Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące??? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 10:52   #121
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

a ja byłam wczoraj na zamykaniu naczynek prądem
planowałam iść tylko na plecy i jednego pajączka na łydce lewej, ale jak Pani zaczeła mnie oglądac okazalo sie ze mam jeszcze na udach i prawej nodze... zabieg musze powtorzyc za 3 tygodnie bo bol byl taki niesamowity ze niewytrzymała bym do konca ;ppp ale zabieg przynosi efekty bo moja mama w wieku szkolnym zostala kopnieta tzn 'drewniakiem" przez kolezanke w piszczel i jej sie rozlało na pol nogi, zrobila 3 zabiegi i juz prawie nic nie widac wiec polecam dziewczyny ten zabieg! pozdrawiam
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 16:08   #122
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Hej dziewczyny! Sama mam problem z popękanymi naczynkami( chyba wina genów i gorących kąpieli). Często wcinam wit c i rutinoscorbin, ale co do tego kremu na naczynka z avonu to raczej nie polecam. Wg. mnie strata pieniędzy, dużo lepszy efekt da żel z kawsztanowca moim skromnym zdaniem
__________________
Optymiści twierdzą, że świat stoi przed nami otworem. Pesymiści wiedzą co to za otwór..
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:55   #123
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Ja też mam na lewej ...
Doszło do tego, że mam na piszczelu siniaka średnica 3 cm fioletowego tak mi się rozlały. A łydkę od zewnętrznej strony mam fioletową. Czas najwyższy coś z tym zrobić bo mam 23 lata i dużo życia przede mną
Poczekam do wypłaty i wybiorę się do apteki zakupić odpowiednie preparaty.
Na koniec Wam powiem, że ja naczynka i żylaki mam odziedziczone po tacie
Jestem w tym samym wieku i już zaczynam się godzić z myślą,że w spódnicach to ja się nie nachodzę.Chyba,że w mocno krytych rajstopach Ci ojcowie,też mam ten problem po swoim ojcu+ po babci od strony mamy,więc kulminacja pierwsza klasa
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:42   #124
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Jestem w tym samym wieku i już zaczynam się godzić z myślą,że w spódnicach to ja się nie nachodzę.Chyba,że w mocno krytych rajstopach Ci ojcowie,też mam ten problem po swoim ojcu+ po babci od strony mamy,więc kulminacja pierwsza klasa
Mi wystarczy, że w poprzednie lato chodziłam w długich spodniach. W to postanowiłam sobie, że będę mieć to w niektórzy mają gorzej
a po babci to ja mam jeszcze krótszą lewą nogę a przez to jedno wcięcie w tali mniejsze a drugie większe
także git

edit.
byłam u internisty z naczynkami i dostałam skierowanie do poradni angiologicznej i szrereg badań krwi żeby z czymś tam iść.
Może tem mi coś dobrego doradzą co z tym zrobić.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :


Edytowane przez Kallla
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:48 Powód: dopisek
Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:34   #125
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Hej dziewczyny. Ja od 3 lat sie mecze z zylakami i pajaczkami. Mialam robiana skleroterapie 2 razy ale tylko na zylaki. Na jednej nodze juz od 3 lat mam spokoj a na drugiej sie pogorszylo, lekarz mi powiedzial, ze ten zabieg nie zawsze daje zamierzony efekt czasem zamknieta zyla szuka ujscia i obok niej powstaja nowe zylki i pajaczki....tez mam tego dosc tym bardziej, ze jak jest goraco to zyly wylaza i nie dosc ze wyglada to tragicznie to jeszcze strasznie piecze.
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 02:18   #126
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
Ja też mam na lewej ...
Doszło do tego, że mam na piszczelu siniaka średnica 3 cm fioletowego tak mi się rozlały. A łydkę od zewnętrznej strony mam fioletową. Czas najwyższy coś z tym zrobić bo mam 23 lata i dużo życia przede mną
Poczekam do wypłaty i wybiorę się do apteki zakupić odpowiednie preparaty.
Na koniec Wam powiem, że ja naczynka i żylaki mam odziedziczone po tacie
Ja mam 24 i podobny problem
Doszłam do wniosku, że co mi tam, jak się posmaruje samoopalaczem to jest ok, i tak wolę trochę naczynek widzieć u kogoś na nogach, niż cellulit 2 stopnia i taaaaką mini
Cellulitu trochę mam, ale udaje mi się go zredukować do stopnia 0- tylko jak ścisnę widać (jak się zaniedbam wraca). Dlatego mimo wszystko chodzę w spódnicach krótkich, chyba, że czuję się grubo Minusem jest to, że żele antycellulitowe często zawierają kofeinę, a my z naczynkami nie powinnyśmy kofeiny używać
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 09:19   #127
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
byłam u internisty z naczynkami i dostałam skierowanie do poradni angiologicznej i szrereg badań krwi żeby z czymś tam iść.
Może tem mi coś dobrego doradzą co z tym zrobić.
Daj znać co Ci doradzą
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:43   #128
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Daj znać co Ci doradzą
Jasne, że będę Was na bieżąco informować
W piątek idę rano na badania krwi i moczu, żeby coś tam mieć do angiologa.
Muszę poszukać jakiejś poradni angiologicznej we Wrocławiu i wcale się nie zdziwię jak będę czekać wieczność w kolejce.

akisia też mam takie podejście za dużo się gotowałam w poprzednie lato w długich spodniach.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:12   #129
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Czesc dziewczyny.
Przejzalam watek i ktoras Wizazanka napisala, ze po zabiegu laserowego usuwania/zamykania naczynek efekty sa super ale naczynka wracja!!
Ale to bylo 2005roku... moze teraz sa jakies lepsze zabiegi, jak myslicie???
Patrzylam tez na ceny i o zgrozo sa sam nos jest 300zl w Lodzi
A ja mam jeszcze cale uda w malutkich naczynkach.
Mam do tego bladziutka skore i wszystko strasznie widac. No wiec musialabym wydac chyba z 2tys na to wszystko ale jak maja wrocic no to chyba bez sensu,co ??
Moze tylko nos zrobic .. jak myslicie?
__________________
"Każdy jest czegoś winny, a zwłaszcza ci, którzy nie są. "

— T.P., "Bogowie, Honor, Ankh-Morpork "

ANKIETA: po ilu cyklach udało Wam się zafasolkować?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:02   #130
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: Pajączki (popękane naczynka krwionośne) na nogach

dziewczyny sluchajcie: ja uzywam Lioton 1000 w zelu i jestem bardzo zadowolona pajaczki sie zmniejszaja, i staja sie jakby bledsze.... niestety nie jest ok za tani jakies 30 zl za opakowanie a tubka starcza na krotko. na kilku forach przeczytalam ze lioton nie jest na naczynka i ze nie zawsze pomaga. ja nie wiem jak to jest ale mi na serio duzo pomaga - jestem mega zadowolna. moze moje naczynka ja jakies mniej klopotliwe? acha i jeszcze jedno: co lepiej zrobic laserowe usuwanie czy sklerterapia? co daje lepszy efekt i czy sa jakies blizny, siniaki i czyx potem nie wyjda nowe pakjaki? pozatym czy ktoraj z was moze mi polecic jakies gabinety w ktorych wykonuje sie skleroterapie w POZNANIU i cz jest to trwaly efekt?? a i jakie sa oczywiscie ceny.
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:09   #131
nankahanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pajączki (popękane naczynka krwionośne) na nogach

ja słyszałam, że jest jakiś nowszy od tych znanych, suplement diety DIOSAN, ponoć dużo lepszy bo ma zmikronizowaną diosminę, co powoduje, że lepiej się wchłania, poprawia krążenie, uszczelnia naczynia żylne, a efekty ponoć bardzo szybko są widoczne! ja wypróbuję!
nankahanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 11:02   #132
OlgaPas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Chciałam odnowić wątek o usuwaniu pajączków, bo mimo upływającego czasu mam wrażenie, że nic się nie zmienia w temacie zabiegów laserowych. Słyszałam, że zabieg jest drogi, bolesny i jak pisze Rzodkieweczka – „pajączki mogą wracać”. Od kilku miesięcy zauważyłam na swoich nogach popękane naczynka. Brałam pod uwagę zabieg laserowy, ale teraz się zastanawiam czy warto… Farmaceuta polecił mi tabletki diosminex. Biorę po jednej tabletce rano i wieczorem od dwóch miesięcy i jak na razie nie zauważyłam żeby pojawiały się nowe pajączki.Znacie jeszcze inne metody chroniące przed pajączkmi?
OlgaPas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:22   #133
ewelin_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Ja stosuje produkt Noble Health pod nową nazwą Red Off System. Suplement zakupiłam, żeby walczyć z pajączkami na udach, ale pierwszym efektem jaki zauważyłam to zmniejszona bolesność nóg po całym dniu praktycznie ciągłego stania w pracy. Jestem bardzo zadowolona i zamierzam kontynuować kurację, czekając teraz na rozjaśnienie (bo nie wyeliminowanie) tych nieszczęsnych pajączków na udach. Pozdrawiam.
ewelin_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 15:30   #134
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Witajcie chciałam was zapytać co pomogło zlikwidowac naczynia , na nogach stosuje ruscoven na pajączki to moja zmora mój najwiekszy kompleks ;( ...
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 16:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.