mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 10:34   #1
asiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4

mam problem


chcialabym sobie zrobic balejaz...mam długie ciemne brazowe, a nawet wchodzace w czern wlosy i chcialabym cos zmienic myslalam o miedzianych z brazem i blondem...ile w ogole kolorow trzeba dac zeby byl balejaz??prosze o pomoc
asiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:36   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: mam problem

zazwyczaj daje sie ... ok 3 kolorow

na takich ciemnych jak Twoje wlosach (mam takie same ) ladnie wygladaja refleksy... o kilka tonow jasniejsze,,bardzo ladnie rozswietlaja czuprynke no i nie ma az takiego problemu z odrostami potem i ponownym malowaniem
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:51   #3
asiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem

a miedz, złoty...braz??boje sie ze bede zle wygladac;/ mam jasna karnacje..i nie wiem do jakiego fryzjera isc zeby mi zrobil dobrze i nie drogo jezeli powiem ze chce refleksje to bedzie wiedzial o co chodzi??:P
asiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:54   #4
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: mam problem

Ja na ciemnych wlosach mialam juz nakladane rozne kolorki wlasnie ale powiem Ci ze po jakims czasie sprały sie i wlosy wygladąły nie za bardzo:/ Wszyscy znajomi zgodnie twierdza ze lepszy jeden kolor na calej glowie. Moze przemysl to i zrob sobie nieco jasniejsze wloski albo np kilka pasemek? Na ciemnych wlosach odradzam zbyt jasne pasemka, pozniej wlosy wygladaja jak brudne
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:06   #5
asiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem

a moze masz racje..musze jeszcze raz nad tym pomyslec a co do tych pasemek jaki kolor wyglada najładnie na ciemnych wlosach??mialam kiedys blond calkiem nie zle wygladalo potem czerwone...ale wygladalam troche dziecinnie.widzialam w internecie na czarnych taki rudawy ...w sumie nie wiem co to za kolor:http://www.biguine.com/best-of/index.php?son=change
to jest ta strona, pierwsze i 18 zdjecie jest fajne liczac od lewego gornego brzegu..nie wiem..podoba mi sie to pierwsze zdjecie
asiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:11   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: mam problem

Zdjecie pierwsze super takie miedziane sa chyba te pasemka Mysle ze lepiej jesli zrobisz sobie wlasnie pasdemka jasniejsze ale tylko jeden kolor i zobadczysz jaki bedzie efekt Zawsze mozesz potem farbowac calosc albo "dorobic" pasemka innego koloru najlepiej jesli kolor jest o np 2 tony jasniejszy lub ciemniejszy od naturalnego. Wtedy ladnie rozjasnia to fryzurke i nie ma klopotu ze po 3 tygodniach widac juz kontrastowe odrosty.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:33   #7
asiullek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: mam problem

wielkie dzieki. umowie sie z fryzjerka zobacze co wyjdzie dzieki
asiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.