Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 14:17   #1621
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dokładnie o tym pomyslałam nie gniewam się od tego tu jesteśmy żeby sobie pomagać i doradzać już postanowiłam że na następny raz spróbuje C12 chociaż raz żeby mieć porównanie jak odrost weźmie ale boje się czy mi włosy nie wylecą po wodzie 12%
Spokojnie, na pewno nie wylecą, a mysle że różnica bedzie spora, ladniej Ci wyjdzie, c12 ma popiel i opal.
Ja myślę że wyjdzie super, Dziewczyny maja ciemne naturalki i nia farbują i ładnie im bierze.
Mi też ta londa nie przypasowała.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:19   #1622
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny jak to jest, czy po masce mogą włosy ściemnieć tak o pół tonu? Bo kupiłam w aptece próbki waxu L'Biotici i po pierwszym położeniu maski do włosów zniszczonych (niby z cynamonem była) miałam wrażenie że ciutek ściemniały, ale jak umyłam po 3 dniach znowu włoski i tym razem położyłam waxa dla włosów blond, to liczyłam że to wróci do poziomu poprzedniego, ale nie... jest moim zdaniem ciut ciemniej, tylko nie wiem, czy to wynika z tego, że włosy się nawilżyły czy ta maska przyciemnia? (bo faktycznie efekt mniejszego sianka widzę, a przy moich puchaczach to jest coś )
aha no i jak to jest ze stosowaniem masek, bo czytałam, że pisałyście, że niby dobrze nie po każdym myciu tylko tak do 2-3 razyw tygodniu... tylko, że moje włosy wolno się tłuszczą i ja je właśnie 2-3 razy w tygodniu myję... to mogę maskę co mycie???
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:30   #1623
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Pamiętam, że poprzednio miałaś rude pasemka - więc trudno by teraz po farbie włosy były w jednakowym odcieniu - jest lepiej niż poprzednio. I zacznij je odżywiać bo nie wyglądają zbyt zdrowo..
Niestety rudawe były odrosty po londzie 12/8, kładłam ją na mój natualny średni popielaty blond, a poniżej odrostu miałam trochę jasno blond pasemek. Stan moich włosów w rzeczywistości jest lepszy niż na foto, nie wiem czemu takie wychodzą. Załączam zdjęcie robione dziś w świetle dziennym. Właściwe nie widzę żadnej różnicy między 'przed' i 'po' farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050855a.jpg (20,2 KB, 27 załadowań)
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:33   #1624
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest, czy po masce mogą włosy ściemnieć tak o pół tonu? Bo kupiłam w aptece próbki waxu L'Biotici i po pierwszym położeniu maski do włosów zniszczonych (niby z cynamonem była) miałam wrażenie że ciutek ściemniały, ale jak umyłam po 3 dniach znowu włoski i tym razem położyłam waxa dla włosów blond, to liczyłam że to wróci do poziomu poprzedniego, ale nie... jest moim zdaniem ciut ciemniej, tylko nie wiem, czy to wynika z tego, że włosy się nawilżyły czy ta maska przyciemnia? (bo faktycznie efekt mniejszego sianka widzę, a przy moich puchaczach to jest coś )
aha no i jak to jest ze stosowaniem masek, bo czytałam, że pisałyście, że niby dobrze nie po każdym myciu tylko tak do 2-3 razyw tygodniu... tylko, że moje włosy wolno się tłuszczą i ja je właśnie 2-3 razy w tygodniu myję... to mogę maskę co mycie???
a wiesz, że ja też tak mam. Do tej pory myślałam,że to schiza, ale jak widać nie jestem sama...


Czas zmyć olej z głowy łazikowałam z nim od 10 na głowie.
I jadę dzisiaj do Rossmannka, może trafię jeszcze na promocję nutrissów
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:37   #1625
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej dziewczynki


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
muszę zapytać w szkole jak pisać bo wszędzie chcą inaczej
No, tak najlepiej


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
co Ty Kotka oglądasz?


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej blondii
Ja wczoraj miałam taki zalatany dzień bo najpierw na tej rozmowie a potem na zakupach z Tż i potem jeszcze koniecznie uparłam się na to farbowanie a wieczór miałam miły z Tż i winkiem

Na rozmowie było fajnie ale strata mojego i ich czasu okazało się, że to nic innego jak call center a niestety ale to nie praca dla mnie.. oczywiście ogłoszenie dotyczyło pracy biurowej przy kompie żeby nie było Także zostaje w wydawnictwie, chyba koledzy z pracy mi to wywróżyli bo ostatnie życzenia jakie od nich były to "100lat w macie"

A włoski są ok, umyje i zrobię jakieś foto jeszcze Tylko taka chłodna poświata jest na razie ale za to odrost równiutko wzięło, że szok iii włosy po prostu pachną po tej farbie aż Tż był pod wrażeniem
Dziękuję za miłe komentarze
Tak robią niestety :/
Ja też kiedyś byłam na rozmowie w sprawie pracy biurowej i się okazało, że to call center, wciskanie ludziom map podziękowałam czym prędzej

Czekamy na foteczki kochana
Pochwal się co pokupowałaś wczoraj


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok laseczki mam foty
1- przy oknie jak zwykle wyszło na rudawo nie wiem czemu bo jest raczej żóltawo -złoto ,ale chłodno .jest jaśniej ,ale to jeszcze nie to co bym chciała chyba muszę spróbować na wodzie 12% lub ewentualnie kupie tą zachwalaną c12
2,3,4- kawałek dalej od okna wygląda super zależy od oświetlenia ale ogolnie jest dużo lepiej niż było
Nie jest źle kochana, ale chyba troszkę jeszcze ten odrost złapał inaczej?
Może spróbuj z tą 12 jednak


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
na odrost ,a na koniec malaksuje całość
a co farbki to już nie wiem co myśleć znów mi chodzi po głowie żeby przyciemnić podoba mi się Wbis u enchanted jak na drugi raz juz nie wyjdzie tak jak trzeba to przyciemniam i będzie spokój och nie idzie dogodzić jeszcze musze zobaczyć efekt na dworze bo zazwyczaj tez inaczej wyglada ...chyba mam dziś zły dzień bo juz nie wiem co chce
Asiu, ten wbis aż tak ciemno nie wychodzi.. Na początku jest bardziej popielato, a później się kolorek podmywa troszkę.
Proszę, na dowód pokazuję zdjęcia - 1,5 tygodnie od farbowania
Jak lubisz chłodne kolorki to ta farbka jest w sam raz
Ale musisz też wziąć pod uwagę, że ja ją kładę na podkład, dlatego na odroście wychodzi jaśniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9743.jpg (45,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9745.jpg (34,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9751.jpg (32,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9754.jpg (37,7 KB, 35 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:39   #1626
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatamanka
a powiedz mi czy ta mikroderm.działa na blizny po trądziku?
Bo ostatnio słyszałam opinię że jednak lepszy byłby inny zabieg na blizny, a mikro jest mechaniczna i niekoniecznie pomoże.

Ja osobiście blizn nie mam, ale też na wiosnę wybieram się na peeling tyle że nie na mikro, a inny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:41   #1627
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kati100
Mi tez wax przycinial i rudział bardzo szybko wiec poszed w smietnik. Ale dolce antu age nie mam tego. Na waxa duzo osob sie skatrzy ze wlasnie przyciemnia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 14:50   #1628
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość




Nie jest źle kochana, ale chyba troszkę jeszcze ten odrost złapał inaczej?
Może spróbuj z tą 12 jednak




Asiu, ten wbis aż tak ciemno nie wychodzi.. Na początku jest bardziej popielato, a później się kolorek podmywa troszkę.
Proszę, na dowód pokazuję zdjęcia - 1,5 tygodnie od farbowania
Jak lubisz chłodne kolorki to ta farbka jest w sam raz
Ale musisz też wziąć pod uwagę, że ja ją kładę na podkład, dlatego na odroście wychodzi jaśniej
dziękuje kochana za foteczki on pieknie u Ciebie wyglada ale tak czy siak podkład musiałabym zrobić więc chyba jednak spróbuje ta c12
jak Adzi i Bunny są z niej zadowolone, a mają również ciemne naturalki to i ja spróbuję w końcu one robią i nie ołysiały to może mi to nie grozi w dodatku wychodzi im pięknie ale musze przyznać że boje się tej wody 12%
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:52   #1629
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Zmyłam olej z głowy, o rany! Tak delikatnych i mięciutkich włosków to ja dawno nie miałam
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:54   #1630
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczynki mam 2 fotki ale niestety robione kom, akumulatorki mi padły podczas cykania fot i teraz się ładują

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dla mnie też nie-okazało się że beze mi zolcieją na odroście.
Dlatego teraz bedzie Goldwell
A ocet dobrze ze przypomniałas muszę kupic
Wrzuć fotki do albumu, pewnie
Tylko szybko

snowhitee

jakie kosmetyki kupiłaś? Nic sie nie chwalisz?
aaa poszłam do SP bo tam teraz świetne promocje z okazji urodzin mają
iii kupiłam: serum do ciała "wyszczuplające" Eveline, krem do twarzy i płyn miceralny Biodermy, mleczko do ciała kozie mleko, masło do ciała czekoladowo-pistacjowe , lipsmackera, tusz i kilka maseczek do twarzy będę piękna na wiosnę



Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Pomieszała całą tubkę Nutrisse 89 jasnego beżowego blondu z 1/3 tubki 91 czyli popielatego jasnego blondu.

I wyszło popielato w takich proporcjach.. hmm jest nadzieja
tak tak tyle, że ja obniżałam wodę przed położeniem farby na długości

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok laseczki mam foty
1- przy oknie jak zwykle wyszło na rudawo nie wiem czemu bo jest raczej żóltawo -złoto ,ale chłodno .jest jaśniej ,ale to jeszcze nie to co bym chciała chyba muszę spróbować na wodzie 12% lub ewentualnie kupie tą zachwalaną c12
2,3,4- kawałek dalej od okna wygląda super zależy od oświetlenia ale ogolnie jest dużo lepiej niż było
hmm kurcze no teraz widać i jak Agatka powiem, że trochę się odcina ten odrost ja bym spróbowała z C12 jak dziewczynki radzą

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest, czy po masce mogą włosy ściemnieć tak o pół tonu? Bo kupiłam w aptece próbki waxu L'Biotici i po pierwszym położeniu maski do włosów zniszczonych (niby z cynamonem była) miałam wrażenie że ciutek ściemniały, ale jak umyłam po 3 dniach znowu włoski i tym razem położyłam waxa dla włosów blond, to liczyłam że to wróci do poziomu poprzedniego, ale nie... jest moim zdaniem ciut ciemniej, tylko nie wiem, czy to wynika z tego, że włosy się nawilżyły czy ta maska przyciemnia? (bo faktycznie efekt mniejszego sianka widzę, a przy moich puchaczach to jest coś )
aha no i jak to jest ze stosowaniem masek, bo czytałam, że pisałyście, że niby dobrze nie po każdym myciu tylko tak do 2-3 razyw tygodniu... tylko, że moje włosy wolno się tłuszczą i ja je właśnie 2-3 razy w tygodniu myję... to mogę maskę co mycie???
po waxie do blond włosy żółkną to na pewno

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Asiu, ten wbis aż tak ciemno nie wychodzi.. Na początku jest bardziej popielato, a później się kolorek podmywa troszkę.
Proszę, na dowód pokazuję zdjęcia - 1,5 tygodnie od farbowania
Jak lubisz chłodne kolorki to ta farbka jest w sam raz
Ale musisz też wziąć pod uwagę, że ja ją kładę na podkład, dlatego na odroście wychodzi jaśniej
ale masz piękne włosy takie gładkie i miłe w dotyku się wydają prostujesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG_0068.jpg (27,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG_0064.jpg (24,9 KB, 65 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:55   #1631
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kati100
Mi tez wax przycinial i rudział bardzo szybko wiec poszed w smietnik. Ale dolce antu age nie mam tego. Na waxa duzo osob sie skatrzy ze wlasnie przyciemnia.
Gdzie to cudo można kupić? i za ile po znalazłam na 4 zł na allegro i za 45 o_O
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-03-19 o 14:56
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 14:55   #1632
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zmyłam olej z głowy, o rany! Tak delikatnych i mięciutkich włosków to ja dawno nie miałam
fajnie nie ja też uwielbiam włoski po olejowaniu a jakim olejem robiłaś?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:56   #1633
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest, czy po masce mogą włosy ściemnieć tak o pół tonu? Bo kupiłam w aptece próbki waxu L'Biotici i po pierwszym położeniu maski do włosów zniszczonych (niby z cynamonem była) miałam wrażenie że ciutek ściemniały, ale jak umyłam po 3 dniach znowu włoski i tym razem położyłam waxa dla włosów blond, to liczyłam że to wróci do poziomu poprzedniego, ale nie... jest moim zdaniem ciut ciemniej, tylko nie wiem, czy to wynika z tego, że włosy się nawilżyły czy ta maska przyciemnia? (bo faktycznie efekt mniejszego sianka widzę, a przy moich puchaczach to jest coś )
aha no i jak to jest ze stosowaniem masek, bo czytałam, że pisałyście, że niby dobrze nie po każdym myciu tylko tak do 2-3 razyw tygodniu... tylko, że moje włosy wolno się tłuszczą i ja je właśnie 2-3 razy w tygodniu myję... to mogę maskę co mycie???
Ja mam ten sam WAX, on ma miód i cynamon, ale zostało mi go właściwie na 2 użycia. Z tym ze ja tak nie zwracałam uwagi, ciemniec raczej nie ciemnieją, co najwyzej żółkną i rudzieją ale ja stwierdzałam że to u mnie normalne więc nie ma sie co martwic.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Asiu, ten wbis aż tak ciemno nie wychodzi.. Na początku jest bardziej popielato, a później się kolorek podmywa troszkę.
Proszę, na dowód pokazuję zdjęcia - 1,5 tygodnie od farbowania
Jak lubisz chłodne kolorki to ta farbka jest w sam raz
Ale musisz też wziąć pod uwagę, że ja ją kładę na podkład, dlatego na odroście wychodzi jaśniej
Tobie ten Wbis wogóle jasno wychodzi od początku Mi Viking wyszedl ciemniej
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
a powiedz mi czy ta mikroderm.działa na blizny po trądziku?
Bo ostatnio słyszałam opinię że jednak lepszy byłby inny zabieg na blizny, a mikro jest mechaniczna i niekoniecznie pomoże.

Ja osobiście blizn nie mam, ale też na wiosnę wybieram się na peeling tyle że nie na mikro, a inny
Ja nie Yatta ale odpowiem Zależy jakie to są blizny po trądziku, jeśli takie typowe, które nie są zbyt głębokie to jak najbardziej. Z tym, że korundowa lepiej tu zadziała, tak samo dobre są kwasy, Jeśli są to głębokie blizny to na pewno sie spłycą, rozjaśnią, ale całkowicie sie ich nie usunie. Tu juz są potrzebne mocniejsze zabiegi. Dermabrazja, mocne stężenia kwasów już u dermatologa. A w przypadku naprawde dużych blizn, to laser zostaje, ale takie po zwykłym trądziku sie raczej nie zdarzają
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kati100
Mi tez wax przycinial i rudział bardzo szybko wiec poszed w smietnik. Ale dolce antu age nie mam tego. Na waxa duzo osob sie skatrzy ze wlasnie przyciemnia.
Ooo... ups To może ja go też wywale... tzn nie wywale bo go mam na 2 użycia a mi włoski sporo podratował. Ale juz go wtedy nie kupie więcej.

Snow, Agata wy chyba macie ten z Beauty Formulas w tubce też, on wam jakoś zmienia kolor też?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:56   #1634
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

snowwhite
a jaka ona ogólnie ma wode?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:56   #1635
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziękuje kochana za foteczki on pieknie u Ciebie wyglada ale tak czy siak podkład musiałabym zrobić więc chyba jednak spróbuje ta c12
jak Adzi i Bunny są z niej zadowolone, a mają również ciemne naturalki to i ja spróbuję w końcu one robią i nie ołysiały to może mi to nie grozi w dodatku wychodzi im pięknie ale musze przyznać że boje się tej wody 12%
Jak nie masz takich ciemnych jak ja to szkoda męczyć włoski podkładami
Ja na Twoim miejscu spróbowałabym tą c12 właśnie chyba jeszcze nie było przypadku, że by komuś brzydko wyszła
A wody 12 się nie bój. Ja stosuję farbkę z rozjaśniaczem i się nie boję
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:57   #1636
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Czekoladka ja mam waxa wosk w tubce i nic nie zmienia koloru włosów przynajmniej nie zauważyłam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:58   #1637
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczynki a jakbym sobie nałożyła olej na włosy na noc, rano umyła, nałożyła maske pod czepek na godzinke. To to nie bedzie za dużo? Nie obciąże włosów za mocno??

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czekoladka ja mam waxa wosk w tubce i nic nie zmienia koloru włosów przynajmniej nie zauważyłam
O no to dobrze, bo mam jeszcze prawie całą tubke

A włoski widac ze ładnie złapało Chłodno, ale nie szaro
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:01   #1638
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
fajnie nie ja też uwielbiam włoski po olejowaniu a jakim olejem robiłaś?
Jezusieńku cudowne ! nie mogę przestać się głaskać żadnego problemu z rozczesaniem-cudo. Aaa oliwę z oliwek nałożyłam, bo tylko to w kuchni znalazłam. A wydaję się być lepsze od Kujawskiego
A Ty czego używasz? ^^

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czekoladka ja mam waxa wosk w tubce i nic nie zmienia koloru włosów przynajmniej nie zauważyłam
Bo Ty nas w konia robisz To niemożliwe,że można mieć tak ładne włosy! <ciągnie za włosy Snow> ściągaj perukę!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:01   #1639
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
snowwhite
a jaka ona ogólnie ma wode?
wstałam specjalnie żeby zobaczyć ale ani na buteleczce ani na opak. nic nie piszą jak zwykle myślę, że może mieć 9% bo odrost wtedy mi ładnie rozjaśniły
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 15:04   #1640
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wstałam specjalnie żeby zobaczyć ale ani na buteleczce ani na opak. nic nie piszą jak zwykle myślę, że może mieć 9% bo odrost wtedy mi ładnie rozjaśniły
Oby kurde bo 6% w Copehadze mi w ogóle odrostu nie złapało.

MATKO BOSKA,JAKIE MAM ŻÓŁTE WŁOSY PO TYM OLEJU!!!
LECĘ MYĆ JESZCZE RAZ I PŁUKANKĄ!! aaaaaaaaaaaaa
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:05   #1641
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jakbym sobie nałożyła olej na włosy na noc, rano umyła, nałożyła maske pod czepek na godzinke. To to nie bedzie za dużo? Nie obciąże włosów za mocno??

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



O no to dobrze, bo mam jeszcze prawie całą tubke

A włoski widac ze ładnie złapało Chłodno, ale nie szaro
dziękuję no tak jest chłodno ale dziś już się delikatnie zmyło a waxa w tubce śmiało używaj

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Jezusieńku cudowne ! nie mogę przestać się głaskać żadnego problemu z rozczesaniem-cudo. Aaa oliwę z oliwek nałożyłam, bo tylko to w kuchni znalazłam. A wydaję się być lepsze od Kujawskiego
A Ty czego używasz? ^^

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------



Bo Ty nas w konia robisz To niemożliwe,że można mieć tak ładne włosy! <ciągnie za włosy Snow> ściągaj perukę!
hehehe czasem brakuje mi tu emotikonki z gg <glupek> muszę Cię rozczarować, być może zawieść - to nie peruka
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:06   #1642
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

enchanted
ale masz ladne włoski

snowhitee
ale u Ciebie ten odrost złapało jasno, jak to możliwe świetny ten kolor. daj znać jak sie trzyma, oby się nie wyplukiwał.

czekoladowo
ja nie mam blizn, a tak pytam. Ja raczej chcę takie odświeżenie cery na wiosnę, zdarcie tego szarego naskórka
Właśnie wiem że mocniejsze zabiegi to u dermatologa.
Ja się wybieram na Jeet Peel z kwasem pirogronowym

A tego Waxa ja nie mam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:07   #1643
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kupiłam dzisiaj nowość - LOREAL RECITAL PREFERENCE BLONDES COUTURE odcień M Baikal - bardzo jasny blond popielato-zlocisty zobaczymy co z tego wyjdzie ;D wczesniej farbowałam odcieniem Hollywood.

Widziałam z Majiblond odcien o takiej samej nazwie - próbnik ale nie opieram sie za bardzo na tym bo w koncu to inna seria chociaz firma ta sama :P

Inny nowy kolor to Scandinavian czy jakoś tak, równie ciekawy

Edytowane przez Electra123210
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:08
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:10   #1644
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj nowość - LOREAL RECITAL PREFERENCE BLONDES COUTURE odcień M Baikal - bardzo jasny blond popielato-zlocisty zobaczymy co z tego wyjdzie ;D wczesniej farbowałam odcieniem Hollywood.


Widziałam z Majiblond odcien o takiej samej nazwie - próbnik ale nie opieram sie za bardzo na tym bo w koncu to inna seria chociaz firma ta sama :P

Inny nowy kolor to Scandinavian czy jakoś tak, równie ciekawy
Właśnie o tych nowościach dziś pisałam
Daj znać jak wyjdzie i wstaw zdjęcia

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:11   #1645
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted
ale masz ladne włoski

snowhitee
ale u Ciebie ten odrost złapało jasno, jak to możliwe świetny ten kolor. daj znać jak sie trzyma, oby się nie wyplukiwał.

czekoladowo
ja nie mam blizn, a tak pytam. Ja raczej chcę takie odświeżenie cery na wiosnę, zdarcie tego szarego naskórka
Właśnie wiem że mocniejsze zabiegi to u dermatologa.
Ja się wybieram na Jeet Peel z kwasem pirogronowym

A tego Waxa ja nie mam
Pirogron Uwielbiam go Swojego czasu miałam zabiegi nim bo można go stosowac na aktywne zmiany. Jeden z moich dwóch ulubionych kwasów
Ja teraz sie trzymam migdałowego kwasu bo jest delikatny i nie łuszcze sie po nim widocznie, a ładnie odświeża buźke. No i fotouczulający nie jest.
Ale jak sie zajme moimi przebarwieniami to właśnie na pirogron sie znowu wybiore

Jak pójdziesz na pirogron to pamiętaj o filtrach na buźke później
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:12   #1646
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pirogron Uwielbiam go Swojego czasu miałam zabiegi nim bo można go stosowac na aktywne zmiany. Jeden z moich dwóch ulubionych kwasów
Ja teraz sie trzymam migdałowego kwasu bo jest delikatny i nie łuszcze sie po nim widocznie, a ładnie odświeża buźke. No i fotouczulający nie jest.
Ale jak sie zajme moimi przebarwieniami to właśnie na pirogron sie znowu wybiore

Jak pójdziesz na pirogron to pamiętaj o filtrach na buźke później
Ok, dzięki za radę
Na pewno się zastosuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:17   #1647
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam 2 fotki ale niestety robione kom, akumulatorki mi padły podczas cykania fot i teraz się ładują
Mowę mi odjęło, jak zwykle zresztą cudo

Cytat:
aaa poszłam do SP bo tam teraz świetne promocje z okazji urodzin mają
iii kupiłam: serum do ciała "wyszczuplające" Eveline, krem do twarzy i płyn miceralny Biodermy, mleczko do ciała kozie mleko, masło do ciała czekoladowo-pistacjowe , lipsmackera, tusz i kilka maseczek do twarzy będę piękna na wiosnę
Potężne zakupki
A te serum Eveline to te chłodzące?

Cytat:
ale masz piękne włosy takie gładkie i miłe w dotyku się wydają prostujesz
Dziekuję
tak, prostuję, średnio co 3dni ale chronie włoski serum Mariona i wydaje mi się, że są w dużo lepszym stanie niż kiedyś


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tobie ten Wbis wogóle jasno wychodzi od początku Mi Viking wyszedl ciemniej
No właśnie zbyt jasno, nie wiem dlaczego tak wolałabym ciemniej
Kobiecie się nie dogodzi - never!


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bo Ty nas w konia robisz To niemożliwe,że można mieć tak ładne włosy! <ciągnie za włosy Snow> ściągaj perukę!
Ty jesteś krejzi


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted
ale masz ladne włoski
Dziękuję Agatko


Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj nowość - LOREAL RECITAL PREFERENCE BLONDES COUTURE odcień M Baikal - bardzo jasny blond popielato-zlocisty zobaczymy co z tego wyjdzie ;D wczesniej farbowałam odcieniem Hollywood.

Widziałam z Majiblond odcien o takiej samej nazwie - próbnik ale nie opieram sie za bardzo na tym bo w koncu to inna seria chociaz firma ta sama :P

Inny nowy kolor to Scandinavian czy jakoś tak, równie ciekawy
Prosimy o recenzję (pisemną i obrazkową) jak już będzie po wszystkim
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:20   #1648
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

_eNchaNted_ co to znaczy farbowanie na podkładzie?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:24   #1649
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

A ja zmierzyłam włoski
I w najdłuzszym miejscu maja 42 cm, w najkrótszym - 35
Musze zaraz poszukac ile mi urosły od pazdziernika
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:27   #1650
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

CZŁOWIEKU, KTÓRY WYMYŚLIŁEŚ FIOLETOWĄ PŁUKANKĘ-dziękujęę Dałam jej trochę więcej niż jest napisane na opakowaniu i efekt jest naprawdę przyzwoity.. hmmm


Enchanted-
SRAJDU BAJDU GADACIEEE
Snowwhite-
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.