Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 08:47   #4621
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tym bardziej, że jak patrzyłam to jedna próbka kosztuje ok 13 zł, do tego wysyłka... a za ok 16 zł masz wysyłkę całego sample kitu. na wszystkim ludzie zarabiają
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:05   #4622
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tym bardziej, że jak patrzyłam to jedna próbka kosztuje ok 13 zł, do tego wysyłka... a za ok 16 zł masz wysyłkę całego sample kitu. na wszystkim ludzie zarabiają
Wiem, masakra, ponadto musialam dokupić pojemniczek, zeby nie nabierać podkładu z woreczka i wynioslo mnie tyle, co jeden pelnowymiarowy kosmetyk :/

A o probkach juz doczytalam na pierwszej stronie Dziękuję

Tylko wydawalo mi się, że ktoś pisał, że probki wysyłają baaaardzo róznych rozmiarów.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:13   #4623
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam prasowańca i o ile sypkie EDM kiepsko się na mnie prezentują to prasowaniec jest ok. Ładnie się wtapia, jest bardziej kremowy, bardziej też kryje (ale to zależy od aplikacji i ilości wartsw)
Mam pytanie czym nakładasz prasowańca?
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:51   #4624
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kilka uwag na szybko:
  • Cena "około 4,50$" za zestaw sampli jak najbardziej odpowiada cenie 4,60$, a nawet 4,68$. Poza tym niektóre osoby pisały, że płacą różnie, w zależności od tego czy włożą do koszyka podkład olive fair czy nie. Tak więc nie widzę w tej informacji błędu, ale oczywiście w nowej części można tą wartość zmienić.
    Cena około 4,50$ nie jest odpowiednia rzeczywistej cenie 4,60/4,68$. Chciałabyś w sklepie zobaczyć cenę przy produkcie "około" 2,50 zł a przy kasie okazało by się że produkt rzeczywiscie kosztuje 2,59 zł. Chyba nie?
  • Uściślij proszę o co chodzi z tą większą przejrzystością najczęściej zadawanych pytań. Bo jako że powtarzają się one bardzo, bardzo, bardzo (aż do znudzenia) często, staramy się, by odpowiedzi na nie były w pełni wyczerpujące. Jak je okroimy, to będą się znów nagminnie przewijać te same pytania. W związku z tym proszę o bardziej szczegółowe wskazówki.
Chodziło mi oto że pytania są zlepione, można je oddzielić i trochę skrócić. Odpowiedzi powinny być krótkie i treściwe a nie jak obecnie 1 zdanie jest zgodne z odpowiedzią a kolejne to już same spostrzezenia, np.

Na ile wystarcza jedna próbka? - To zależy od osoby, jednym wystarcza tylko na 3 użycia, innym nawet na 2 miesiące używania. Średnio jest to 1 miesiąc używania/testowania. Podkład mineralny jest bardzo wydajny.

Po co jest te ostatnie zdanie przecież odpowiedż na pytanie jest w 2 pierwszych zdaniach.
  • Najważniejsze chyba: post może zawierać maksymalnie 10 000 znaków. W chwili obecnej jest już osiągnięte maksimum, jeżeli dorzucimy tak jak piszesz zdjęcia wszystkich kolorów i formuł podkładów to ni jak pierwszy post tego nie udźwignie.
Można to rozłozyć na kilka postów, grunt aby było to na 1 stronie

Dziękuję Ci za uwagi i czekam na więcej szczegółów.



Moim zdaniem album świetnie spełnia swoją funkcję. Uważam, że umieszczanie wszystkich zdjęć i formuł w pierwszym poście mija się z celem, zwłaszcza jeżeli zdjęcia miałby robić każdy (różne oświetlenia, ustawienia aparatu prowadziły by do wielu przekłamań). Dlatego świetny się tu wydaje pomysł cathy na zebranie tego przez nią "w jedną kupę" - to dopiero będzie pomocne zestawienie.

Nie bedzie mijał sie z celem dla nowych fanek EDM.

Trzecia część wątku powstanie po 5 tys. postów zgodnie z zaleceniami administratorów, ale to nie znaczy przecież, że pierwszego posta nie będzie można edytować i uaktualniać.
Tak jak myslałam na tym wątku jak i na wielu innych jest lobby wizażanek które rzadzi forum i nie da się przebić nowym osobom które mają inne poglądy. Moje sugestie poparło kilka wizazanek najczęściej były to osoby z niskim stażem które nie zabardzo orientują się w zamawianiu kosmetyków EDM.
Apeluje abyscie spojrzały na te forum a szczególnie na 1 stronę okiem osoby nie majacej nic do czynienia z kosmetykami EDM. Byście wtedy dostrzegły że jest on trochę pogmatwany, są niedopowiedzi .
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:11   #4625
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Anna nie bierz tego do siebie. Post 1 jest informacyjny i jest w nim mnostwo wiadomosci ulatwiajacych zamowienia. Ja zamawialm po 2 tygodniach czytania na zagranicznych stronach o mineralach bo byly dwa watki mineralne na wizazu i to niewielkie. I nie odrazu na nie trafilam. Mysle ze nowe osoby mają łatwe zadanie i przeciez chetnie kazdy tu pomaga 'nowym' o ile nie ma info w pierwszym poscie. Juz nie mowie o watkach "od redakcji"
pierwszy post byl tworzony wlasnie ze wspolnych propozycji pisanych w watku i nikt niczego nie narzucił. Dajemy zredagowane propozycje czesciowe i z tego się tworzy calosc. Wiec pisz smialo

Edit. nie mozna okreslic kosztow przesylki stalych gdyz sa rozne dla roznych zestawow probek, a co dopiero produktów- chodzi o podanie rzędu wielkości
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-14 o 10:13 Powód: +
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:14   #4626
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Anna nie bierz tego do siebie. Post 1 jest informacyjny i jest w nim mnostwo wiadomosci ulatwiajacych zamowienia. Ja zamawialm po 2 tygodniach czytania na zagranicznych stronach o mineralach bo byly dwa watki mineralne na wizazu i to niewielkie. I nie odrazu na nie trafilam. Mysle ze nowe osoby mają łatwe zadanie i przeciez chetnie kazdy tu pomaga 'nowym' o ile nie ma info w pierwszym poscie. Juz nie mowie o watkach "od redakcji"
pierwszy post byl tworzony wlasnie ze wspolnych propozycji pisanych w watku i nikt niczego nie narzucił. Dajemy zredagowane propozycje czesciowe i z tego się tworzy calosc. Wiec pisz smialo
W dodatku tworzenie takiego pierwszego postu jest bardzo czasochłonne i trudne, ale przecież jeśli masz jakieś pomysły to je zredaguj i podeślij Frantic. Przecież napisała, że post będzie edytowany i uaktualniany
edit: ja bym tą cenę wysyłki zmieniła po prostu na ok. 5$ i już
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:15   #4627
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, czy zwykła przesyłka EDM zawsze tak długo idzie?? Na zamówieniu mam napisane, że wysłali 17 kwietnia, a tu ani widu ani słychu
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 10:16   #4628
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Co do albumu to się zgdzam. Zdjęcia się bardzo wolno otwierają, a trzeba przejrzeć niestety wszystkie nawet jeśli chce się znaleźć swatch jednego różu czy podkładu. Zdjęcia powinny byc jakoś posegregowane, np. na róże, korektory, podkłady na rodziny, bo teraz to ciężko coś znaleźć.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:19   #4629
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zwykła przesyłka EDM zawsze tak długo idzie?? Na zamówieniu mam napisane, że wysłali 17 kwietnia, a tu ani widu ani słychu
Oj czasem tak

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Co do albumu to się zgdzam. Zdjęcia się bardzo wolno otwierają, a trzeba przejrzeć niestety wszystkie nawet jeśli chce się znaleźć swatch jednego różu czy podkładu. Zdjęcia powinny byc jakoś posegregowane, np. na róże, korektory, podkłady na rodziny, bo teraz to ciężko coś znaleźć.
z podkladami to ciezka sprawa, mnie udaje sie dziewczynom doradzic wlasnie dlatego ze nie patrze na rodziny wg nich tylko odcieniami i jasnosciami krzyzowo więc...
ale podzial na osobne roze itd jast fajny, no ale ja do albumu nie zagladam (mam w domu hehe) wiec jak Wam tam pasuje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:28   #4630
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Album się tak rozwinął, że rzeczywiście trzebaby jakieś dodatkowe podkategorie porobić.
Albo wszyscy będziemy do Pastereczki do domu jeździć żeby na żywca pooglądać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:29   #4631
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tym bardziej, że jak patrzyłam to jedna próbka kosztuje ok 13 zł, do tego wysyłka... a za ok 16 zł masz wysyłkę całego sample kitu. na wszystkim ludzie zarabiają
Zależy co - osobiście kupuję odsypki róży i taki stempelek kosztuje 4 zł. napewno sprzedaje to ktoś z forum No i przesypuje to do pustych pojemniczków po cieniach leishi. Róż jest bardzo wydajny wiec ta odsypka za 4 zł starcza na ok. 2 misiące.
Natomiast podkład to jednak kupować w pudełeczku 1 g.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 10:38   #4632
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam czas więc mogłabym napisać parę propozycji. Mam je tu pisać czy gdzieś indzie?
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:54   #4633
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Mam czas więc mogłabym napisać parę propozycji. Mam je tu pisać czy gdzieś indzie?
na plotkowym najlepiej, każda sugestia mile widziana.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:10   #4634
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny, z tego co sie orientuje szykuje sie zmiana prasowancow EDM. Tzn. znikna stare pojawia sie nowe?
z tego co rozumiem tutaj jest lista 13 ktore maja wprowadzic + 2 niespodzianki.

a co z rozami? wiecie moze czy zostana stare czy zostana zastapione nowymi?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:17   #4635
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

no te prasowance mialy byc przed walentynkami..........
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:20   #4636
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no te prasowance mialy byc przed walentynkami..........
ktore te?
tutaj: https://www.everydayminerals.com/ind...id=8&id=158689
jest napisane ze nowe maja byc wprowadzone 15 maja (jutro). i nie wiem co z rozami czy zostana stare czy tez beda zastapione nowymi?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:20   #4637
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1229402 6]Miałam dokładnie taką samą sytuację, ale chodziło o zamówienie z CC. Tzn, zadzwoniłam, podałam te dwie pierwsze litery i od razu mi pan przerwał i powiedział, że to paczka nierejestrowana i oni nie mogą sprawdzić, gdzie jest.
Zadzwoniłam za to do swojej rozdzielni poznańskiej, tam mi bez problemu sprawdzili i powiedzieli, że paczka do Poznania nie dotarła.[/quote]

A na jaki numer dzwonisz ?
Bo moje paczki jak trafiają do UC to poznańskiego właśnie.

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zwykła przesyłka EDM zawsze tak długo idzie?? Na zamówieniu mam napisane, że wysłali 17 kwietnia, a tu ani widu ani słychu
Witaj w klubie Ja czekam na paczkę z tego samego dnia co Ty i równiez jej ani widu ani słychu, a późniejsza już dotarła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:36   #4638
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny, wiem ze byly pytania o prasowance i wiem ze roznia sie od sypanych odpowiednikow, ale wlasnie- sa jasniejsze czy ciemniejsze na ogol?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:42   #4639
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Tak jak myslałam na tym wątku jak i na wielu innych jest lobby wizażanek które rzadzi forum i nie da się przebić nowym osobom które mają inne poglądy. Moje sugestie poparło kilka wizazanek najczęściej były to osoby z niskim stażem które nie zabardzo orientują się w zamawianiu kosmetyków EDM.
Apeluje abyscie spojrzały na te forum a szczególnie na 1 stronę okiem osoby nie majacej nic do czynienia z kosmetykami EDM. Byście wtedy dostrzegły że jest on trochę pogmatwany, są niedopowiedzi .
Kochana ale o jakim lobby mówisz? Bo mi nic na ten temat nie wiadomo. Nikt tu nie rządzi jak utrzymujesz. Powtórzę - wszelkie sugestie są mile widziane. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale pierwszy post to nie jest tylko wizją jednej osoby, jest on na bieżąco redagowany na podstawie sugestii wszystkich, więc jak masz konkretne uwagi to pisz.

Dodam jeszcze, że przez ostatnie dwa wątki pojawiło się naprawdę sporo wypowiedzi nowych użytkowniczek EDM, które pisały, że pierwszy post jest świetny i że wszystko co trzeba po jego lekturze wiadomo. Więc z tym "przebijaniem się" przez niego chyba nie jest tak źle, jak piszesz.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-05-14 o 11:45
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 11:44   #4640
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem ze byly pytania o prasowance i wiem ze roznia sie od sypanych odpowiednikow, ale wlasnie- sa jasniejsze czy ciemniejsze na ogol?
sa jasniejsze o 4 tony kazdy od Ciebie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:45   #4641
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kupiłam w grudniu pędzle EDM. Jeden z nich ( LH kabuki ) własnie mi się rozkleił, tzn z tej srebrnej obejmy wypadła cała główka z włosia. Jak sądzicie czy po takim czasie da się to w ogóle reklamowac?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:56   #4642
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kupiłam w grudniu pędzle EDM. Jeden z nich ( LH kabuki ) własnie mi się rozkleił, tzn z tej srebrnej obejmy wypadła cała główka z włosia. Jak sądzicie czy po takim czasie da się to w ogóle reklamowac?
Zgodnie z tym, co napisane jest w pierwszym poście, pędzle mają 90 dniową gwarancję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:04   #4643
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zgodnie z tym, co napisane jest w pierwszym poście, pędzle mają 90 dniową gwarancję.
Dzięki za odpowiedź, widac przeoczyłam ta informację
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:08   #4644
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Tak jak myslałam na tym wątku jak i na wielu innych jest lobby wizażanek które rzadzi forum i nie da się przebić nowym osobom które mają inne poglądy. Moje sugestie poparło kilka wizazanek najczęściej były to osoby z niskim stażem które nie zabardzo orientują się w zamawianiu kosmetyków EDM.
Apeluje abyscie spojrzały na te forum a szczególnie na 1 stronę okiem osoby nie majacej nic do czynienia z kosmetykami EDM. Byście wtedy dostrzegły że jest on trochę pogmatwany, są niedopowiedzi .
Anno, ja tu jestem naprawdę świeżutka, złożyłam póki co 2 zamówienia wspólne (z minerałami znam się od 2 tygodni), ale dzięki wyjaśnienion na 1 stronie założyłam pay pala, zarejestrowalam się na stronie EDM i jak tylko przelew na paypal dotrze, to kupuję zamówione próbki. Kilkanaście centów różnicy to nie majątek, a brzmi bardziej czepianie się. Co do albumu, to się z Toba zgadzam, warto by pogrupować swatche
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:09   #4645
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
sa jasniejsze o 4 tony kazdy od Ciebie
a tych co maja byc nowe tez beda za jasne?
i powiedz mi cos kochana o NR medium bronzer- nie jest za cieply? bo zastanawiam sie nad nim.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:39
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:24   #4646
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Zlituje się któraś i podpowie które kolory mam zamówić siostrze.... Chciałabym już zamówić dla niej próbki...

P.S. zdjęcia w poście 4511

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:26
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:10   #4647
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny-dzisiaj pierwszy raz użyłam pudru EDM,wszystko byłoby super,ale strasznie się po godzinie świeciłam.Czy skóra się przyzwyczai,czy tak już zostanie?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:12   #4648
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny-dzisiaj pierwszy raz użyłam pudru EDM,wszystko byłoby super,ale strasznie się po godzinie świeciłam.Czy skóra się przyzwyczai,czy tak już zostanie?
Ale którego pudru? Więcej konkretów prosimy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:15   #4649
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pati, ja bym pomogła, ale kompletnie na tych ciemniejszych się nie znam
Chyba Pastereczka albo Cathy się najlepiej na tych odcieniach znają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:24   #4650
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czym nakładasz prasowańca?
pędzlem-np. flat topem

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Tak jak myslałam na tym wątku jak i na wielu innych jest lobby wizażanek które rzadzi forum i nie da się przebić nowym osobom które mają inne poglądy. Moje sugestie poparło kilka wizazanek najczęściej były to osoby z niskim stażem które nie zabardzo orientują się w zamawianiu kosmetyków EDM.
Apeluje abyscie spojrzały na te forum a szczególnie na 1 stronę okiem osoby nie majacej nic do czynienia z kosmetykami EDM. Byście wtedy dostrzegły że jest on trochę pogmatwany, są niedopowiedzi .
lobby? Pierwszy post pogmatwany? W/g mnie i osób dopiero tu trafiających to pod-forum jest najbardziej przejrzystym i uporządkowanym na wizaz.pl. Pierwsze posty wątków firm mineralnych są czysto informacyjne. Wszelkie potrzebne do zamawiania informacje są w nich uwzględnione. Kolorystyka pokazana w albumie, czego chcieć więcej? Sorry, ale jak ja zaczynałam przygodę z minerałami nie było tego wszystkiego i jakoś sobie radziłam. Uważam że teraz jest świetnie. Oczywiście, wszystko można udoskonalić, wprowadzić drobne poprawki czy dopiski (choć im więcej informacji w pierwszym poście tym bardziej on stanie się obszerny i nieczytelny). Po co wszystko ładowac do tych pierwszych postów? Wszystko jest ładnie pogrupowane, posegregowane.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.