Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 20:37   #3271
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465060]Ja tez. Mam nadzieje, ze w swoim gronie sie dogadamy i nikt nie bedzie nawiedzony. Jak czytam te farmazony na dietetyce czasami to glowa boli. Chocby zwykle sniadanie: wiekszosc uwaza, ze najlepsza owsianka, a poza tym to grzech sniadania nie jesc. Ja za to widzialam badania, ktore mowia, ze zjedzenie sniadania nie ma znaczenia. Tak samo czytalam (mowa tu naturalnie o porzadnych badaniach, nie artykulach z Pani Domu), ze nie ma znaczenia, czy zjesz 3 duze posilki czy 6 malych. Na dietetyce za to mnostwo jest takich prawd objawionych .

A to widze, ze sie pozmienialo. W truskawkowym klubie nie bylo ikonki do cytowania, zdjecia tez tylko z albumu mozna bylo wstawiac.[/QUOTE]

też to czytałam

są te chmurki do cytowania z tego co kojarze zobaczymy, jak będzie nam się źle pisało, to się wyniesiemy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:40   #3272
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, że się uda
Do MK mechanizm robi citizen, do esprita także- szukałam jakiegoś fajnego złotego zegarka, ale żywcem nie ma nic:/ z korsa tylko jeden model mi się podoba, ale też się boję, że będzie kiszka..
a torebka jaka??

no to kolejna chętna do odchudzania
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44464836]A nie lepiej Citizena kupic? Wyglada ladnie, wykonanie swietne.
Ja do MK jakas odraze zywie. Polowa blogerek ma torebke Korsa i zegarek . Mnie taka moda nie kreci. Pomijam, ze wszystkie kupuja ta najtansza linie Korsa, ale opis zawsze, jakby to co najmniej torebka Chanel byla . [/QUOTE]

Torebka będzie jakiegoś polskiego projektanta to na pewno, póki co albo Batycki albo Pilewicz, i chyba raczej ta pierwsza, bo 1 - lokalny patriotyzm + mam ich torebki, bardzo stare co prawda, i pierwszy skórzany plecak miałam od nich, kupiony jakieś 15 lat temu, więc sentyment jest; no i jak będe w PL to mogę stacjonarnie kupić 2 - ta druga ma prawie same zwierzęce wytłoczenia wszędzie, a ja motywów zwierzęcych nie toleruję nawet na piżamie, choć wzory bardzo mi się podobają. Ale jak przyjdzie co do czego to na pewno się rozejrzę dokładnie, ktoś może zna dobrych polskich projektantów torebek?

Dokładnie jamestown, o to mi chodzi z tą firmą, blogosfera jest zalana ich produktami, co mnie trochę razi, no i jeżeli chodzi o zegarek to chciałabym właśnie albo citizen albo seiko, albo jakaś właśnie taka firma typowo zegarkowa.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zakładam, że moja mania kosmetyczna ma analogiczne podłoże.
Z drugiej jednak strony jak miałam 20 kg mniej, to też uwielbiałam kosmetyki, tylko mniej na nie wydawałam, bo nie było mnie aż tak stać.

No i trzymam kciuki za powodzenie planów . Ja mam w sumie podobne. Pierwszy plus, że zaczęłam ćwiczyć, nie w warunkach domowych, tylko chodzę na fitness i siłownię, choć bardziej dla kondycji niż efektów odchudzających.
No to tak jak u mnie, też miałam mniej kasy, ale wolałam ją wydać np na dobrą gatunkowo i do tego śliczną sukienkę a efekt był taki jak po podkładzie i kremie la prairie A teraz trzeba się bardziej starać

Ja w sumie się sporo ruszam (łam), kiedyś, przed latem, biegałam nawet całkiem regularnie, a potem przyszło długie lato, i dużo wina i jedzenia i byczenie się na plaży a poten trudno wdrożyc się w dawny rytm, aż w końcu prawie się udaje i przychodzą święta i spotkanie świątecznie od listopada i dużo wina i jedzenia... Teraz jest najlepszy moment się wziąść na siebie!!! Ja się chyba muszę przekonać do fitness w klubie, chodziłam tylko na Pilates, ale to tak na lajcie jest bardziej, choć bardzo przyjemne.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:41   #3273
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465060]Ja tez. Mam nadzieje, ze w swoim gronie sie dogadamy i nikt nie bedzie nawiedzony. Jak czytam te farmazony na dietetyce czasami to glowa boli. Chocby zwykle sniadanie: wiekszosc uwaza, ze najlepsza owsianka, a poza tym to grzech sniadania nie jesc. Ja za to widzialam badania, ktore mowia, ze zjedzenie sniadania nie ma znaczenia. Tak samo czytalam (mowa tu naturalnie o porzadnych badaniach, nie artykulach z Pani Domu), ze nie ma znaczenia, czy zjesz 3 duze posilki czy 6 malych. Na dietetyce za to mnostwo jest takich prawd objawionych ....[/QUOTE]

to fakt, tak jak zakaz jedzenia po 18
szczególnie dobry dla tych, co idą spać o 24 albo później

całe życie nie jej śniadań, za to najwięcej jej późnym popołudniem/wieczorem, a wage miałm różną, w większości za małą, więc nie sądzę aby pory miały znaczenie i tyle
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:45   #3274
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku jak licytacja przekroczy kwote minimalna to all zwraca tą oplate.
Ale jak nie to wtedy wtopa dlatego trzeba sobie przekalkulowac to i owo .
Ale ogolnie all ma zlodziejskie oplaty i prowizje

Ja tez mam w planach byc oszczedna i piekna i szczupla i w zwiazku z tym jutro zamierzam kupic w lidlu gacie dresowe do cwiczen
Nie bardzo chce mi sie wycierac podloge w sali dresami za 200 zl. Mimo ze sie na macie cwiczy to ja zuzywam takie spodnie w tempie zastraszajacym.
Wynalazlam w szufladach kilkadziesiac rzeczy. Sporo nowych . Reszta testowana . Jutro bede szalec ze zdjeciami.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:46   #3275
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja chodze na pilates, pilates na pilkach i na joge.
I jak sie cwiczy z dobrym trenerem to piltes nie jest lajtowy
Prawidlowe wykonywanie cwiczen nie jest latwe, ale jak sie opanuje podstawy to efekty sa

Moge tez do klubu .
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-01-06 o 20:48
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:51   #3276
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Haha, ja jak zjem sniadanie to jakby wpadam w jedzeniowy trans i caly dzien laze i podjadam. A jak nie zjem sniadania to nie czuje praktycznie glodu caly dzien moja mama schudla 10 kilo jak przestala zmuszac sie do jedzenia sniadan, wiec widac u nas to genetycznie dziala

Ps. Jestem z zawodu dietetykiem, wiec nie mowcie nikomu
Ja nie znoszę jeść rano, ale serio i bez ściemy, odkąd rano zmuszam się do jogurtu i otrąb owsianych, to dużo lepiej mi działa przemiana materii, a i głodu nie czuję.
I owszem, nie wierzę w rożne prawdy objawione, zwłaszcza, że co chwila są nowe i bardziej "odkrywcze", ale wierzę, że każdy musi znaleźć własną metodę na swoje odżywianie i tuszę - jednemu będzie służyć 5 posiłków, innemu 3. Tak samo z porami jedzenia.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
też to czytałam

są te chmurki do cytowania z tego co kojarze zobaczymy, jak będzie nam się źle pisało, to się wyniesiemy
Boję się, czy technicznie wszystkie funkcje ogarnę, bo ja ciemna jestem w tym zakresie wybitnie

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Torebka będzie jakiegoś polskiego projektanta to na pewno, póki co albo Batycki albo Pilewicz, i chyba raczej ta pierwsza, bo 1 - lokalny patriotyzm + mam ich torebki, bardzo stare co prawda, i pierwszy skórzany plecak miałam od nich, kupiony jakieś 15 lat temu, więc sentyment jest; no i jak będe w PL to mogę stacjonarnie kupić 2 - ta druga ma prawie same zwierzęce wytłoczenia wszędzie, a ja motywów zwierzęcych nie toleruję nawet na piżamie, choć wzory bardzo mi się podobają. Ale jak przyjdzie co do czego to na pewno się rozejrzę dokładnie, ktoś może zna dobrych polskich projektantów torebek?

Dokładnie jamestown, o to mi chodzi z tą firmą, blogosfera jest zalana ich produktami, co mnie trochę razi, no i jeżeli chodzi o zegarek to chciałabym właśnie albo citizen albo seiko, albo jakaś właśnie taka firma typowo zegarkowa.



No to tak jak u mnie, też miałam mniej kasy, ale wolałam ją wydać np na dobrą gatunkowo i do tego śliczną sukienkę a efekt był taki jak po podkładzie i kremie la prairie A teraz trzeba się bardziej starać

Ja w sumie się sporo ruszam (łam), kiedyś, przed latem, biegałam nawet całkiem regularnie, a potem przyszło długie lato, i dużo wina i jedzenia i byczenie się na plaży a poten trudno wdrożyc się w dawny rytm, aż w końcu prawie się udaje i przychodzą święta i spotkanie świątecznie od listopada i dużo wina i jedzenia... Teraz jest najlepszy moment się wziąść na siebie!!! Ja się chyba muszę przekonać do fitness w klubie, chodziłam tylko na Pilates, ale to tak na lajcie jest bardziej, choć bardzo przyjemne.
Mnie się jeszcze podobają torebki Wojewodzic. No i Ochnik niektóre modele ma ładne.

Co do ruszania - to od 1,5 miesiąca zaczęłam się ruszać, po kilkunastoletniej przerwie . Zadyszkę mam nadal, zakwasy też, ale już mniejsze niż na początku, więc jest postęp

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to fakt, tak jak zakaz jedzenia po 18
szczególnie dobry dla tych, co idą spać o 24 albo później

całe życie nie jej śniadań, za to najwięcej jej późnym popołudniem/wieczorem, a wage miałm różną, w większości za małą, więc nie sądzę aby pory miały znaczenie i tyle
Każdy wie, co dla niego dobre i tego trzeba się trzymać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:54   #3277
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Torebka będzie jakiegoś polskiego projektanta to na pewno, póki co albo Batycki albo Pilewicz, i chyba raczej ta pierwsza, bo 1 - lokalny patriotyzm + mam ich torebki, bardzo stare co prawda, i pierwszy skórzany plecak miałam od nich, kupiony jakieś 15 lat temu, więc sentyment jest; no i jak będe w PL to mogę stacjonarnie kupić 2 - ta druga ma prawie same zwierzęce wytłoczenia wszędzie, a ja motywów zwierzęcych nie toleruję nawet na piżamie, choć wzory bardzo mi się podobają.
Mnie sie Pashli marzy.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dokładnie jamestown, o to mi chodzi z tą firmą, blogosfera jest zalana ich produktami, co mnie trochę razi, no i jeżeli chodzi o zegarek to chciałabym właśnie albo citizen albo seiko, albo jakaś właśnie taka firma typowo zegarkowa.
Ja jakis czas temu Longinesa mierzylam. Jej, jak on do mnie pasowal. Cena juz mniej .


Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to fakt, tak jak zakaz jedzenia po 18
szczególnie dobry dla tych, co idą spać o 24 albo później

całe życie nie jej śniadań, za to najwięcej jej późnym popołudniem/wieczorem, a wage miałm różną, w większości za małą, więc nie sądzę aby pory miały znaczenie i tyle
Ja cierpie na bezsennosc i bywa, ze po 4 rano chodze spac. Z glodu bym padla jedzac ostatni posilek po 18-tej.

Ja mam taki plan, ze choc zre jak prosie to chce zrec jeszcze wiecej. Jak bardzo duzo zjem to mimo tego tabliczke czekolady albo i dwie w siebie wepchne jeszcze. Jak sie objem tak, ze nie bede mogla sie ruszac to juz paczka piernikow sie nie dopcham. Chce calkowicie sie odciac od slodyczy i chipsow (Pringlesy ).

Tak samo rece mi opadaja jak czytam o mantrze dietetyki pod tytulem "kolacja bialkowa". Ja na kolacje lubie zjesc zapiekanke, a na pokolacje pomelo. Te ich rady zupelnie sie u mnie nie sprawdzaja (pomijam, ze wielu produktow po prostu nie jestem w stanie zjesc).

Pochwale sie zreszta, ze w tym roku zjadlam juz 4 banany. To wiecej niz przez caly zeszly rok.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja chodze na pilates, pilates na pilkach i na joge.
I jak sie cwiczy z dobrym trenerem to piltes nie jest lajtowy
Prawidlowe wykonywanie cwiczen nie jest latwe, ale jak sie opanuje podstawy to efekty sa

Moge tez do klubu .
Dim, jeszcze Beatke do klubu .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-06 o 20:53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 20:56   #3278
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, wszystkim proponuję dietę - cud.
To jest taka dieta, że żre się wszystko, a jak się schudnie, to będzie cud.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:57   #3279
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465433]Wynalazlam w szufladach kilkadziesiac rzeczy. Sporo nowych . Reszta testowana . Jutro bede szalec ze zdjeciami.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja chodze na pilates, pilates na pilkach i na joge.
I jak sie cwiczy z dobrym trenerem to piltes nie jest lajtowy
Prawidlowe wykonywanie cwiczen nie jest latwe, ale jak sie opanuje podstawy to efekty sa

Moge tez do klubu .
poszło
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Boję się, czy technicznie wszystkie funkcje ogarnę, bo ja ciemna jestem w tym zakresie wybitnie

Mnie się jeszcze podobają torebki Wojewodzic. No i Ochnik niektóre modele ma ładne.

Co do ruszania - to od 1,5 miesiąca zaczęłam się ruszać, po kilkunastoletniej przerwie . Zadyszkę mam nadal, zakwasy też, ale już mniejsze niż na początku, więc jest postęp

Każdy wie, co dla niego dobre i tego trzeba się trzymać
dasz radę


james to jak wystawisz aukcje, to zarzuć linkiem w klubie może akurat masz coś co by mi się bardzo przydało
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:58   #3280
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A jak te kluby właściwie działają? Trzeba gdzieś coś akceptować? Bo ja zielona
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:59   #3281
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkim proponuję dietę - cud.
To jest taka dieta, że żre się wszystko, a jak się schudnie, to będzie cud.
hehe to tak jak ze zrzucaniem wagi bierzesz wagę i zrzucasz z balkonu

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jak te kluby właściwie działają? Trzeba gdzieś coś akceptować? Bo ja zielona
ten jest prywatny, więc musisz dostać zaproszenie i wtedy zaakceptować
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 21:01   #3282
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465606]Chce calkowicie sie odciac od slodyczy i chipsow (Pringlesy ).[/QUOTE]
Mam taki sam plan. Słodyczy nie jem już od 3 dni

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten jest prywatny, więc musisz dostać zaproszenie i wtedy zaakceptować
To ślicznie poproszę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:02   #3283
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkim proponuję dietę - cud.
To jest taka dieta, że żre się wszystko, a jak się schudnie, to będzie cud.
Nie dziala. Sprawdzilam .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
james to jak wystawisz aukcje, to zarzuć linkiem w klubie może akurat masz coś co by mi się bardzo przydało
Reklame sobie w podpis wrzuce jak cos, aby nie bylo karniaka za "reklame" .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:04   #3284
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe to tak jak ze zrzucaniem wagi bierzesz wagę i zrzucasz z balkonu
O, to coś dla mnie. Może mi sie udać

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465861]Nie dziala. Sprawdzilam .



Reklame sobie w podpis wrzuce jak cos, aby nie bylo karniaka za "reklame" .[/QUOTE]
No nie działa, jak to bywa z dietami - cud. A szkoda

W klubie przecież punktu nie zbierzesz za linka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:08   #3285
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam taki sam plan. Słodyczy nie jem już od 3 dni [COLOR="Silver"]

To ślicznie poproszę
50 zł


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465861]Nie dziala. Sprawdzilam .

Reklame sobie w podpis wrzuce jak cos, aby nie bylo karniaka za "reklame" .[/QUOTE]

O widzisz OlaM już wyjaśniła wszystko, więc w klubie Ci wolno
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:08   #3286
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...
W klubie przecież punktu nie zbierzesz za linka
właśnie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:08   #3287
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Mnie się jeszcze podobają torebki Wojewodzic. No i Ochnik niektóre modele ma ładne.
Sprawdze Wojewodzic, bo nie znam, a Ochnika owszem jakies rzeczy mam od nich, nawet teraz w swieta kupilam fajny portfel, ale cos slyszalam ze produkuja w Chinach a to mi sie nie podoba! Ale moze to nie prawda.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44465606]Mnie sie Pashli marzy.

Ja jakis czas temu Longinesa mierzylam. Jej, jak on do mnie pasowal. Cena juz mniej .
Ja cierpie na bezsennosc i bywa, ze po 4 rano chodze spac. Z glodu bym padla jedzac ostatni posilek po 18-tej.
.[/QUOTE]

Pashli, owszem ładne, ładne

Ja zawsze chodze o 1 spać, a czasami jestem w domu ok 22, więc kolacja jest i o tej porze.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja chodze na pilates, pilates na pilkach i na joge.
I jak sie cwiczy z dobrym trenerem to piltes nie jest lajtowy
Prawidlowe wykonywanie cwiczen nie jest latwe, ale jak sie opanuje podstawy to efekty sa
No właśnie, miałam wrażenie, że tam gdzie chodziłam było za lajtowo, ale to pewnie wina prowadzącej. Ja mogę chodzić tylko rano, a tam same takie, hmmm starsze housewife (zeby nie napisac kura domowa, bo zle mi brzmi) chodza i chyba pod nich ten poziom byl utrzymany, niestety.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:17   #3288
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja też poproszę o zaproszenie Moja niechlubna rekomendacja 49-85-60-88
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:23   #3289
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dokładnie!
no pora się poważnie brać za siebie bo tak na niby, to ja się biorę za swoje cztery litery już z 4 lata

Heh mnie autentycznie zatkało, bo to było jeszcze z takim lekkim oburzeniem jakbym to jej pieniądze wydawała...

zaproszenia wysłane
tez che zaproszenie! bo i ja sie biore za siebie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 21:23   #3290
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Sprawdze Wojewodzic, bo nie znam, a Ochnika owszem jakies rzeczy mam od nich, nawet teraz w swieta kupilam fajny portfel, ale cos slyszalam ze produkuja w Chinach a to mi sie nie podoba! Ale moze to nie prawda.



Pashli, owszem ładne, ładne

Ja zawsze chodze o 1 spać, a czasami jestem w domu ok 22, więc kolacja jest i o tej porze.



No właśnie, miałam wrażenie, że tam gdzie chodziłam było za lajtowo, ale to pewnie wina prowadzącej. Ja mogę chodzić tylko rano, a tam same takie, hmmm starsze housewife (zeby nie napisac kura domowa, bo zle mi brzmi) chodza i chyba pod nich ten poziom byl utrzymany, niestety.
Przyznam, że nie wiem, gdzie szyje Ochnik. Mam od nich tylko kurtkę, uwielbiam ją.
Z Wojewodzica torebkę kupiła dopiero co moja siostra, ale nie wiadomo, jak się będzie użytkować, bo za krótko ją ma. Niemniej wg mnie ładna.
Ja mam aktualnie tylko torebkę z Gino Rossi, Tous i dwie sportowe z Kazara. No, i na fitness mam z Nike .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:34   #3291
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Teraz marzy mi się róż Chanel w odcieniu accent
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:36   #3292
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a ja myślę czy brać jutro róż Chanel w odcieniu fresque...
miał ktoś może i podzieli się opinią?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:42   #3293
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4446681 6]a ja myślę czy brać jutro róż Chanel w odcieniu fresque...
miał ktoś może i podzieli się opinią?[/QUOTE]

Cieplak.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Policzylam na szybko, ze gdybym nie kupila tego, co bede chciala jutro sprzedac to mialabym juz polowe torebki . Alez ze mnie finansowy matol .
Zamowilabym sobie pizze na pocieszenie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:44   #3294
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4446681 6]a ja myślę czy brać jutro róż Chanel w odcieniu fresque...
miał ktoś może i podzieli się opinią?[/QUOTE]

ja też miałam, owszem cieplaczek, ale ładny, Dla mnie jednak był zbyt jasny, prawie go nie widziałam na sobie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:50   #3295
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja tez chce być zaproszona


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:52   #3296
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja tez chce być zaproszona


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
A co się kroi?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:53   #3297
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Widzę, że temat odchudzania
Ja z kolei odwrotnie - chciałabym przytyć bo chudzina jestem
A kosmetyków kupuje dużo ;P
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:54   #3298
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja tez chce być zaproszona


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
wysłałam Ci już jakiś czas temu powinnaś mieć
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:55   #3299
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wysłałam Ci już jakiś czas temu powinnaś mieć
A to klub dla odchudzających się?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:58   #3300
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co się kroi?
Skroił się klubik dla walczących z tłuszczykiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.