Opinie o wózkach Silver Cross - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-13, 11:32   #1
Monia9222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Smile

Opinie o wózkach Silver Cross


Cześć dziewczyny przymierzam się do zakupu wózka Silver Cross Surf, jednak jest o nim bardzo mało opinii. Czy któraś z was ma ten wózek i może mi napisać o nim coś więcej?
Monia9222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 15:54   #2
gosia91krk
Przyczajenie
 
Avatar gosia91krk
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Opinie o wózkach Silver Cross

Ja zdecydowałam się na wózek Surf i nie żaluje. Też nie mogłam znalezc opinii i mialam duzo watpliwosci, po pierwsze czy gondola nie jest za mala, po drugie kosz, który nie należy do największych, no i czy naprawdę jest wart swojej ceny. Po kilku dniach od porodu moje wątpliwości się rozwiały, kiedy bez problemu prowadziłam wózek po nierównej ścieżce. Mój maluszek nadal jeździ w gondoli a ma 5 miesięcy i ma jeszcze miejsce. Amortyzacja i prowadzenie wózka - warte swojej ceny. Chociaż koszyk jest nie do końca przemyślany.
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
- Jonathan Carroll
gosia91krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 16:24   #3
Monia9222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie o wózkach Silver Cross

Cytat:
Napisane przez gosia91krk Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na wózek Surf i nie żaluje. Też nie mogłam znalezc opinii i mialam duzo watpliwosci, po pierwsze czy gondola nie jest za mala, po drugie kosz, który nie należy do największych, no i czy naprawdę jest wart swojej ceny. Po kilku dniach od porodu moje wątpliwości się rozwiały, kiedy bez problemu prowadziłam wózek po nierównej ścieżce. Mój maluszek nadal jeździ w gondoli a ma 5 miesięcy i ma jeszcze miejsce. Amortyzacja i prowadzenie wózka - warte swojej ceny. Chociaż koszyk jest nie do końca przemyślany.
Dziękuję za pomoc Trochę mnie Pani pocieszyła z tą gondolą, bo widziałam ją na żywo i wydawała mi się trochę mała, a sprzedawca wiadomo, powie wszystko, żeby sprzedać Właśnie ta amortyzacja mnie przekonuje najbardziej, bo jak testowałam ją w sklepie to WOW. Chyba też stanę się posiadaczką Surfa
Monia9222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 17:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.