Szatynka-blondynka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 22:27   #1
blanchefleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Question

Szatynka-blondynka :)


Witam, bardzo proszę o pomoc!
Moje naturalne włosy to taki mysi, ciemny brąz, czyli można rzec że jestem szatynką. Farbuję już od dawna włosy tylko u fryzjerki, i w końcu chcę zacząć farbować je w domu.
Moje farbowane włosy są w złocistym odcieniu blondu, nie są zbyt (jak na blond) jasne.
I tu pojawia się pytanie: jaką polecacie farbę, żeby włosy nie stały się pomarańczowe, zielone itd.? Czy w ogóle jakakolwiek farba ze sklepu złapie mi ciemne odrosty i pofarbowaną profesjonalną farbą resztę włosów?
Dziś stałam przy półce z farbami w sklepie i wyszłam z niego z pustymi rękami, kompletnie rozbita Myślałam o L'oreal Casting, ale tam na pudełku jest napisane, że odcienie blond nie nadają się do brązowych włosów.
PORADŹCIE!! Mam już okropne odrosty :/

A tu zdjęcia:
http://i35.tinypic.com/20rpchy.jpg

http://i35.tinypic.com/2ez73py.jpg
(tu widać trochę odrosty)
blanchefleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 23:20   #2
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Szatynka-blondynka :)

Ja mam ten sam problem i pisałam o tym i inne dziewczyny już wcześniej. Jednak zdecydowałam się na Casting perłowy blond, ponieważ bardzo dużo dziewczyn próbowało na brązowe odrosty i działało. Pisały,że rozjaśnia odrosty o 2-3 tony, bo nie zawiera amoniaku ale za to inny podobny składnik, który działa na zasadzie amoniaku ale jest mniej szkodliwy. Więc w czwartek prawdopodobnie się zafarbuję. Czekam na farbę bo zamówiłam z internetu i idzie mi już 5 dzień. Oczytałam się mnóstwo wątków z tą farbą i w końcu się zdecydowałam. Dość mam latania do fryzjerów i niszczenia włosów jakimiś utleniaczami. na forum umieściłam zdjęcia moich obecnych włosów, jak pomaluję to również wrzucę fotki. ja bym na Twoim miejscu wybrała castinga właśnie perłowy blond lub świetlisty i zaryzykowała.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------



---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez megiczajka Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem i pisałam o tym i inne dziewczyny już wcześniej. Jednak zdecydowałam się na Casting perłowy blond, ponieważ bardzo dużo dziewczyn próbowało na brązowe odrosty i działało. Pisały,że rozjaśnia odrosty o 2-3 tony, bo nie zawiera amoniaku ale za to inny podobny składnik, który działa na zasadzie amoniaku ale jest mniej szkodliwy. Więc w czwartek prawdopodobnie się zafarbuję. Czekam na farbę bo zamówiłam z internetu i idzie mi już 5 dzień. Oczytałam się mnóstwo wątków z tą farbą i w końcu się zdecydowałam. Dość mam latania do fryzjerów i niszczenia włosów jakimiś utleniaczami. na forum umieściłam zdjęcia moich obecnych włosów, jak pomaluję to również wrzucę fotki. ja bym na Twoim miejscu wybrała castinga właśnie perłowy blond lub świetlisty i zaryzykowała.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Zamieściłam moje obecne zdjęcia włosów, zaraz zamieszczę ci kilka wypowiedzi, żebyś mogła się zdecydować.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

ja miałam blond pasemka na braz wlosach i polozylam na to Perlowy Blond , bylam zachwycona ! bardzo roznomiernie pokrywa a kolorek poprostu boski , taki sredni blondzik o jakim marze jeden minus to szybkie splukiwanie sie koloru , znacie moze jakas FARBE o podobnym odcieniu ???
__________To napisała wcześniej jakaś dziewczyna, jej wyszło tak jak ja chcę, czekam na fotki!!!!!!!!!!!!!!!_____ ___

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

a oto nastepna opinia, a mówią,że casting nie rozjaśnia????????????

Ja robilam Castingiem z ciemnego blondu na Perlowy Blond i rozjasnily sie o jakies 4 tony do zlotego sredniego blondu. Kolor sie spiera, ale i tak wlosy beda chyba na stale troche rozjasnione (wczesniej uzywalam Blondu 700-ciemniejszego niz moje naturalne i jak sie zmyl to pozostawil po sobie jasniejsze wlosy= mialam odrosty, teraz Perlowy Blond idealnie pokryl odrosty i cale wlosy mam takiego samego koloru).

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

teraz decyzja należy do Ciebie.
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 09:20   #3
blanchefleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Szatynka-blondynka :)

Hmm, wydaje mi się jednak, że perłowy blond jest za jasny jak dla mnie. Ja mam bardziej 8304 słoneczny miód.
Jeszcze jedno pytanie: czy na moje długie włosy potrzebuje dwa opakowania farby?
blanchefleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:37   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szatynka-blondynka :)

L'Oreal Casting nie jest farbą trwałą więc będzie się wypłukiwał, nawet jeśli chwyci odrosty to po kilku myciach i tak będą się one rozróżniały... Żeby uzyskać jednolity kolor może byc ciężko ale da się to zrobić. Na odrosty polecam farby Wellatonu, bo dosyć dobrze rozjaśniają i mają ładne odcienie http://www.wellaton.pl/produkty.html

więc zrób sobie odrosty i następnie nałóż farbę na całe włosy, żeby odświeżyć kolor. Przy Twojej długości z Wellatonu radziłabym kupić nawet 3 opakowania, zależy czy masz gęste włosy... ja mam włosy do ramion, dosyć gęste i jak farbowałam Wellatonem to szły mi dwa opakowania
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:03   #5
blanchefleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Szatynka-blondynka :)

kupiłam w końcu palette 10min. color 1000 jasny blond. Jutro zobaczymy, co wyjdzie... Nie wiem tylko ile trzymać na włosach, poradzi mi ktoś?
blanchefleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:25   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szatynka-blondynka :)

Cytat:
Napisane przez blanchefleur Pokaż wiadomość
kupiłam w końcu palette 10min. color 1000 jasny blond. Jutro zobaczymy, co wyjdzie... Nie wiem tylko ile trzymać na włosach, poradzi mi ktoś?
ogólnie odradzam farby Palette
ja bym na Twoim miejscu poszła do skelpu po jakąś inną farbę :P
a co do czasu trzymania to chyba raczej oczywiste?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:21   #7
blanchefleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Szatynka-blondynka :)

Cóż, większość ludzi odradza Palette, ale niestety już zafarbowałam. Nie złapała niektórych odrostów (na szczęście ich nie widać) - moje włosy okazały się jednak za gęste na jedno opakowanie farby. Ale ogólnie jestem zadowolona, efekt ujrzę jutro w świetle dziennym
Co do czasu trzymania - wahałam się, bo myślałam, że na ciemnych włosach trzeba o wiele dłużej trzymać.
Ah, mam jeszcze jedno pytanie: jeśli nie Palette, to która?
blanchefleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 12:25   #8
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szatynka-blondynka :)

Na tym forum jest mnóstwo wątków dotyczących farb do włosów, zarówno dla blondynek jak i ciemnowłosych, więc polecam wyszukiwarkę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.