Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-13, 08:31   #2131
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8585941 0]
I od kiedy kawalek tortu po kilku tygodniach to zaprzepaszczenie diety?

Dziewczyny, chyba jestescie dla siebie za surowe. [/QUOTE]
Popieram.
Nie ma co popadać w paranoję. Od jednego kawałka ciasta, jednego piwa czy okazjonalnej pizzy się nie tyje. Trzeba po prostu nauczyć się, że takie rzeczy jeść można, ale sporadycznie, bo co po zakończeniu diety i osiągnięciu wagowego celu? Nigdy więcej ciastka czy loda? A może "no przecież schudłam, to teraz mogę" i jedzenie bez limitów

Ja na ten przykład wczoraj jadłam pizzę, którą popiłam małym piwem. Ale to wina moich rodziców, bo wróciłam do domu, a cała kuchnia zastawiona grzybami w lesie byli.
Ps. Grzybów nie lubię...
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 09:28   #2132
Karcia3333
Przyczajenie
 
Avatar Karcia3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 10
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Popieram.
Nie ma co popadać w paranoję. Od jednego kawałka ciasta, jednego piwa czy okazjonalnej pizzy się nie tyje. Trzeba po prostu nauczyć się, że takie rzeczy jeść można, ale sporadycznie, bo co po zakończeniu diety i osiągnięciu wagowego celu? Nigdy więcej ciastka czy loda? A może "no przecież schudłam, to teraz mogę" i jedzenie bez limitów

Ja na ten przykład wczoraj jadłam pizzę, którą popiłam małym piwem. Ale to wina moich rodziców, bo wróciłam do domu, a cała kuchnia zastawiona grzybami w lesie byli.
Ps. Grzybów nie lubię...
Macie rację nie będę się już tak biczować za tego nieszczęsnego loda, dzięki
Karcia3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 09:28   #2133
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Witajcie chyba waga mi sie zepsuła u tż a do rodzicow jade dopiero za trzy tygodnie ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 09:58   #2134
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Dzień dobry

Ja mam od rana przeboje z pediatra ( czy konkretnie z rejestracją u pediatry) i troszkę mi się ciśnienie podniosło.

Oczywiście pierwsza myśl przy sklepie- czekolada by pomogła ale się oparłam, po prawdzie taki dzień że nie mam czasu na sklep

Co do diety- ja mam od początku roku minus 12 kg a jedyny idealny okres to 21 dni postu Dąbrowskiej. A tak to tygodnia nie ma żeby coś nie wpadlo- tyle że rozsądnie i nie codziennie

Inna sprawa że ostatnio ciezko mi się zmobilizować, właściwie jedyne co osiągam to trzymanie wagi a nie chudnięcie

Wczoraj odkryłam świetna ciabatte z orzechami włoskimi i figami... Smaczna i o dobrym składzie. Niestety pyszna z masłem
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 09:59   #2135
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej


Dopisuje się do grona nic nie czających z rozmowy o zabarwieniu medycznym



Objadłam się wczoraj pierogami nie wiem, ludzie zjedzą 5-8 pierogów, a ja mogę jeść i jeść i jeść
Na kolację prawie 1 kg śliwek....i kara boska na mnie spadła...brzuch bolał, a teraz jestem producentem powietrza o wątpliwej jakości walorach zapachowych:brzyd al:


Rozsądek, tego mi najbardziej brakuje
Hahahha nieźle!
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 10:04   #2136
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

A ja wczoraj nie dość, że loda to jeszcze przy kasie w biedronce dołożyłam rurki waflowe, żeby naklejki na słodziaka dostać Ale tylko to przy kasie było Zjadłam pół opakowania a resztę zaniosłam w nocy do siostry do pokoju z karteczką, żeby to schowała tak żebym nie znalazła albo nie wiem do pracy zaniosła czy coś i dzisiaj rano magicznie zniknęła reszta rurek

No, ale waga spadła, więc spoko
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 10:05   #2137
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Powiem Wam ze i A się biorę za siebie.. codziennie jem batony, przecież tak nie można...
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 10:24   #2138
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ja muszę przyznać, że ostatnio coraz częściej wpadają mi takie grzeszki, więc też muszę się ogarnąć.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 11:58   #2139
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;85860056]Ja bym tak nie mogła. Z diety, na której kilka tygodni myślę o jakimś jedzeniu, a potem mam wyrzuty sumienia, że zaprzepaściłam, zrezygnowałabym szybko.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Ja w czasie ścisłej diety takie rzeczy po prostu włączam w bilans kaloryczny, jako kolacja czy zamiast innego posiłku.[/QUOTE]
ja tyz
Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej

Objadłam się wczoraj pierogami nie wiem, ludzie zjedzą 5-8 pierogów, a ja mogę jeść i jeść i jeść
Na kolację prawie 1 kg śliwek....i kara boska na mnie spadła...brzuch bolał, a teraz jestem producentem powietrza o wątpliwej jakości walorach zapachowych:brzyd al:
Rozsądek, tego mi najbardziej brakuje
wspolczuje rewolucji w brzuchu. Kiedys tez sie rzucilam na sliwki...


Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze i A się biorę za siebie.. codziennie jem batony, przecież tak nie można...
[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;85860558]A ja wczoraj nie dość, że loda to jeszcze przy kasie w biedronce dołożyłam rurki waflowe, żeby naklejki na słodziaka dostać Ale tylko to przy kasie było Zjadłam pół opakowania a resztę zaniosłam w nocy do siostry do pokoju z karteczką, żeby to schowała tak żebym nie znalazła albo nie wiem do pracy zaniosła czy coś i dzisiaj rano magicznie zniknęła reszta rurek

No, ale waga spadła, więc spoko [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja mam od rana przeboje z pediatra ( czy konkretnie z rejestracją u pediatry) i troszkę mi się ciśnienie podniosło.

Oczywiście pierwsza myśl przy sklepie- czekolada by pomogła ale się oparłam, po prawdzie taki dzień że nie mam czasu na sklep

Co do diety- ja mam od początku roku minus 12 kg a jedyny idealny okres to 21 dni postu Dąbrowskiej. A tak to tygodnia nie ma żeby coś nie wpadlo- tyle że rozsądnie i nie codziennie

Inna sprawa że ostatnio ciezko mi się zmobilizować, właściwie jedyne co osiągam to trzymanie wagi a nie chudnięcie

Wczoraj odkryłam świetna ciabatte z orzechami włoskimi i figami... Smaczna i o dobrym składzie. Niestety pyszna z masłem
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja muszę przyznać, że ostatnio coraz częściej wpadają mi takie grzeszki, więc też muszę się ogarnąć.
dobrze nam idzie dziewczyny czysta micha to nasz cel
u mnie tez nie ma w zasadzie diety, a to przez to ze nieustannie czuje sie zmeczona i mam problemy z koncentracja.

Przed tygodniem skaplam sie ze od 2 miesiecy nie biore tabletek z zelazem, ktorego mam nieustanne braki. Brawo ja...
Takze wracam do nich i licze na poprawe.

juz wiem dlaczego znowu stracilam mnostwo wlosow...
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 12:01   #2140
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
ja tyz

wspolczuje rewolucji w brzuchu. Kiedys tez sie rzucilam na sliwki...









dobrze nam idzie dziewczyny czysta micha to nasz cel
u mnie tez nie ma w zasadzie diety, a to przez to ze nieustannie czuje sie zmeczona i mam problemy z koncentracja.

Przed tygodniem skaplam sie ze od 2 miesiecy nie biore tabletek z zelazem, ktorego mam nieustanne braki. Brawo ja...
Takze wracam do nich i licze na poprawe.

juz wiem dlaczego znowu stracilam mnostwo wlosow...
No tak ogólnie to mi idzie nieźle, ale miewam dni, w których sobie pobłażam

Jezu, mi ostatnio tak wypadają włosy, że to masakra jakaś ... garściami wyciągam Ale zwalam to na jakieś przesilenie, zmianę pory roku... Zobaczymy jak za miesiąc to będzie wyglądało... Od jakiegoś tygodnia mi wypadają. Dobrze, że mam ich dużo
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 12:09   #2141
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;85861099]No tak ogólnie to mi idzie nieźle, ale miewam dni, w których sobie pobłażam

Jezu, mi ostatnio tak wypadają włosy, że to masakra jakaś ... garściami wyciągam Ale zwalam to na jakieś przesilenie, zmianę pory roku... Zobaczymy jak za miesiąc to będzie wyglądało... Od jakiegoś tygodnia mi wypadają. Dobrze, że mam ich dużo [/QUOTE]
no wlasnie mi masakrycznie wypadaly... a sa cienkie i jest ich tak malo... ze az serio chcialo mi sie plakac. Niby to tylko wlosy, ale czlowiek zawsze sie zniecheca jak mimo staran cos czyni go pasztetem
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 12:23   #2142
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

O, jestem w temacie
Właśnie wyszłam z wanny. Taka ilość włosów która ze mnie zeszła, to strach się bać. Zawsze zwalałam na ciążę, tyle że to już ponad dwa lata jest "po" czyli łykać żelazo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 12:30   #2143
zmotywowana86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 243
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

witajcie

odpowiadajac ogolnie na Wasze posty ( nie bylo mnie od wczoraj na watku).

Ciasto, ktore tak za mna "chodzi" nie jest czymś niezbednym i koniecznym na diecie, zwlaszcza na redukcji. Dodatkowo moglabym tak codziennie o nim myslec i czy to znaczy ze i codziennie jesc. Jak zaczne pozwalac sobie na wszystkie zachcianki, to nigdy nie osiagne celu a ja nie chce byc "ciagle na diecie" i ciagle bez efektu, bo bede pozwalac sobie na male grzeszki. Dzisiaj to, jutro tamto i ciagle jakies wymowki. Wakacje sobie odpuscilam totalnie a teraz poprostu chce dalej o siebie zawalczyc. Wlasciwie wrocilam do wagi sprzed ciazy, ale zawsze moze byc lepiej.

Owszem zamierzam w rozsadnych ilosciach jesc wszystko, ale wolalabym tobic to, juz jak osiagne cel. Poprostu boje sie, ze jak zaczne to poplyne.

Wracajac do samej redukcji, to znam siebie i niestety najmniejszy kawalek tego przyslowiowego tortu zachamuje mi proces chudniecia, ktory bede musiala dlugo odbudowywac.
zmotywowana86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 12:36   #2144
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
O, jestem w temacie
Właśnie wyszłam z wanny. Taka ilość włosów która ze mnie zeszła, to strach się bać. Zawsze zwalałam na ciążę, tyle że to już ponad dwa lata jest "po" czyli łykać żelazo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej najpierw je zbadac. Jaj uz kilka razy wracalam do uzupelniania go, bo juz wiem co jest grane. Ale wiekszosc osob nie znosi zbyt dobrze suplementacji. Mnie tez ostatnio ciagle boli zoladek, co staram sie jakos zalagodzic jedzeniem.

Wiele osob czuje mdlosci, biegunki, wymioty... w zasadzie to standard, szczegolnie w pierwszych tygodniach.

Takze najpierw zbadac czy to konieczne. Mnie sie zdarzalo miec wynik 10 na norme, ktora i tak jest dosc rozpieta bo 33-193.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 13:12   #2145
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Najlepiej najpierw je zbadac. Jaj uz kilka razy wracalam do uzupelniania go, bo juz wiem co jest grane. Ale wiekszosc osob nie znosi zbyt dobrze suplementacji. Mnie tez ostatnio ciagle boli zoladek, co staram sie jakos zalagodzic jedzeniem.

Wiele osob czuje mdlosci, biegunki, wymioty... w zasadzie to standard, szczegolnie w pierwszych tygodniach.

Takze najpierw zbadac czy to konieczne. Mnie sie zdarzalo miec wynik 10 na norme, ktora i tak jest dosc rozpieta bo 33-193.
Czyli muszę dopisać badanie żelaza do listy badań. Dziękuję za radę

Jak już wreszcie pójdę to się nie wypłacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 13:49   #2146
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Nestle możesz sobie łyknąć parę dni smoothie pietruszka+jabłko+ pomarancze/ sok z cytryny...to ma dużo żelaza i spożycie wydaje się bardziej przyjemne niż wątróbka

Mnie zdziwiło żelazo w normie bo zawsze miałam z tym problemy. I to po Dąbrowskiej( mi się ciągle wydaje że żelazo to mięcho, żółtka itd, pewnie powinnam odświeżyć wiedzę

Ja trochę rozumiem Zmotywowana- jak komuś mało brakuje do celu i jest w stanie się zmobilizować na 100 % to mnie to przekonuje ale jeśli ktoś ma bardzo dużo kilogramów do pozbycia i raczej słaba silna wolę to chyba nie jest rozwiązanie. W ogóle chyba dla każdego najlepsze jest indywidualne podejście Każda z nas mniej więcej wie co działa i na co ją stać...

Włożyłam dziś stara bluzkę, że dwa lata jej nie nosiłam

Póki co na czysto - ale u mnie tak zawsze od rana, masakra zaczyna się popołudniu/ wieczorem. Dlatego dzis jem więcej od rana, mnie że to coś da.

A w ogóle to pediatra - podejście drugie i oby ostatnie
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 13:51   #2147
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ech, właśnie wróciłam ze sklepu rowerowego i jestem trochę załamana
W drodze powrotnej, żeby poprawić sobie humor, zaszłam do sklepu, żeby kupić sobie jakiś polepszacz humoru (czyt. słodycze). I wiecie co? Stałam przy tej półce kilka dobrych minut, a to-to się nawet do mnie nie odezwało. Ostatecznie kupiłam jogurt i banana.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 14:05   #2148
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ja wsuwam szybko leczo, bo już mnie nosi i szukam słodkiego A za moment na wywiadowkę zmykam 2 h mnie nie będzie 🤣

Joanno tak sobie o Tobie dzisiaj myślałam - może jest coś co włączyłaś po poście i to Cię tak zamula?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ech, właśnie wróciłam ze sklepu rowerowego i jestem trochę załamana
W drodze powrotnej, żeby poprawić sobie humor, zaszłam do sklepu, żeby kupić sobie jakiś polepszacz humoru (czyt. słodycze). I wiecie co? Stałam przy tej półce kilka dobrych minut, a to-to się nawet do mnie nie odezwało. Ostatecznie kupiłam jogurt i banana.
No weź zamiast się cieszyć że nie wołało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 14:06   #2149
zmotywowana86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 243
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

staska- brawo ty😊



joanna- zgadza sie. Jak zostalo mi te ok 3 kg to waga nie spada juz tak szybko i nawet te najmniejsze" grzeszki "maja wplyw na efekt. Jak mialam te ok 30 kg do schudniecia, to dieta wygladala inaczej. Bylo mi latwiej schudnac mimo potknięc.
zmotywowana86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 14:17   #2150
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez zmotywowana86 Pokaż wiadomość
staska- brawo ty



joanna- zgadza sie. Jak zostalo mi te ok 3 kg to waga nie spada juz tak szybko i nawet te najmniejsze" grzeszki "maja wplyw na efekt. Jak mialam te ok 30 kg do schudniecia, to dieta wygladala inaczej. Bylo mi latwiej schudnac mimo potknięc.
Ja się potykałam całe wakacje, w sumie cały rok

Joanna a to Twoja mała chora już jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 15:49   #2151
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Czyli muszę dopisać badanie żelaza do listy badań. Dziękuję za radę

Jak już wreszcie pójdę to się nie wypłacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze polecam swiezy sok z buraka, marchwi I jakiegoś słodkiego owocu. bomba witaminowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 16:15   #2152
Karcia3333
Przyczajenie
 
Avatar Karcia3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 10
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ja mam dzisiaj taki dobry humor, weszłam rano w dżinsy w rozmiarze 40, które w czerwcu wchodziły mi tylko do połowy ud
Do tej pory czysta micha, teraz czas na podwieczorek, placki z mąki pełnoziarnistej i płatków owsianych z jabłkami
Karcia3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 16:49   #2153
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Nie moja mała zdrowa jak zwykle, tylko ma tajemnicza wysypkę na kolanie która dojrzała do pokazania rano złe mnie zapisały a że wysypka nie zaraza.... W sumie już po i i tak nie wiadomo co to , a dwóch pediatrów oglądało.

Chyba muszę zmienić pediatrę na jakiegoś blizej- z drugiej strony jak dotąd jeżdżę 1-2 do roku więc nie mam parcia...

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Nestle jako że włączyłam wszystko to lista jest długa

Z tym zmęczeniem zmagałam się i przed postem, stąd widziałam mega różnice na poście gdzie bez kawy nie byłam senna itd. inna sprawa że ja nie biorę żadnych suplementów i to mogę poprawić. Póki co lykam magnez z witaminami b bo akurat mam w domu.

Do lekarza się wybiorę oczywiście.

Dziś u nas 14 stopni i wręcz ciemnawo takie chmury... A ja mam mega zakwasy w udach po tym bieganiu
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 18:19   #2154
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi apkę wywala...

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Wróciłam ze szkoły. Totalna strata czasu. A kochane RODO bezsens wielki..

Zanim wyszłam z domu, to przeżyłam kryzys ubraniowy
Od kilku dni staram się pić 3 litry wody, więc ta wewnętrzna moja woda powinna jakoś schodzić chyba, a jestem tak opuchnięta, że patrzeć na siebie nie mogę.
To się pożaliłam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.

Edytowane przez nestle301
Czas edycji: 2018-09-13 o 17:56
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 19:03   #2155
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Nestle - ja wczoraj miałam wieczór rodzicielski w przedszkolu ( o 15;30 - Rodo brak ale informacji użytecznych też brak. Największe emocje wzbudziła analiza kataru u dzieci ( dokładna i opisowa - konsystencja, kolor.....) A w sumie i tak była tylko 1/3 rodziców i to tych których uwagi nie dotyczą.

No ale ja sobie przynajmniej język ćwiczę, więc czas nie jest stracony zupełnie

Podziwiam ilość wody- też staram się wlewać ale wynik na pewno mam daleki.

Natomiast ogłaszam czysta miche!!!

Nie idealna, sporo dojadania nie do końca dobrych produktów , za dużo pieczywa, malo owoców ale i tak najlepszy dzień od dawna.

Na kolację zjadłam sałatkę , co prawda z chlebem ( ale bez masełka

Jutro biegam (oby
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 19:41   #2156
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Hej hej

U mnie coś słabo z tą czysta micha...
Muszę się ogarnąć w końcu bo już sama nie wiem co się ze mną dzieje


My mamy zebranie w przedszkolu we wtorek. U nas RODO obowiązuje w takim sensie, że na przykład nie możemy zadzwonić do nauczycielki i spytać się jak się miewa nasze dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 19:52   #2157
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ooo... Grunt że ona może do Ciebie zadzwonić gdyby coś było nie tak. Bo chyba może?

Kilka kat temu gdy mojej córce po raz pierwszy rzepka wyskoczyła w szkole, to pani higienistka czekała aż przyjadę do szkoły i wyrażę zgodę aby mogła zadzwonić po pogotowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 20:32   #2158
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Ja podpisałam właśnie zgodę na takie coś w przedszkolu. Na udzielenie pierwszej pomocy, wezwanie służb ratunkowych, nawet na pomoc w czynnościach fizjologicznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 20:39   #2159
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Ooo... Grunt że ona może do Ciebie zadzwonić gdyby coś było nie tak. Bo chyba może?

Kilka kat temu gdy mojej córce po raz pierwszy rzepka wyskoczyła w szkole, to pani higienistka czekała aż przyjadę do szkoły i wyrażę zgodę aby mogła zadzwonić po pogotowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo borze zielony:/ masakra. Ciekawe jest to jak każdy boi się przez taka ustawe cokolwiek zrobić, żeby nie brać na siebie odpowiedzialności.


Ja stwierdzam że muszę się najpierw chyba podkurowac zanim zacznę serio chudnac bo tak się trochę że sobą szarpie.

Pamiętam jak kiedyś fajnie schudłam przez kilka dni w których byłam na krotkim urlopie, wcale nie mało jadłam ale zwyczajnie odpoczelam.
Teraz jeszcze od 2 tygodni mecza mnie rewolucję w brzuchu i ciągle te mdłości.

Także będę się starać jeść zdrowo, nie przebadać się ale nie chce robić sobie stresu że zjadłam coś nie dozwolonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 20:44   #2160
zmotywowana86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 243
Dot.: Czysta micha to nasz cel- może dziś przyłączysz się? cz.2

u nas panie nawet nie wchodza z dziecmi do toalety. Wszystkie potrzeby dzieci zalatwiaja zupelnie same. One tylko stoja w drzwiach.

Wczoraj bylam rowniez na spotkaniu w przedszkolu i musialam podpisac stertę papierow w zwiazku z tym smiesznym Rodo.
zmotywowana86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-30 19:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.