Depilator idealny- czy istnieje? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-04, 18:20   #31
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

a jakie polecacie depilatory dla osoby poczatkujacej ?
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 18:31   #32
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Napewno taki który ma dwu stopniową możliwość regulowania szybkości wyrywania włosków W miarę przyzwyczajenia zwiększasz obroty na 2
Taką możliwość ma właśnie Braun Silk Epil ale i również Philips o ile pamiętam
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 18:36   #33
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Aha no i dobrze żeby miał nakładkę masujacą - którą posiada większość depilatorów
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 19:39   #34
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Moja depilatorowa historyja :D

Cytat:
Napisane przez Meriamon
...juz byłam taka happy,ze tyle włosów mi to cacko wyrwało,że takie superowskie są te plastry...dopóki z jednego mieszka nie zaczęła mi się lać krew oj...wystraszylam się nie na żarty ;( no i tak się zraziłam do plastrów..
Nie wiem to normlane,że krew mi sie puściła...za mocno pociągnełam?czy może jeszcze coś innego?
zalezy czy byl to strumien krwi, czy po prostu pojawily sie kropelki (male) krwi. Ja za pierwszym razem wystraszylam sie u kosmetyczki jak wlasnie zobaczylam jak z paru miejsc idzie krew, tzn moze nie idzie ale pojawila sie. Zapytalam co to jest od razu, kosmetyczka ladnie mi wytlumaczyla, czego oczywiscie powtorzyc nie umie ale bylo to calkowicie normalne, bo wlasnie wloski sa w poblizuy czegostam i przy wyrywaniu moze sie tak pojkawiac. Pozneij jak robilam paszki depilatorem czasami tez mialam malenkie punkciki czerwone, a teraz juz nic
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 15:49   #35
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Question Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Witam DZiewczyny! Jezeli chodzi o mnie to nie mam zbyt duzego doswiadczenia z depilatorami gdyz po dwoch uzyciach w odstepach mniej wiecej rocznych hihii mam dosyc tego przeszywajacego bolu! Ale widze ze jednak da sie go zniesc bo wiele z Was depiluje nogi i jest OK~! Ja natomiast uzywam golarki nie jest to zbyt dobry sposob, ale coz na wosk u kosmetyczki nie stac mnie a na taki domowy hmmm nie probowalam chyba musze to zrobic. Jednkaze moge tylko zadwolic sie zimnym bo cieply by zaszkodzil mojej naczynkowej skorze. A co do tego ze wolski po golarce wyrastaja juz na drugi dzien tak to fakt znam ten problem, ale znalazlam i rozwiazanie! A wiec nie wiem jak to wytlumaczyc ale gole nogi najpierw pionowo a pozniej poziomo tak robie w przypadku lydek i musze powiedziec ze pomaga i to bardzo! Okolice bikniki jedynie moge "oczyscic" woskiem. Po golarce sa strasznie bolace krosty, ktore nie daja mi zyc! Nawet jak nosze luzna bawelniana bielizne to jest strasznie. Jednakze mam pytanie co do wosku podraznia mi on skore nie moge powiedziec ze nie <zaczerwienienie utrzymuje sie nawet do tygodnia masakra> ale wloski az tak mi sie nie wrastaja. Dotychczas uzywalam wosku Joanny Violet w plastrach, znacie moze jakis bardziej lagodny?? NP. czy ten sensual jest lepszy lagodniejszy??? Aha i kolejne pytanka czy jak nakleje plaster to mam go od razu zrywac czy moge poczekac kilka minut?? Co robic zeby podraznienie predzej znikalo? Jakich masci, kremow, balsamow uzywac zeby nie bylo podraznien?? Kiedy robic peeling przed depilowaniem, no po to nie bo bym umarla z bolu ale czy np. tydzien pozniej zrobic?? Prosze o porady Pozdrawia papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 16:22   #36
Radosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
GG do Radosna
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

tak czytam i czytam o depilacji pach...
troche mnie to przeraża jeżeli chodzi o użycie depilatora, a po maszynce to mam na drugi dzień znów robotę...
zastanawiam się jednak nad kosmetyczką (a może dam radę depilatorem??)
mam pytanie:
na jaki czas macie gładkie pachy po depilatorze?
i ile utrzymuje sie efekt po zastosowaniu wosku u kosmetyczki??

mam nadzieję, że mi pomożecie!!!
pozdrawiam
Radosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 19:02   #37
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
Napisane przez Radosna
(a może dam radę depilatorem??)
mam pytanie:
na jaki czas macie gładkie pachy po depilatorze?
i ile utrzymuje sie efekt po zastosowaniu wosku u kosmetyczki??
pewnie ze dasz rade!! wystarczy troszke samozaparcia ja pachy mam gladkie dluzej niz nogi, ale czasu dokladnie nie potrafie okreslic, zeby miec idealne w lecie uzywam raz na tydzien (ale w trakcie okresu depilatora nie dotykam i wtedy tez jest dobrze przez pare nastepnych dni bo wloski sa coraz slabsze), aha, mi pod pachami wloski nie wrastaja, w przeciwienstwie do nog...
a ile po wosku> mniej wiecej tyle samo, wiec bardziej oplaca sie elektryczny
pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 05:53   #38
Radosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 5
GG do Radosna
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

ehh... no to chyba nie bede traciła pieniędzy na kosmetyczkę... tylko muszę przezwyciężyć strach :/
z depilacją nóg nie mam raczej klopotu - bol do zniesienia...
klopot w tym, ze nie mam zadnej specjalnej nasadki na depilator... ale mam nadzieje, ze bedzie ok
dzieki
Radosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 14:17   #39
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Muszę skorygować moją opinię na temat Philipsa satin ice, niestety po dłuższym regularnym stosowaniu, kiedy włoski są osłabione, to ten depilator większość z nich po prostu urywa a nie wyrywa, i nawet przez tydzień nogi nie są gładkie
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 15:59   #40
mmonikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja mam depiltor PHILIPS beauty Satin*ice optima Reklamują go teraz w TV Ma nakładkę chłodzącą i trzy różne głowice-depilującą, golącą i masującą Wg mnie the best
mmonikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 21:53   #41
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja sie poklocilam z moim depilatorem na rzecz pasty cukrowej...Myslalam ze to bedzie zloty srodek i chcialam go na allegro sprzedac i jeszcze na nim zarobic a teraz mi ogromnie wstyd i juz jutro rano sie z nim pogodzeNie ma to jak depilator, bol jest ale jak sie robi systematycznie i peeelingy i depilacje to przestaje byc straszne
Pamietam moj pierwszy raz z depilatorem....no i siostra bo sama bym rady nie dala...Jedna z Was ( juz nie pamietam ktora ) pisala ze chusteczka do buzi i jedziemy...Ja mialam w buzi poduszke a i tak bylo slychac przeklenstwa...a depilator byl moim prezentem urodzinowym, ktory sama sobie zazyczylamBylam wtedy bardzo mloda ale mimo to mialam juz doswiadczenie z woskiem w plastrach co mi sie nie podobalo bo bylam cala poobklejana po tym...Ale wracajac do depilatora minol z dobry miesiac az sama sie nim zaczelam obslugiwac Wloski mialam strasznie mocne bo wczesniej uzywalam kremu do depilacji Veet...I bolalo jesio dlugi czas...Po paru miesiacach zawzietej walki ( juz bez poduszki w buzi ) jedna noga ( a wlasciwie lydka bo uda mam za delikatne na taka masakre depilatorem elektrycznym i traktuje je nasadka golaca ) depilowalam w poltorej godziny.Teraz jest juz lepiej, w poltorej godziny machne se obie lydki
Do pach sie jeszcze nie dobieralam...pozostaje tam przy normalnej maszynce...kiedys przylozylam tam plajzderek z woskiem i troshke pociagnelam, a reszte probowalam zdjac bez odrywania...
Tak to juz niestety jest ze najbardziej w zyciu natyrac musi sie kobieta.Bo jak nieogoli nog to beda sie na nia patrzyli jak na kosmitke, a jak juz to zrobi i to takim ciezshym kalibrem to zwija sie z bolu...
Kiedys probowalam wymierzyc sprawiedliwosc<diabel> i podczas moich urodzin, a wlasciwie juz pod koniec imprezy chwycilam maszynke i pianke w reke i ruszylam w natarcie na panow Chcialam zeby oni zobaczyli jak to jest tylko teraz mysle ze za slaba metode wybralam no nie? No ale i tak wydalam z siebie dziki okrzyk radosci jak ogolilam kawalek lydki facetowi i to w dodatq mojemu
Mialyscie moze podobne pomysly?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 09:38   #42
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Smile Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Ja pachy i nogi depiluję depilatorem teraz bez skrzywienia na twarzy. Co nie oznacza, że nic nie czuję... Paszki początkowo goliłam zwykłą maszynką, ale stwierdziłam, że więcej z tego podrażnień i mało estetycznie plus coraz mocniejsze włoski. Kiedyś więc tak się zawzięłam, że wyrwałam je włos po włosku pęsetą. Problem był przy prawej paszce, ale jakoś się udało. Efekt tego był taki, że maszynka dla mnie przestała isnieć.
Tylko te wrastające włoski na nogach...Zastanawiam się nad zmianą depilatora mam philipsa ciekawe jak spisuje się braun. A w nasadki wszelakie to ja nie wierzę trzeba sie przyzwyczaić i osłabić włoski, później już jest ok.

Edytowane przez lebiodka
Czas edycji: 2005-06-21 o 09:41 Powód: gramatyka
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 10:35   #43
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Moja depilatorowa historyja :D

Cytat:
Napisane przez Meriamon
No ja kiedyś hehe ... strasznie napaliłam sie na depilator i musiałam porzyczyć od kumpeli by przekonać się na własnej skórze jak to cacko działa...
Miala Braun'a takiego beżowego 2 predkosci bez nasadek etc...
No i jak włączyłam i jak zaczęło bzyczec...to już miałam mokro
Ale to nic najpierw przyłożyłam do nóg i jakoś tak zaciskając zęby dawalam mu pole manewru,coś tam wyrwało...ale zachciało mi się pach ...no i rzuciłam się w tymże kierunku i tak się spociłam ze strachu,że depiltaorek ślizgał się po paszce w jendą i drugą stronę
Hehe, ale miałam ubaw... nawet antyper nie pomógł
Ale teraz 2 historia vel plastry...
Kupiłam sobie big pack Tanity i pocierając w ręce efektu zero,niestety moje rece za żadne skarby nie chciały grzać,więc podłączyłam żelazko i heja po plasterkach,slicznie wosk sie stopił...wszystko szło jak po masle,włoski z nóg schodziły rewelacyjnie...specjalnie hodowałam odpowiednią długośc by ładnie schodzily... pod paszkami też długośc niby ok,wiec mając już dość cierpienia nóg powzięłam plasterki na paszki...jak pociągnęłam to poszły całe połacie...juz byłam taka happy,ze tyle włosów mi to cacko wyrwało,że takie superowskie są te plastry...dopóki z jednego mieszka nie zaczęła mi się lać krew oj...wystraszylam się nie na żarty ;( no i tak się zraziłam do plastrów..
Nie wiem to normlane,że krew mi sie puściła...za mocno pociągnełam?czy może jeszcze coś innego? Dziewczęta odpowiedzcie
No chyba,że ja taka sierota jestem...
Ale plastry jak do tej pory były najlepsze... i jak tu się znowu przełamać?

Mi też przy pierwszej depilacji woskiem u kosmetyczki pojawiły się czerwone kropki z krwią. Przy następnych depilacjach już to nie miało miejsca, bo włoski były osłabione.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 13:48   #44
pycia86
Przyczajenie
 
Avatar pycia86
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

hej wszystkim od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem depilatora bo miałam już dośc tych okropnych maszynek i tego że na drugi dzień moje nogi i pachy wyglądały jakbym nic z nimi nie zrobiła :/ i tak odwiedziłam wczoraj to forum i się strasznie przestraszyłam tego co piszecie, wiedziałam że to się wiąże z bólem i wogóle ale aż takim no nic trudno po ptokach bo właśnie zamówiłam sobie depilator z allegro tego nowego Brauna
http://m.onet.pl/_m/96adc1b4eb5a6b24...3b8b0e,0,1.gif X’elle 5580 Easy Start Body & Face
mam nadzieję że dam radę, że będę na tyle silna psychicznie żeby go użyc trzymajcie kciuki
pycia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 14:22   #45
Leksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Witam!
golilam nogi (i cala reszte) przez ladnych kilka lat zwyklymi maszynkami, pozniej od czasu do czasu latalam na wosk (bo szybkosc odrastania byla powalajaca) a teraz...wosk na zmiane z depilatorem..ale to dopiero jakies 2 miesiace...mam philipsa satin ice... co do bolu...lydki daje rade zrobic bez nakladki chlodzacej i jakos zje, uda ..coz zdecydowanie wole wosk..ale czasem trzeba wsadzic cos w zeby i powalczyc depilatorem.. brr koszmar... na pachy i bikini raczej sie szybko nie zdecyduje :/ ... w zwiazku z tym ze jestem poczatkujaca uzytkowniczka depilatora mam pytanie...czy po depilatorze macie nogi takie super gladkie ??? bo moje niestety takie nie sa :/ wloskow nie widac ale nogi idealne w dotyku nie sa ..no i za jakis czas pojawiaja sie czarne kropki...czy to poprostu odrastajace wloski ?? czy to tak zawsze czy z czasem tych kropek bedzie mniej ?? regularnie robie sobie piling , zaczerwienienie mija w ciagu kilku godzin ...tylko brak tzw efektu gladkich nog mnie lekko zniecheca :/
Leksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:07   #46
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

ja własnie też zamówiłam sobie depilator, mój piewrszy w zyciu,mam nadzieje że nie pozałuje tej decyzji.mam już dosyć golenia się maszynką co dwa dni
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:09   #47
silje84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 22
GG do silje84
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

chciałam sobie kupić depilator. Myślałam że wyrywa z cebulkami ale to co piszecie? depilatora na pewno nie kupię... mam ciemne włoski w zasadzie tylko na łydkach(nie licząc pach i miejsc intymnych :/ ) i goliłam na razie zwykłą maszynką wszystko. wczoraj stwierdziłam że skoro mam głównie jasne i cienkie włoski to nie ma sensu tej maszynki uzywać i pensetą wyrywam włoski z łydek i góry ud. te najciemniejsze, jasne zostawiam. wyrwanie wszystkich pojedynczo z samych łydek zajęło mi ok. pół godziny poza tym kupiłam balsam St. Ives opóźniający odrastanie "gładkie nogi" ale zauważyłam wrastajace włoski :/ okropne. mam takich trzy i starczy.balsam wyrzucę. a wiec bedę stosować kremy osłabiajace włoski a jak juz bedą bardzo słabe to zacznę plastrów używać... uff... mam nadzieję że ta taktyka bedzie skuteczna
__________________
silje84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 00:34   #48
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Moi mili, depilator nie jest wskazany przy pękających naczynkach, tak? Ja się teraz nad jego kupnem intensywnie zastanawiam, tylko właśnie- popularne pajączki- jak wyglądają? Ma ktoś może fotkę, bo mnie się zawsze wydawało, ze moje nogi w mozaikę są za sprawą zimna .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:04   #49
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Moi mili, depilator nie jest wskazany przy pękających naczynkach, tak? Ja się teraz nad jego kupnem intensywnie zastanawiam, tylko właśnie- popularne pajączki- jak wyglądają? Ma ktoś może fotkę, bo mnie się zawsze wydawało, ze moje nogi w mozaikę są za sprawą zimna .
__________________
depilator nie jest polecany jesli kros ma rozszerzone naczynka krowionośne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 18:39   #50
malllenka
Przyczajenie
 
Avatar malllenka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Kraków / Jarosław
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

czesc dziewczyny
a korzystałyście może kiedyś z takiego cuda?

http://allegro.pl/item140244326_nowo...piliss_e3.html
"
Technika depilacji przez elektrolizę polega na doprowadzeniu bardzo słabego prądu z baterii 9V do podstawy mieszka włosowego w celu osłabia brodawki skórnej i uniemożliwia odrastanie włosa; zneutralizowane włosy można usunąć za pomocą tradycyjnej depilacji; zabieg depilacji należy powtarzać 5-6 krotnie w odstępach tygodniowych;
"
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi. "

AE
malllenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:32   #51
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Emilio, właśnie wiem o tym, tylko nie wiem, czy to co m się ojawia na nogach od zimna to naczynka
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:13   #52
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

sa jak wyglada to?takie czerwone cieniutkie zylki?wloski takie?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 22:21   #53
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Czy ja wiem Takie plamki, które w całości tworzą mozaikę, a pojawiają się tylko od zimna.
Daję zdjęcie mojej niewydepilowanej nogi :P W sumie niewiele na nim widać... Ale może to już coś.

Noga czeka na depilator i nie wie, czy się go doczeka, bo właścicielka nogi ma duże wątpliwości :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noga.jpg (54,1 KB, 117 załadowań)
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:17   #54
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

jelsi tylko od zimna to juz jest to wtedy nerwica naczyniowa , niewiele widze na zdjeciu ale takie włoskowate zaczerwienienia sa , ztym ze mam slaby monitor, ale jesli masz tak na ziany temp moze byc to poczatek pajaczkow wlasnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:54   #55
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie, chociaż to mnie za bardzo nie pocieszyło Chyba muszę coś zacząć z tym zrobić, tylko najpierw musze dowiedzieć się, co
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:37   #56
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

no problem ale jesli masz zaczewriienienia na chłodzie jak wspomnialam to jest to objaw nerwicy naczyniowej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 23:09   #57
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

ja mam brauna z nasadką i zestawem startowym, który na początek jest idealny, bez niego nie dałabym rady, a teraz się już przyzwyczaiłam do tego bólu, mam jednak cały ten czas problem z wrastającymi włoskami, to jest bardzo uciążliwe
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:22   #58
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilator idealny- czy istnieje?

Moze ktos z was wie gdzie mozna znalezc balsam (lub zel) PO depilacji Delia Satine?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.