Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 21:03   #181
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja kiedys wybielalam zeby paskami crest- byl efekt
tez wybieram sie na piaskowanie i fluoryzacje do swojej dentystki


wiecie co, tak przegladam allegro, szukam pomadek MAC i co widze? same podróby z aliexpress no od razu zgłaszam, ja się dziwię, że ktoś kupuje pomadki za 9,99 lub fluidy za 49,99 nie wiadomo co w tych butelkach jest, może być to coś bardzo chemicznego, ale sprzedaż i tak się nakręca
no patrzcie http://allegro.pl/okazja-mac-szminka...728531788.html
No jak to, nie wiesz? Kto wydaje taaaakie pieniądze na szminkę/podkład/buty/bluzkę, skoro na Allegro można mieć to samo, z tej samej fabryki, przecież wszystko jest made in China i tak!
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:04   #182
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A w ogóle w jakim dziale znajdują się te filmy? Bo bym chciała oblookać całą ofertę, a znaleźć (ciamajda) ni mogę
Też tego nie znalazlm, wpisałam dvd w wyszukiwarkę i posortowałam wg ceny. Najpierw pokazują się czyste płyty, potem parę tanich filmów.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:05   #183
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A w ogóle w jakim dziale znajdują się te filmy? Bo bym chciała oblookać całą ofertę, a znaleźć (ciamajda) ni mogę


I w ogóle moje 2 pytanie - skąd na Alle bierzecie atomki do zapachów? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców
Na pytanie nr 2 mogę odpowiedzieć Ja kupuję u ciastecz i wiem, że sporo dziewczyn też bierze atomki stamtąd Nigdy nie miałam żadnych problemów, ani ze sprzedawcą ani z samymi atomkami i przeważnie dokładają po kilka sztuk gratis, nawet jak kupuję malutko, także polecam

Chwalcie Pana w niebie i na ziemi! Srejbak doliczył mi punkty za syforę
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:07   #184
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
się porobiło już myślałam, że coś mnie ominęło nazwalało mi się roboty w piątunio

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

W D. w próbkach 2 szampony Collistara i nadal tubka Biotherm obstawiam, że niedługo będzie to prezent tygodniowy w D. do zakupu od 159zł
Termin ważności się kończy za 4 miesiące, musza się tego pozbyć
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O kurcze, ale cudoooo chcę to
ja też, szczególnie ten brązer mnie interesuje
Witam się i ja, ale gnacie do przodu
Dostałam dziś mini zamówienie maseczkę z D i byłam w ciężkim szoku jak je zobaczyłam, bo moje mini z wygladu to maxi xl, dostałam przesyłkę w ogromnym pudle w, którym spokojnie mogą się zmieścić dwie pary butów dodatkowo z 10 woreczków z powietrzem, pierwsza moja myśl, że chyba pomylili zamówienia i dostałam kogoś innego
Guerlain niespodziankę dostałam terracotte joli teint 1,5ml nawet się ciesze, bo nigdy jej nie testowałam choć wolałabym jakąś miniaturę, biotherm miniatura ma krótki termin ważności
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:10   #185
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;53130779]No jak to, nie wiesz? Kto wydaje taaaakie pieniądze na szminkę/podkład/buty/bluzkę, skoro na Allegro można mieć to samo, z tej samej fabryki, przecież wszystko jest made in China i tak![/QUOTE]

masakra, normalnie rece opadaja z szelestem

znalazlam miejsce gdzie mozna bezposrednio kupic owe pomadki i inne produkty mac, za 1,80$ sztuka
http://www.maccosmetics2016.com/chea...ick-p-832.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:11   #186
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A w ogóle w jakim dziale znajdują się te filmy? Bo bym chciała oblookać całą ofertę, a znaleźć (ciamajda) ni mogę


I w ogóle moje 2 pytanie - skąd na Alle bierzecie atomki do zapachów? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców
ja wpisałam "dvd" w wyszukiwarkę i sortowanie po cenie rosnąco

kupowałam śliczne perfumetki 6ml po niecałym dolarze na aliexpress (w D są 3-4x droższe), mniejsze obj też są (jak próbki zapachów z minizamówień)
Aleksa_888 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:11   #187
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Paybacki są i u mnie


No właśnie a propos czerwonych szminek. Są takie odcienie, w których zęby nie wyglądają na żółte
Wybielałyście kiedyś zęby? Polecacie jakieś paski wybielające itp.? Ostatnio dość często nad tym się zastanawiam, chciałabym ciut ciut wybielić, ale nie wiem jakie sposoby są dobre, prócz wizyty u stomatologa.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


Poproszę o relację, bo mimo, że cieszą się dobrą opinią, nigdy ich nie kupiłam
Niestety czerwony truskawkowy jest niestety dla bardzo białych zębów, dlatego go unikam, ogólnie ciepłe czerwienie nie są dla mnie.

Co do wybielania to zależy ile chcesz tonów, takie paski nie wybielą więcej niż o 1-2 tony. Te wszystkie pasty wybielające to też pic na wodę, a już najgorszy badziew to system 10 dni białej perły, to jakieś nieporozumienie. Najlepiej u mnie sprawdziło się piaskowanie a potem wybielanie u stomatologa, ale niestety dziąsła są potem trochę wrażliwe, ale da się z tym żyć, tylko przez pierwsze dni po wybielaniu zapomnij o kawie, mocnej herbacie, czerwonym winie i ciemnej diecie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:14   #188
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety czerwony truskawkowy jest niestety dla bardzo białych zębów, dlatego go unikam, ogólnie ciepłe czerwienie nie są dla mnie.

Co do wybielania to zależy ile chcesz tonów, takie paski nie wybielą więcej niż o 1-2 tony. Te wszystkie pasty wybielające to też pic na wodę, a już najgorszy badziew to system 10 dni białej perły, to jakieś nieporozumienie. Najlepiej u mnie sprawdziło się piaskowanie a potem wybielanie u stomatologa, ale niestety dziąsła są potem trochę wrażliwe, ale da się z tym żyć, tylko przez pierwsze dni po wybielaniu zapomnij o kawie, mocnej herbacie, czerwonym winie i ciemnej diecie.
głodna się zrobiłam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:17   #189
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Doszły do mnie moje asosowe botki Bardzo wygodne, bardzo ładne, jestem mega zadowolona z zakupu (szczególnie, że była przecena 50% Z 56 na 28 EUR)
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:20   #190
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
głodna się zrobiłam
Wpadaj do nas, jest pizza z rukolą, kurczakiem i mozzarelą i różowe winko porto

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;53130995]Doszły do mnie moje asosowe botki Bardzo wygodne, bardzo ładne, jestem mega zadowolona z zakupu (szczególnie, że była przecena 50% Z 56 na 28 EUR)[/QUOTE]


Super botki i fajna cena
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:20   #191
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wpadaj do nas, jest pizza z rukolą, kurczakiem i mozzarelą i różowe winko porto
o mamo z ogromna checia
chociaz moze jednak zostane przy wodzie, bo zaczynam przypominac pizze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:24   #192
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o mamo z ogromna checia
chociaz moze jednak zostane przy wodzie, bo zaczynam przypominac pizze

uciekam, bo mi mąż wszystko zje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:52   #193
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Od czerwonych kolorów to ja uciekam, uważam, że sprawiają, że moje zęby wydają się bardziej żółte. Co do pomadek ( bez podania kolorów ) to moje ulubione to:
-Burberry Kisses płynie fajnie po ustach przy malowaniu, ale nie wytrzymuje długo na ustach
-YSL Rouge Volupte Silky ta też się fajnie nakłada
-Clarins Rouge Eclat ( z Clarins lubię też błyszczyki Instant Light i Instant Light Lip Balm Perfector balsam )
-Marc Jacobs Le Marc jest fajnie kremowa
-Tom Ford Lips&Boys ma genialne kolory, dlugo trzyma się na ustach, nie wychodzi poza kontur, nie wysusza, geniusz normalnie
-Givenchy na też fajne
-MAC jest fajny o te https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=Cn5ePwJfI maty są nie do zdarcia, ale niestety wysuszają usta

Co do koloru nie pomogę, na czerwieniach się nie znam
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
Bardzo dziękuję za odpowiedź po ostatnich czystkach zostały mi prawie same róże żarówiaste i fuksje, a czerwieni jak na lekarstwo w tym same raczej wieczorowe. Nie znam z wymienionych Marca, Clarinsa i Maca, resztę bardzo lubię. Pooglądam swatche w necie to coś na pewno mi w oko wpadnie. Szkoda, że Tomki takie drogie, no i większość z Lips&Boys wykupiona w D.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 21:59   #194
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
słuszna koncepcja

Też bym coś kliknęła, ale nikt mnie nie kusi

Ja kliknę aby wykorzystać darmową wysyłkę w S

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mini z okazji nowego nowego watku? No no
Tyle oszczędzałam to sobie kliknę z okazji darmowej wysyłki na S i -15% wyszło mniej niż 15 zł

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


wiecie co, tak przegladam allegro, szukam pomadek MAC i co widze? same podróby z aliexpress no od razu zgłaszam, ja się dziwię, że ktoś kupuje pomadki za 9,99 lub fluidy za 49,99 nie wiadomo co w tych butelkach jest, może być to coś bardzo chemicznego, ale laski i tak kupują, bo to przecież jest w butelce mac
no patrzcie az noz sie w kieszeni otwiera, nawet nie wiadomo jaki kolor kupujesz,jedynie naocznie mozna stwierdzic
Nawet mi nie szkoda tak naiwnych ludzi
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Guerlain niespodziankę dostałam terracotte joli teint 1,5ml nawet się ciesze, bo nigdy jej nie testowałam choć wolałabym jakąś miniaturę, biotherm miniatura ma krótki termin ważności
Jak krótki?

Edytowane przez Lena_94
Czas edycji: 2015-10-16 o 22:00
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:01   #195
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Malinum 2 miesiące temu pisałam, że polecam te z Delii, taniutkie, a naprawdę fajnie nimi się maluje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ca-do-ust.html

Ja dodałam na KWC, ale inne dziewczyny też pisały, że cudo.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-16 o 22:03
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:16   #196
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Malinum 2 miesiące temu pisałam, że polecam te z Delii, taniutkie, a naprawdę fajnie nimi się maluje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ca-do-ust.html

Ja dodałam na KWC, ale inne dziewczyny też pisały, że cudo.
Dziękuję ślicznie poszukam cena warta grzechu
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:17   #197
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja kliknę aby wykorzystać darmową wysyłkę w S



Tyle oszczędzałam to sobie kliknę z okazji darmowej wysyłki na S i -15% wyszło mniej niż 15 zł



Nawet mi nie szkoda tak naiwnych ludzi


Jak krótki?
Ważny jeszcze 4 miesiące
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:22   #198
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Wchodzę na wątek, mam fyfdziesiąt stron do nadrabiania, a na samym końcu się okazuje że jest jeszcze otwarta nowa cześć


Jeszcze pewnie przez tydzień będę zawalona rzeczami po uszy, może się okazać że w tym czasie wystukacie kolejną część

Zrobiłam zamówienia w Orsay online, ale jeszcze nie opłaciłam. Zrobię jeszcze z jedno a potem się będę zastanawiać No i mam do opłacenia jeszcze zamówienia z D. z czasów darmowej przesyłki...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:32   #199
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety czerwony truskawkowy jest niestety dla bardzo białych zębów, dlatego go unikam, ogólnie ciepłe czerwienie nie są dla mnie.

Co do wybielania to zależy ile chcesz tonów, takie paski nie wybielą więcej niż o 1-2 tony. Te wszystkie pasty wybielające to też pic na wodę, a już najgorszy badziew to system 10 dni białej perły, to jakieś nieporozumienie. Najlepiej u mnie sprawdziło się piaskowanie a potem wybielanie u stomatologa, ale niestety dziąsła są potem trochę wrażliwe, ale da się z tym żyć, tylko przez pierwsze dni po wybielaniu zapomnij o kawie, mocnej herbacie, czerwonym winie i ciemnej diecie.
U mnie sie ten system sprawdzil. Bylam mega zadowolona, ale u mnie w ogole nie odklada sie kamien ma zebach. Moze dlatego skladniki wybielajace mogly lepiej zadzialac
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 22:46   #200
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
I w ogóle moje 2 pytanie - skąd na Alle bierzecie atomki do zapachów? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców
Ja mam trochę pustych 10-tek (chyba 20). Kupiłam kiedyś z myślą o rozbiórce ale jak na razie odpuściłam tę zabawę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:47   #201
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Kiedy już zdecydowałam, co kliknę w matrasie, to zniknął mi kupon pb, a miał być niby ważny do 27.10
Aleksa_888 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 22:47   #202
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny życzę Wam zdrowia, ja z mojej strony mogę polecić Wam jeżówkę (echinacea). Jest dostępna w każdej aptece, tylko lepiej prosić polską, bo kosztuje u mnie ok 5 zł, a niemiecka 25 Ale to jest moim zdaniem najlepsza rzecz jak coś bierze, albo jak już się jest przeziębionym. Ja (odpukać) w ogóle nie choruje, ale jak tylko coś czuje to ją biorę i super pomaga.
Muszę spróbować tej jeżówki, bo gardło boli mnie coraz gorzej. Tymianki, podbiały ani orofary nie działają

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie dlaczego zamówienie z kodem MARKA115 przy płatności za pobraniem zmusza do wpisania danych karty i karty podrunkowej?
dostałam -15zł za tą akcję S...
Nie, to nie tak - musisz zapłacić z góry kartą/payu/przelewami24 albo kartą podarunkową

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi tak kiedys tez wypadały, ale farmaceutka poleciła mi szampon i odżywkę firmy Klorane-seria z chininą. Włosy przestały mi wypadać, tylko zaczeły szybciej rosnąć
Masz porównanie do szamponu Pharmaceris na wypadanie? Tak mi włosy lecą, że muszę coś zrobić w końcu

Clinique doszło, ale zamiast gratisowych 2 tubek żelu do mycia twarzy mam 1 + saszetkę Superdefence Dzwoniłam na infolinię i mają dosłać tę drugą tubkę, uff.

Zrobiłam zamówienie w S. z sephorową saszetką z cieniami do powiek - KLIK. Macałam ją kiedyś na żywo i wydawała się dobrze napigmentowana Ma ją ktoś?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 23:37   #203
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi tak kiedys tez wypadały, ale farmaceutka poleciła mi szampon i odżywkę firmy Klorane-seria z chininą. Włosy przestały mi wypadać, tylko zaczeły szybciej rosnąć
Chętnie spróbuję jak skończę mój. Już zanotowałam :-*
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 23:45   #204
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź po ostatnich czystkach zostały mi prawie same róże żarówiaste i fuksje, a czerwieni jak na lekarstwo w tym same raczej wieczorowe. Nie znam z wymienionych Marca, Clarinsa i Maca, resztę bardzo lubię. Pooglądam swatche w necie to coś na pewno mi w oko wpadnie. Szkoda, że Tomki takie drogie, no i większość z Lips&Boys wykupiona w D.
Może zobacz Sweet Sakura z MAC'a . To taki soczysty, nie za ciepły i nie za zimny odcień czerwieni. Wg mnie bardzo twarzowy.

Ja czerwieni mam mnóstwo, ale raczej intensywnych, mocno kryjących, większość o matowym lub satynowym wykończeniu.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 07:10   #205
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A w ogóle w jakim dziale znajdują się te filmy? Bo bym chciała oblookać całą ofertę, a znaleźć (ciamajda) ni mogę


I w ogóle moje 2 pytanie - skąd na Alle bierzecie atomki do zapachów? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców
ciastecz a globe na stronie globe jakos sie zamawia albo odbiera w hurtowni (w Lublinie)
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 08:38   #206
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Co do atomizerów ja kupuje tutaj http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=9633668
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 08:44   #207
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

w zagranicznych S mini zestawy pieknosci a my mamy z nowosci tusz Benefitu w opakowaniu ze swiecidelkami
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...NewProduct%3A2

Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 08:48   #208
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam się z rana

pod koniec września była mowa o świecach zapachowych H&H
Ja się zgapiłam i nie zdążyłam zamówić ze zniżką 50%, na stronie www.swiecezapachowe.com.pl są zniżki -30% na cały asortyment, kody na ich fb
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:21   #209
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witajcie ale dziś ponurooo.


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja kiedys wybielalam zeby paskami crest- byl efekt
tez wybieram sie na piaskowanie i fluoryzacje do swojej dentystki



wiecie co, tak przegladam allegro, szukam pomadek MAC i co widze? same podróby z aliexpress no od razu zgłaszam, ja się dziwię, że ktoś kupuje pomadki za 9,99 lub fluidy za 49,99 nie wiadomo co w tych butelkach jest, może być to coś bardzo chemicznego, ale laski i tak kupują, bo to przecież jest w butelce mac
no patrzcie http://allegro.pl/okazja-mac-szminka...728531788.html az noz sie w kieszeni otwiera, nawet nie wiadomo jaki kolor kupujesz,jedynie naocznie mozna stwierdzic
Właśnie dużo słyszałam o tym paskach wybiorę się najpierw na piaskowanie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety czerwony truskawkowy jest niestety dla bardzo białych zębów, dlatego go unikam, ogólnie ciepłe czerwienie nie są dla mnie.

Co do wybielania to zależy ile chcesz tonów, takie paski nie wybielą więcej niż o 1-2 tony. Te wszystkie pasty wybielające to też pic na wodę, a już najgorszy badziew to system 10 dni białej perły, to jakieś nieporozumienie. Najlepiej u mnie sprawdziło się piaskowanie a potem wybielanie u stomatologa, ale niestety dziąsła są potem trochę wrażliwe, ale da się z tym żyć, tylko przez pierwsze dni po wybielaniu zapomnij o kawie, mocnej herbacie, czerwonym winie i ciemnej diecie.
U mnie też ciepłe czerwienie niezbyt dobrze wyglądają. Z zimnych tonów jakieś polecasz?

Nieee, pasty wybielające to tylko reklama. Używałam Blanx i nie zauważyłam efektów

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
w zagranicznych S mini zestawy pieknosci a my mamy z nowosci tusz Benefitu w opakowaniu ze swiecidelkami
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...NewProduct%3A2

Dlaczego u nas nie ma takich dobroci, no dlaczego?
Zapewne nasza S. wprowadzi je dopiero za 5 lat
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:38   #210
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie ale dziś ponurooo

Dlaczego u nas nie ma takich dobroci, no dlaczego?
Zapewne nasza S. wprowadzi je dopiero za 5 lat
Akurat jak spurchawieja, bedzie jak znalazl
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.