Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 18:20   #61
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31230420]na mnie za to wcale nie działa... nasłuchałam się, że cud, że wyczyści, usunie, upierze i posprząta i nic, dosłownie nic nie zrobił inna sprawa, że próbowałam już różnych marek u20, garniera (jak wiadomo żrącego i z dużą zawartością SLS, alko i cynku), nivei, perfecty, lirene, ziaji itp, mydeł: siarkowego i białego jelenia i nic mi nie pomogło... ale więcej już nie uwierzę w takie cuda na kiju Chociaż jeśli komuś pomaga-super..[/QUOTE]

Mnie za to prawie wszystko co wymieniłaś uczula.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 18:40   #62
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

to i ja się wtrące.
Witam śnieżynki w nowym wątku
Dbam o swoją bladość,aktualnie zabieram się za domowe peelingi migdałowe (miałam ostatnio jeden robiony u lekarza) bo niestety do cery idealnej sporo mi brakuje ...
Moim faworytem podkładowym jest AwGM kolor 3.0 Peace, z resztą oni mają bardzo zbliżone kolory... a jeżeli chodzi o płynne to Pharmaceris kolor Ivory (choć tu mam wątpliwości czy mnie nie zapycha,teraz jest w odstawce i obserwuję twarz).
Jeszcze się pochwalę co dostałam pod choinkę : perfumy CKin2u,książkę,stanik z triumpha(uwaga,uwaga od taty! ale na szczęście zapytał mamę jaki ma rozmiar kupić :P) i jeszcze parę innych drobnych rzeczy
oczywiście podobnie jak u większości z was też mój brzuch się powiększył przez ostatnie 3 dni :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 18:51   #63
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Coś czuję ,że przytyłam ze 3 kilo To wina słodyczy,mówię wam.
Co sądzicie o kreskach na oku ? myślę,że to pasuje do bladej cery no i czerwona szminka.Któraś z dziewczyn mówiła,że tacie to nie pasuje. Według mnie jak najbardziej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwen.jpg (22,1 KB, 54 załadowań)
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 18:56   #64
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Sudocrem ma działanie antyseptyczne i lekko wysusza m.in. przez zawarty w nim cynk.

W moim przypadku nie tylko radzi sobie z drobnymi niespodziankami, które pojawiają się przed okresem, ale również ujednolicił cerę (płytkie blizny i przebarwienia są mniej widoczne).
kurczę tak patrzę to tak naprawdę to jest parafina z cynkiem, chyba by mnie zapchał... nie będę ryzykować
Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja zawsze używałam tylko balsamów do ust, do szminek i błyszczyków nie mogłam się przekonać. ale teraz spróbuję i zamówiłam sobie na ebayu 3 matowe błyszczyki NYX


Mi daje ulgę po podrażnieniach po goleniu.

Ja pod choinkę dostałam od tż perfumy rihanny, a od brata pędzle hakuro.
ooo daj znać jak już przetestujesz błyszczyki. NYX ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje, mam paletkę cieni, które mogę śmiało porównać do cieni Urban Decay i podkład w pudrze, który jest przyjemnie jasny i dobry do poprawek
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31230420]na mnie za to wcale nie działa... nasłuchałam się, że cud, że wyczyści, usunie, upierze i posprząta i nic, dosłownie nic nie zrobił inna sprawa, że próbowałam już różnych marek u20, garniera (jak wiadomo żrącego i z dużą zawartością SLS, alko i cynku), nivei, perfecty, lirene, ziaji itp, mydeł: siarkowego i białego jelenia i nic mi nie pomogło... ale więcej już nie uwierzę w takie cuda na kiju Chociaż jeśli komuś pomaga-super..[/QUOTE]
ja już dawno sobie odpuściłam drogeryjne środki, niestety nawet jakby chciało, to by to nie pomogło, bo substancje aktywne są w minimalnych ilościach...
chociaż twarz myję mydłem Protex z polecenia dermatologa
zastanawiam się, czy nie spróbować kuracji Effaclarem Duo na drobne pryszczyki i wągry na czole, mogłabym coś stosować rano przed filtrem, a Epiduo odpada

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Coś czuję ,że przytyłam ze 3 kilo To wina słodyczy,mówię wam.
Co sądzicie o kreskach na oku ? myślę,że to pasuje do bladej cery no i czerwona szminka.Któraś z dziewczyn mówiła,że tacie to nie pasuje. Według mnie jak najbardziej
bardzo lubię kreski i na sobie i na innych (o ile ten ktoś umie je namalować)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 18:58   #65
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Coś czuję ,że przytyłam ze 3 kilo To wina słodyczy,mówię wam.
Co sądzicie o kreskach na oku ? myślę,że to pasuje do bladej cery no i czerwona szminka.Któraś z dziewczyn mówiła,że tacie to nie pasuje. Według mnie jak najbardziej
Ciemne kreski na powiece + blada cera + mocna szminka =

W ogóle bardzo lubię makijaż w stylu pin up. Chociaż dużo zależy od rysów twarzy to jednak myślę, że wiele osób z bladą twarzą będzie w takim zestawieniu fajne wyglądać.

Jestem również miłośniczką azjatyckiego makijażu, ale bez sztucznych rzęs oraz soczewek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg retro1-tag.jpg (126,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinupcostumeideas8.jpg (23,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lfflhung9n1qeti05o1_500.jpg (39,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez WhiteGyaru
Czas edycji: 2011-12-26 o 18:59
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:01   #66
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Moim faworytem podkładowym jest AwGM kolor 3.0 Peace, z resztą oni mają bardzo zbliżone kolory... a jeżeli chodzi o płynne to Pharmaceris kolor Ivory (choć tu mam wątpliwości czy mnie nie zapycha,teraz jest w odstawce i obserwuję twarz).
Jeszcze się pochwalę co dostałam pod choinkę : perfumy CKin2u,książkę,stanik z triumpha(uwaga,uwaga od taty! ale na szczęście zapytał mamę jaki ma rozmiar kupić :P) i jeszcze parę innych drobnych rzeczy
oczywiście podobnie jak u większości z was też mój brzuch się powiększył przez ostatnie 3 dni :P
ja Pharmacerisa też miałam, pamiętam, że najpierw byłam zachwycona, a potem przestałam używać, ścierał się błyskawicznie...

widzę, że perfumy na chodzie ja też dostałam - Miss Dior, oprócz tego dwie pary uroczych kapci (rodzice kupowali prezenty osobno ) i różne pierdółki i słodycze, od TŻ biografię Coco Chanel. od brata prezentu nie dostałam bo... zapomniał go przynieść na Wigilię u nas
ponieważ jest taki roztrzepany i spóźnialski ja mu sprawiłam zegar, który pokazuje czas odwrotnie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zegarek.jpg (19,3 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2011-12-26 o 19:03
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:03   #67
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja już dawno sobie odpuściłam drogeryjne środki, niestety nawet jakby chciało, to by to nie pomogło, bo substancje aktywne są w minimalnych ilościach...
chociaż twarz myję mydłem Protex z polecenia dermatologa
zastanawiam się, czy nie spróbować kuracji Effaclarem Duo na drobne pryszczyki i wągry na czole, mogłabym coś stosować rano przed filtrem, a Epiduo odpada
Mydło Protex jest niezłe - stosowałam kiedyś i byłam zadowolona z efektu, choć wysuszało niemiłosiernie (no ale co poradzić - musiało tak działać widocznie). Kiedyś smarowałam się również kremem z siarką, ale niestety to były czasy gimnazjum i nie pamiętam, co mi najbardziej pomogło. Używałam jeszcze kostki do mycia twarzy Seba Med.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:09   #68
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Ciemne kreski na powiece + blada cera + mocna szminka =

W ogóle bardzo lubię makijaż w stylu pin up. Chociaż dużo zależy od rysów twarzy to jednak myślę, że wiele osób z bladą twarzą będzie w takim zestawieniu fajne wyglądać.

Jestem również miłośniczką azjatyckiego makijażu, ale bez sztucznych rzęs oraz soczewek.
Kocham makijaż w stylu pin up Świetnie to wygląda zarówno do sukienki jak i do najzwyklejszych ciemnych dżinsów i topu .
Gdyby jeszcze moje włosy były ciemnobrązowe a nie w nieokreślonym brązowym kolorze byłoby super
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:11   #69
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
kurczę tak patrzę to tak naprawdę to jest parafina z cynkiem, chyba by mnie zapchał... nie będę ryzykować

ooo daj znać jak już przetestujesz błyszczyki. NYX ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje, mam paletkę cieni, które mogę śmiało porównać do cieni Urban Decay i podkład w pudrze, który jest przyjemnie jasny i dobry do poprawek

ja już dawno sobie odpuściłam drogeryjne środki, niestety nawet jakby chciało, to by to nie pomogło, bo substancje aktywne są w minimalnych ilościach...
chociaż twarz myję mydłem Protex z polecenia dermatologa
zastanawiam się, czy nie spróbować kuracji Effaclarem Duo na drobne pryszczyki i wągry na czole, mogłabym coś stosować rano przed filtrem, a Epiduo odpada

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


bardzo lubię kreski i na sobie i na innych (o ile ten ktoś umie je namalować)
też się zastanawiam nad effaclarem albo nad triacnealem... ale nie wiem, na razie może czegoś innego spróbuję
A kreski umiem malować tylko grubsze i z opadającymi powiekami wygląda to jakbym miała tylko brązowy/czarny cień... no ale od czasu do czasu też tak wychodzę
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:11   #70
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ooo daj znać jak już przetestujesz błyszczyki. NYX ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje, mam paletkę cieni, które mogę śmiało porównać do cieni Urban Decay i podkład w pudrze, który jest przyjemnie jasny i dobry do poprawek


bardzo lubię kreski i na sobie i na innych (o ile ten ktoś umie je namalować)
Dam, dam.
Zamawiałam tydzień przed świętami, czyli na dniach powinno już być.

Kreska to konieczność w moim makijażu już od x lat.
Czy to solo czy z cieniami.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:21   #71
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

U mnie Sudocream był skuteczny kiedy zmagałam się z typowym trądzikiem młodzieńczym. Poza tym używałam na otarcia, skaleczenia i wszelkie małe uszkodzenia skóry żeby przyspieszyć gojenie (w moim przypadku często się przydaje).
Makijaż pin-up (kreski+czerwone usta) prezentuje się dobrze według mnie na każdym odcieniu cery o ile jest dostosowany do rysów twarzy danej osoby. Swoją drogą ten na 3 zdjęciu zamieszczonym przez WhiteGyaru wygląda według mnie strasznie- ujęcie sprawia, że kreski wyglądają na koślawe, usta na napompowane silikonem, a do tego nos jak dzieło Photoshopa...

Najlepiej kryjący podkład z dużym wyborem jasnych odcieni to zdecydowanie Illamasqua RF... Mam i uwielbiam! Z tym, że teraz najjaśniejszy odcień z gamy "normalnych" (czyli nieopisany jako "biały") jest na mnie za jasny.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A. I nie dopisałam. Ja mimo bladej cery w makijażu pinup wyglądam źle...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:31   #72
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Kocham makijaż w stylu pin up Świetnie to wygląda zarówno do sukienki jak i do najzwyklejszych ciemnych dżinsów i topu .
Gdyby jeszcze moje włosy były ciemnobrązowe a nie w nieokreślonym brązowym kolorze byłoby super
Nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się, że naturalnymi metodami można nieco przyciemnić/pogłębić kolor brązu. Służyła do tego bodajże kora dębowa.

Ja na co dzień stosuję ciemny eyeliner, który dodatkowo przysypuję pudrem, bo w innym przypadku rozciera mi się dość szybko. To samo tyczy się cieni - mam wielki problem z ich rozcieraniem (gdy zamykam oko, to widać zlepiony pasek cienia, który odcisnął się niemal tuż pod brwią...nie wiem, czy wystarczająco obrazowo to opisałam) .

Więc takim typowym makijażem jest połączenie eyeliner + czarny/ciemnobrązowy tusz do rzęs + podkład + delikatny błyszczyk/pomadka ochronna. Czasem też stosuję róż na policzki. Oczy podkreślam dość mocno, więc pilnuję się, by reszta była stonowana i subtelna.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:32   #73
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
U mnie Sudocream był skuteczny kiedy zmagałam się z typowym trądzikiem młodzieńczym. Poza tym używałam na otarcia, skaleczenia i wszelkie małe uszkodzenia skóry żeby przyspieszyć gojenie (w moim przypadku często się przydaje).
Makijaż pin-up (kreski+czerwone usta) prezentuje się dobrze według mnie na każdym odcieniu cery o ile jest dostosowany do rysów twarzy danej osoby. Swoją drogą ten na 3 zdjęciu zamieszczonym przez WhiteGyaru wygląda według mnie strasznie- ujęcie sprawia, że kreski wyglądają na koślawe, usta na napompowane silikonem, a do tego nos jak dzieło Photoshopa...

Najlepiej kryjący podkład z dużym wyborem jasnych odcieni to zdecydowanie Illamasqua RF... Mam i uwielbiam! Z tym, że teraz najjaśniejszy odcień z gamy "normalnych" (czyli nieopisany jako "biały") jest na mnie za jasny.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A. I nie dopisałam. Ja mimo bladej cery w makijażu pinup wyglądam źle...
jestem bardzo ciekawa tego podkładu.
W PL chyba nieosiągalny?

A jaki masz odcień skóry, żółty czy różowy?; >
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:36   #74
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A jakich podkładów bladzioszki używacie?;>
minerałki Pixie rzadziej - płynny NYX Pale. Nieługo kończą mi się moje Pixie w starej formule, będę testować tą nową...
Na wyjścia mieszam Revlona CS (taki kolor, jaki akurat ma moja mama) z czymś jaśniejszym, ostatnio z NYXem.
Ja pod choinkę, tak jak chciałam, dostałam pieniądze... Bo zbieram na tatuaż kolorowy, mam nadzieję, że na całe ramię. kolorowe wyglądają najlepiej na jasnej cerze
ja w makijażu pin up nie wyglądam najlepiej, pasuje mi mocniejszy. chyba że kreska gruba + mocne zaznaczenie załamania powieki i podkreślona dolna powieka, ale to już nie jest klasyczny pin up krecha płynnym linerem to u mnie konieczność, ale wolę jako dopełnienie mocniejszego mejkapu.

ja z mydeł antybakteryjnych używałam siarkowego i z nanosrebrem, i to drugie lepiej wspominam Mniej wysuszało niż siarkowe. Teraz twarz myję tylko olejkiem myjącym z BU, ewentualnie jakimś płynem do higieny intymnej I micelem z Perfecty. Odkąd w moim domu nie ma drogeryjnych toników, kremów i środków myjących przeznaczonych do tłustej cery, mojemu bratu też się znacznie polepszyła cera ma mniejsze podrażnienia po goleniu, mniej pryszczy i ogólnie ładniejszą skórę, bardziej jednolitą.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:36   #75
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość

Ja na co dzień stosuję ciemny eyeliner, który dodatkowo przysypuję pudrem, bo w innym przypadku rozciera mi się dość szybko. To samo tyczy się cieni - mam wielki problem z ich rozcieraniem (gdy zamykam oko, to widać zlepiony pasek cienia, który odcisnął się niemal tuż pod brwią...nie wiem, czy wystarczająco obrazowo to opisałam) .

Więc takim typowym makijażem jest połączenie eyeliner + czarny/ciemnobrązowy tusz do rzęs + podkład + delikatny błyszczyk/pomadka ochronna. Czasem też stosuję róż na policzki. Oczy podkreślam dość mocno, więc pilnuję się, by reszta była stonowana i subtelna.
Jeśli Ci się rolują cienie do powiek, to polecam zakupić jakąś bazę pod cienie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:37   #76
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa tego podkładu.
W PL chyba nieosiągalny?

A jaki masz odcień skóry, żółty czy różowy?; >
Nie. Zamówić można na stronie Illamasqua (z UK).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:42   #77
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Jeśli Ci się rolują cienie do powiek, to polecam zakupić jakąś bazę pod cienie.
Miałam kiedyś próbkę bodajże z Sephory, ale to nic nie dało. U mnie cienie trzymają się maksymalnie 1h dlatego używam tylko jasnych w kolorze zbliżonym do skóry. Ciemne omijam szerokim łukiem.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:47   #78
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś próbkę bodajże z Sephory, ale to nic nie dało. U mnie cienie trzymają się maksymalnie 1h dlatego używam tylko jasnych w kolorze zbliżonym do skóry. Ciemne omijam szerokim łukiem.
baza bardzo dużo moze dać nie wiem, jak Sephora, ale Artdeco przedłuża trwałość cieni o ładnych parę godzin (mam tłustą skórę i tłuste powieki) używam głównie tanich cieni
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:50   #79
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie. Zamówić można na stronie Illamasqua (z UK).
To trochę pupnie.
A nadaje on się do suchej skóry?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
baza bardzo dużo moze dać nie wiem, jak Sephora, ale Artdeco przedłuża trwałość cieni o ładnych parę godzin (mam tłustą skórę i tłuste powieki) używam głównie tanich cieni
Również mam bazę z artdeco, ale się ona ostatnio na mnie obraziła i zaczęła robić plamy.
Muszę się zacząć rozglądać za inną.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:54   #80
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś próbkę bodajże z Sephory, ale to nic nie dało. U mnie cienie trzymają się maksymalnie 1h dlatego używam tylko jasnych w kolorze zbliżonym do skóry. Ciemne omijam szerokim łukiem.
to widocznie akurat ta baza się nie sprawdziła, zdarza się, trzeba próbować z innymi U mnie sprawdza się ta w słoiczku z kobo I na razie tylko raz użyłam z bell i też jest dobra

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-12-26 o 19:55
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:54   #81
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Również mam bazę z artdeco, ale się ona ostatnio na mnie obraziła i zaczęła robić plamy.
Muszę się zacząć rozglądać za inną.
u mnie daje radę, ale to zależy chyba od partii. naczytałam się o tym, że twardnieja, albo że od początku są twarde jak kamień. ja ostatnio kupiłam drugi słoiczek, jest w porównaniu do mojego poprzedniego bardziej miękka, jak masełko za to ta sama baza mojej mamy jest twardawa i ciężko się rozprowadza. zależy chhyba od linii produkcyjnej czy coś
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 20:16   #82
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
u mnie daje radę, ale to zależy chyba od partii. naczytałam się o tym, że twardnieja, albo że od początku są twarde jak kamień. ja ostatnio kupiłam drugi słoiczek, jest w porównaniu do mojego poprzedniego bardziej miękka, jak masełko za to ta sama baza mojej mamy jest twardawa i ciężko się rozprowadza. zależy chhyba od linii produkcyjnej czy coś
Tzn moja też jest taka jak masełko
Ale nierównomiernie się rozprowadza i później jak nałożę cień, to bywa tak, że ciemne placki się robią. Widać to dopiero w sumie jak jest intensywne światło.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 20:20   #83
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tzn moja też jest taka jak masełko
Ale nierównomiernie się rozprowadza i później jak nałożę cień, to bywa tak, że ciemne placki się robią. Widać to dopiero w sumie jak jest intensywne światło.
u mnie sie tak robi, jak przez przypadek trochę usyfię powiekę podkładem, pudrem, korektorem czy czymkolwiek na gołej skórze się rozsmarowuje ładnie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 20:29   #84
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja jestem wierna revlonowi buff na razie ale szukam czegoś co nawilży Mam jasną cerę ale do tego piegi. Makeup w stylu pin up mi się strasznie podoba. Szczególnie idealna gruba kreska Ja sama bez kreski z domu nosa nie wychylam bo ją uwielbiam
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:09   #85
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
u mnie sie tak robi, jak przez przypadek trochę usyfię powiekę podkładem, pudrem, korektorem czy czymkolwiek na gołej skórze się rozsmarowuje ładnie
No to ja już nie wiem. Dam jej jutro jeszcze szansę.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja jestem wierna revlonowi buff na razie ale szukam czegoś co nawilży Mam jasną cerę ale do tego piegi. Makeup w stylu pin up mi się strasznie podoba. Szczególnie idealna gruba kreska Ja sama bez kreski z domu nosa nie wychylam bo ją uwielbiam
Aj low piegi i zawsze zazdrościłam ich innym.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:23   #86
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No to może faktycznie warto przeprosić się z bazami pod cienie.

W chwili obecnej moim nr 1 na liście potrzeb jest korektor pod oczy albo wspomniany wcześniej Panstik MF. Jaśniejszy podkład też bym kupiła, ale skoro mam pełną butelkę L'oreala, to nie będę szaleć. I chyba skuszę się na próbkę jakiegoś BB kremu, ale ciężko mi się zdecydować który wybiorę na pierwszy raz.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:30   #87
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

polly mój chłopak tez je uwielbia Zimą są mniej widoczne ale zawsze są Ciężko mi właśnie znaleźć coś co wyrówna fajnie koloryt a ich nie zakryje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:33   #88
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja mam chyba jednego czy dwa piegi na nosie, które ujawniają się jak poświeci troszkę słońce.


No ciężka sprawa, nie pozostaje nic, tylko testować, testować i testować.

A ja muszę szykować moje przebranie na sylwestra.
Cudny temat imprezy mam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:34   #89
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A ja muszę szykować moje przebranie na sylwestra.
Cudny temat imprezy mam.
Jaki, jaki?
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:39   #90
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa tego podkładu.
W PL chyba nieosiągalny?

A jaki masz odcień skóry, żółty czy różowy?; >
Na Wizażu są czasem organizowane zbiorowe zakupy na stronie Illamasque, ja się własnie jakiś niecały rok temu załapałam, ale stacjonarnie czy nawet w Polskich sklepach internetowych chyba nigdzie go nie ma.
A jeśli chodzi o mój odcień skóry to myślę, że jest neutralny, ewn. raczej w stronę chłodnego odcienia. Zimą zawsze wybijały mi na skórze zielone tony , ale w tym roku dalej mam na twarzy efekty słońca...

I niestety okropnie podkreśla wszelkie suche skórki, ale to chyba jak każdy kryjący podkład.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2011-12-26 o 21:44
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.