Maseczki kupne czy własnej roboty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 22:47   #1
proola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 18

Maseczki kupne czy własnej roboty?


Jak sądzicie? Ja właśnie postanowiłam zadbać trochę bardziej o swoją skórę i zastanawiam się czy lepiej jest wybrać 'domowe' maseczki, czy te dostępne w drogeriach. Jeśli znacie może jakieś dobre, sprawdzone przepisy na maseczki nawilżające dla cery mieszanej piszcie
proola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:36   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Maseczki kupne czy własnej roboty?

Poszukaj, było nie raz, nie dwa na forum.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:39   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Maseczki kupne czy własnej roboty?

najlepszą - nawilżającą maseczką dla mojej cery jest spirulina wymieszana z jogurtem naturalnym
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:14   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Maseczki kupne czy własnej roboty?

Zdecydowanie polecam maseczki własnej roboty. Niedawno trafiłam na blogerkę, też z Wizażu, powiem Ci, że stosując się do jej rad i jej sposobów, a także wykorzystując zasoby Wizażu udało mi się dosyć ładnie oczyścić twarz- co przy cerze trądzikowej może być trudne. Co najważniejsze- po 4 tygodniach walki o piękny wygląd zauważyłam nie tylko znaczne polepszenie cery, ale również i zmniejszenie wydatków na swoje kosmetyki. W końcu żelatyna, polopiryna, jogurt naturalny nie kosztują kroci- a działają cudownie.
Na forum zgromadzonych jest mnóstwo informacji dotyczących pielęgnacji cery (od toników, maseczek, po kremy naturalne), także mam nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie
Powodzenia
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 06:45   #5
etlle
Przyczajenie
 
Avatar etlle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Maseczki kupne czy własnej roboty?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam maseczki własnej roboty. Niedawno trafiłam na blogerkę, też z Wizażu, powiem Ci, że stosując się do jej rad i jej sposobów, a także wykorzystując zasoby Wizażu udało mi się dosyć ładnie oczyścić twarz- co przy cerze trądzikowej może być trudne. Co najważniejsze- po 4 tygodniach walki o piękny wygląd zauważyłam nie tylko znaczne polepszenie cery, ale również i zmniejszenie wydatków na swoje kosmetyki. W końcu żelatyna, polopiryna, jogurt naturalny nie kosztują kroci- a działają cudownie.
Na forum zgromadzonych jest mnóstwo informacji dotyczących pielęgnacji cery (od toników, maseczek, po kremy naturalne), także mam nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie
Powodzenia

a mogłabyś podać stronę tej dziewczyny? no chyba że ogólnie z forum wyszukiwałaś te wszystkie kosmetyki

ja osobiście polecam maseczkę topła dermo face, sebio jest to maska-peeling-żel 4w1, korygująca niedoskonałości, głęboko oczyszcza, detoksykuje, wyrównuje koloryt skóry, hypoalergiczna dla skóry: wrażliwej, mieszanej, tłustej i trądzikowej, zanieczyszczenie i nadmiar sebum, niedoskonałości
fajnie oczyszcza z sebum i na początku może trochę piec, ale przynajmniej widać, że działa a co nawilżania to jak na razie jestem w fazie szukania
__________________
"Czy ty czasem marzysz o tym, kim będziesz? - Kim będę? A nie będę sobą?"

***
filmweb.pl/user/etlle

lubimyczytac.pl/profil/41131/etlle

etlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:25   #6
proola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 18
Dot.: Maseczki kupne czy własnej roboty?

O właśnie, gdybys podała nazwę strony byłaybym wdzięczna
proola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.