Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 16:44   #4261
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
też mam ten Kobo i go morduję od jakiegoś dłuższego czasu nie jest zły-czasem nawet na policzki go używałam(bez podkładu) ale na moje szarawe cienie jest za mało kryjący według Ciebie lepiej kryjący jest ten z Astora czy NYX hd? Najbardziej by mi chodziło o zakrycie cieni chociaż jakby nadawał sie też na resztę twarzy to też super.
Może MAC Mineralize porządnie kryje? Miała któraś?
Astor i Nyx według mnie kryją porównywalnie z tym, że Astor jest dużo bardziej kremowy.
Natomiast ani Astor ani Nyx nie sprawdzają się u mnie jako korektory na pozostałe rejony twarzy - za słabo kryją i tonacją nie pasują do skóry.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:23   #4262
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Astor i Nyx według mnie kryją porównywalnie z tym, że Astor jest dużo bardziej kremowy.
Natomiast ani Astor ani Nyx nie sprawdzają się u mnie jako korektory na pozostałe rejony twarzy - za słabo kryją i tonacją nie pasują do skóry.
muszę sobie oba porównać ale chyba bardziej w stronę NYX'a się skłaniam bo wydaje mi się że będzie trwalszy na skórze.

Swatch Celii Nude #ecru od lewej: Celia, su:m air rising cc cream, Makeup revolution #3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,5 KB, 26 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 16:44   #4263
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Quench, jesli chodzi tylko o kilka naczynek punktowo to mysle, ze mozesz celowac w Kryolan. ja bym chyba tak zrobila. Nie powinnas miec problemow z dobraniem koloru (ja nie mam!), a kryje naprawde bardzo dobrze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 17:35   #4264
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Quench, jesli chodzi tylko o kilka naczynek punktowo to mysle, ze mozesz celowac w Kryolan. ja bym chyba tak zrobila. Nie powinnas miec problemow z dobraniem koloru (ja nie mam!), a kryje naprawde bardzo dobrze.
z jakim kolorem tego kamuflażu miałaś do czynienia? Ładnie na zdjęciu wygląda D0, D1 i D61 ale jak to w rzeczywistości wygląda
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 18:10   #4265
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mam paletke z kolorami D0 - D1W - D2 1/2 - D7- D25. Dla siebie mieszam D0 z bodaj D2 1/2. D0 sam w sobie jest ciut za jasny i za zolty dla mnie.
Mowiac, ze Quench nie bedzie miala problemu z dobraniem koloru odruchowo myslalam o paletce - nie wiem jak to bedzie wygladac w przypadku szukania jednego koloru, chociaz wybor jest spory.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 20:34   #4266
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mam paletke z kolorami D0 - D1W - D2 1/2 - D7- D25. Dla siebie mieszam D0 z bodaj D2 1/2. D0 sam w sobie jest ciut za jasny i za zolty dla mnie.
Mowiac, ze Quench nie bedzie miala problemu z dobraniem koloru odruchowo myslalam o paletce - nie wiem jak to bedzie wygladac w przypadku szukania jednego koloru, chociaz wybor jest spory.
Aaa, to super. Mi właśnie chodzi o coś, co mogę nakładać punktowo, robiąc dosłownie kropki na naczynka. Na podkówki pod oczami mam korektory, których działanie mnie zadowala, ale nie wiedziałam pod czym schować pajączki.
Jeśli chodzi o kolor, to chyba najrozsądniej będzie dla mnie pójść do salonu Kryolanu (mam taką możliwość) i wypróbować.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:05   #4267
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Nie jest ekstremalnie jasna ale dość jasna NW10 jest zdecydowanie bardziej różowy a Essential idzie w beżowo oliwkowy odcień, na mnie ładnie jaśniał po nałożeniu. Miałam go dawno ale kolor całkiem miło wspominam choć używałam go wiosną, nie wiem jak zimą by było
To może nie będzie zła ta Holika, bo NW10 mógłby być minimalnie bardziej żółty, ale świnki ze mnie nie robi (chyba).
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tylko korektor pod oczy. Podkład odpada, bo każdy mi spływa, ciastoli się itd.
Z korektorów używam teraz Astora - Perfect Stay 24h. Jest wystarczająco jasny, ma ładny, neutralny kolor i całkiem przyjemną, kremową konsystencję. Trochę przesusza i koniecznie trzeba utrwalić go lekkim pudrem, ale ogólnie może być. Używam też korektora Kobo rozświetlającego (tego do modelowania twarzy) i też uważam go za całkiem udany. Kryje, rozświetla to co trzeba, nie podkreśla zmarszczek (utrwalony pudrem)...
Nie wiem zaś czym przykryć pajączki na twarzy, bo powyższe korektory w ogóle się do tego nie nadają. Kupiłam korektory Wibo (paletka 4 korektorów) ale są do niczego. Dumałam nad kamuflażem Kryolanu i zielonym korektorem Lily Lolo, ale sama nie wiem
Astora nie miałam, Kobo kiedyś, w tej limitowanej odsłonie, ale to chyba ten sam produkt. Szału nie robił, szybko znikał z twarzy...
Hmm... Miałam jeszcze Maybelline Affinitone, ale mało krył i szybko znikał.
Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam mac pro longwear, jest naprawdę okej, używam go przykrycia przebarwień po trądziku. Wcześniej miałam mufe full cover i też jest dobry, kryje lepiej niż mac, zwłaszcza jeśli chodzi o wypryski, jest odrobinę cięższy, ale na pewno nie tak jak takie typowo kremowe korektory Na chwilę obecną wolę maca, bo nie mam już trądziku, ale dosyć rozległe przebarwienia i używanie na tak dużej powierzchni ciężkich korektorów, jak np kamuflaż z catrice, u mnie się nie sprawdza
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
też mam ten Kobo i go morduję od jakiegoś dłuższego czasu nie jest zły-czasem nawet na policzki go używałam(bez podkładu) ale na moje szarawe cienie jest za mało kryjący według Ciebie lepiej kryjący jest ten z Astora czy NYX hd? Najbardziej by mi chodziło o zakrycie cieni chociaż jakby nadawał sie też na resztę twarzy to też super.
Może MAC Mineralize porządnie kryje? Miała któraś?
MACa Pro Longwear NC15 używam aktualnie wraz z L'orealem TM 01. Mac jest super pod jednym względem: nie rusza się z miejsca. Minusem jest to, że trochę ciemnieje i o ile pod oczami tego tak nie widać, to na naczynkach koło ust jest to zauważalne :/ Gdyby był jakiś jaśniejszy kolor, NC10, Nw10 byłoby idealnie. Wolę jednak to niż zbierający się w załamaniach inny korektor.
TM też jest w porządku, zużywam już kolejne opakowanie.
Ostatnio kupiłam też korektor z Misslyn, nr 14 - wydał mi się najjaśniejszy. Jest lekko różowy, ale używam go pod oczami, jako 2 warstwę na MACa.
Mineralize nie miałam, czaję się na select cover, ten w tubce, ale nie wiem czy warto hmm...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 22:02   #4268
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aaa, to super. Mi właśnie chodzi o coś, co mogę nakładać punktowo, robiąc dosłownie kropki na naczynka. Na podkówki pod oczami mam korektory, których działanie mnie zadowala, ale nie wiedziałam pod czym schować pajączki.
Jeśli chodzi o kolor, to chyba najrozsądniej będzie dla mnie pójść do salonu Kryolanu (mam taką możliwość) i wypróbować.
To koniecznie idz i zobacz jak z kolorami i efektem.
Mysle, ze na takie problemy to moze byc idealne rozwiazanie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 11:21   #4269
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aaa, to super. Mi właśnie chodzi o coś, co mogę nakładać punktowo, robiąc dosłownie kropki na naczynka. Na podkówki pod oczami mam korektory, których działanie mnie zadowala, ale nie wiedziałam pod czym schować pajączki.
Jeśli chodzi o kolor, to chyba najrozsądniej będzie dla mnie pójść do salonu Kryolanu (mam taką możliwość) i wypróbować.
Będę wdzięczna jak zrobisz zwiad jestem zainteresowana kolorem D1 lub D2 ewentualnie D61-coś żółto oliwkowego typowo na naczynka i zgranego z resztą karnacji. Kółka mi się nie opłaca kupować bo sama i tak nigdy nie zużyję no i wolę jeden kolor niż kilka mieszać

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

MACa Pro Longwear NC15 używam aktualnie wraz z L'orealem TM 01. Mac jest super pod jednym względem: nie rusza się z miejsca. Minusem jest to, że trochę ciemnieje i o ile pod oczami tego tak nie widać, to na naczynkach koło ust jest to zauważalne :/ Gdyby był jakiś jaśniejszy kolor, NC10, Nw10 byłoby idealnie. Wolę jednak to niż zbierający się w załamaniach inny korektor.
TM też jest w porządku, zużywam już kolejne opakowanie.
Ostatnio kupiłam też korektor z Misslyn, nr 14 - wydał mi się najjaśniejszy. Jest lekko różowy, ale używam go pod oczami, jako 2 warstwę na MACa.
Mineralize nie miałam, czaję się na select cover, ten w tubce, ale nie wiem czy warto hmm...
serio nic a nic w zmarchy nie migruje? Szkoda tylko że się utlenia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 19:52   #4270
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
serio nic a nic w zmarchy nie migruje? Szkoda tylko że się utlenia
U mnie nic a nic, a ostatnio wszystko ze mnie spływa. Kiedy się uśmiecham wszystkie korektory zbierają mi się w liniach blisko kącików ust (zakrywam tam naczynka), tylko Pro Longwear daje radę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:27   #4271
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

przyszła do mnie Holika Essential Petit BB i jestem załamana ja nie wiem, czy coś źle przeczytałam, czy to ma podział na kolory i wzięłam zły, ale to jest tak dzikociemne, że nie wiem, co z tym zrobię mam biały puder, może jakoś uratuję sytuację

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 14:04   #4272
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
przyszła do mnie Holika Essential Petit BB i jestem załamana ja nie wiem, czy coś źle przeczytałam, czy to ma podział na kolory i wzięłam zły, ale to jest tak dzikociemne, że nie wiem, co z tym zrobię mam biały puder, może jakoś uratuję sytuację

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
a nakładałaś na twarz? Może jakaś partia felerna albo ciemniejsze robią teraz w życiu nie powiedziałabym że dzikociemna Ta Essential była zdecydowanie jaśniejsza od ślimakowego bb czy Clearing petit I po wyciśnięciu nie była jasna-dopiero na buzi jaśniała:nonie wiem:
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:21   #4273
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Niektóre bb tak mają, że dopiero rozcierane jaśnieją. Mój ukochany Baviphat Tea Tree robi to samo.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:57   #4274
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a nakładałaś na twarz? Może jakaś partia felerna albo ciemniejsze robią teraz w życiu nie powiedziałabym że dzikociemna Ta Essential była zdecydowanie jaśniejsza od ślimakowego bb czy Clearing petit I po wyciśnięciu nie była jasna-dopiero na buzi jaśniała:nonie wiem:
nie wiem, może za wcześnie sieję panikę, może za dużo chlapnęłam na twarz, ale zdawało mi się, że dobrze roztarłam jutro sprawdzę raz jeszcze oby w jakiś magiczny sposób się dopasowało

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:01   #4275
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ten bb po wyciśnięciu z tubki ma taki szarawy brzydki kolorek, ale na buzi się super dopasowuje do koloru cery .
Mi na początku też się wydawał ciemnawy, ale naprawdę nie ma się czego bać. Poczekaj, potestuj bo tak po pierwszym użyciu to mało można powiedzieć o bebikach, je się poznaje po dłuższym czasie .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 22:07   #4276
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Ten bb po wyciśnięciu z tubki ma taki szarawy brzydki kolorek, ale na buzi się super dopasowuje do koloru cery .
Mi na początku też się wydawał ciemnawy, ale naprawdę nie ma się czego bać. Poczekaj, potestuj bo tak po pierwszym użyciu to mało można powiedzieć o bebikach, je się poznaje po dłuższym czasie .
No niby tak, ale kurde to nie jest mój pierwszy bebik, tu miałam normalnie brunatną plamę na facjacie :/ no nic, sprawdzę jutro
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:02   #4277
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Miałam dziś podejście numer dwa. Roztarłam dobrze, na połowie twarzy, i kolor był totalnie niedopasowany :/ po jakimś czasie trochę bardziej się wtopił, ale to nadal nie było to. Chciałam to uwiecznić na zdjęciu, ale z aparatem coś jest nie tak i przekłamał kolor. Na nadgarstku jest bardziej beżowy, tu wyszedł świnkowy. Na jednym ze zdjęć jest tak roztarty, że aż wytarty i jak widać, wciąż ciemna plama. Na twarzy nie udało mi się złapać faktycznego koloru, ale różnicę i tak widać(podkręciłam trochę kontrast. nie zwracajcie uwagi na tę łososiową plamę na szyi, to od aparatu, nie wiem, co z nim )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00767.jpg (103,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00768.jpg (88,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00771.jpg (94,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00766.jpg (31,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00772.jpg (126,5 KB, 21 załadowań)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 15:48   #4278
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kurcze, u mnie wygląda zupełnie inaczej . Mogę zrobić zdjęcia jutro, bo dziś już mój aparat nie chwyci dobrze koloru.
Może dostałaś przeterminowany/podróbkę (chociaż opakowanie mam identyczne...)?
Na mojej ręce i buzi jest typowo jasno-żółty, a na tych zdjęciach wygląda na ciemny i różowy
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 16:27   #4279
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Oooo, to poproszę.
No właśnie jest strasznie ciemny, tuż po wyciśnięciu to brąz jako tako różowy to nie jest, bardziej... beżowawy pomarańcz(aparat przekłamał kolor). Ale ciemny no
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 17:35   #4280
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Unhappy Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Miałam dziś podejście numer dwa. Roztarłam dobrze, na połowie twarzy, i kolor był totalnie niedopasowany :/ po jakimś czasie trochę bardziej się wtopił, ale to nadal nie było to. Chciałam to uwiecznić na zdjęciu, ale z aparatem coś jest nie tak i przekłamał kolor. Na nadgarstku jest bardziej beżowy, tu wyszedł świnkowy. Na jednym ze zdjęć jest tak roztarty, że aż wytarty i jak widać, wciąż ciemna plama. Na twarzy nie udało mi się złapać faktycznego koloru, ale różnicę i tak widać(podkręciłam trochę kontrast. nie zwracajcie uwagi na tę łososiową plamę na szyi, to od aparatu, nie wiem, co z nim )
Na tych zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach wygąda jak róż do policzków:brzyd al:...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:12   #4281
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Na tych zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach wygąda jak róż do policzków:brzyd al:...
dokładnie wygląda identycznie jak mój róż z Bell miałam tego bebika dość dawno temu ale miał zupełnie inny kolormasakra:ni e: aż mi teraz głupio że o nim wspomniałam ale nie taki to to miało kolor
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 18:50   #4282
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dokładnie wygląda identycznie jak mój róż z Bell miałam tego bebika dość dawno temu ale miał zupełnie inny kolormasakra:ni e: aż mi teraz głupio że o nim wspomniałam ale nie taki to to miało kolor
daj spokój, czytałam o nim w necie sporo, miał być pięknie jasny a tu ot co pojutrze będę go mieć na całej twarzy, jak się nie poprawi, pójdzie na wymianę

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 20:42   #4283
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Te zdjęcia dobrze oddają jego beżową tonację:
http://2.bp.blogspot.com/-Py-p4PDdBY...petit+009a.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-IyDgltv91t...1T2vtsNu6L.jpg

jedyne wytłumaczenie to albo jakaś "gorsza partia"-jest to tani bb więc może różnie im te kolory "wychodzą" albo przeterminowany...
A ten Skin79 Intense Classic kolorem i jasnością bardziej pod Celię Nude #ecru podchodzi
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 21:36   #4284
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Te zdjęcia dobrze oddają jego beżową tonację:
http://2.bp.blogspot.com/-Py-p4PDdBY...petit+009a.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-IyDgltv91t...1T2vtsNu6L.jpg

jedyne wytłumaczenie to albo jakaś "gorsza partia"-jest to tani bb więc może różnie im te kolory "wychodzą" albo przeterminowany...
A ten Skin79 Intense Classic kolorem i jasnością bardziej pod Celię Nude #ecru podchodzi
Noo, na tych zdjęciach całkiem ładnie wygląda

Pamiętam jak parę lat temu kupiłam NYX-a płynnego w kolorze Pale, miał leciutką, dość rzadką konsystencję, podczas gdy 2 inne dziewczyny na forum miały ten sam podkład ale o suchej, tynkowej konsystencji Dziwne, że ten sam kosmetyk może się tak różnić w zależności od partii. Swoją drogą, to jak na płynny podkład całkiem mi przypadł do gustu, ładnie wyglądał na skórze. Nie pogardziłabym zmianą tonacji na bardziej żółtą, bo był różowiutki niestety. No i dla mnie za jasny
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 22:45   #4285
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Te zdjęcia dobrze oddają jego beżową tonację:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-Py-p4PD...petit+009a.jpg
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-IyDgltv...1T2vtsNu6L.jpg

jedyne wytłumaczenie to albo jakaś "gorsza partia"-jest to tani bb więc może różnie im te kolory "wychodzą" albo przeterminowany...
A ten Skin79 Intense Classic kolorem i jasnością bardziej pod Celię Nude #ecru podchodzi
Linki mi się nie otwierają
szkoda, straszna szkoda, już chciałam mieć spokój na jakiś czas
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 11:05   #4286
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U mnie to tak wygląda, mam nadzieję, że zdjęcia działają
Pierwsze w naturalnym świetle, reszta niestety w sztucznym bo pogoda nie dopisuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3148.jpg (44,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3149.jpg (54,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3150.jpg (105,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3152.jpg (106,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3151.jpg (53,4 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez haru_haru
Czas edycji: 2014-12-24 o 11:06
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 12:24   #4287
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
U mnie to tak wygląda, mam nadzieję, że zdjęcia działają
Pierwsze w naturalnym świetle, reszta niestety w sztucznym bo pogoda nie dopisuje.
niebo a ziemia u Ciebie po wyciśnięciu to ładny beżyk, u mnie nutella

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 10:15   #4288
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
U mnie to tak wygląda, mam nadzieję, że zdjęcia działają
Pierwsze w naturalnym świetle, reszta niestety w sztucznym bo pogoda nie dopisuje.
Ładny kolorek. Chyba nawet z odrobiną żółtego?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 10:53   #4289
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ładny kolorek. Chyba nawet z odrobiną żółtego?
Tak, ten BB jest żółty

Ingran - kurcze nie wiem co jest nie tak z tym twoim BB, wydaje mi się, że mogła to być wadliwa partia albo po prostu jest już po terminie ważności.
Mi się raz zdarzyło kupić z Polski maskę Skinfood bo nie chciało mi się czekać na przesyłkę z Korei i dostałam maskę której termin ważności kończył się za miesiąc . Także wiem, że niektórzy sprzedawcy wysyłają to co mają i nie patrzą na to, czy po terminie ważności czy nie.
A na tym BB - sama się przyznam - nie mam pojęcia jak sprawdzić czy jest jeszcze ''świeży'' . Bardzo mi przykro, że dostałaś taki wadliwy produkt
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 13:14   #4290
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Tak, ten BB jest żółty

Ingran - kurcze nie wiem co jest nie tak z tym twoim BB, wydaje mi się, że mogła to być wadliwa partia albo po prostu jest już po terminie ważności.
Mi się raz zdarzyło kupić z Polski maskę Skinfood bo nie chciało mi się czekać na przesyłkę z Korei i dostałam maskę której termin ważności kończył się za miesiąc . Także wiem, że niektórzy sprzedawcy wysyłają to co mają i nie patrzą na to, czy po terminie ważności czy nie.
A na tym BB - sama się przyznam - nie mam pojęcia jak sprawdzić czy jest jeszcze ''świeży'' . Bardzo mi przykro, że dostałaś taki wadliwy produkt
no mówi się trudno aaale, mam go teraz na twarzy, jest przysypany stargazerem i jest nawet ok wtopił się chyba nieco.

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.