Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-13, 15:59   #721
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Pozostaje ratowaæ siê jakimi¶ szamponami koloryzujacymi, ale tu w Niemczech chyba to nie jest zbyt popularne, bo w sklepach znalaz³am tylko jakies dziwne odcienie.
Jeszcze ze 2 tygodnie ¿eby wytrzyma³a, to znowu moge pofarbowaæ. A i tak nie wiem czym, bo zieleñ pewnie i tak wylezie.
Skoro tak ciê¿ko je dostaæ, to mo¿e dobrze by by³o jak±¶ wiêksz± ilo¶æ zamówiæ przez internet z Polski. Zw³aszcza, ¿e po 2 myciach ci siê spiera.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:13   #722
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro tak ciê¿ko je dostaæ, to mo¿e dobrze by by³o jak±¶ wiêksz± ilo¶æ zamówiæ przez internet z Polski. Zw³aszcza, ¿e po 2 myciach ci siê spiera.
W sklepach internetowych swoj± drog±, ale nie s±dzê, ¿eby w Niemczech nie by³o Rossmanna i innych tego typu drogerii, w których pe³no przecie¿ farb do wyboru, tak¿e szamponów koloryzacyjnych np Loreal. ;P
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:24   #723
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wiadomo ¿e s± jakie¶. Ale podejrzewam, ¿e Weronisi chodzi³o raczej o szamponetki. Co¶ w rodzaju naszego Mariona, ¿eby tych w³osków juz nie mêczyæ za bardzo.

Casting L'oreala jest prawie jak farba, bo te szampony koloryzuj±ce zamiast amoniaku maj± sole amonowe (MEA). Na jedno wychodzi przy farbowaniu, jedynie MEA nie dzia³aj± tak mocno jak amoniak, ale d³u¿ej zostaj± we w³osie.
U mnie np. ekspresowo rudzia³y w³a¶nie przez te sole.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-13 o 16:25
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:26   #724
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiadomo ¿e s± jakie¶. Ale podejrzewam, ¿e Weronisi chodzi³o raczej o szamponetki. Co¶ w rodzaju naszego Mariona, ¿eby tych w³osków juz nie mêczyæ za bardzo.

Casting L'oreala jest prawie jak farba, bo te szampony koloryzuj±ce zamiast amoniaku maj± sole amonowe (MEA). Na jedno wychodzi przy farbowaniu, jedynie MEA nie dzia³aj± tak mocno jak amoniak, ale d³u¿ej zostaj± we w³osie.
Aha, no to pewnie dlatego nigdy mi siê nie zmy³ ten casting, który mia³ byæ do 28 myæ ;p

Weronisia tu jest co¶ na ten temat:
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
ale pewnie ju¿ przestudiowa³a¶ internet na ten temat..
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:36   #725
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No ja te¿ siê lepiej czujê w ciemniejszych, ale czarnych ju¿ nie chcê, w sumie nie planowa³am skoñczyæ jako czarnula, ale tak niestety wysz³o (kilka razy 300 i bach). No to jak zimny to ok

O faktycznie nie jest za jasny ten poziom 5 ;p To dobrze Ale masz ¶liczne, wyg³adzone w³osy.. i kolorek te¿ ³adny Zazdroszczê.. mi bez prostownicy pusz± siê jak szalone
Wszystko siê da bez prostownicy! A co robisz z w³osami aby by³y g³adkie bez u¿ywania ciep³a? Olejujesz w³osy? Jak suszysz? Ja naturalnie. Je¶li suszê to na zwyk³ej szczotce, czeszê w dó³ i suszê. Oleje wyg³adzaj±, niektóre maski te¿. Popróbuj.
Zobacz moje w³osy po nowej masce: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-olejkiem.html
Same tak wysch³y
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-13 o 16:37
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:43   #726
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko siê da bez prostownicy! A co robisz z w³osami aby by³y g³adkie bez u¿ywania ciep³a? Olejujesz w³osy? Jak suszysz? Ja naturalnie. Je¶li suszê to na zwyk³ej szczotce, czeszê w dó³ i suszê. Oleje wyg³adzaj±, niektóre maski te¿. Popróbuj.
Zobacz moje w³osy po nowej masce: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-olejkiem.html
Same tak wysch³y
W³asnie nic nie robiê, tylko u¿ywam od¿ywki do sp³ukiwania i drugiej bez sp³ukiwania, psikam preparatem termoochronnym i prostujê ;p Suszyæ to nie suszê, schn± naturalnie. Chyba, ¿e siê spieszê.
W takim razie muszê poczytaæ o maskach czy olejach.. tylko czy mi to da taki sam efekt jak po prostownicy? mam ogólnie proste w³osy, tylko to, ¿e siê pusza i pojedyncze w³oski mi stercz± na wszystkie strony ;p
mo¿e fryzjerka mi co¶ poleci.. poleca³a mi zabieg keratynowy, ¿eby rzuciæ prostownicê, ale to niestety kosztuje ;p mówi³a te¿ o czym¶ g³êboko nawil¿aj±cym, mo¿e co¶ tam kupiê po zabiegu

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-13 o 17:07
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:09   #727
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg oczywi¶cie, ¿e w Niemczech jest Rosman, ale co z tego, skoro nie ma w nim szamponów koloryzujacych?
A Casting Loreala, to nie szampon, ale to ju¿ wyjasni³a mcromance.
Poza tym Casting wymywa mi siê tak samo szybko jak szamponetka, czyli po 2-3 myciach, a nie mam zamiaru zbankrutowaæ kupujac Casting co tydzieñ

Poza tym zalezy mi na nie niszczeniu ju¿ w³osów farbami, a Casting jest jednak farb±, tyle ¿e nie-trwa³±.

Szukam szamponu, na którym pisze, ze jest zmywalny. Znalaz³am jeden do 3 myæ, ale niestety czekoladowy br±z nie ukry³ mojej zieleni. Drugi do 15myæ kryje super, ale po 2 myciach juz go nie ma i znowu jest zieleñ.
W³a¶nie siedzê z tym na 15 myæ na g³owie. Innego rozwi±zania póki co nie widzê. Najwy¿ej bêdê co 4-5 dni to nak³adaæ.
Najgorsze, ¿e nie ma zbyt du¿ego wyboru kolorów. W br±zie jest tylko naturalny br±z ten u¿ywam i potem jaki¶ czerwony odcieñ. A wiêc mam bardzo ma³o do wyboru, w³a¶ciwie to wyboru nie mam ¿adnego :/

Znalaz³am w necie jeszcze jak±¶ piankê z Goldwella Soft Color i ze Schwarzkopf IGORA, wiêc po niedzieli wybiorê sie do sklepu fryzjerskiego i zobaczê co tam maj±. Mo¿e akurat cos siê nada.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-13 o 18:13
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 21:43   #728
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Anusiazg oczywi¶cie, ¿e w Niemczech jest Rosman, ale co z tego, skoro nie ma w nim szamponów koloryzujacych?
A Casting Loreala, to nie szampon, ale to ju¿ wyjasni³a mcromance.
Poza tym Casting wymywa mi siê tak samo szybko jak szamponetka, czyli po 2-3 myciach, a nie mam zamiaru zbankrutowaæ kupujac Casting co tydzieñ

Poza tym zalezy mi na nie niszczeniu ju¿ w³osów farbami, a Casting jest jednak farb±, tyle ¿e nie-trwa³±.

Szukam szamponu, na którym pisze, ze jest zmywalny. Znalaz³am jeden do 3 myæ, ale niestety czekoladowy br±z nie ukry³ mojej zieleni. Drugi do 15myæ kryje super, ale po 2 myciach juz go nie ma i znowu jest zieleñ.
W³a¶nie siedzê z tym na 15 myæ na g³owie. Innego rozwi±zania póki co nie widzê. Najwy¿ej bêdê co 4-5 dni to nak³adaæ.
Najgorsze, ¿e nie ma zbyt du¿ego wyboru kolorów. W br±zie jest tylko naturalny br±z ten u¿ywam i potem jaki¶ czerwony odcieñ. A wiêc mam bardzo ma³o do wyboru, w³a¶ciwie to wyboru nie mam ¿adnego :/

Znalaz³am w necie jeszcze jak±¶ piankê z Goldwella Soft Color i ze Schwarzkopf IGORA, wiêc po niedzieli wybiorê sie do sklepu fryzjerskiego i zobaczê co tam maj±. Mo¿e akurat cos siê nada.
To straszie szybko Ci siê wyp³ukuj± te szampony ;o A jakim szamponem myjesz w³osy? Bo je¶li przeciw³upie¿owym, to s³ysza³am, ¿e one szybciej wyp³ukuj± kolor
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:02   #729
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie nic nie robiê, tylko u¿ywam od¿ywki do sp³ukiwania i drugiej bez sp³ukiwania, psikam preparatem termoochronnym i prostujê ;p Suszyæ to nie suszê, schn± naturalnie. Chyba, ¿e siê spieszê.
W takim razie muszê poczytaæ o maskach czy olejach.. tylko czy mi to da taki sam efekt jak po prostownicy? mam ogólnie proste w³osy, tylko to, ¿e siê pusza i pojedyncze w³oski mi stercz± na wszystkie strony ;p
mo¿e fryzjerka mi co¶ poleci.. poleca³a mi zabieg keratynowy, ¿eby rzuciæ prostownicê, ale to niestety kosztuje ;p mówi³a te¿ o czym¶ g³êboko nawil¿aj±cym, mo¿e co¶ tam kupiê po zabiegu
To ja ci powiem, ¿e je¶li pusz± Ci siê w³osy od od¿ywek, które u¿ywasz to znaczy, ¿e nie s³u¿± twoim w³osom. Spróbuj zmieniæ.
No i wiadomo, ¿e po zwyk³ym suszeniu na szczotce nie bêdzie efektu jak po prostownicy ale mo¿na ³adnie wyg³adziæ w³osy. A na odstaj±ce wlosy wystarczy jedwab do stylizacji. Kropelka roztarta w d³oniach i przejechanie po w³osach mi w zupe³no¶ci wystarcza. W³osy b³yszcz±, s± g³adkie i nie obci±¿one.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-13 o 22:04
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:51   #730
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

anusiazg, ja ze swojej strony mogê poleciæ ci od¿ywkê Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wyg³adzaj±ca od¿ywka jak± mia³am. Ma bardzo oleisty, dobry sk³ad (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Niestety ja mam cienkie w³osy i je¶li na³o¿ê j± zbyt blisko skóry to lekko obci±¿a.
Do tej pory to jedyna od¿ywka, która nie robi³a mi puchu na g³owie. W sumie dobrze sprawdza³a mi siê te¿ ta wersja z cytryn± i bia³± glink±. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubiê testowaæ nowo¶ci i teraz mam w kolejce 4 nowe od¿ywki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego ju¿ spróbowa³am i nie polecam. £adnie nawil¿a, ale nie wyg³adza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przes³odzonego budyniu ¶mietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula mówi³a, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w p³ynie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten mo¿e przesuszaæ w³osy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Jeszcze jedno. Kachula, baaardzo dziêkujê za patent z od¿ywka nak³adan± ju¿ po myciu
Rzeczywi¶cie suchsze partie s± ³adnie wyg³adzone i miêciutkie. Nastêpnym razem na³o¿ê j± te¿ odrobinkê wy¿ej, nie tylko na same koñce.
Zobaczymy czy bêdzie równie fajnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:10   #731
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
anusiazg, ja ze swojej strony mogê poleciæ ci od¿ywkê Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wyg³adzaj±ca od¿ywka jak± mia³am. Ma bardzo oleisty, dobry sk³ad (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Niestety ja mam cienkie w³osy i je¶li na³o¿ê j± zbyt blisko skóry to lekko obci±¿a.
Do tej pory to jedyna od¿ywka, która nie robi³a mi puchu na g³owie. W sumie dobrze sprawdza³a mi siê te¿ ta wersja z cytryn± i bia³± glink±. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubiê testowaæ nowo¶ci i teraz mam w kolejce 4 nowe od¿ywki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego ju¿ spróbowa³am i nie polecam. £adnie nawil¿a, ale nie wyg³adza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przes³odzonego budyniu ¶mietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula mówi³a, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w p³ynie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten mo¿e przesuszaæ w³osy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Jeszcze jedno. Kachula, baaardzo dziêkujê za patent z od¿ywka nak³adan± ju¿ po myciu
Rzeczywi¶cie suchsze partie s± ³adnie wyg³adzone i miêciutkie. Nastêpnym razem na³o¿ê j± te¿ odrobinkê wy¿ej, nie tylko na same koñce.
Zobaczymy czy bêdzie równie fajnie
W³a¶nie kilka miesiêcy u¿ywa³am od¿ywki loreal na objêto¶æ w³osów, i mi siê puszy³y, a teraz u¿ywam w³a¶nie tej o której piszesz Garniera I faktycznie jest super du¿o lepsza od¿ywka w porównaniu do tamtej, pod ka¿dym wzglêdem. Ju¿ przy sp³ukiwaniu w³osy s± g³adsze

Nad jedwabiem te¿ siê zastanawia³am,a le poczyta³am trochê, ¿e to alkohole, wysusza itp... ale spróbujê tego który polecasz zale¿y co mi tam fryzjerka poleci robiæ.. bo mówi³a, ¿e po dekoloryzacji bêdê musia³a g³êboko nawil¿aæ w³osy, to co¶ tam u niej profesjonalnego chyba kupiê. To tak ¿eby ³adniej wygl±da³y do³o¿ê sobie mo¿e ten jedwab

PS. co to za patent ?;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 23:32   #732
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jak pasowa³ ci Awokado i karite to spróbuj te¿ Cytryny i bia³ej glinki. Du¿o mniej obci±¿a, a wyg³adza prawie tak samo. I opó¼nia³a mi lekko przet³uszczanie Chyba muszê do niej wróciæ

A te profesjonalne kosmetyki s± czasem na maksa wypchane silikonami. I dlatego w³osy po nich s± takie ¶liczne.

Najlepiej poszukaj sobie w w±tkach, jakie od¿ywki fryzjerskie lub maski dziewczyny polecaj±.
Ja teraz kupi³am sobie w sklepie fryzjerskim z Profis-Fryzpol Maskê bananow± i After Coloring Conditioner. Te maj± sk³ady w miarê przyjazne. Z reszt± poczytaj sobie na KWC

Bananka raz u¿y³am dopiero. Jest fajnie, ale wiêcej nie mogê na razie powiedzieæ.

A patent jest prosty i genialny. Kachula poradzi³a mi, ¿ebym po myciu i sp³ukaniu od¿ywki roztar³a dodatkowo odrobinkê od¿ywki w rêkach i powciera³a w suche koñcówki. Potem ju¿ nic nie zmywasz, nak³adasz odrobinkê jedwabiu jeszcze na to i suszysz albo dajesz w³osom samym wyschn±æ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-13 o 23:34
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:56   #733
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ta od¿ywka mi chyba nie obci±¿a w³osów.. Ale skoro polecasz tez t± drug±, to wypróbujê jak ta mi siê skoñczy
No w³a¶nie w jednym salonie fryzjerskim, jak powiedzia³am babce czego u¿ywam, to powiedzia³a mi, ¿e to takie z silikonami s± i nie poprawiaj± kondycji w³osów, tylko daj± takie wra¿enie, bo obblepiaj± silikonami i po umyciu s± znów takie same. Poleci³a mi jak±¶ od¿ywkê MELU, ¿e niby g³êboko nawil¿a itp.
W drugim salonie (w tym, w którym siê zapisa³am na dekoloryzacjê) u¿ywaj± takich kosmetyków : http://www.salony-ewa.pl/produkty/

Znacie mo¿e które¶?
Faktycznie w internecie poszukam co dziewczyny polecaj±, bo tam mogê przep³aciæ niepotrzebnie.
Hm... nie próbowa³am tego patentu Przy nastêpnym myciu spróbujê Choæ bez jedwabiu, bo nie mam jeszcze
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 00:09   #734
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Ta od¿ywka mi chyba nie obci±¿a w³osów.. Ale skoro polecasz tez t± drug±, to wypróbujê jak ta mi siê skoñczy
No w³a¶nie w jednym salonie fryzjerskim, jak powiedzia³am babce czego u¿ywam, to powiedzia³a mi, ¿e to takie z silikonami s± i nie poprawiaj± kondycji w³osów, tylko daj± takie wra¿enie, bo obblepiaj± silikonami i po umyciu s± znów takie same. Poleci³a mi jak±¶ od¿ywkê MELU, ¿e niby g³êboko nawil¿a itp.
W drugim salonie (w tym, w którym siê zapisa³am na dekoloryzacjê) u¿ywaj± takich kosmetyków : http://www.salony-ewa.pl/produkty/

Znacie mo¿e które¶?
Faktycznie w internecie poszukam co dziewczyny polecaj±, bo tam mogê przep³aciæ niepotrzebnie.
Hm... nie próbowa³am tego patentu Przy nastêpnym myciu spróbujê Choæ bez jedwabiu, bo nie mam jeszcze
Pierwszy raz na oczy widzê te produkty.

To chyba o t± od¿ywkê chodzi³o: Davines, Essential Hair Care, Melu Conditioner (Od¿ywka roz¶wietlaj±co-wzmacniaj±ca w³osy ³amliwe)
Od¿ywki: do sp³ukiwania » Essential Haircare MELU - roz¶wietlaj±ca od¿ywka wzmacniaj±ca do w³osów ³amliwych

Swoj± drog± tutaj jest fajna strona do analizy sk³adu. Kopiujesz sk³ad i wrzucasz w okienko. klikasz "analizuj" i czary mary, wiesz co tam jest

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

I wychodzi na to, ¿e sk³ad tej melu jest ca³kiem, ca³kiem. Nie ma jaki¶ strasznych ¶wiñstewek.

Ja bym siê te¿ trzyma³a kurczowo tej fryzjerki, która jest ¶wiadoma niezbyt fajnego wp³ywu silikonów na w³osy. Je¶li jeszcze dociera do niej ile to jest podci±æ koñcówki i co chcesz mieæ zrobione to trafi³a¶ na skarb
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-14 o 00:10
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 00:18   #735
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy raz na oczy widzê te produkty.

To chyba o t± od¿ywkê chodzi³o: Davines, Essential Hair Care, Melu Conditioner (Od¿ywka roz¶wietlaj±co-wzmacniaj±ca w³osy ³amliwe)
Od¿ywki: do sp³ukiwania » Essential Haircare MELU - roz¶wietlaj±ca od¿ywka wzmacniaj±ca do w³osów ³amliwych

Swoj± drog± tutaj jest fajna strona do analizy sk³adu. Kopiujesz sk³ad i wrzucasz w okienko. klikasz "analizuj" i czary mary, wiesz co tam jest

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

I wychodzi na to, ¿e sk³ad tej melu jest ca³kiem, ca³kiem. Nie ma jaki¶ strasznych ¶wiñstewek.

Ja bym siê te¿ trzyma³a kurczowo tej fryzjerki, która jest ¶wiadoma niezbyt fajnego wp³ywu silikonów na w³osy. Je¶li jeszcze dociera do niej ile to jest podci±æ koñcówki i co chcesz mieæ zrobione to trafi³a¶ na skarb
uuu... trochê droga jest ;p mo¿e i dobra, ale sporo kosztuje... a ju¿ zap³acê 300z³ za dekoloryzacjê, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestowaæ to zostanê go³a i weso³a ;p;p
no w³a¶nie zapisa³am siê nie do niej, bo jaka¶ taka nieuprzejma siê wydawa³a i ma³o pomocna, kaza³a d³ugo czekaæ na, poza tym akurat facetowi zaciê³a skórê na g³owie przy strzy¿eniu na ³yso i mnie g³owa zabola³a i uciek³am ;p Ta do której siê zapisa³am wydawa³a siê trochê milsza, konkretniej odpowiada³a na pytania i wydawa³o siê, ¿e zna siê na rzeczy, wybra³am j±, skoroo mam tam przesiedzieæ z 4 h ;p
mo¿e te na stronie to jakie¶ nowo¶ci.. pooszperam jutro w necie i co¶ znajdê na ich temat, a jak nie to wstrzymam siê z zakupem tamtych a wybiorê co innego, co w internecie znajdê jako polecane ;p

A te kolory co pokazywa³am, ten od Kachuli i np ten teraz, to s± waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten który teraz wklejam to ciep³y czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro mówicie, ¿e lepiej mi w ciemniejszych, to mo¿e 4,00 powinnam wzi±æ a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji siê szybciej wyp³ukuje ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg NinaDobrev.jpg (36,2 KB, 19 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-14 o 01:38
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 07:28   #736
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
anusiazg, ja ze swojej strony mogê poleciæ ci od¿ywkê Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wyg³adzaj±ca od¿ywka jak± mia³am. Ma bardzo oleisty, dobry sk³ad (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Niestety ja mam cienkie w³osy i je¶li na³o¿ê j± zbyt blisko skóry to lekko obci±¿a.
Do tej pory to jedyna od¿ywka, która nie robi³a mi puchu na g³owie. W sumie dobrze sprawdza³a mi siê te¿ ta wersja z cytryn± i bia³± glink±. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubiê testowaæ nowo¶ci i teraz mam w kolejce 4 nowe od¿ywki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego ju¿ spróbowa³am i nie polecam. £adnie nawil¿a, ale nie wyg³adza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przes³odzonego budyniu ¶mietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula mówi³a, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w p³ynie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten mo¿e przesuszaæ w³osy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Jeszcze jedno. Kachula, baaardzo dziêkujê za patent z od¿ywka nak³adan± ju¿ po myciu
Rzeczywi¶cie suchsze partie s± ³adnie wyg³adzone i miêciutkie. Nastêpnym razem na³o¿ê j± te¿ odrobinkê wy¿ej, nie tylko na same koñce.
Zobaczymy czy bêdzie równie fajnie
No to proszê. Widzê, ¿e ci s³u¿y takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te w³osy mog± chodziæ z od¿ywk± Ja to stosowa³am po basenie. Wysuszone koñce od razu miêk³y.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
uuu... trochê droga jest ;p mo¿e i dobra, ale sporo kosztuje... a ju¿ zap³acê 300z³ za dekoloryzacjê, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestowaæ to zostanê go³a i weso³a ;p;p
no w³a¶nie zapisa³am siê nie do niej, bo jaka¶ taka nieuprzejma siê wydawa³a i ma³o pomocna, kaza³a d³ugo czekaæ na, poza tym akurat facetowi zaciê³a skórê na g³owie przy strzy¿eniu na ³yso i mnie g³owa zabola³a i uciek³am ;p Ta do której siê zapisa³am wydawa³a siê trochê milsza, konkretniej odpowiada³a na pytania i wydawa³o siê, ¿e zna siê na rzeczy, wybra³am j±, skoroo mam tam przesiedzieæ z 4 h ;p
mo¿e te na stronie to jakie¶ nowo¶ci.. pooszperam jutro w necie i co¶ znajdê na ich temat, a jak nie to wstrzymam siê z zakupem tamtych a wybiorê co innego, co w internecie znajdê jako polecane ;p

A te kolory co pokazywa³am, ten od Kachuli i np ten teraz, to s± waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten który teraz wklejam to ciep³y czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro mówicie, ¿e lepiej mi w ciemniejszych, to mo¿e 4,00 powinnam wzi±æ a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji siê szybciej wyp³ukuje ?
Wybierz 5,0. Czemu upierasz siê przy 5,00? 5,00 jest tak± pog³êbion± natur± i czêsto ciemniej wychodzi. No chyba, ¿e chcesz tej g³êbi. Nie bierz 4. Sprawd¼ siê w ja¶niejszych a najwy¿ej drugie farbowanie to we¼miesz 4. Po dekoloryzacji 4 mo¿e wyj¶æ jak 3. Dlatego polecamy ci poziom 5 bo mo¿e wyj¶æ jak 4 Powtarzam zawsze: lepiej przyciemniæ bo trudniej rozja¶niæ jak wyjdzie nie wiadomo co.
Poza tym jak chcesz uderzaæ pó¼niej w popielate to pamiêtaj, ¿e odcienie popielate te¿ ciemniej wychodz± ni¿ natury i np: z³ote. Dlatego celuj w bezpieczn± 5. Nie za ciemno i nie za jasno.
A kolor na fotce to taki jasny ch³odny br±z, mo¿e z natur± zmieszany. Kolor z fleszem mo¿e byæ oszukany. Ale chyba jednak poziom 5 ten jasny br±z.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:23   #737
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
uuu... trochê droga jest ;p mo¿e i dobra, ale sporo kosztuje... a ju¿ zap³acê 300z³ za dekoloryzacjê, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestowaæ to zostanê go³a i weso³a ;p;p

A te kolory co pokazywa³am, ten od Kachuli i np ten teraz, to s± waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten który teraz wklejam to ciep³y czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro mówicie, ¿e lepiej mi w ciemniejszych, to mo¿e 4,00 powinnam wzi±æ a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji siê szybciej wyp³ukuje ?
To spróbuj mo¿e t± od¿ywkê/maskê co ja kupi³am? Jest specjalnie do farbowanych i przy tym maj±tku nie kosztuje: Profis Scandic Plus od¿ywka do w³osów farbowanych z ceramidami

Kurka, w sumie mog³am j± wczoraj po myciu wypróbowaæ to bym ci co¶ bli¿ej powiedzia³a

Je¶li chodzi o kolor to tak jak kiedy¶ pisa³am, we¼ wy¿szy poziom (5) bo w³osy po dekolorze z³api± mocniej. Dekolor wyp³ukuje barwnik i w³os musi sobie czym¶ te "dziury" za³ataæ.
I w ¿adnym wypadku nie pog³êbione kolory z ,00. Te natury s± specjalnie dla w³osów opornych na farbowanie lub z du¿± ilo¶ci± siwków.
Gdyby¶ sobie tak± wziê³a mog³aby¶ mieæ powrót do czerni murowany.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to proszê. Widzê, ¿e ci s³u¿y takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te w³osy mog± chodziæ z od¿ywk± Ja to stosowa³am po basenie. Wysuszone koñce od razu miêk³y.
Nie masz siê co martwiæ Ja na bogato od¿ywiam tylko przed myciem, bo inaczej wygl±dam jakby mnie krowa jêzykiem czesa³a
Przerabia³am takie akcje i wyci±gnê³am poprawne wnioski

Tej od¿ywki na koñce wziê³am tak z pó³ ziarnka grochu mo¿e. U¿ywam nowego Garniera Morelowego (ten zapach ). Od¿ywka jest bardzo gêsta, wiêc nie da siê przesadziæ i nic ponadto co chcê siê nie wyleje
Aha, wspomina³am ju¿ ten cudny zapach ?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:52   #738
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To spróbuj mo¿e t± od¿ywkê/maskê co ja kupi³am? Jest specjalnie do farbowanych i przy tym maj±tku nie kosztuje: Profis Scandic Plus od¿ywka do w³osów farbowanych z ceramidami

Kurka, w sumie mog³am j± wczoraj po myciu wypróbowaæ to bym ci co¶ bli¿ej powiedzia³a

Je¶li chodzi o kolor to tak jak kiedy¶ pisa³am, we¼ wy¿szy poziom (5) bo w³osy po dekolorze z³api± mocniej. Dekolor wyp³ukuje barwnik i w³os musi sobie czym¶ te "dziury" za³ataæ.
I w ¿adnym wypadku nie pog³êbione kolory z ,00. Te natury s± specjalnie dla w³osów opornych na farbowanie lub z du¿± ilo¶ci± siwków.
Gdyby¶ sobie tak± wziê³a mog³aby¶ mieæ powrót do czerni murowany.

Tzn?? W ¿adnym wypadku mam jednak nie braæ natury ??
jakby¶ u¿ywa³a tej odzywki do czwartku jeszcze to napisz wra¿enia

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to proszê. Widzê, ¿e ci s³u¿y takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te w³osy mog± chodziæ z od¿ywk± Ja to stosowa³am po basenie. Wysuszone koñce od razu miêk³y.



Wybierz 5,0. Czemu upierasz siê przy 5,00? 5,00 jest tak± pog³êbion± natur± i czêsto ciemniej wychodzi. No chyba, ¿e chcesz tej g³êbi. Nie bierz 4. Sprawd¼ siê w ja¶niejszych a najwy¿ej drugie farbowanie to we¼miesz 4. Po dekoloryzacji 4 mo¿e wyj¶æ jak 3. Dlatego polecamy ci poziom 5 bo mo¿e wyj¶æ jak 4 Powtarzam zawsze: lepiej przyciemniæ bo trudniej rozja¶niæ jak wyjdzie nie wiadomo co.
Poza tym jak chcesz uderzaæ pó¼niej w popielate to pamiêtaj, ¿e odcienie popielate te¿ ciemniej wychodz± ni¿ natury i np: z³ote. Dlatego celuj w bezpieczn± 5. Nie za ciemno i nie za jasno.
A kolor na fotce to taki jasny ch³odny br±z, mo¿e z natur± zmieszany. Kolor z fleszem mo¿e byæ oszukany. Ale chyba jednak poziom 5 ten jasny br±z.
no masz racje ;p do ciemniejszych ³atwiej i taniej wróciæ ni¿ do ja¶niejszych ;;p a w razie czego, wiecie jaki musi byæ odstêp miêdzy jednym farbowaniem a drugim ?
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:11   #739
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Tzn?? W ¿adnym wypadku mam jednak nie braæ natury ??
jakby¶ u¿ywa³a tej odzywki do czwartku jeszcze to napisz wra¿enia
Nie chodzi³o mi ¿eby¶ natury nie bra³a, bo wtedy wysz³abym na g³uptaka z rozdwojeniem ja¼ni, która zaleca naturê w jednym po¶cie, a odradza w innym
Nie bierz tej pog³êbionej natury z ,00. Zwyk³a natura z ,0 po przecinku jest zalecana. Ale nie pog³êbiona bo te s± do innych celów stworzone.

A od¿ywki z ceramidami do czwartku u¿yjê na pewno, bo myjê w³osy co 2 dni

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
no masz racje ;p do ciemniejszych ³atwiej i taniej wróciæ ni¿ do ja¶niejszych ;;p a w razie czego, wiecie jaki musi byæ odstêp miêdzy jednym farbowaniem a drugim ?
Odstêp miêdzy farbowaniami zaleca siê tak co najmniej 3 tygodnie. 2 tygodnie to ju¿ absolutny max. je¶li nie masz na g³owie tragedii wymagaj±cej natychmiastowego dzia³ania (czyli np. w³osów w kilku odcieniach po wyp³ukanej nierówno farbie, itp.).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:12   #740
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chodzi³o mi ¿eby¶ natury nie bra³a, bo wtedy wysz³abym na g³uptaka z rozdwojeniem ja¼ni, która zaleca naturê w jednym po¶cie, a odradza w innym
Nie bierz tej pog³êbionej natury z ,00. Zwyk³a natura z ,0 po przecinku jest zalecana. Ale nie pog³êbiona bo te s± do innych celów stworzone.

A od¿ywki z ceramidami do czwartku u¿yjê na pewno, bo myjê w³osy co 2 dni
Aa o to chodzi No w³a¶nie ta zmiana zdania mi co¶ nie pasowa³a;p Nie zrozumia³am, bo zawsze farbowa³am castingiem a tam s± zawsze 3 cyfry chyba. Ale fryzjerka powinna mieæ 5,o bo chyba castingiem mi nie bêdzie robiæ?
Ok to czekam na relacjê
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:19   #741
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Aa o to chodzi No w³a¶nie ta zmiana zdania mi co¶ nie pasowa³a;p Nie zrozumia³am, bo zawsze farbowa³am castingiem a tam s± zawsze 3 cyfry chyba. Ale fryzjerka powinna mieæ 5,o bo chyba castingiem mi nie bêdzie robiæ?
Ok to czekam na relacjê
Casting to szampon koloryzuj±cy aka. farba drogeryjna w przebraniu.
A fryzjerka musi mieæ profesjonalne, bo one daj± bardziej przewidywalne efekty.

Ewentualnie mo¿e mieæ z innej firmy stosuj±cej oznaczenia literowe. Wtedy musisz wybieraæ kolor z sam± liter± N (np. 5N). NN przy literkach oznacza to samo co ,00 czyli pog³êbion± naturê.
G to z³ote, A popielate, V filetowe itd.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:23   #742
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Casting to szampon koloryzuj±cy aka. farba drogeryjna w przebraniu.
A fryzjerka musi mieæ profesjonalne, bo one daj± bardziej przewidywalne efekty.

Ewentualnie mo¿e mieæ z innej firmy stosuj±cej oznaczenia literowe. Wtedy musisz wybieraæ kolor z sam± liter± N (np. 5N). NN przy literkach oznacza to samo co ,00 czyli pog³êbion± naturê.
G to z³ote, A popielate, V filetowe itd.
Jak dobrze, ¿e tu trafi³am Dziêki wam nie zginê Dziêki!
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:28   #743
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dobrze, ¿e tu trafi³am Dziêki wam nie zginê Dziêki!
Wiesz, ja sama niedawno siê tu przypl±ta³am. Tylko, ¿e ja wcze¶niej sobie u Mysi na blogu poczyta³am prawie wszystko odno¶nie farbowania, farb profesjonalnych i drogeryjnych, itp. Dlatego wiedzia³am na pewno czego nie chcê i co muszê unikaæ. Ale np. poziomu koloru jaki mam i jaki braæ muszê nie potrafi³am sama okre¶liæ.
Tutaj dziewczyny bardzo mi pomog³y.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:29   #744
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ

no masz racje ;p do ciemniejszych ³atwiej i taniej wróciæ ni¿ do ja¶niejszych ;;p a w razie czego, wiecie jaki musi byæ odstêp miêdzy jednym farbowaniem a drugim ?
Powy¿ej dwóch tygodni na pewno. Ja bym i tak farbowa³a jak by mi siê dopiero kolor sp³uka³ maksymalnie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:18   #745
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

I siê farbnê³am

Nie wiem jak okre¶liæ to farbowanie. Kolor nic prawie siê nie zmieni³ poza lekkim och³odzeniem. Niby powinnam skakaæ z rado¶ci, bo znalaz³am odpowiednik Matrixa 5AV o ton ja¶niejszy, czyli taki jaki bym chcia³a. Ale jako¶ tak cz³owiek zawsze oczekuje po farbowaniu czego¶ w stylu "o ja cie p...!" Sama nie wiem czy trafi³am idealnie w odcieñ, czy farba nie z³apa³a
Wra¿enia opiszê wieczorem na blogu. Powiem tylko, ¿e w³osy sypkie, mega g³adkie i miêkkie.
No i bordo nie ma patrz±c na próbnik
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1020723.jpg (66,5 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1020739.jpg (56,8 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 62258_b.jpg (35,7 KB, 21 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-14 o 15:21
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:32   #746
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I siê farbnê³am

Nie wiem jak okre¶liæ to farbowanie. Kolor nic prawie siê nie zmieni³ poza lekkim och³odzeniem. Niby powinnam skakaæ z rado¶ci, bo znalaz³am odpowiednik Matrixa 5AV o ton ja¶niejszy, czyli taki jaki bym chcia³a. Ale jako¶ tak cz³owiek zawsze oczekuje po farbowaniu czego¶ w stylu "o ja cie p...!" Sama nie wiem czy trafi³am idealnie w odcieñ, czy farba nie z³apa³a
Wra¿enia opiszê wieczorem na blogu. Powiem tylko, ¿e w³osy sypkie, mega g³adkie i miêkkie.
No i bordo nie ma patrz±c na próbnik
Dla mnie bomba i Twoje w³osy.. takie g³adziutkie a¿ trudno mi poj±æ, ¿e bez prostownicy
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:36   #747
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej witam wszystkim. Nadszed³ kolejny czas farbowania. Ostatnio wypróbow±³am farpê http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png . Na poczatku by³am zadowolona z efektu. Ale po zaledwie drugim myciu kolor zacza³ siê zmywaæ. Zawiod³am siê straszliwie na tej farbie. Teraz znalaz³am farbê tej samej filmy lecz z innej kolekcji http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...55_280x450.png .

Chcia³am siê was spytaæ czy warto kupowaæ t± farbê? Nie chcê siê znów rozczarowaæ.
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:50   #748
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I siê farbnê³am

Nie wiem jak okre¶liæ to farbowanie. Kolor nic prawie siê nie zmieni³ poza lekkim och³odzeniem. Niby powinnam skakaæ z rado¶ci, bo znalaz³am odpowiednik Matrixa 5AV o ton ja¶niejszy, czyli taki jaki bym chcia³a. Ale jako¶ tak cz³owiek zawsze oczekuje po farbowaniu czego¶ w stylu "o ja cie p...!" Sama nie wiem czy trafi³am idealnie w odcieñ, czy farba nie z³apa³a
Wra¿enia opiszê wieczorem na blogu. Powiem tylko, ¿e w³osy sypkie, mega g³adkie i miêkkie.
No i bordo nie ma patrz±c na próbnik
A tak mia³am pytaæ, co z tym farbowaniem
Nie ma co. Wysz³o bardzo ³adnie
A tego efektu "o ja cie p...!" to lepiej nie oczekiwaæ. Mo¿e taki wyj¶æ, ale w t± z³± stronê i co wtedy?

Ja chyba przyspieszê swoje farbowanie na ¶rodê lub pi±tek, bo obejrza³am swoj± grzywkê dok³adnie ostatnio. Za ³adna z odrostami nie jest

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej witam wszystkim. Nadszed³ kolejny czas farbowania. Ostatnio wypróbow±³am farpê http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png . Na poczatku by³am zadowolona z efektu. Ale po zaledwie drugim myciu kolor zacza³ siê zmywaæ. Zawiod³am siê straszliwie na tej farbie. Teraz znalaz³am farbê tej samej filmy lecz z innej kolekcji http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...55_280x450.png .

Chcia³am siê was spytaæ czy warto kupowaæ t± farbê? Nie chcê siê znów rozczarowaæ.
Niestety nigdy nie u¿ywa³am Palette. I nie zamierzam kiedy poczyta³am niektóre opinie o ciemnicy na g³owie po farbowaniu ni±.

Mo¿e która¶ z dziewczyn siê wypowie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:52   #749
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej witam wszystkim. Nadszed³ kolejny czas farbowania. Ostatnio wypróbow±³am farpê http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png . Na poczatku by³am zadowolona z efektu. Ale po zaledwie drugim myciu kolor zacza³ siê zmywaæ. Zawiod³am siê straszliwie na tej farbie. Teraz znalaz³am farbê tej samej filmy lecz z innej kolekcji http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...55_280x450.png .

Chcia³am siê was spytaæ czy warto kupowaæ t± farbê? Nie chcê siê znów rozczarowaæ.
Palette ma to do siebie, ¿e rodzaj farby robi ró¿nicê. Osobi¶cie polecam Ci seriê Salon Colors bo mojej mamie wysz³o jak na pude³ku i w³osy by³y w fantastycznym stanie: http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...-linii.html#14
A je¶li pytasz o Deluxe to powinna byæ nieco lepsza niz ta pierwsza. Nawet z racji tego, ¿e to wy¿sza pó³ka w tej marce.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:55   #750
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie bomba i Twoje w³osy.. takie g³adziutkie a¿ trudno mi poj±æ, ¿e bez prostownicy
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A tak mia³am pytaæ, co z tym farbowaniem
Nie ma co. Wysz³o bardzo ³adnie
A tego efektu "o ja cie p...!" to lepiej nie oczekiwaæ. Mo¿e taki wyj¶æ, ale w t± z³± stronê i co wtedy?

Ja chyba przyspieszê swoje farbowanie na ¶rodê lub pi±tek, bo obejrza³am swoj± grzywkê dok³adnie ostatnio. Za ³adna z odrostami nie jest
Dziêki za mi³e s³owa

Mê¿u¶ z pi³ki wróci³ i strzeli³ fotê kolejn± tym razem ze swojego poziomu a nie z poziomu szafki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1020764.jpg (69,7 KB, 20 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.