Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 15:15   #2041
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Sikoreczko ja stosowałam Differin długi czas i szczerze mówiąc średnio go wspominam. Wysyp był, jednak nic poza nim. Z początku wyczuwalne było złuszczanie skóry, z czasem zero jakichkolwiek efektów. Dodatkowo (chyba) źle działał na naczynka, ponieważ przy najmniejszym wysiłku lub myciu twarzy, skóra robiła się czerwona, śmiałam się sama z siebie, a wszyscy myśleli, że się okropnie zawstydzałam. Nieskończona druga tubka stoi sobie w szafce w łazience i czeka na lepsze czasy
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 17:04   #2042
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tez zle wspominam differin. po nim robily mi sie takie wielkie, bolace, czerwone gule .

a co do gul to cos mi wylazi paskudnego na czole . sama wczoraj ruszylam w tym miejscu zaskornika, a dzisiaj juz mi to puchnie i mnie boli .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 17:44   #2043
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zaczynam sie martwić o moją brodę kiedyś wychodziły mi na niej podskórne gule, jedna za drugą. Potem był spokój i teraz znów powtórka z rozrywki :/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 19:44   #2044
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a mnie znów łapki swedziały i powyciskałam..;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:14   #2045
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mnie też się dzisiaj nudziło i znów powyciskałam...
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:17   #2046
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ech
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:27   #2047
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No cóż, na twarzy mam troszkę czerwonych śladów. Zastanawiam się, co może pomóc w złagodzeniu podrażnień, a zarazem pomóc w gojeniu.
Wycisnęłam gulę, nie obyło się bez bólu i teraz mam po niej taki bardzo czerwony bąbel, który pewnie utrzyma się kilka dni. Chciałabym takie przypadki traktowac czymś, co pomogłoby w gojeniu się i zmniejszyło zaczerwienienie. Jakieś sugestie?
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 13:50   #2048
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
No cóż, na twarzy mam troszkę czerwonych śladów. Zastanawiam się, co może pomóc w złagodzeniu podrażnień, a zarazem pomóc w gojeniu.
Wycisnęłam gulę, nie obyło się bez bólu i teraz mam po niej taki bardzo czerwony bąbel, który pewnie utrzyma się kilka dni. Chciałabym takie przypadki traktowac czymś, co pomogłoby w gojeniu się i zmniejszyło zaczerwienienie. Jakieś sugestie?
mam ten sam problem..;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:13   #2049
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja sobie stawiam cel - nie wyciskac do swiat. nie chce w swieta (ktorych zreszta nie lubie) chodzic w golfie i wstydzic sie za moja twarz (i szyje).
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:34   #2050
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Na takie podrażnienia super środkiem jest woda utleniona. Przyspiesza gojenie, ale trzeba uważać, by nie pomazać ją po brwiach, bo ma działanie rozjaśniające.

Ja do tego używam wody termalnej i nawet jestem z niej zadowolona

A ja wczoraj wycisnęłam pryszcza na ramieniu, a na resztę nawet nie zwracałam uwagi. Mam strasznie czerwony nos od kataru i jeszcze mi z niego skórka zchodzi Piecze mnie to i teraz to muszę się pilnowac, by nie zdzierać tej skórki bardziej
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:54   #2051
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No i znowu mam czerwoną plamę na brodzie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 19:47   #2052
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
No cóż, na twarzy mam troszkę czerwonych śladów. Zastanawiam się, co może pomóc w złagodzeniu podrażnień, a zarazem pomóc w gojeniu.
Wycisnęłam gulę, nie obyło się bez bólu i teraz mam po niej taki bardzo czerwony bąbel, który pewnie utrzyma się kilka dni. Chciałabym takie przypadki traktowac czymś, co pomogłoby w gojeniu się i zmniejszyło zaczerwienienie. Jakieś sugestie?

Może moja rada wyda sie glupia prosta i banalna ale... woda utleniona. Odkad jej uzywam a musze przyznac ze jakies 2 mce dopiero!!! wszytsko sie goi i nie babrze! zawsze mialam problem z saczacymi sie ranami, oczywiscie za duzo polewac tez nie mozna, ale nic tak nie pomaga jak woda wlasnie zadnych spirytusow!!! A potem to juz os gojacego i co na stan zapalny zadziala - ostatnio moim faworytem jest pasta cynkowa! kupiona za grosze a w 2 dni pieknie mi wszytsko zagoila a do tego w moim przypadku nie robi grubych strupow tylko takie drobne ktore same sie zluszczaja, nie wiem jak to opisac. taki efekt mialam tez po tribioticu. Trzeba wyprobowac

Czasem mieszam masc z wit A i paste cynkowa i szybko sie goi.

A ja w weekend u rodziny bylam i uslyszalam ze buzia mi sie poprawila musze przyznac ze strupki zeszly i mam 2 dosyc duze przebarwienia. Ale ja jestem z tych co przebarwienia szybko bledna i na szczescie nie mam zadnych blizn.

Ale co, za pieknie byc nie moze, cos mi rosne pod ustami. Ale tam to w sumie az tak nie widac jestem przed okresem - cera sie uspokaja, lubie to
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:57   #2053
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A woda utleniona ile kosztuje? I co jaki czas ją stosujesz?
Bo chyba wypróbuję skoro tak polecasz.
Aktualnie cała moja twarz jest ładna z wyjątkiem brody. Tam dzieje sie jakaś istna masakra. dzisiaj nakładałam z 10 minut korektor a przez cały czas w szkole sie krepowałam że sie zmył i wszyscy widzą ten tragiczny stan :/ no cóż, teraz smaruje ją sudocremem, zawsze mi pomagał na te czerwone plamy.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2008-12-08 o 17:58
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:20   #2054
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

woda utleniona kosztuje złotówke... nie kupowalas nigdy? warto miec w domku

u mnie cos sie dziwnego stalo.. ze 4 ropne gule mi wywalolo na twarz.. oczywiscie musialam wycisnąć bo nie da się chodzić z takimi wulkanami.. nie wiem nic nie zrobilam, zadnych nowosci na twarz no nic!!! a to g*** i tak wyskoczyło... ehhh...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:07   #2055
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

heh no nie kupowałam wiedziałam że jakieś grosze,ale wolałam sie spytać a w domu patrzyłam i nie mam.. jutro pójde kupić.

Jaki mam wulkan podskórny na brodzie:/ I za nic nie da sie go wycisnąć a boli jak cholera. Ja nie wiem dlaczego mi ciągle te świństwa wychodzą na brodzie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:09   #2056
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no to od dziś bedę smarować się differinem...zobaczymy co to z tego wyjdzie ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:15   #2057
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja posmarowałam tą gulę pastą cynkową..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:26   #2058
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

powodzenia sikoreczko... WYtrzymaj! :P
Mi dermatolożka coś przebąkiwała o isotrexie, ale to pewnie planuje jak skończę doustny antybiotyk.

A jeśli chodzi o mnie... to od 3 dni używam benzacne. I widzę dziwne rzeczy.
Przede wszystkim mnie wysypało. Ale to nawet nie wiem czy po tym, folgowałam sobie ostatnio z jedzeniem i chyba to od tego. Mój luby kupił mi m&m'sy i zasypał nimi prezent na mikołaja... I jak tu pyszności nie jeść? (fakt faktem, teraz mam wrażenie, że każdy m&ms ujawnia mi się po kolei na twarzy w postaci nowego syfka. Jest nawet parę takich bolących, że nie da się wycisnąć i po krzyku... [tj wycisnąć i czekać aż sięzagoi a potem zejdzie przebarwienei]). Ble.
Kandydaci na moich wrogów nr 1 : czekolada, sól.
No a poza tym mam strasznie podrażnioną twarz od tego. I to nawet nie od samego nałożenia, ale przy zmywaniu makijażu :/
No ale żeby nie było tylko na minus - są też dobre strony. O dziwo widocznie pomniejszyły mi się pory na policzkach w okolicach nosa... (bo w sumie tylko tam mam widoczne..). Ciekawe...
Kurka, musi być w końcu lepiej, ja chcę wyglądać jak człowiek w święta... i to człowiek bez mejkapu :/

No i dołączam do testujących ziaję Pro. Tj. dołączę jak dostanę prezent mikołajowy już Będzie mocny peeling + maseczka zwężająca pory. Zobaczymy...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:52   #2059
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hmm, a ja przestałam jeść czekoladę i cera mi się pogorszyła doprawdy, dziwny jest ten świaat... z cerą nie najgorzej, chociaż za dużo plam po strupach. Nawet dziś wyszłam z domu bez makijażu co prawda, jak spojrzałam w lustro w drogerii to się przeraziłam i pobiegłam szybko do kasy, byle uciec jak najszybciej ale i tak jestem z siebie dumna. Musze przystopować trochę z podkładami, bo nigdy mi się nie polepszy.
A przy następnej okazji kupuję czekoladę a co, święta są (znaczy będą). Coś się od życia należy. Zresztą nie będe jej zjadała garściami. Raz się żyje, nie można sobie wszystkiego odmawiać...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 19:00   #2060
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mi trudno by było zrezygnować ze słodyczy chociaz pewnie dzieki nim mam taką twarz jaką mam...
A jeśli chodzi o makijaż to jeśli mam jakieś pryszcze na twarzy to w ogóle się nie maluję Jedynie co nałożę korektor i pomaluję rzęsy. Jakoś wtedy mnie to zniechęca.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 19:07   #2061
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
powodzenia sikoreczko... WYtrzymaj! :P
Mi dermatolożka coś przebąkiwała o isotrexie, ale to pewnie planuje jak skończę doustny antybiotyk.

A jeśli chodzi o mnie... to od 3 dni używam benzacne. I widzę dziwne rzeczy.
Przede wszystkim mnie wysypało. Ale to nawet nie wiem czy po tym, folgowałam sobie ostatnio z jedzeniem i chyba to od tego. Mój luby kupił mi m&m'sy i zasypał nimi prezent na mikołaja... I jak tu pyszności nie jeść? (fakt faktem, teraz mam wrażenie, że każdy m&ms ujawnia mi się po kolei na twarzy w postaci nowego syfka. Jest nawet parę takich bolących, że nie da się wycisnąć i po krzyku... [tj wycisnąć i czekać aż sięzagoi a potem zejdzie przebarwienei]). Ble.
Kandydaci na moich wrogów nr 1 : czekolada, sól.
No a poza tym mam strasznie podrażnioną twarz od tego. I to nawet nie od samego nałożenia, ale przy zmywaniu makijażu :/
No ale żeby nie było tylko na minus - są też dobre strony. O dziwo widocznie pomniejszyły mi się pory na policzkach w okolicach nosa... (bo w sumie tylko tam mam widoczne..). Ciekawe...
Kurka, musi być w końcu lepiej, ja chcę wyglądać jak człowiek w święta... i to człowiek bez mejkapu :/

No i dołączam do testujących ziaję Pro. Tj. dołączę jak dostanę prezent mikołajowy już Będzie mocny peeling + maseczka zwężająca pory. Zobaczymy...
uzywasz peelingu ziarnistego? tzn masz zamiar? Ma rewelacyjne opinie na kwc ale mi po kazdym powiekszaja sie zaskorniki, tak jakbym skore sobie podrazniala i one sie powiekszaja dziwna sprawa, widocznie nie dla mnie, a peelingi bardzo lubie jednak cos nie tak jest.

Wczoraj uzywalam po raz kolejny maseczki oczyszczajacej i bardzo mi sie podoba drobniutkie drobinki, cos w formie lagodnego peelingu. Mialam tak wygladzona twarz ze az sie napatrzec nie moglam. I przez chwile myslalam ze przebarwienia mi zeszly, glupie to ale zbledly mi troche , a moze cos mi sie przewidzialo

ja pokladam ogromna nadzieje w tej serii, mam w planach kilka rzeczy kupic


na moja cere tez slodycze niekorzystnie wplywaja, ale to tylko wtedy kiedy jem naprawde duzo. Staram sie odzywiac zdrowo i duzo pic ale wiadomo jak to jest. Ja z kolei isotrexinu uzywalam, fajny za pare dni do niego wracam, w kocu
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:58   #2062
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wodę utlenioną kupiłam w tygodniu. Stosowałam już, ale ciężko mi powiedziec, żebym zauważyła spektakularne efekty. Sama nie wiem, czy ranki szybciej się goją, ale lepiej działac na własną podświadomośc i używac czegokolwiek niż zdawac sobie sprawę, że się nic dla skóry nie robi.

Od pewnego czasu obserwowałam skórę i zauważyłam, że cały czas mam na twarzy chociaż jedną gulę. Jak stara schodzi, pojawia się nowa i tak w kółko. Do tego strasznie bolą i nie zawsze dają wydusic z siebie to, co w nich siedzi. Oczywiście zwykłe krostki też mam, a jak. A od nich coraz większą paletę barw i odcieni na brodzie Na szczęście jestem teraz nastawiona tylko i wyłącznie na wygładzenie skóry, pozbycie się grudek i bardzo staram się nie zaprzątac sobie głowy przebarwieniami i strasznym przetłuszczaniem się skóry (które swoją drogą, z pewnością nie jest wywołane przesuszeniem i tu zagadka: czym?).

Staram się też cieszyc z każdego najmniejszego postępu (no i z krostek też się cieszę, bo skóra w jakiś sposób się oczyszcza). Gdyby udało mi się wyleczyc wszystkie brzydoty, które mam na chwilę obecną na twarzy, byłabym chyba jedną z najszczęśliwszych osób na świecie, bo obszarów bezgrudkowych stale przybywa
Może mój cichy plan, żeby do drugiego roku studiów (o ile utrzymam się na uczelni...) miec względnie ładną skórę, dojdzie do skutku?
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:09   #2063
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja miałam wczoraj stresujący, beznadziejny dzień i odreagowałam wyciskaniem :/ w ogóle tak jakoś kitowo ostatnio. Wywaliło mi prawie całe plecy i dekolt.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:15   #2064
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A mi już ta gula zeszła i do poniedziałku napewno broda się zagoi, tak że się cieszę. No chyba że mi wyjdzie znów jakaś niespodzianka:/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:24   #2065
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a mi po differinie na brodzie zaczyna sie pojawiac spora ilosc krostek ... mam nadzieje, że do swiąt przejdzie mi,

ogólnie jest dobrze, jest kilka gurek, ale juz takich pozostalosci po krostkach i wszystko sie ladnie wygładza i blednie, wiec jestem dobrej mysli;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:36   #2066
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Widze że zachwalacie ZiajaPro Prawde mówiąc zawsze sceptycznie podchodziłam do kosmetyków Ziaja. Ale chyba sobie poczytam o nich na stronie producenta. Kiedyś słyszałam wypowiedź jakieś kobitki na TVN Style że zanim zacznie stosować się jakieś kosmetyki danej firmy najlepiej przetestować maseczke odpowiednią do naszego typu cery. Jeżeli ona nam odpowiada oznacza to że reszta kosmetyków z tej serii też będzie OK.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:34   #2067
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej, gdzie kupujecie tą Ziaję Pro?

Mi natomiast wpadła w oko ta seria:
http://www.farmona.pl/pielegnacja-tw...cos-anti-acne/
Zwłaszcza krem na noc, który ma zawierać kwasy AHA/BHA. Cena jest całkiem przystępna. Ciekawa jestem ile są warte.

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałam wypowiedź jakieś kobitki na TVN Style że zanim zacznie stosować się jakieś kosmetyki danej firmy najlepiej przetestować maseczke odpowiednią do naszego typu cery. Jeżeli ona nam odpowiada oznacza to że reszta kosmetyków z tej serii też będzie OK.
Też to słyszałam, ale raczej średnio się sprawdza. A przynajmniej nie zawsze. Przykładowo, Lirene ma niektóre maseczki bardzo fajne, inne wręcz koszmarne

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2008-12-12 o 22:35
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:59   #2068
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Hej, gdzie kupujecie tą Ziaję Pro?

Mi natomiast wpadła w oko ta seria:
http://www.farmona.pl/pielegnacja-tw...cos-anti-acne/
Zwłaszcza krem na noc, który ma zawierać kwasy AHA/BHA. Cena jest całkiem przystępna. Ciekawa jestem ile są warte.

No bardzo ciekawa seria. Ale ja jestem bardzo ostrozna jesli chodzi o kosmetyki. Nigdy nie przesadzam. Nie lubie nadmiaru i uwazam ze lepiej miec jeden a konkretny. Czasem sie dziwie jak dziewczyny z watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...254576&page=69 maja po 10 balsamow, zeli pod prysznic i do tego jeszcze cos w zapasie Ale co kto lubi.

Ziaje pro mozna kupic przez internet, duzo osob ma problem z kupieniem w sklepie, ja np przez znajoma zamawiam z katalogu www.ziaja.com jesli sie nie myle, na tej stronce jest podane gdzie mozna kupic. Mozna napisac do nich maila, dziewczyny tez tak robily.

Ja narazie mam maske oczyszczajaca z glinka. Nie oczyszcza bardzo mocno ale to dopiero 3 uzycie napewno nie wysusza i nie podzraznia, spokojnie mozna trzymac 20-30 minut. Bo Argiletz swietnie oczyszcza ale jednak wysusza, ciezko zmyc, ale i tak bede wracac do tej maseczki raz na jakis czas pozadne oczyszczenie sie przyda.


Nie wiem czy juz pisalam ale moje ostatnie odkrycie to żel hialuronowy zmiaszany z kremem calma ziaji rewelacja. Nawilzenie o jakims tlusta cera moze marzyc
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:26   #2069
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej hej hej

Wpadłam na trochę, żeby zdać relację jak się sprawy u mnie mają. Dalej używam na zmianę AD i migdała, czasami nałożę mieszaninę żelu hialuronowego z żelem z arniki, ładnie łagodzi.

Coś mi się robi na brodzie, jakaś dziwna sprawa . Nie będę tego teraz wyciągać, bo nie mam czasu na bawienie się z tym, chyba będę tylko atakować kwasami, żeby jakoś to przygasić...

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ja narazie mam maske oczyszczajaca z glinka. Nie oczyszcza bardzo mocno ale to dopiero 3 uzycie napewno nie wysusza i nie podzraznia, spokojnie mozna trzymac 20-30 minut. Bo Argiletz swietnie oczyszcza ale jednak wysusza, ciezko zmyc, ale i tak bede wracac do tej maseczki raz na jakis czas pozadne oczyszczenie sie przyda.
Do Argiletza dodawałam zawsze kilka kropel jakiegoś oleju, albo hialurona. Wolniej zasycha, nie wysusza skóry i łatwiej się zmywa.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy juz pisalam ale moje ostatnie odkrycie to żel hialuronowy zmiaszany z kremem calma ziaji rewelacja. Nawilzenie o jakims tlusta cera moze marzyc
Hialuron zmieszany z czymkolwiek nawilża genialnie. Ja go mieszam z kremami, z olejami (ostatnio dałam 3-4 krople serum różanego z BU).
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:34   #2070
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

znowu powyciskałam... a miałam tego nie robić! nienawidzę się za to!
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.