tak ze dziewięć tysięcy to żaden szał. Dobry.
Dobry

Dobrze wiedzieć, bo byłam zdziwiona zarobkami Brajana (nie mogli wymyślić mniej kiczowatych danych dla tego kumpla?).

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
To musi wymyślić coś bardziej spektakularnego niż bohaterska śmierć łapiąc złodziei
Od razu śmierć? Przynajmniej przebije szybkością śmierci Ale tak na poważnie. Mi bardziej chodziło o podkreślenie, że Rysiek to Rysiek a Leopold to Leopold. Mogą mieć jakieś cechy wspólne, umiejętności, ale mimo to każdy jest inny i tą inność podkreślić.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 18:40   #23
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dobry

Dobrze wiedzieć, bo byłam zdziwiona zarobkami Brajana (nie mogli wymyślić mniej kiczowatych danych dla tego kumpla?).



Od razu śmierć? Przynajmniej przebije szybkością śmierci Ale tak na poważnie. Mi bardziej chodziło o podkreślenie, że Rysiek to Rysiek a Leopold to Leopold. Mogą mieć jakieś cechy wspólne, umiejętności, ale mimo to każdy jest inny i tą inność podkreślić.
To było w nawiązaniu do tego co scenarzyści wymyślili, że on się porównuje z Ryśkiem
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 21:31   #24
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. IV

To tez nie jest tak, ze w Warszawie zarabiają wszyscy minimum po 9 na rękę i mieszkają w apartamentach jak z głupich seriali w TVNie, ale generalnie dobrzy specjaliści naprawdę sporo mogą zarobić.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 06:51   #25
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Klan cz. IV

Kurczę, jaki grubas się z naszego Miłoszka robi! I do tego wygląda, jakby ledwo mógł się poruszać. Chłop jak dąb, a bożenkowego stania na głowie by na pewno nie mógł zrobić.

No i sam aktor: niebrzydki, grać umie a tak o swoje ciało by nie dbał? O co chodzi?
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:08   #26
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Kurczę, jaki grubas się z naszego Miłoszka robi! I do tego wygląda, jakby ledwo mógł się poruszać. Chłop jak dąb, a bożenkowego stania na głowie by na pewno nie mógł zrobić.

No i sam aktor: niebrzydki, grać umie a tak o swoje ciało by nie dbał? O co chodzi?
też w ciąży pewnie, Bożence dotrzymuje towarzystwa
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:16   #27
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Kurczę, jaki grubas się z naszego Miłoszka robi! I do tego wygląda, jakby ledwo mógł się poruszać. Chłop jak dąb, a bożenkowego stania na głowie by na pewno nie mógł zrobić.

No i sam aktor: niebrzydki, grać umie a tak o swoje ciało by nie dbał? O co chodzi?
A to mało facetów tyje gdy żonie rośnie ciążowy brzuszek? Przecież oboje są w ciąży. O ile Bożena tydzień po narodzinach będzie miała sylwetkę sprzed ciąży (która kobieta nie chciała?) to Miłosz już niekoniecznie. Chyba, że i jemu wsadzili poduszkę
A Bożena w końcu stanęła na głowie? Akurat byłam w kuchni jak toczyła się wymiana zdań na ten temat i nie widziałam całej akcji.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 01:34   #28
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A Bożena w końcu stanęła na głowie? Akurat byłam w kuchni jak toczyła się wymiana zdań na ten temat i nie widziałam całej akcji.
Bożena to w ogóle ściemniała, bo jeszcze zanim się za stanie zabrała, to wyjaśniła, że jej o stanie na ramionach chodzi (czyli o świecę po prostu). Aczkolwiek nie wiem, czy ta pozycja jest bezpieczna dla kobiet w ciąży: na jodze zawsze uczulają, żeby jej podczas menstruacji nie wykonywać. No ale fakt, Bożeną-fizjoterapeutką nie jestem.

No i ostatecznie chyba nam zaoszczędzono widoku tego stania.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:00   #29
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. IV

Bożena to ma w ogóle podejście do ciazy jakby juz pięcioro dzieci co najmniej urodziła. Normalna kobieta raczej byłaby spanikowana jakby ze skurczem do szpitala trafiła, a Bożenki nic nie rusza.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 22:10   #30
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Bożena to w ogóle ściemniała, bo jeszcze zanim się za stanie zabrała, to wyjaśniła, że jej o stanie na ramionach chodzi (czyli o świecę po prostu). Aczkolwiek nie wiem, czy ta pozycja jest bezpieczna dla kobiet w ciąży: na jodze zawsze uczulają, żeby jej podczas menstruacji nie wykonywać. No ale fakt, Bożeną-fizjoterapeutką nie jestem.

No i ostatecznie chyba nam zaoszczędzono widoku tego stania.
Byłam ciekawa jak te stanie na głowie czy nawet na ramionach wyglądałoby w wykonaniu kobiety w ciąży. Przez moment zastanawiałam się czy brzuszek Bożeny zrobi psikusa i się pokaże

Na jodze nigdy nie byłam, ale słyszałam, że są pozycje, które nie są wskazane dla kobiet podczas okresu a tym bardziej w ciąży. Ciężko mi wyobrazić kobietę w zaawansowanej ciąży robiącą świecę nawet jest bardziej wysportowana jak Bożena.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Bożena to ma w ogóle podejście do ciazy jakby juz pięcioro dzieci co najmniej urodziła. Normalna kobieta raczej byłaby spanikowana jakby ze skurczem do szpitala trafiła, a Bożenki nic nie rusza.
Witaj w Klanowym świecie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-05 22:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.