Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 10:46   #4081
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie kurier pisał,z e miedzy 10 a 12 będzie z moja Instigator
Tak sie bije z myslami, czy dokupić konturówke Cyber World, czy pozostać na tych co mam, czyli Currant, Talk That Talk. No zobaczę, jak szminka przyjdzie i posprawdzam kolory Chociaż i tak mialam w planach tą i parę innych konturówek zakupić jeszcze
Myslałam tez o tych Pro Long z Vamplify, ale Allura nawet je zjechała

A co jest nie tak z tymi konturówkami? Jak sprawdzałam jedną na ręce, to była całkiem ok. Muszę przejrzeć Allurę hmm...
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Zamówiłam w końcu dwa pędzelki: 109 i 159
Znalazłam karty upominkowe do D. więc same rozumiecie...


Testuję 9-tkę Amber
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:48   #4082
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

A co jest nie tak z tymi konturówkami? Jak sprawdzałam jedną na ręce, to była całkiem ok. Muszę przejrzeć Allurę hmm...
Ja ich nie macałam, ale ogólnei pro longi wyszuszają ponoc.
http://www.allurabeauty.com/2015/mac...otos-swatches/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:13   #4083
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, ja mam do Was pytanie - które z MACowych błyszczyków dają "mrowiący" efekt na ustach? Podobno któreś dają, a ja unikam takiego efektu jak ognia, dlatego chciałabym wiedzieć zawczasu. Z góry dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:16   #4084
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam do Was pytanie - które z MACowych błyszczyków dają "mrowiący" efekt na ustach? Podobno któreś dają, a ja unikam takiego efektu jak ognia, dlatego chciałabym wiedzieć zawczasu. Z góry dziękuję
Z tego co pamietam to zadne. Mrowiacy efekt to daje Maximizer Diora
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:20   #4085
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam to zadne. Mrowiacy efekt to daje Maximizer Diora
Wiem właśnie, nienawidzę go za ten efekt, tak samo jak Carmexów i innych tego typu, fuj!
A to nie są czasem Plushglassy? Kurde, nie chcę testować błyszczyków na ustach w salonie, pomadki to coś innego, bo jednak można zdezynfekować, ale błyszczola nie zdezynfekuję, więc nie mam jak sprawdzić, czy w ogóle i jeśli tak, to które są takie. Ktoś kiedyś pisał, że jedna seria taka właśnie jest, ale nie pamiętam
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:25   #4086
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, nienawidzę go za ten efekt, tak samo jak Carmexów i innych tego typu, fuj!
A to nie są czasem Plushglassy? Kurde, nie chcę testować błyszczyków na ustach w salonie, pomadki to coś innego, bo jednak można zdezynfekować, ale błyszczola nie zdezynfekuję, więc nie mam jak sprawdzić, czy w ogóle i jeśli tak, to które są takie. Ktoś kiedyś pisał, że jedna seria taka właśnie jest, ale nie pamiętam
Mialam/testowałam wszystkie blyszczyki maca i zaden nie powodował u mnie mrowienia, wiec watpie. Na serio nie przypominam sobie o takeij serii Zdziwiona jestem nawet.
A u nas w macu jest tak, ze jak ktos chce testowac błyszczyk, to nie moze sie malować tym co jest w buteleczce, tylko musi jednorozowy pedzel/gabeczke wziac i uzyc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-03 o 12:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:31   #4087
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam/testowałam wszystkie blyszczyki maca i zaden nie powodował u mnie mrowienia, wiec watpie. Na serio nie przypominam sobie o takeij serii Zdziwiona jestem nawet.
A u nas w macu jest tak, ze jak ktos chce testowac błyszczyk, to nie moze sie malować tym co jest w buteleczce, tylko musi jednorozowy pedzel/gabeczke wziac i uzyc.
Hmmm, możliwe, że ja się mylę jednak, ale warto było zapytać, bo nie chciałabym takiego błyszczola z mrówkami
A co do testowania to też by człowiek pomyślał, że można wziąć pędzelek jednorazowy i w ogóle, ale powiem Ci, że te dwa salony, które tutaj mam, to jest jednak centrum wielkiego miasta i laski nie panują nawet nad wydawaniem produktów i nad kasowaniem za nie, a co dopiero pilnowaniem, żeby ktoś użył jednorazowego aplikatora Chociaż tak, zgodzę się - aplikatory są wyłożone, szkoda tylko, że klientki z tego nie korzystają... Dlatego jakoś błyszczol się brzydzę, tylko na ręku sobie swatcha robię
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 12:36   #4088
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Hmmm, możliwe, że ja się mylę jednak, ale warto było zapytać, bo nie chciałabym takiego błyszczola z mrówkami
A co do testowania to też by człowiek pomyślał, że można wziąć pędzelek jednorazowy i w ogóle, ale powiem Ci, że te dwa salony, które tutaj mam, to jest jednak centrum wielkiego miasta i laski nie panują nawet nad wydawaniem produktów i nad kasowaniem za nie, a co dopiero pilnowaniem, żeby ktoś użył jednorazowego aplikatora Chociaż tak, zgodzę się - aplikatory są wyłożone, szkoda tylko, że klientki z tego nie korzystają... Dlatego jakoś błyszczol się brzydzę, tylko na ręku sobie swatcha robię
Moze ktoś tutaj na tym watku będzie wiedzial wiecej jednak? Moze ja tez wszystkeigo nie ogarniam

To prawda, obsługa w centrum chyba nie jest w stanie pilnować tego. U nas, jak malo ludzi, to zwracaja uwage, ale co sie dzieje, jak maja większy ruch, to nie wiem
Kiedyś, zaraz jak otwarli u nas maca chyba - zrobili tak, ze obcieli wszystkie aplikatory w tych testerach i nie dalo sie inaczej, jak po prostu wziac czysty, bo jak sie tu pomalować samym patykiem twardym Chociaz moze i takie byly co tak dawały rade, nei wiem, ale lud bywa pomyslowy przecież
Teraz w limitkach nie odcinaja nci, moze dostali opieprz z gory, albo im sie odechcialo, bo i tak nie upilnuja?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:55   #4089
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moze ktoś tutaj na tym watku będzie wiedzial wiecej jednak? Moze ja tez wszystkeigo nie ogarniam

To prawda, obsługa w centrum chyba nie jest w stanie pilnować tego. U nas, jak malo ludzi, to zwracaja uwage, ale co sie dzieje, jak maja większy ruch, to nie wiem
Kiedyś, zaraz jak otwarli u nas maca chyba - zrobili tak, ze obcieli wszystkie aplikatory w tych testerach i nie dalo sie inaczej, jak po prostu wziac czysty, bo jak sie tu pomalować samym patykiem twardym Chociaz moze i takie byly co tak dawały rade, nei wiem, ale lud bywa pomyslowy przecież
Teraz w limitkach nie odcinaja nci, moze dostali opieprz z gory, albo im sie odechcialo, bo i tak nie upilnuja?
Poobcinali aplikatory? chociaż w sumie w tych błyszczykach, co testowałam kilka dni temu też nie było aplikatorów, znaczy w każdym był sam patyk, ale nie było pędzelkowego (tego włochatego) zakończenia, ja i tak nie chciałam na usta tego nakładać, a do aplikatorów nie mogłam się dopchać Z drugiej strony zobacz, z tymi aplikatorami to nawet jeśli upilnują, żeby każda klientka wzięła sobie taki aplikator, to wystarczy, że zanurzy go raz, a potem nagle stwierdzi, że ma za mało produktu i zanurzy ten sam aplikator drugi raz, to już jej wydzieliny są w środku. Ja się spotkałam w ogóle z czymś takim w Chanelu, ale to było dawno temu. Babka co tam obsługiwała chyba jakaś niekumata była, i spoko, klient sam nie mógł sobie sprawdzić na ustach kosmetyku i w ogóle, ale zamiast właśnie wziąć w razie potrzeby drugi aplikator, ona maczała ten sam jeden w tym błyszczyku, jak malowała jakąś klientkę.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 13:19   #4090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Poobcinali aplikatory? chociaż w sumie w tych błyszczykach, co testowałam kilka dni temu też nie było aplikatorów, znaczy w każdym był sam patyk, ale nie było pędzelkowego (tego włochatego) zakończenia, ja i tak nie chciałam na usta tego nakładać, a do aplikatorów nie mogłam się dopchać Z drugiej strony zobacz, z tymi aplikatorami to nawet jeśli upilnują, żeby każda klientka wzięła sobie taki aplikator, to wystarczy, że zanurzy go raz, a potem nagle stwierdzi, że ma za mało produktu i zanurzy ten sam aplikator drugi raz, to już jej wydzieliny są w środku. Ja się spotkałam w ogóle z czymś takim w Chanelu, ale to było dawno temu. Babka co tam obsługiwała chyba jakaś niekumata była, i spoko, klient sam nie mógł sobie sprawdzić na ustach kosmetyku i w ogóle, ale zamiast właśnie wziąć w razie potrzeby drugi aplikator, ona maczała ten sam jeden w tym błyszczyku, jak malowała jakąś klientkę.
Nooo Sama zatem wiesz, jak to wygladało - taki kikut
masz zupelna rację, nieraz widziałam, jak wzieto czysty aplikator i zanurzano go, malowano usta i ponownie zanurzano
To chyba temat nie do ogarniecia dla obłsugi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:26   #4091
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo Sama zatem wiesz, jak to wygladało - taki kikut
masz zupelna rację, nieraz widziałam, jak wzieto czysty aplikator i zanurzano go, malowano usta i ponownie zanurzano
To chyba temat nie do ogarniecia dla obłsugi
Nie dało się wyciągnąć nic tym kikutem z opakowania Ale nie wiem, czy to we wszystkich są poobcinane, czy po prostu pourywane, bo oglądałam też tusze do rzęs i chciałam zobaczyć szczoteczki, to w tuszach też nie było szczoteczek, tylko te kikuty. Jednak nie mam pojęcia, czy to jest takie powszechne działanie, czy po prostu one się pourywały, bo było kilka błyszczyków (np. Dazzleglassy) i w nich jedne miały aplikator, a inne nie, więc w sumie nie wiem, czy ktoś je uciął celowo, czy może klienci wyrwali
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 17:52   #4092
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie kurier pisał,z e miedzy 10 a 12 będzie z moja Instigator
Tak sie bije z myslami, czy dokupić konturówke Cyber World, czy pozostać na tych co mam, czyli Currant, Talk That Talk. No zobaczę, jak szminka przyjdzie i posprawdzam kolory Chociaż i tak mialam w planach tą i parę innych konturówek zakupić jeszcze
Myslałam tez o tych Pro Long z Vamplify, ale Allura nawet je zjechała
Ja za Pro Longami szczególnie nie przepadam, bo wiele z nich jest miękka i potem jak długo leżą, to się obkurczają i mogą "latać" w sztyfcie. Ale akurat tej recenzji Allury nie widziałam i jestem bardzo ciekawa, co jej się tak nie spodobało. Muszę koniecznie zerknąć.

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Oooo, to ja bym chyba też chciała pokój, ale taki wypasiony, ze specjalnym lustrem, z tymi wszystkimi lampkami i gadżetami No i dużo szafek, co bym w nich mogła upychać wszelkie kolekcje (może nie wszystkie MACowe oczywiście, ale większość).

Z tych wymienionych mam właśnie tylko Syrup, ale bardziej na mnie podoba mi się nieco jaśniejszy Lovelorn, jednak oba pozostałe kolory niezmiennie na mej liście do kupienia. Chcę bardzo, a jutro wypłata

Ruby Woo jest tak sucha, że aż drapie, kolor cudny, ale miałam wrażenie po nałożeniu, że mi usta zaschły na amen
W takim pokoju to jeszcze by się przydała elektroniczna ewidencja, gdzie co leży. Jakaś gwiazda miała podobno coś takiego w swojej garderobie.

Ruby Woo jest wg. mnie bardzo "tępa", aż ciągnie usta jak się ją próbuje nałożyć bezpośrednio ze sztyftu. I faktycznie mocno wysusza. Może z tym nałożeniem Timechecka pod spód, o którym wspomina macmania, byłoby lepiej, choć u mnie nawet na balsamie tłustym (Tisane) było ciężko.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Chciałam jeszcze dodać, że dziś przeżyłam szok w związku z Afrodytą. Rzadko używałam tego bronzera, chociaż niesamowicie mi się podobał. Było go jednak u mnie słabo widać. Postanowiłam go nie zbywać, bo taki delikatny kosmetyk też się czasem przydaje, np. podczas malowania w biegu, gdy nie ma czasu na żadne wpadki i poprawianie. Dziś miałam taką sytuację - miałam może z 10 min. do wyjścia, a tu jeszcze trzeba się ogarnąć, ubrać, zrobić makijaż. Użyłam Afrodyty i zonk: zamiast delikatnego koloru, wyszedł całkiem intensywny. Nie wiem, czy musiała nabrać tzw. "mocy urzędowej" i odleżeć swoje, czy to jakieś czary mary, bo użyłam do niej tego co zwykle sephorowego drapaka z naturalnego włosia (mam taki stary, 5-letni już chyba pędzel ). Na szczęście dała się ładnie rozblendować. Chyba zacznę po nią sięgać częściej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:17   #4093
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nie dało się wyciągnąć nic tym kikutem z opakowania Ale nie wiem, czy to we wszystkich są poobcinane, czy po prostu pourywane, bo oglądałam też tusze do rzęs i chciałam zobaczyć szczoteczki, to w tuszach też nie było szczoteczek, tylko te kikuty. Jednak nie mam pojęcia, czy to jest takie powszechne działanie, czy po prostu one się pourywały, bo było kilka błyszczyków (np. Dazzleglassy) i w nich jedne miały aplikator, a inne nie, więc w sumie nie wiem, czy ktoś je uciął celowo, czy może klienci wyrwali
W katowickim salonie to speclajnie poobcinali, zeby wlasnie nie malowali sie aplikatorami testera. W tuszach nie widziałam takich rzeczy

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja za Pro Longami szczególnie nie przepadam, bo wiele z nich jest miękka i potem jak długo leżą, to się obkurczają i mogą "latać" w sztyfcie. Ale akurat tej recenzji Allury nie widziałam i jestem bardzo ciekawa, co jej się tak nie spodobało. Muszę koniecznie zerknąć.
Tak, to prawda, dlatego z tego powodu unikam pro longów, bo jakims czasie sa problematyczne. Malo ze sie obkurczaja, to bywa ze twardnieja i ciezko nalozyc je. W przypadku zas kredek do oczu pro long, to kolor nawet potrafi blaknac
Zreszta nei tylko pro Longi takie.
Ja ostatnio odkrzulam dooczna Strong Willed i szlag mnie trafil, bo kolor juz nie ten (taki ciemnawy bez zycia sie zrobil) i tepa jakas
Generalnie najmniej problemu jest ze zwykłymi lip pencilsami do ust i zwykłymi kredkami do oczu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:23   #4094
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, dlatego z tego powodu unikam pro longów, bo jakims czasie sa problematyczne. Malo ze sie obkurczaja, to bywa ze twardnieja i ciezko nalozyc je. W przypadku zas kredek do oczu pro long, to kolor nawet potrafi blaknac
Zreszta nei tylko pro Longi takie.
Ja ostatnio odkrzulam dooczna Strong Willed i szlag mnie trafil, bo kolor juz nie ten (taki ciemnawy bez zycia sie zrobil) i tepa jakas
Generalnie najmniej problemu jest ze zwykłymi lip pencilsami do ust i zwykłymi kredkami do oczu
Za Strong Willed nie przepadam szczególnie, u mnie była jakaś mazista - może trafił mi się felerny egzemplarz. Teraz pewnie podeschła. Jutro sprawdzę.

Na zwykłych Lip Pencil po dłuższym czasie pojawia się taki jakby biały nalot Jest "tępawy" w dotyku. Ale jak obetrę chusteczką, to kredki "działają" normalnie.

Ktoś kiedyś wspominał, że Pearlglide potrafią zaschnąć na amen, tak, że się nie da już używać, ale tego nie potwierdzę, bo żadnej nie mam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:33   #4095
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Za Strong Willed nie przepadam szczególnie, u mnie była jakaś mazista - może trafił mi się felerny egzemplarz. Teraz pewnie podeschła. Jutro sprawdzę.

Na zwykłych Lip Pencil po dłuższym czasie pojawia się taki jakby biały nalot Jest "tępawy" w dotyku. Ale jak obetrę chusteczką, to kredki "działają" normalnie.

Ktoś kiedyś wspominał, że Pearlglide potrafią zaschnąć na amen, tak, że się nie da już używać, ale tego nie potwierdzę, bo żadnej nie mam.
A ja od poczatku uwielbialam SW - za konsystencje i kolor. jakbym wiedziala, co z nia po roku bedzie, to bym szybko zuzyla, a nie zalowala jej

Na niektorych owszem, ale jak sie go zetrze, to wsio ryba Natomiast te pro longi to nie pomaga nawet zatemperowanie wiecej kredki.

U mnie tak bylo z Pearlglideami niestety - najpierw zaczely "latac" w sztyfcie, a potem ledwo dalo sie je naniesc - dlatego wiecej nie kupowalam juz tych kredek, chocby nie wiem jaki boski kolor mialy, Chyba zebym miala w pol roku zuzyc, na co sie nie zanosi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:49   #4096
macmania
Przyczajenie
 
Avatar macmania
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja tam te konturówki Prolongwear lubię. Czasem jak chcę żeby coś mi się na ustach trzymało cały dzień to nakładam własnie konturówkę prolong na całe usta. Genialnie się trzymają! Polecam kolor More to love

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nie dało się wyciągnąć nic tym kikutem z opakowania Ale nie wiem, czy to we wszystkich są poobcinane, czy po prostu pourywane, bo oglądałam też tusze do rzęs i chciałam zobaczyć szczoteczki, to w tuszach też nie było szczoteczek, tylko te kikuty. Jednak nie mam pojęcia, czy to jest takie powszechne działanie, czy po prostu one się pourywały, bo było kilka błyszczyków (np. Dazzleglassy) i w nich jedne miały aplikator, a inne nie, więc w sumie nie wiem, czy ktoś je uciął celowo, czy może klienci wyrwali
MAC Ma swoje zasady higieny - w maskarach, błyszczykach nie ma prawa być aplikatora, dlatego wszystkie są usunięte i są kikuty. Przy lustrach zawsze stoją jednorazowe aplikatory, to dużo lepsze niż mazanie się po 1000 różnych osobach. Kto wie, co ludzie na skórze noszą

Edytowane przez macmania
Czas edycji: 2015-09-03 o 18:46
macmania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:50   #4097
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez macmania Pokaż wiadomość

MAC Ma swoje zasady higieny - w maskarach, błyszczykach nie ma prawa być aplikatora, dlatego wszystkie są usunięte i są kikuty. Przy lustrach zawsze stoją jednorazowe aplikatory, to dużo lepsze niż mazanie się po 1000 różnych osobach. Kto wie, co ludzie na skórze noszą
Ale co z tego ze ma takei zasady, jak wszystkich nie upilujecie? Widze przeciez, jak tam bywam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:57   #4098
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dotarł mój pędzelek 159 i jestem zachwycona . Faktycznie ideał do rozświetlacza, ale do lekkiego podrasowania bronzera różem nałożonym na same "jabłuszka" - też daje radę

Z pędzelków do twarzy (oprócz tych do podkładu - tutaj używam albo blendera albo palców) macie jakieś absolutne muszmiecie?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:58   #4099
macmania
Przyczajenie
 
Avatar macmania
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

oczywiście, że nie, ale w przypadku maskary - kikuta już do oka nie użyjesz :P Wiadomo, że można się czepiać, bo tak na prawdę na wszystkim jest syf, ale zawsze to trochę bezpieczniej Super, że chociaż wszystko przed aplikacją porządnie się dezynfekuje.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dotarł mój pędzelek 159 i jestem zachwycona . Faktycznie ideał do rozświetlacza, ale do lekkiego podrasowania bronzera różem nałożonym na same "jabłuszka" - też daje radę

Z pędzelków do twarzy (oprócz tych do podkładu - tutaj używam albo blendera albo palców) macie jakieś absolutne muszmiecie?
#130 do podkładu!!! <3
macmania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 19:04   #4100
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Miała któraś z Was Oil Control Lotion? Zastanawiam się, czy warto zawracać sobie nim głowę.

Kończę właśnie moją n-tą próbkę Strobe i chyba kupię sobie małe, podróżne opakowanie. Szkoda, że nie robią wersji bez drobinek, bo one mi akurat w tym produkcie nie odpowiadają. Ale poza tym to całkiem przyjemny krem: szybko się wchłania, nawilża (choć bez szaleństw) i co najważniejsze, nie powoduje u mnie wysypu.

W sumie to chciałam jakiś krem z serii Lightful, ale po serum Lightful Essence mnie niestety wysypuje i boję się teraz ryzykować z kremem.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:10   #4101
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ich nie macałam, ale ogólnei pro longi wyszuszają ponoc.
http://www.allurabeauty.com/2015/mac...otos-swatches/
Brzydko wyglądają te konturówki na całych ustach. Tylko Good Timing mi się w miarę podoba.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W katowickim salonie to speclajnie poobcinali, zeby wlasnie nie malowali sie aplikatorami testera. W tuszach nie widziałam takich rzeczy

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



Tak, to prawda, dlatego z tego powodu unikam pro longów, bo jakims czasie sa problematyczne. Malo ze sie obkurczaja, to bywa ze twardnieja i ciezko nalozyc je. W przypadku zas kredek do oczu pro long, to kolor nawet potrafi blaknac
Zreszta nei tylko pro Longi takie.
Ja ostatnio odkrzulam dooczna Strong Willed i szlag mnie trafil, bo kolor juz nie ten (taki ciemnawy bez zycia sie zrobil) i tepa jakas
Generalnie najmniej problemu jest ze zwykłymi lip pencilsami do ust i zwykłymi kredkami do oczu
W Macu się malowałam aplikatorem i zanurzałam go tylko 1 raz. Myślałam, że tego pilnują

Uuu, jak się obkurczają i wysychają, to nawet nie patrzę w ich stronę Zresztą mam już swoje ulubione z Sephory, Bourjois i Avonu, które mi nie robią takich niespodzianek

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dotarł mój pędzelek 159 i jestem zachwycona . Faktycznie ideał do rozświetlacza, ale do lekkiego podrasowania bronzera różem nałożonym na same "jabłuszka" - też daje radę

Z pędzelków do twarzy (oprócz tych do podkładu - tutaj używam albo blendera albo palców) macie jakieś absolutne muszmiecie?

Też się chętnie dowiem Na razie obstawiam 196 i może 109...
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was Oil Control Lotion? Zastanawiam się, czy warto zawracać sobie nim głowę.

Kończę właśnie moją n-tą próbkę Strobe i chyba kupię sobie małe, podróżne opakowanie. Szkoda, że nie robią wersji bez drobinek, bo one mi akurat w tym produkcie nie odpowiadają. Ale poza tym to całkiem przyjemny krem: szybko się wchłania, nawilża (choć bez szaleństw) i co najważniejsze, nie powoduje u mnie wysypu.

W sumie to chciałam jakiś krem z serii Lightful, ale po serum Lightful Essence mnie niestety wysypuje i boję się teraz ryzykować z kremem.
Ja mam ale się z nim nie polubiłam. Nie służył mi za bardzo do tej pory, ale może zrobię do niego jeszcze jedno podejście hmm... Strobe lubię dużo bardziej.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:15   #4102
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość



W takim pokoju to jeszcze by się przydała elektroniczna ewidencja, gdzie co leży. Jakaś gwiazda miała podobno coś takiego w swojej garderobie.

Ruby Woo jest wg. mnie bardzo "tępa", aż ciągnie usta jak się ją próbuje nałożyć bezpośrednio ze sztyftu. I faktycznie mocno wysusza. Może z tym nałożeniem Timechecka pod spód, o którym wspomina macmania, byłoby lepiej, choć u mnie nawet na balsamie tłustym (Tisane) było ciężko.

Taaaak, chciałabym coś takiego, chociaż ja mam dobrą pamięć, więc może nie byłaby mi potrzebna taka elektroniczna podpowiedź

Ruby Woo jest tępa jak nie wiem, sucha jak kreda do rysowania, zgadzam się z tym, że ciągnie usta przy malowaniu, kolor boski, ale co z tego, skoro taka aplikacja beznadziejna, do tego wszystkie skórki podkreślone i jeszcze suchość ust... Chyba sobie ją odpuszczę na zawsze

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W katowickim salonie to speclajnie poobcinali, zeby wlasnie nie malowali sie aplikatorami testera. W tuszach nie widziałam takich rzeczy
Ja właśnie w tuszach widziałam, tylko ten najnowszy Upward nie miał obciętej końcówki, dlatego się zastanawiałam, czy to klienci pourywali, czy taka polityka firmy

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez macmania Pokaż wiadomość
MAC Ma swoje zasady higieny - w maskarach, błyszczykach nie ma prawa być aplikatora, dlatego wszystkie są usunięte i są kikuty. Przy lustrach zawsze stoją jednorazowe aplikatory, to dużo lepsze niż mazanie się po 1000 różnych osobach. Kto wie, co ludzie na skórze noszą
Może i tak, ale nie były we wszystkich usunięte, w większości Dazzleglassów aplikatory były normalnie, to znaczy w kilku nie było, ale w innych tak, w tych normalnych Lipglassach to się zgadzam - nie było w żadnym, w tuszach też nie, aczkolwiek w Upwardzie szczoteczka była.
Z kolei jeśli chodzi o te jednorazowe, to jak pisałam wcześniej, nie da się upilnować, jeśli jest duży ruch, jeśli klientka nawet weźmie aplikator, nałoży produkt na usta, a potem stwierdzi, że wzięła za mało, to większość nie pomyśli o tym, żeby użyć nowego aplikatora, tylko nurza ten pierwszy w błyszczyku. A już nawet jedna nieupilnowana, to są bakterie w produkcie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:16   #4103
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ich nie macałam, ale ogólnei pro longi wyszuszają ponoc.
http://www.allurabeauty.com/2015/mac...otos-swatches/
ja nie przepadam za prolongami. Mocno sie czepiają ust i mam wrażenie, że szminka schodzi a kontur zostaje. A jak się je da na całe usta to niestety wysuszają.
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam do Was pytanie - które z MACowych błyszczyków dają "mrowiący" efekt na ustach? Podobno któreś dają, a ja unikam takiego efektu jak ognia, dlatego chciałabym wiedzieć zawczasu. Z góry dziękuję
Plushglassy

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, nienawidzę go za ten efekt, tak samo jak Carmexów i innych tego typu, fuj!
A to nie są czasem Plushglassy? Kurde, nie chcę testować błyszczyków na ustach w salonie, pomadki to coś innego, bo jednak można zdezynfekować, ale błyszczola nie zdezynfekuję, więc nie mam jak sprawdzić, czy w ogóle i jeśli tak, to które są takie. Ktoś kiedyś pisał, że jedna seria taka właśnie jest, ale nie pamiętam
tak

ja kocham ten efekt.
Błyszczole mają poobcinane aplikatory żeby nie kusiło malowanie po ustach, chociaż uważam, że powinny być o tym informacje. MAcówki nie są w stanie dopilnować wszystkich i wszystkiego, a ludzie się nie pitolą za przeproszeniem.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:17   #4104
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W Macu się malowałam aplikatorem i zanurzałam go tylko 1 raz. Myślałam, że tego pilnują
Widzisz, Ty tak zrobisz, ja tak zrobię i jeszcze może kilka osób tak zrobi, że weźmie nowy aplikator, ale reszta nie, tego się nie upilnuje przy większym ruchu.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:18   #4105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

Ruby Woo jest tępa jak nie wiem, sucha jak kreda do rysowania, zgadzam się z tym, że ciągnie usta przy malowaniu, kolor boski, ale co z tego, skoro taka aplikacja beznadziejna, do tego wszystkie skórki podkreślone i jeszcze suchość ust... Chyba sobie ją odpuszczę na zawsze
mi ją "uratowała" baza prep+ prime lip. Idealna pod retro maty
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:20   #4106
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja nie przepadam za prolongami. Mocno sie czepiają ust i mam wrażenie, że szminka schodzi a kontur zostaje. A jak się je da na całe usta to niestety wysuszają.

Plushglassy



tak

ja kocham ten efekt.
Błyszczole mają poobcinane aplikatory żeby nie kusiło malowanie po ustach, chociaż uważam, że powinny być o tym informacje. MAcówki nie są w stanie dopilnować wszystkich i wszystkiego, a ludzie się nie pitolą za przeproszeniem.
Właśnie tak mi się wydawało, że jakaś seria tak robi, a ja tego nie znoszę, po prostu ble
Dokladnie, tak jak pisalyśmy wcześniej, tego się nie da upilnować, jak klientek jest więcej, jedna weźmie ten dodatkowy aplikator, ale zanurzy dwa razy, to już niestety bakterie są w środku.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi ją "uratowała" baza prep+ prime lip. Idealna pod retro maty
Zapiszę sobie, jutro będę w mieście to przetestuję z tą bazą, dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:35   #4107
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się wydawało, że jakaś seria tak robi, a ja tego nie znoszę, po prostu ble
Dokladnie, tak jak pisalyśmy wcześniej, tego się nie da upilnować, jak klientek jest więcej, jedna weźmie ten dodatkowy aplikator, ale zanurzy dwa razy, to już niestety bakterie są w środku.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Zapiszę sobie, jutro będę w mieście to przetestuję z tą bazą, dziękuję
przetestuj - mi to poleciły MACówki, bo lamentowałam, że taki boski kolor a taki kiepski w aplikacji i teraz się sprawdza w końcu!

A widzisz, ja wszelkie carmexy, plushglassy i inne chłodzące uwielbiam i plushe maja najfajniejszy zapach z MACowych błyszczoli moim zdaniem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:50   #4108
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Widzisz, Ty tak zrobisz, ja tak zrobię i jeszcze może kilka osób tak zrobi, że weźmie nowy aplikator, ale reszta nie, tego się nie upilnuje przy większym ruchu.
Ech, to teraz się będę bała testować
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi ją "uratowała" baza prep+ prime lip. Idealna pod retro maty
Mnie też Macówki polecały
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:07   #4109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez macmania Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie, ale w przypadku maskary - kikuta już do oka nie użyjesz :P Wiadomo, że można się czepiać, bo tak na prawdę na wszystkim jest syf, ale zawsze to trochę bezpieczniej Super, że chociaż wszystko przed aplikacją porządnie się dezynfekuje.
O tak

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Z pędzelków do twarzy (oprócz tych do podkładu - tutaj używam albo blendera albo palców) macie jakieś absolutne muszmiecie?
Oval nr 6
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:08   #4110
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was Oil Control Lotion? Zastanawiam się, czy warto zawracać sobie nim głowę.

Kończę właśnie moją n-tą próbkę Strobe i chyba kupię sobie małe, podróżne opakowanie. Szkoda, że nie robią wersji bez drobinek, bo one mi akurat w tym produkcie nie odpowiadają. Ale poza tym to całkiem przyjemny krem: szybko się wchłania, nawilża (choć bez szaleństw) i co najważniejsze, nie powoduje u mnie wysypu.

W sumie to chciałam jakiś krem z serii Lightful, ale po serum Lightful Essence mnie niestety wysypuje i boję się teraz ryzykować z kremem.
Ja na sobie użyłam go raz, w upały i dał radę. Ale bardzo często używam go na innych i każda osoba chwali. Z tym, że wiesz, to jednorazowe. Długofalowych efektów raczej nie da się poznać w ten sposób
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.