Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-01, 09:51   #1
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37

Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon


Mam pewien problem. Poznałem z miłą fajną dziewczynę. Spotykamy się, lecz mam zastrzeżenia co do jej zachowania. Nie widzimy się codziennie, tylko 2x w tygodniu. Za to ona chce ciągle rozmawiać ze mną przez telefon. Rozumiem z godzinę, ale ona nawija przez kilka godzin.

No i to jest tak, że ciągle opowiada o pierdołach, o urodzinach kogoś z rodziny, o tym co lubi gotować, co musi zrobić itp. Kiedy ja staram się coś opowiedzieć, bywa że przerywa mi mówiąc - do sedna, a samaporusza prozaiczne tematy. Kiedy po 3 godzinach się wyłączam w rozmowie, słucham lecz myślami błądzę gdzies indziej, to ta z niezadowoleniem ględzi - że jej nie słucham.

Przekreśla 3 godziny słuchania przez jedną sytuację. Najgorsze są piątki. Wie że się w sobotę widzimy, a i tak mnie trzyma w rozmowie do drugiej w nocy. Po co tyle rozmawiać jeśli nazajutrz się widzimy? A gdy kltóregoś dnia oznajmiłem, że idę spać o 22, to dobę później słyszałem wyrzuty, że wcześniej chodziłem spać o 1 w nocy i byo, ok dlaczego więc musiałem iść o 22.

Niby mi na niej zależy ale co raz bardziej mam ochotę jej powiedzieć, by się ode mnie o...liła. Grzecznie mówię, że chcę iść spać, a ona nie wyraża na to zgody. Jak tłumaczę że już późno i jestem zmęczony, odwraca kota ogonem, że nie chcę z nią rozmawiać.

Kiedy informuję, że chciałbym coś poczytać, albo obejrzeć, to mi nie pozwala i gada, że jak się rozłączę, to będę żałował bo się więcej nie odezwie. Stwierdziłem, że to manipulacja, na co ona odparła - nie pyskuj. Co o tym myslicie?

Edytowane przez Irytek1
Czas edycji: 2018-09-01 o 10:22
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 10:43   #2
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Podziwiam cierpliwość. Mnie by szlag trafił, gdyby ktoś trzymał mnie przy telefonie tyle czasu i to jeszcze ględził bez sensu o niczym, a w każdym razie o niczym istotnym, czy ciekawym, mając totalnie w dupie mój nastrój i plan dnia.

Dziewczyna jest źle wychowana, skoro na informację, że chcesz iść spać, czy też poczytać lekceważy to i nawija dalej.

Pozostaje Ci powiedzieć dobitnie, że jak nie zmieni swojego zachowania, to nie widzisz Was razem.

Ale podejrzewam, że nic to nie da.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Rozłącz się kiedyś bez słowa. Jak powiesz, że musisz kończyć, a ona to zlekceważy, rozłącz się i już. I tak za każdym razem, jak się w taki sposób zachowa.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 10:44   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Oszalałabym. Nie znoszę ględzących ludzi, nudzi mnie to śmiertelnie.
Mój brat miał sposób na taką dziewczynę - przełączał na głośnik, a w tym czasie surfował w necie, albo robił to, co akurat miał do zrobienia. I tylko co rusz wtrącał jakieś "aha".
Wytrzymał bohatersko 3 miesiące.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 10:49   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem. Poznałem z miłą fajną dziewczynę. Spotykamy się, lecz mam zastrzeżenia co do jej zachowania. Nie widzimy się codziennie, tylko 2x w tygodniu. Za to ona chce ciągle rozmawiać ze mną przez telefon. Rozumiem z godzinę, ale ona nawija przez kilka godzin.

No i to jest tak, że ciągle opowiada o pierdołach, o urodzinach kogoś z rodziny, o tym co lubi gotować, co musi zrobić itp. Kiedy ja staram się coś opowiedzieć, bywa że przerywa mi mówiąc - do sedna, a samaporusza prozaiczne tematy. Kiedy po 3 godzinach się wyłączam w rozmowie, słucham lecz myślami błądzę gdzies indziej, to ta z niezadowoleniem ględzi - że jej nie słucham.

Przekreśla 3 godziny słuchania przez jedną sytuację. Najgorsze są piątki. Wie że się w sobotę widzimy, a i tak mnie trzyma w rozmowie do drugiej w nocy. Po co tyle rozmawiać jeśli nazajutrz się widzimy? A gdy kltóregoś dnia oznajmiłem, że idę spać o 22, to dobę później słyszałem wyrzuty, że wcześniej chodziłem spać o 1 w nocy i byo, ok dlaczego więc musiałem iść o 22.

Niby mi na niej zależy ale co raz bardziej mam ochotę jej powiedzieć, by się ode mnie o...liła. Grzecznie mówię, że chcę iść spać, a ona nie wyraża na to zgody. Jak tłumaczę że już późno i jestem zmęczony, odwraca kota ogonem, że nie chcę z nią rozmawiać.

Kiedy informuję, że chciałbym coś poczytać, albo obejrzeć, to mi nie pozwala i gada, że jak się rozłączę, to będę żałował bo się więcej nie odezwie. Stwierdziłem, że to manipulacja, na co ona odparła - nie pyskuj. Co o tym myslicie?
jeśli masz ochotę jej powiedzieć, żeby się odp... to raczej dużo z tego nie będzie dziewczyna zachowuje się jak desperatka, która dawno nie miała faceta i próbuje cię osaczać. spróbuj z nią szczerze pogadać, jak sprawa wygląda z twojej strony. jeśli się obrazi na amen to masz sprawę z głowy. jeśli jest myśląca to zastanowi się nad swoim zachowaniem i może przestanie być takim bluszczem.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 11:01   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Co o tym myślę? Że jesteś chłopcem do bicia, bezwolnym pieskiem.
Jest godzina 22, jesteś zmęczony po pracy, chcesz iść spać. Grzecznie kończysz rozmowę, wyciszasz telefon i tulisz podusię. Chyba, że chcesz mieć terrorystę w spódnicy.


Ile ona ma lat?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 11:05   #6
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Moim zdaniem powiedz jej, że powinniście szanować swój czas wzajemnie. I każdy musi mieć swoje życie poza Waszym wspólnym. Bo takie sytuacje do niczego dobrego nie prowadzą. Ona tak tylko mówi, że zerwie kontakt, a bez niego nie może wytrzymać nawet paru godzin, więc najwyżej pożałuj.
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 13:41   #7
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Następnym razem jak będziesz chciał skończyć, to jej to powiedz, jak walnie jakieś 'nie pyskuj' to się po prostu pożegnaj i idź spać.

Jeśli mimo Twoich dalszych upomnień dziewczyna nie bardzo się zmieni, no to do widzenia
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 13:54   #8
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Kiedy informuję, że chciałbym coś poczytać, albo obejrzeć, to mi nie pozwala i gada, że jak się rozłączę, to będę żałował bo się więcej nie odezwie. Stwierdziłem, że to manipulacja, na co ona odparła - nie pyskuj. Co o tym myslicie?

Myślę, że gdybym coś takiego usłyszała od faceta, to natychmiast bym się rozłączyła, trzymając go za słowo, że się więcej nie odezwie.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 14:24   #9
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Na jakie zachowanie sobie pozwolisz tak będzie cię traktowała.
Ja po takim braku szacunku do mojego czasu, do mojego dnia, do moich obowiązków i moich potrzeb (tak podstawowych jak sen!) nie chciałabym mieć z daną osobą nic wspólnego.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 14:41   #10
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Nie wyobrażam sobie być z kimś takim. Czasem każdy ma potrzebę się wygadać, ale niech to ma jakieś granice przyzwoitości. I przede wszystkim rozmowa to dialog dwóch osób, a nie monolog jednej.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 15:07   #11
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Nie rozumiem, jaki masz problem. Mówisz po prostu, że musisz kończyć i się rozłączasz, a nie czekasz na pozwolenie czy możesz łaskawie skończyć rozmowę. Dziewczyna już próbuje Cię maksymalnie ograniczać to pomyśl, co będzie potem. Zakończ tą znajomość.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 15:32   #12
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Na jakie zachowanie sobie pozwolisz tak będzie cię traktowała.
Ja po takim braku szacunku do mojego czasu, do mojego dnia, do moich obowiązków i moich potrzeb (tak podstawowych jak sen!) nie chciałabym mieć z daną osobą nic wspólnego.
Dokładnie tak. Jeśli mówisz, że chcesz sie rozłączyć, a tego nie robisz, to ona to wykorzystuje i dalej z Tobą gada po 3 h, bo wie, że jej będziesz grzecznie słuchał.

Normalnie doradzilabym, aby być stanowczym, powiedzieć, że rozmawiacie już długo a ty chcesz teraz poczytać / zjeść / spac więc żegnasz się, kocham Cię i pa, rozłączasz się.

Natomiast w tym przypadku doradzam ewakuację ze związku. Przeciez ta laska cię szantażuje. Nie byłabym z kimś, kto mi odpowiada "nie pyskuj".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 16:02   #13
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

O matko, zwariowałabym. Podziwiam twoją cierpliwość.
Nie ma sensu męczyć się w takim "związku"
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:26   #14
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Nie pyskuj? Laska nie szanuje Ciebie i Twojego czasu. Próbuję sobie przypomnieć czasy, gdy miałam taki rozkład dnia, że mogłam gadać przez telefon kilka godzin dziennie bez przerwy i nie potrafię... Nie masz nic do roboty, serio?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 17:32   #15
lizzie98
Raczkowanie
 
Avatar lizzie98
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 111
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem. Poznałem z miłą fajną dziewczynę. Spotykamy się, lecz mam zastrzeżenia co do jej zachowania. Nie widzimy się codziennie, tylko 2x w tygodniu. Za to ona chce ciągle rozmawiać ze mną przez telefon. Rozumiem z godzinę, ale ona nawija przez kilka godzin.

No i to jest tak, że ciągle opowiada o pierdołach, o urodzinach kogoś z rodziny, o tym co lubi gotować, co musi zrobić itp. Kiedy ja staram się coś opowiedzieć, bywa że przerywa mi mówiąc - do sedna, a samaporusza prozaiczne tematy. Kiedy po 3 godzinach się wyłączam w rozmowie, słucham lecz myślami błądzę gdzies indziej, to ta z niezadowoleniem ględzi - że jej nie słucham.

Przekreśla 3 godziny słuchania przez jedną sytuację. Najgorsze są piątki. Wie że się w sobotę widzimy, a i tak mnie trzyma w rozmowie do drugiej w nocy. Po co tyle rozmawiać jeśli nazajutrz się widzimy? A gdy kltóregoś dnia oznajmiłem, że idę spać o 22, to dobę później słyszałem wyrzuty, że wcześniej chodziłem spać o 1 w nocy i byo, ok dlaczego więc musiałem iść o 22.

Niby mi na niej zależy ale co raz bardziej mam ochotę jej powiedzieć, by się ode mnie o...liła. Grzecznie mówię, że chcę iść spać, a ona nie wyraża na to zgody. Jak tłumaczę że już późno i jestem zmęczony, odwraca kota ogonem, że nie chcę z nią rozmawiać.

Kiedy informuję, że chciałbym coś poczytać, albo obejrzeć, to mi nie pozwala i gada, że jak się rozłączę, to będę żałował bo się więcej nie odezwie. Stwierdziłem, że to manipulacja, na co ona odparła - nie pyskuj. Co o tym myslicie?
Chłopie - uciekaj. Jeśli nie jesteście nawet jeszcze razem to nie wiem co musiałbyś znosić w związku. Chociaż też, tak jak moje poprzedniczki już powiedziały, na jakie traktowanie sobie pozwalasz, tak żyjesz. Możesz spróbować wyznaczyć granice, jeśli to nic nie da, odejdź.

Edytowane przez lizzie98
Czas edycji: 2018-09-02 o 17:33
lizzie98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 12:52   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Nie pyskuj?

To się grzecznie żegnasz, kończysz rozmowę i wyciszasz telefon. Bez jaj.

A dziewczyna ma o czym opowiadać codziennie przez te 3 godziny? Bo chyba nie opowiada o swoim zyciu, ale głównie o cudzym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 16:08   #17
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Może powiedz, że rozmowa jest nagrywana i spytaj, czy wyraża zgodę.
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 19:40   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Jak sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 08:59   #19
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

może powiedz jej że nie lubisz rozmawiać przez telefon, że wolisz na żywo? kilka godzin to ja bym chyba nawet nie miała o czym bez przerwy mówić!
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-05, 10:23   #20
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Grzecznie mówię, że chcę iść spać, a ona nie wyraża na to zgody. Jak tłumaczę że już późno i jestem zmęczony, odwraca kota ogonem, że nie chcę z nią rozmawiać.

Kiedy informuję, że chciałbym coś poczytać, albo obejrzeć, to mi nie pozwala i gada, że jak się rozłączę, to będę żałował bo się więcej nie odezwie. Stwierdziłem, że to manipulacja, na co ona odparła - nie pyskuj. Co o tym myslicie?
Myślę, że nic z tego nie będzie, bo dziewczyna wchodzi Ci na głowę i ma tupet, a Tobie to już teraz przeszkadza.
Gdyby była typem gadułki -przytulaska to bym jeszcze zrozumiała. Ale ona jest twarda i bezczelna. Co to za teksty, że pożałujesz, że nie odbierze, że masz nie pyskować? ;] Mi to wygląda na to, że spodobała Ci się chamka ;]


Pomijając już sytuację z tym telefonowaniem, to niepokojące jest to, że ona lubi gadać o sobie, ale Twoje historie ją zwyczajnie nudzą.


Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość
Grzecznie mówię, że chcę iść spać, a ona nie wyraża na to zgody. Jak tłumaczę że już późno i jestem zmęczony, odwraca kota ogonem, że nie chcę z nią rozmawiać.
Co to w ogóle ma być? ;D Parodia z dwóch stron: z jej, że w ogóle rości sobie prawo do takiej kontroli, a z Twojej, że jej na to pozwalasz.
Dla mnie takie "drobne" sprawy świadczą o dużo większych kwestiach. Skoro ona ma w nosie to, że jesteś zmęczony i chce sobie pogadać o głupotach, to w innych kwestiach również nie będzie przedkładała Twojego szczęścia / zdrowia nad swoje widzimisię.

Edytowane przez elsene
Czas edycji: 2018-09-05 o 10:36
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 04:51   #21
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziewczyna jest bezczelna i niezle Toba manipuluje.. Po takich szantazykach powiedzialabym : to sie nie odezwiesz trudno nara i zakonczylabym taka znajomosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:54   #22
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Poważnie się zastanawiam nad rozwijaniem tej relacji. Codziennie dzwoni do mnie o 21 i nawija do 00:00. I tak jest od około miesiąca. Zamiast pójść spać o 22, ja chodzę po północy, a bywa że po 1.

W czwartek zdecydowałem w ogóle nie odbierac telefonu. Efekt?
26 nieodebranych połączeń i mnóstwo smsów. W piątek z nią chciałem pogadać z godzinę, a wyszło jak zwykle, rozmowa zakończona po północy. Mówiłem jej, że chcę iść spać, a ona ale zaczekaj, nie idź bo chcę ci powiedzieć jeszcze o czymś. Naciskam, że już idę bo zmęczony jestem, a ona nie odpowiada "w porządku miłych snów", a za to ględzi o wyprawie z siostrą na zakupy, o tym co jadła itp. Zdarza się jej opowiadać jak to ma ochotę być przytulona. Z treści wynika, że to ja mam ją ciągle tulić, tak jak lubi, a gdy ja spytam czy mnie przytuli, rzuca - nie zasłużyłeś, albo że mam za duże wymagania.

Ja lubię głaskanie, mizianie, a ona mi to odmawia. Za to ja muszę się na wszystko zgadzać. W seksie podobnie. Uwielbiam pieszczoty ustami, za czym ona nie przepada, więc się na to nie zgadza. Za to muszę ją pieścić, dotykać, całować i "wsadzać" i robić to za czym ona przepada. Nie pomyśli by mi sprawić jakąś przyjemność, tylko skupia się na tym, by to jej było ok.

Opowiadała o byłym. Kochali się gdy ona miała ochotę. A jak nie przejawiała chęci na zabawy, to on mimo pobudzonego członka, musiał jej decyzję uszanować. Rozumiem, że nie wolno nikogo do niczego zmuszać, ale takie podejście wskazuje, że ona myśli tylko o sobie.

W nocy rozmawiałem z nią do późna, a od rana wydzwania.
Kiedy spotkaliśmy się na początku tygodnia, odmówiła mi przytulania i głaskania. Gdy ukazałem niezadowolenie, padło stwierdzenie, że jestem natarczywy. To się nazywa hipokryzja, bo sama co robi? Wydzwania, smęci itp. Mówię jej, że boli mnie głowa, a ta nie słucha tylko dalej swoje.

Pozwoliłem jej wejść sobie na głowę, to teraz mam problem.

Edytowane przez Irytek1
Czas edycji: 2018-09-08 o 09:06
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 09:22   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Ano. Zero jaj i charakteru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 09:48   #24
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Twoje życie, Twoje decyzje...

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Tylko zastanawia mnie określenie miła i fajnia dziewczyna z 1 postu. Ja tu niczego miłego i fajnego w niej nie widzę.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:18   #25
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziewczyna jest egoistką, jest obrazalska i ciągle Cię szantażuje. Materiał na idealną dziewczynę jeśli jesteś masochista. Daj sobie spokój jeśli wolisz zdrowie psychiczne

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 11:35   #26
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Różnica między wami jest taka, że ona potrafi powiedzieć NIE. A Ty nie potrafisz. Chcesz się rozłączyć, mówisz jej, że boli cię głowa i idziesz spać, niby się tlumaczysz, a ona dalej gada. Nie musisz jej prosić o pozwolenie. Rozłączasz się i tyle. Rzeczywiście weszła ci na głowę. Tylko czemu w ogóle chcesz być z taką niemiła dziewczyna? Obawiasz się, że będziesz sam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 11:41   #27
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Ty się nie zastanawiaj nad rozwijaniem tej relacji, tylko nad jej zakończeniem, bo ja na twoim miejscu rozważałabym już strzelenie sobie w łeb. Tak się nie da. Kto zniesie nieustanne kłapanie dziobem i spełnianie zachcianek, nie dostając w zamian nic?
Weź wymień jakieś pozytywne cechy charakteru tej dziewczyny, które cie przy niej trzymają, może zrozumiem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 11:50   #28
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Pomyśl sobie jak będzie wyglądać Twoje życie, jeżeli ta znajomość przerodzi się w poważny związek.

Nie będzie wyglądać wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 09:31   #29
Irytek1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 37
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

Dziewczyny ratunku!!!!!!!!!!!!!




Niby ją lubię, est fajna, do pogadania o wszystkim, tańca i różańca, ale nie daje mi wytchnienia.



Kiedy idę spać o 22 i wstaję o 7, jestem wypoczęty. Taki mam organizm. Jeśli w sobotę położę się o 1 i śpię do 10, to mimo takiej samej długości snu znacznie gorzej się czuję.


Muszę wcześnie chodzić spać, tylko wtedy się wysypiam.


A ona dzwoni i dzwoni i dzwoni. Gadamy od 21 do 23, potem napromieniowany przewracam się w łóżku i wstaję wyczerpany do pracy. I tak cały tydzień.


Któregoś razu nie odebrałem to wydzwaniała 15 razy do 23.

Nazajutrz zwróciła mi uwagę, żebym nie szedł wcześnie spać o

ona pracuje do wieczora i to jedyna okazja żeby porozmawiać.


To tak jakbyśmy musieli codziennie nawijać.



Wczoraj dzwoniła poinformowałem ją że czytam książkę, a jej nie przyszło do głowy, że mi przeszkadza, tylko gadała i gadała.


Kiedy grzecznie oświadczyłem, że idę przygotować obiad, ona oznajmiła, że będzie dzwonić wieczorem, tak jakbym nie mógł mieć innych planów.



Nie mówiąc już o tym, że niekiedy odnoszę wrażenie, że nie ma o czym już z nią rozmawiać.


Jak jej powiedzieć, że


chcę chodzić spać o 22, a nawet przed spać. Że ją lubię, ale nie chcę spędzać wiele czasu przed telefonem?
Irytek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 09:33   #30
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Dziewczyna wymusza rozmowy przez telefon

No nie wiem, mamy do niej zadzwonić i jej powiedzieć, że sobie nie życzysz? To podaj numer.

Cytat:
Napisane przez Irytek1 Pokaż wiadomość


Jak jej powiedzieć, że


chcę chodzić spać o 22, a nawet przed spać. Że ją lubię, ale nie chcę spędzać wiele czasu przed telefonem?
Może właśnie... dokładnie tak? No zastanów się, pomyśl samodzielnie. Czy jest jakaś magiczna formuła którą może zaproponować Wizaż? Jak inaczej poinformować człowieka że jest upierdliwy, niż powiedzieć mu "jesteś upierdliwy"?

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2018-09-16 o 09:38
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-27 12:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.