Wasze Mamy :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 15:19   #61
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez Beata.
Dziewczyny super się czyta o waszych mamach. Moja niestety już zmarła i powiem szczerze że Wam zazdroszczę.
Pozdrawiam Beata
Bardzo mi przykro A może napiszesz coś o swojej mamie (jeśli możesz i chcesz)?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:28   #62
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze Mamy :-)

Ananke-to fajnie ta Twoja mama wygląda. Moja babcia ma 65 ale Twoja mama wyglądałaby jak jej sporo młodsza koleżanka Ale moja mam tez wygląda młodziej. No ale zaskoczyłaś mnie.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:43   #63
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Wasze Mamy :-)

Ale to wcale nie fajnie jest miec mame ktora wyglada lepiej niz jej córka(w tym wypadku ja). a mamie Ananke dawałam tak troche ponad 50. a i tak najwazniejsze jest na ile lat sie czuje =)

Niunia***, ciesze sie ze mogłam Ci sprawic radosc moją mamą. mama na pewno tez sie cieszyłaby gdyby sie wiedziala ze sie cieszysz =)
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:53   #64
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Smile Dot.: Wasze Mamy :-)

Mamusia iwciuni - Blaneczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blaneczka.jpg (108,2 KB, 150 załadowań)
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 16:46   #65
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez iwciunia
Mamusia iwciuni - Blaneczka
oooo Twoja mama przypomina mi troche moja tylko ze Twoja szczuplejsza i ma fajny styl jezeli chodzi o ubieranie(Moja ma swoj wlasny styl i nie chce zmienc na bardziej nowoczesny)

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 17:31   #66
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez konfitura
Bardzo mi przykro A może napiszesz coś o swojej mamie (jeśli możesz i chcesz)?
Moja mama niestety zmarła już 15 lat temu - młodziutka była.
A była taką pięknością w styli Elizabeth Taylor - bardzo czarne włosy i bardzo niebieskie oczy. A ze tatuś był blondynem to ja taka pomieszana im wyszłam, czego bardzo żałuję
Pozdrawiam Beata
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:37   #67
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze Mamy :-)

każdego po trochu masz w sobie
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 23:43   #68
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Wasze Mamy :-)

Fajnie piszecie o swoich mamciach.

Zauważyłam jedną tendencję, że TO pokolenie prawie wcale nie wierzy/nie słucha o dobrych [] kremach, przeciwzmarszczkowych, zupełnie ma stosunek obojętny. Aj tamto wychowanie i edukacja. Sparte i swoje wiedzące kobiety.

Też coś dorzucę do tematu.
Moja mam to oczywiście człowiek na medal, ba na 10 medalów. Fajna kobieta, wyrozumiała i taka rozsąda. Nie gada za dużo i bezsensu. Raczej typ dyplomatki i wyważonej kobiety. Świetna gospodyni i pedantka!
Wiele w życiu przeszła a ja z nią... Niestety odbiło się to bardzo niekorzystnie na jej zdrowiu... Właśnie jutro idzie do szpitala na zabieg, na szczęście ma to być kosmetyka, nie żadna inwazja w organizm.

Ja zupełnie nie jestem do niej podoba, mam popaprany charakter i pozbierałam wszystkie [złe] cechy po całej rodzinie. Fizycznie też nie jesteśmy podobne. Mam cerę po matce ojca, tak wydedukowałam... W ogole fizycznie [charakter trochę tez] poszłam w ślady ojca-jego rodziny.
Jestem od niej wyższa z 10 cm.

Moja mama kiedyś się malowała, w czasach kiedy jeszcze biegała do pracy. Później zaczęła systematycznie rezygnować z kolorowych kosmetyków. Do życia teraz wystarczy jej krem, perfumy, farba do włosów, czasmi lakier do paznokci i raz na ile makijaż. Zwłaszcza na jakąś okazję.

Ma styl ubierania się klasyczny, elegancki, zwłaszcza jak jest to jakaś uroczystość... Na co dzień [do sklepu] chodzi sobie w wygodnych, ale porządnych spodniach i stonowanej bluzeczce. Nigdy ją moda w wydaniu żurnalowym, ekstrawaganckim nie interesowałą, zawsze preferowała klasykę w 100%. Zawsze wychodzi z założenia, że jeden kostium a porządnie wygladający z dobrego materiału, niż 10 byle jakich...
To samo tyczy się butów [u mnie też!]. Podstawa to naturalna skóra na bucie, żadne tam dermiaki...
Perfumy to zmienna rzecz u niej... Chyba nie spotkała tych swoich idealnych. Wiele zapachów jej się podoba, ale nie zapadają jej w dożywotnią pamięć.
Kiedyś palila papierosy, od 3 lat nie pali. Hura. Za to palę ja.
Włosy, krótkie zafarbowane na popielaty blond, niebieskie oczy. Ładny uśmiech.

Cerę ma w stanie dobrym, ale gdyby się ciut uparła miałaby ją lepszą. Nigdy nie miała problemów z cerą, trądzikiem, przebarwieniami. Bardzo lubi się opalać i tłumaczenia moje w tym zakresie nie pomagają. Zawsze twierdzi, że tylko sobie siedzi i za 5 minut wejdzie do domu...Ta jaasne, a ja jestem Św.Faustyna. Fakt, że opaleniznę ma piekną, brązowozłotą, taką brzoskwiniową. Cudoo. Ja niestety w życiu się tak nie opale!

I to chyba tyle w telegraficznym skrócie?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 08:59   #69
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze Mamy :-)

no moja akurat kremów i różnych mazi uzywa. Nie opala sie-wie, że nie zdrowe, a na starość nie zaskoczą ją wielkie zmarszczki. No i długo się ubiera bo nie wie co załozyć na siebie....Ma duzo czasu bo nie pracuje. To dlatego, że ze względu na zdrowie nie może. A szkoda kiedysracowała w konsulacie jako asystentka atachee. I chyba cały czas jej tego żal.:-(
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 09:35   #70
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez nejmless
Ale to wcale nie fajnie jest miec mame ktora wyglada lepiej niz jej córka(w tym wypadku ja). a mamie Ananke dawałam tak troche ponad 50. a i tak najwazniejsze jest na ile lat sie czuje =)

Niunia***, ciesze sie ze mogłam Ci sprawic radosc moją mamą. mama na pewno tez sie cieszyłaby gdyby sie wiedziala ze sie cieszysz =)
Nie...chyba źle mnie zrozumiałaś... strasznie podobał mi się fragment o aikido (mój TŻ też trenuje) po czym dodałaś, ze sportem ekstremalnym są niedzielne obiady. I konkretnie chodziło mi o to. Przepraszam, jeśli źle to zabrzmiało- na prawde nie chciałam cię urazić...
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 09:56   #71
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Wasze Mamy :-)

Moja Mama ma 51 lat, ale uważam, że trzyma się lepiej niz niektóre 45-latki.
Ponieważ od czasów drugiej ciązy jest w domu, nie szaleje tak z eleganckimi ciuchami (co nie znaczy, że ich nie ma). Na codzień maluje się bardzo delikatnie - puder w kamieniu, szminka, ewentualnie tusz. Kosmetyków, od jakiegoś czasu, uzywa głównie L'oreal.
Jesli chodzo zmarszczki, to prawie ich nie ma! To pewnie zasługa tego, ze zawsze stosuje filtry, gdy sie opala, no i w młodości miała tłustą cerę (tak jak ja, tylko, że jej wygląda teraz idealnie!), a jak wiadomo - taka cera starzeje się najpóźniej.
Włosy moja mama ma piękne (szkoda, ze krótkie) - są kruczo-czarne (!) (oczy ma również niesamowicie ciemne), bardzo mocne i zdrowe. Ma bardzo niewiele siwych (farbuje Castingiem, ciemnym burgundem, ale na jej ciemnych włosach widać tylko odcien, pod światło).
Co do figury, kiedyś przez leki hormonalne, przytyła ok 10kg i niestety bardzo ciężko je teraz zgubić (do tej pory przeklina lekarza, które je jej przepisał ). Ale za to ma płaski brzuch!
I oczywiście - to najlepsza Mama na całym świecie!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03928.jpg (35,1 KB, 82 załadowań)
__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2005-10-11 o 10:41 Powód: Dodałam zdjęcie :-)
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 09:57   #72
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Wasze Mamy :-)

Moja mama... hmmm... ma 43 lata, a wyglada na młodsza o... 10lat. Czego zasluga? Jest nauczycielka w-fu, ubiera się młodziezowo i nowocześnie, patrzy na świat oczami nastolatki i jest przeciwniczka.... wszelkich kosmetykow. Uzywa tylko... krem zwykly Nivea, kredke do oczu i pomadke rozowe i wyglada rzeczywiscie mlodo i to bez zmarszczek mimo wieku... Dziwne nie?
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:45   #73
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Moja Mama ma 51 lat, ale uważam, że trzyma się lepiej niz niektóre 45-latki.
rzeczywiscie mlodzitko wyglada, cera do pozazdroszczenia!
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 15:01   #74
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Wasze Mamy :-)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
rzeczywiscie mlodzitko wyglada, cera do pozazdroszczenia!
Dziękuję w imieniu mamy.
Moja cera chyba nigdy nie będzie tak wyglądać. :/
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 17:29   #75
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wasze Mamy :-)

no to fajne mamy mamy;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:26   #76
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Wasze Mamy :-)

Reaktywacja Piszcie o swoich Mamach
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:53   #77
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Wasze Mamy :-)

A moja mamcia mam 54 lata i wyglada duuzzoo młodziej Szczupła,wloski obowiazkowo krotkie-praktyczna fryzurka,prawie wogole zmarszczek,rzadko sie maluje,uzywa kremow przeciwzmarszczkowych i nawilzajacych.A co do ubran-to ma swoj gust,choć ja czasami podsówam jej swoje ciuszkiOgolnie chciala bym sie tak trzymac maja tyle lat co ona
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:35   #78
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wasze Mamy :-)

Moja musia ma 39 lat ja 16.Ogólnie to mam bardzo młodzieżową mame .Ma naprawde śliczną cere,chodzi do kosmetyczki jednym słowem dba o siebie i mam z nią super kontak.Wygląda naprawde dużo młodziej.Podsumowując mam OCZYWIŚCIE najlepszą mame na świecie!
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:46   #79
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Wasze Mamy :-)

Natrafiłam na ten wątek i nie mogłam się oprzeć żeby się w nim nie wypowiedzieć

Moja mama jest cudowna (ach jaka jestem oryginalna ). Ma 43 lata a wygląda na 30- poważnie zawsze jak idziemy gdzieś razem to ludzie myślą że jesteśmy siostrami.
Jako dojrzała kobieta chciałabym wyglądać dokładnie tak jak ona. Uwielbia o siebie dbać, kupuje sobie różniaste kremy, maseczki i inne wynalazki ==> ale co tam, niech szaleje
Nie ma fioła na swoim punkcie.. nigdy nie była na solarium Ubieramy się praktycznie tak samo... z małą różnicą- moja mama niecierpi wszelkich moich butów ( )
No ale miało być o kosmetykach , zna się na perfumach (czego o mnie nie można powiedzieć ), na kremach i tym podobnych sprawach.
Ech.. chciałabym się tak dobrze trzymać na "starość". Mój TZ zawsze mówi że dobrze że ma mnie- bo będę się starzeć tak jak moja mama a jemu to baaardzo odpowiada Ma czarne kręcone włoski do ramion i wygląda jak studentka

Pozdrawiam Wasze mamy

EDIT: No i najważniejsze- moja mama w ogóle się ne maluje Nie używa pudrów(tak jak ja), nawet rzęs nie maluje- bo ma takie długaśnie i czarne że ten tusz to nic jej nie daje .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 21:15   #80
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wasze Mamy :-)

Moja mama ma 50 lat... no prawie 51 ... i musze przyznac, ze bardzo dobrze sie trzyma ale to u mnie w zenskiej czesci rodziny w duzym stopniu zasluga genow ... bo co mozna powiedziec gdy sie ma 85 letnia babcie, ktora pracuje w ksiegowosci ... ale nie zbaczajac z tematu...
Mama zawsze dbala o siebie i to ona nauczyla mnie, ze o wyglad trzeba dbac od poczatku a potem mozna dlugo sie cieszyc dobrym wygladem.
Co prawda mama jest strasznym lasuchem i ciagle walczy z paroma kilogramami ale w tym wieku mozna sobie na to pozwolic... jakby nie bylo nogi ma ciagle szczuple.
Lubi sie dobrze ubrac.... jest na biezaco z nowosciami w kosmetyce... uwielbia perfumy...


wiele razy zdazalo sie, ze moi znajomi widzac mnie po raz pierwszy z mama mysleli, ze to moja kolezanka... kilka smiesznych sytuacje z tego wyszlo... ubaw mialysmy niezly... ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tupek na mostku Nbg - 1.JPG (56,0 KB, 43 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.